forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Za fanove Mortal Kombata
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 24/03/2011 : 18:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
Ovo morate probati
http://umk3.hacking-cult.org/eng/download.htm

prvi rom i prvi emulator su potrebni, uzivajte!

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.

Edited by - King Warrior on 24/03/2011 18:58:52

King Warrior
stripovi.com suradnik



22168 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/03/2011 : 18:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
---prebaceno u "racunala i internet"
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 24/03/2011 : 19:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
A mars. Nemam cime da otvorim.
Gens podrzava samo ROMove do 6MB, a ovaj hackovani gens je samo za Windows.
a dgen na 64bit Linuxu ne radi uopste, 32 bit verzija ga pokrene ali pukne kad dodje do main screena. Sranje.
A bas bih da isprobam ovo :P

Edited by - Grujah. on 24/03/2011 19:31:52
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 24/03/2011 : 20:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
Jebi ga, kad se pravis pametan pa koristis linux
Ludilo, likovi iz svih delova za Segu, plus neki novi potezi i bosovi mogu da rade fatality itd...

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 24/03/2011 : 21:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
A kako ja to mogu da igram,nemam te emulatore i te gluposti.Ajde zemo pojasni malo sta treba da skinem.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 24/03/2011 : 22:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
Na ovoj adresi koju sam postavio skines fajl "Rom" i "Gens 2.11". Prvi ti je igra, a drugi emulator. Emulator otpakujes i pokrenes i ides -file-open rom- i nadjes igru gde si je skinuo, ne moras da je otpakujes. Javi ako ti jos nesto nije jasno.

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 25/03/2011 : 00:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kitaric

Na ovoj adresi koju sam postavio skines fajl "Rom" i "Gens 2.11". Prvi ti je igra, a drugi emulator. Emulator otpakujes i pokrenes i ides -file-open rom- i nadjes igru gde si je skinuo, ne moras da je otpakujes. Javi ako ti jos nesto nije jasno.

Uspeo sam.Reci mi jel postoji neka varijanta da se igra na dzojstiku?

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/03/2011 : 00:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Uspeo sam.Reci mi jel postoji neka varijanta da se igra na dzojstiku?



ne postoji (barem ga Gens ne podržava koliko znam) jer je to emulator. samo možeš uz pomoć tipki.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/03/2011 : 00:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kitaric

Ovo morate probati
http://umk3.hacking-cult.org/eng/download.htm

prvi rom i prvi emulator su potrebni, uzivajte!



ultimate mortal kombat 3 mi je inače bio bezveze, tak da...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 25/03/2011 : 01:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
ja ga imam na snesu, bolji mi je obicni mk3
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/03/2011 : 01:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

ja ga imam na snesu, bolji mi je obicni mk3



meni je mk3 još gori (nema cagea, scorpiona, raidena, reptilea). meni je dvica oduvijek bila najbolja.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 25/03/2011 : 09:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
@okiboki
Postoji, samo utaknes dzojstik i u emulatoru ides na /options/joypads pa redefine keys i tamo redom podesis sta ce gde da ti bude, snaci ces se.

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.

Edited by - kitaric on 25/03/2011 09:46:53
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 25/03/2011 : 09:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
Dvojka je mozda estetski najlepsa, ali trojka je igriva do jaja!

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/03/2011 : 16:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kitaric

@okiboki
Postoji, samo utaknes dzojstik i u emulatoru ides na /options/joypads pa redefine keys i tamo redom podesis sta ce gde da ti bude, snaci ces se.



kaj ga znači emulator ipak može prepoznat? nisam znao...
nisam rekao da trica nije igriva, ali dvica je meni osobno daleko bolja. jednostavno mi je glupa postava likova u trojci, a plus toga, cpu controlled igrači su previše "cheap".

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 27/03/2011 : 11:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
meni je i dalje MK3 najbolji... za likove nisam siguran... znam da nema Barake iz mk2... scorpion mi je u glavi ko da ga ima...
mk 3 ima Animality... sto je super stvar...
a ne mrtvi Brutality

Edited by - CAGLIOSTRO13 on 27/03/2011 12:08:32
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 27/03/2011 : 15:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

meni je i dalje MK3 najbolji... za likove nisam siguran... znam da nema Barake iz mk2... scorpion mi je u glavi ko da ga ima...
mk 3 ima Animality... sto je super stvar...
a ne mrtvi Brutality




animality i brutality meni nikad nisu bili previše zanimljivi, iako mi je ovaj prvi donekle bolji od ovog drugog. onaj "klasični" fatality i babality su mi jednostavno najbolji.

od onih "starih" likova u ovoj se igri pojavljuju:

- Liu Kang
- Kung Lao
- Shang Tsung
- Kano
- Sonya Blade
- Jax
- Sub Zero
- Smoke

dakle, kao što vidiš, nema ni Barake, ni Scorpiona (iako je Smoke na neki način palette swap od njega), a ni Johnnyja Cagea, Reptilea, ni Raidena

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 27/03/2011 : 17:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
jbg, a zasto kazes starih :D pa nije smoke stari lik :) tj nisam ga ja prije vidjao :)
Za Cagea mi je zao sto nema, scorpion je tako reci zastitni lik MK serijala pa mi je cudno, a raydena mi je uvijek bio pun kurac :)
Doduse dosli su roboti, Sektor i onaj zuti.... ako se ne varam i NoobSaibot je tu :D
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/03/2011 : 00:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

jbg, a zasto kazes starih :D pa nije smoke stari lik :) tj nisam ga ja prije vidjao :)
Za Cagea mi je zao sto nema, scorpion je tako reci zastitni lik MK serijala pa mi je cudno, a raydena mi je uvijek bio pun kurac :)
Doduse dosli su roboti, Sektor i onaj zuti.... ako se ne varam i NoobSaibot je tu :D



upravo zato se meni trica ni ne sviđa...
Smoke ti se pojavio u dvojci kao skriveni lik (možeš ga vidjet tamo u onoj stazi gdje se šoraš u šumi)...i njega i Noob Saibota možeš otključat u ovoj igri preko šifri...
inače, dame iz dvice, mileena i kitana, meni inače najdraži ženski likovi iz cijelog serijala, tu nema, tako da je sve još gore...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 28/03/2011 : 01:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Trojka je daleko najigrivija. To je SVE sto me interesuje.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/03/2011 : 17:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Trojka je daleko najigrivija. To je SVE sto me interesuje.



igrat MK3 je isto kao kad bi igrao Street Fighter bez likova poput Guilea, Dhalsima, Chun Li, Ryua, Kena...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 28/03/2011 : 18:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Grujah.

Trojka je daleko najigrivija. To je SVE sto me interesuje.



igrat MK3 je isto kao kad bi igrao Street Fighter bez likova poput Guilea, Dhalsima, Chun Li, Ryua, Kena...



I? Jebes likove, igrivost je bitna. GGXX ima gomilu nebuloznih manga likova koje su... bljah, no i dalje je najbolji fajter.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 28/03/2011 : 18:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
A i nije kao da su MK nesto preterano originalni ili zanimljivi.
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 28/03/2011 : 19:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
Najveca glupost je ubacivanje gomile nindzi, robota i zenskih likova u razlicitim bojama, a svi isti. Zato me malo nervira UMK3

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 28/03/2011 : 19:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
kitaric +1
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/03/2011 : 23:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.


I? Jebes likove, igrivost je bitna. GGXX ima gomilu nebuloznih manga likova koje su... bljah, no i dalje je najbolji fajter.



ako ćemo o igrivosti, tvoje protivnike slobodno u ovoj igri možeš opisat engl. izrazom "cheap" (oni uvijek unaprijed znaju koji ćeš potez ubotrijebit i kad, pa ti isti može s lakoćom u pravom momentu blokirat i na kraju te lakoćom nabit COMBO udarcima - čak i na najlakšoj razini, nakon što pobijediš koja 3-4 protivnika). tako da nije sve u igrivosti kao što ti misliš.
pored toga, uklonit johnny cagea, reptilea, raidena, scorpiona iz serijala i zamijenit ih robotima (roboti u MK? WTF?!) kao što su kabal, sektor, cyrax i ovu igru proglasit najboljom je čista nebuloza...daj se saberi malo grujane

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 28/03/2011 23:10:17
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/03/2011 : 23:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kitaric

Najveca glupost je ubacivanje gomile nindzi, robota i zenskih likova u razlicitim bojama, a svi isti. Zato me malo nervira UMK3



UMK3 je MK3 u stilu "idemo popravit ono što smo zasrali u trojci što se likova tiče, i onda je izbacimo na tržište kao novu".

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000