forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 I LOVE YU !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 122

perque
Average Member



Serbia
724 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 15/03/2012 : 20:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

perque
Average Member



Serbia
724 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 15/03/2012 : 20:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/03/2012 : 21:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by perque

Maskota igara bez granica Jugoslavija 90




Ima li negde da se vide igre bez granica iz 80-ih...

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 16/03/2012 : 00:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Sečam se ovih igara bez granica, kao jučer :)
Uvijek smo je pratili cela familija i navijali :)

http://www.youtube.com/watch?v=pDoMu-Oa-ts&feature

http://www.youtube.com/watch?v=4oIOYM1Dkls&feature

http://www.youtube.com/watch?v=_77Wuey5l-0


----

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 16/03/2012 00:17:57
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/03/2012 : 00:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

Sečam se ovih igara bez granica, kao jučer :)

http://www.youtube.com/watch?v=pDoMu-Oa-ts&feature

Znas da bi zaplakao sada...Jebem ti sunce...Minja Subota ,moj komsija na poslu,vidi ga jebote...Pre mesec dana kada je bio onaj veliki sneg ,izasao on ispred zgrade i cisti sneg sa kola ,zatrpao mu skroz..Ja mu pridjem i pomognem..Dam mu neku bolju lopatu od njegove...Gledam coveka DEDA teski jebote...Au jebem ti sta je zivot...

Nema,nema niko tako lepe dragane.

Edited by - radulovic marko on 16/03/2012 00:18:33
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 16/03/2012 : 00:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by Risar_69

Sečam se ovih igara bez granica, kao jučer :)

http://www.youtube.com/watch?v=pDoMu-Oa-ts&feature

Znas da bi zaplakao sada...Jebem ti sunce...Minja Subota ,moj komsija na poslu,vidi ga jebote...Pre mesec dana kada je bio onaj veliki sneg ,izasao on ispred zgrade i cisti sneg sa kola ,zatrpao mu skroz..Ja mu pridjem i pomognem..Dam mu neku bolju lopatu od njegove...Gledam coveka DEDA teski jebote...Au jebem ti sta je zivot...



O tom kidanju snijega sam več pisao, kad smo bili deca igrali smo se vani, otac i tada drugovi iz istog bloka sakupili su se, dva tri puta mahnuli lopatama i sve je bilo skidano, a majka i druge žene donele su piče i jelo i zabavljalo se pred blokom u noč...danas...nema toga tu mislim, nema više takvih odnosa međju ljudima

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 16/03/2012 00:28:55
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 16/03/2012 : 00:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=U3BjP-V30wM

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 16/03/2012 00:35:28
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47015 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/03/2012 : 01:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by Risar_69

Sečam se ovih igara bez granica, kao jučer :)

http://www.youtube.com/watch?v=pDoMu-Oa-ts&feature

Znas da bi zaplakao sada...Jebem ti sunce...Minja Subota ,moj komsija na poslu,vidi ga jebote...Pre mesec dana kada je bio onaj veliki sneg ,izasao on ispred zgrade i cisti sneg sa kola ,zatrpao mu skroz..Ja mu pridjem i pomognem..Dam mu neku bolju lopatu od njegove...Gledam coveka DEDA teski jebote...Au jebem ti sta je zivot...



O tom kidanju snijega sam več pisao, kad smo bili deca igrali smo se vani, otac i tada drugovi iz istog bloka sakupili su se, dva tri puta mahnuli lopatama i sve je bilo skidano, a majka i druge žene donele su piče i jelo i zabavljalo se pred blokom u noč...danas...nema toga tu mislim, nema više takvih odnosa međju ljudima




nema,ali računaj da je dosta tih ljudi bila prva generacija u gradu.+šta život nije toliko bia "brz"

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 16/03/2012 : 08:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by Risar_69

Sečam se ovih igara bez granica, kao jučer :)

http://www.youtube.com/watch?v=pDoMu-Oa-ts&feature

Znas da bi zaplakao sada...Jebem ti sunce...Minja Subota ,moj komsija na poslu,vidi ga jebote...Pre mesec dana kada je bio onaj veliki sneg ,izasao on ispred zgrade i cisti sneg sa kola ,zatrpao mu skroz..Ja mu pridjem i pomognem..Dam mu neku bolju lopatu od njegove...Gledam coveka DEDA teski jebote...Au jebem ti sta je zivot...



O tom kidanju snijega sam več pisao, kad smo bili deca igrali smo se vani, otac i tada drugovi iz istog bloka sakupili su se, dva tri puta mahnuli lopatama i sve je bilo skidano, a majka i druge žene donele su piče i jelo i zabavljalo se pred blokom u noč...danas...nema toga tu mislim, nema više takvih odnosa međju ljudima




nema,ali računaj da je dosta tih ljudi bila prva generacija u gradu.+šta život nije toliko bia "brz"


slazem se
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 16/03/2012 : 08:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

http://www.youtube.com/watch?v=U3BjP-V30wM



Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 16/03/2012 : 08:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by Risar_69

Sečam se ovih igara bez granica, kao jučer :)

http://www.youtube.com/watch?v=pDoMu-Oa-ts&feature

Znas da bi zaplakao sada...Jebem ti sunce...Minja Subota ,moj komsija na poslu,vidi ga jebote...Pre mesec dana kada je bio onaj veliki sneg ,izasao on ispred zgrade i cisti sneg sa kola ,zatrpao mu skroz..Ja mu pridjem i pomognem..Dam mu neku bolju lopatu od njegove...Gledam coveka DEDA teski jebote...Au jebem ti sta je zivot...


Da ti kazem moj prvi susret sa Minjom
elem,u osnovnoj(celodnevna),treci razred(1987.oktobar,prvo polugodje),posle trceg casa,evo ti njega sa nasom razrednom...dovela ga kao da osmotri decicu,jer ce on tih dana gostovati u nasoj skoli( u tzv.Plavom holu...mestu za priredbe,polaganje pionirske zakletve itd. itd.)
Mi svi ustanemo kad je o usao u ucionicu...svi i dalje stoijimo dok on prica..takav je red bio(jer je dosao na dva minuta)..ja baksuz,ne znam kako ali nisam ispljunuo zvaku(bio pre toga odmor,deca sta ces,a ovaj naglo upao sa razrednom)..ja je malo muljam,on primeti..pa kaze
"a imate i prezivara ovde"
Zavrsi on svoje,ode,a razredna me malo posalje u cosak i da mi zabranu da taj dan odem posle rucka(zato kazem celodnevna)sa ostalima na fudbal u dvoriste
A sto je najgore,ja platio, al` mi ona zabrani da primam TIK TAK sledeca dva broja...to me je i najvise zabolelo
Minja,sisoje ,gde si da te nadjem,da mi refundiras to mucenje tada
Inace Minja je sjajan covek i za njega sve lepo!!!!
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/03/2012 : 09:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message  Reply with Quote
Ma car je covek,penzionerski zivot ali je i dalje aktivan...Snimi po nesto kada ga zovu....Obelezio nam je detinstvo,veliko postovanje za njega i njegov rad..

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/03/2012 : 09:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
stolice i pepeljare ..nesto najruznije a sada budi nostalgiju ..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/03/2012 : 09:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message  Reply with Quote
A Coca Cola je tada bila mnogo drugacija i imala neponovljivi ukus...Bar za mene..

Nema,nema niko tako lepe dragane.

Edited by - radulovic marko on 16/03/2012 09:28:41
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 16/03/2012 : 11:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
sasvim imaš pravo Iwoode

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 16/03/2012 : 15:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by Risar_69

Sečam se ovih igara bez granica, kao jučer :)

http://www.youtube.com/watch?v=pDoMu-Oa-ts&feature

Znas da bi zaplakao sada...Jebem ti sunce...Minja Subota ,moj komsija na poslu,vidi ga jebote...Pre mesec dana kada je bio onaj veliki sneg ,izasao on ispred zgrade i cisti sneg sa kola ,zatrpao mu skroz..Ja mu pridjem i pomognem..Dam mu neku bolju lopatu od njegove...Gledam coveka DEDA teski jebote...Au jebem ti sta je zivot...


Da ti kazem moj prvi susret sa Minjom
elem,u osnovnoj(celodnevna),treci razred(1987.oktobar,prvo polugodje),posle trceg casa,evo ti njega sa nasom razrednom...dovela ga kao da osmotri decicu,jer ce on tih dana gostovati u nasoj skoli( u tzv.Plavom holu...mestu za priredbe,polaganje pionirske zakletve itd. itd.)
Mi svi ustanemo kad je o usao u ucionicu...svi i dalje stoijimo dok on prica..takav je red bio(jer je dosao na dva minuta)..ja baksuz,ne znam kako ali nisam ispljunuo zvaku(bio pre toga odmor,deca sta ces,a ovaj naglo upao sa razrednom)..ja je malo muljam,on primeti..pa kaze
"a imate i prezivara ovde"
Zavrsi on svoje,ode,a razredna me malo posalje u cosak i da mi zabranu da taj dan odem posle rucka(zato kazem celodnevna)sa ostalima na fudbal u dvoriste
A sto je najgore,ja platio, al` mi ona zabrani da primam TIK TAK sledeca dva broja...to me je i najvise zabolelo
Minja,sisoje ,gde si da te nadjem,da mi refundiras to mucenje tada
Inace Minja je sjajan covek i za njega sve lepo!!!!



Haha, neverovatno. Pre neki dan ga video, ima dva stana u zgradi gde mi živi devojka. Tako da ga ne bih baš previše žalio. Kosmajac, ako ti treba adresa za uhođenje i osvetu, javi se na pm.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5838 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 16/03/2012 : 16:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Preriljao sam net da nadjem Vitasok, i nijedne slikice. Nasao sam samo sliku cepa u nekoj kolekciji i Bebu Loncar sa flasicom koja se ne vidi dobro http://www.dodaj.rs/f/2Y/qE/4WhHgCbJ/vlcsnap-2011-03-31-18h21.png .

A Vitasok je bio zakon po kvalitetu. Za ove danasnje splacine i vestake, pravi bozji nektar.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1898 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 16/03/2012 : 16:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Ima reklama za vitasok

>1:13

Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/03/2012 : 16:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zorglub
[

Haha, neverovatno. Pre neki dan ga video, ima dva stana u zgradi gde mi živi devojka. Tako da ga ne bih baš previše žalio. Kosmajac, ako ti treba adresa za uhođenje i osvetu, javi se na pm.

Druze u kojoj ti je ulici devojka ,Cara Lazara ??

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

perque
Average Member



Serbia
724 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 16/03/2012 : 17:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message  Reply with Quote
@catclaw: Iz moje kolekcije....












Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 16/03/2012 : 17:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by zorglub
[

Haha, neverovatno. Pre neki dan ga video, ima dva stana u zgradi gde mi živi devojka. Tako da ga ne bih baš previše žalio. Kosmajac, ako ti treba adresa za uhođenje i osvetu, javi se na pm.

Druze u kojoj ti je ulici devojka ,Cara Lazara ??



Ne, u Skender Begovoj na Dorćolu. Izgleda da je Minja pustio pipke po celom gradu.
Koliko sam razumeo ne živi u toj zgradi, ali eto ima dva stana.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

perque
Average Member



Serbia
724 Posts

Member since 28/09/2009

Posted - 16/03/2012 : 17:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send perque a Private Message  Reply with Quote














Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5838 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 16/03/2012 : 18:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
@Perkve
Aaaaaaaah, toooo. Taj se ukus ne zaboravlja....! Hvala za tu lepu uspomenu

Ajme, Helloween... Zar je to vec tako matoro? A ko da je juce bilo - I Want Out i Dr. Stein....
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 16/03/2012 : 21:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by perque

@catclaw: Iz moje kolekcije....















lepa bocica
da li ima neko prazne flase od 1 litre,staklene,od vino Zupe(mislim na ondasnje sokove)...to je bio ukus..pa jos u staklu..kao neka gospoda,jebo te
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 16/03/2012 : 22:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Danas dobio jednu lepu fotografiju za uspomenu-svetski prvaci u košarci

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page
Page: of 122 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000