forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Član DARKO18 - aukcije BO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3079 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 15/04/2011 : 08:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
@Zar

Zasto si obrisao svoj post?

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 15/04/2011 : 08:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Kad vidim što se u posljednje vrijeme počelo događati po aukcijama izgubim volju za buduće sudjelovanje u istima.

Ne želim se stavljati na ničiju stranu (jer pitanje je kako će se ovo sve rasplesti), ali objektivno mislim slijedeće - bez obzira što je netko možda bahat u svom bogatstvu pa postavi visok iznos ponude to nije razlog da mu se namjerno nabiju cijene jer netko nema novca koliko taj ima. Osim što je čovjeku nabijen veliki ceh, dovodi se u pitanje i ugled i poštenje prodavača i stvara se prostor za sumnje u namještaljke. Ali najzanimljiviji je onaj zadnji lik kojemu se ne zna identitet (osim indicija koje mogu a i ne moraju biti točne). Ponavljam - ne stavljam se na ničiju stranu, ali upravo zato nikad nisam nikad stavljao unaprijed velike iznose na aukcijama koje pratim. Ako ulovim - ulovim, ako ne valjda će biti drugih prilika.

U svakom slučaju ovo su jako ružne stvari.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15005 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/04/2011 : 09:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIMOŠTEN 123

BO slobodno se javi ako ti odustanu od stripova ja iza svojih ponuda od 2 kn čvrsto stojin



prva pametna koju sam tu pročital...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3079 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 15/04/2011 : 09:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Kad vidim što se u posljednje vrijeme počelo događati po aukcijama izgubim volju za buduće sudjelovanje u istima.

Ne želim se stavljati na ničiju stranu (jer pitanje je kako će se ovo sve rasplesti), ali objektivno mislim slijedeće - bez obzira što je netko možda bahat u svom bogatstvu pa postavi visok iznos ponude to nije razlog da mu se namjerno nabiju cijene jer netko nema novca koliko taj ima. Osim što je čovjeku nabijen veliki ceh, dovodi se u pitanje i ugled i poštenje prodavača i stvara se prostor za sumnje u namještaljke. Ali najzanimljiviji je onaj zadnji lik kojemu se ne zna identitet (osim indicija koje mogu a i ne moraju biti točne). Ponavljam - ne stavljam se na ničiju stranu, ali upravo zato nikad nisam nikad stavljao unaprijed velike iznose na aukcijama koje pratim. Ako ulovim - ulovim, ako ne valjda će biti drugih prilika.

U svakom slučaju ovo su jako ružne stvari.



U potpunosti se slazem sa ovim i sam cu dobro pripaziti ubuduce na aukcijama i ne ostavljati odmah najvecu cijenu...

meni je jako ruzno ovo namjerno nabijanje cijena ako je tacno da je saraivo provalio koliku je cijenu DARKO18 stavio...
to dovoljno govori o nekome jer ta politika "ako ja ne mogu kupiti neki strip za koliko ja zelim neka ga neko onda masno plati" mi se ne svidja...a u ovom slucaju je rijec o clanu DARKO18 i o clanu saraivo...
jos uzme svoju privatnu prepisku posalje BO-u da bi jos vise ocrnio tog clana...
jako ruzno...
ako ima para i moze priustiti sebi da plati te stripove po 400kn ne mora biti ovca za sisanje...
ja na aukcijama cesto postavljam odmah cijenu koju sam spreman platiti za odredjene stripove...nekad cak i vecu nego sto mislim da bih trebao zato sto nemam vremena da cekam zadnjih par minuta aukcije a to je zato sto te stripove zelim pa ih i platim onda ako ih osvojim...

saraivu ne znam i nemam nista protiv njega...
ali sa ovim sto je Zar rekao jasno je da je ispao obican nabijac cijena ali sam siguran da Boris nije imao nista sa tim...
a sad razapinjati DARKA18 zbog toga nije u redu...

ja sam prvi bio sumnjiv po pitanju DARKA18 kad se pojavio na aukcijama
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39077&whichpage=1

ali mi se on javio na PM nakon toga i malo smo prodiskutovali a on mi je poslao i svoje podatke kao i broj mobitela...nakon toga je realizovao u jako kratkom vremenu dosta aukcija vrijednosti od nekoliko hiljada evra i dobio pozitivne komentare od 39 razlicitih prodavaca od kojih neke poznam a neke izuzetno cijenim zbog velikog profesionalizma oko aukcija...
ja da sam na DARKO18 mjestu mozda bih isto tako bio sumnjicav ali ne bih kontaktirao saraivu vec Borisa direktno...

i jos na kraju neko aludira da DARKO18 ima neke veze za prebidavanjem od clana mihhe

@DARKO18 ja cu rado sa tobom suradjivati u buducnosti ako bude prilike

Edited by - ponki on 15/04/2011 09:22:07
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/04/2011 : 09:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message  Reply with Quote
DARKO, da ti odgovorim na par pitanja:
Doveo si mene (a čini mi se i dubca) u kontekst namještanja aukcija,logično je pitanje zašto mene ili moderatora/webmastera nisi obavijestio o tome tijekom aukcija,a napisao si da hoćeš?
Član saraivo je kod mene ravno 3 puta kupovao stripove, što i sam možeš vidjeti na pretraživaču aukcija i nisam u nikakvom dogovoru sa njim.
Vidiš, ti tvrdiš kako si dobivao mailove da ti se ''nabijaju'' cifre na aukcijama. Možda su ostali sudionici aukcija mislili da smo ja i ti u dogovoru, te da si meni držao cijene Zagora na 400kn?
Ako si već upozoren od Ratka-dveribada o namještaljkama na stripovi.com, zašto si sudjelovao na aukcijama?

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15005 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/04/2011 : 09:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
moje je mišljenje da ako neko stavi cijenu koju misli platiti onda se nema kaj žaliti ni kukati....osim ako ga prebidaju...ostalo su sve frustracije i gluposti

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 15/04/2011 : 11:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Kad vidim što se u posljednje vrijeme počelo događati po aukcijama izgubim volju za buduće sudjelovanje u istima.

Ne želim se stavljati na ničiju stranu (jer pitanje je kako će se ovo sve rasplesti), ali objektivno mislim slijedeće - bez obzira što je netko možda bahat u svom bogatstvu pa postavi visok iznos ponude to nije razlog da mu se namjerno nabiju cijene jer netko nema novca koliko taj ima. Osim što je čovjeku nabijen veliki ceh, dovodi se u pitanje i ugled i poštenje prodavača i stvara se prostor za sumnje u namještaljke. Ali najzanimljiviji je onaj zadnji lik kojemu se ne zna identitet (osim indicija koje mogu a i ne moraju biti točne). Ponavljam - ne stavljam se na ničiju stranu, ali upravo zato nikad nisam nikad stavljao unaprijed velike iznose na aukcijama koje pratim. Ako ulovim - ulovim, ako ne valjda će biti drugih prilika.

U svakom slučaju ovo su jako ružne stvari.


jedini komentar da je skroz na mistu

stršljen spašen
Go to Top of Page

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 15/04/2011 : 12:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
Pa po mišljenju polovine vas sad bi Boris trebao biti kriv jer se neki lik kurčio sa velikim ponudama. Na kraju je BO ipak najgore prošao. Nije prodao stripove, mora se prejebavati po forumu i mailovima objašnjavati, i sad još neki sumnjaju da je namještao. Ovaj što je bio bahat je dobio što je i tražio, a kad se već kurči s lovom eto mu prilike da uzme te stripove. Minha ili tko god se krije iza toga nicka ih očito neće uzeti pa mu eto prilike za dogovor sa prodavačom. Ionako je ponudio po 400 kuna za njih pa je logično zaključiti da je spreman i uistinu izdvojiti tolike novce za njih.

Edited by - mystere on 15/04/2011 12:12:09
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
646 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 15/04/2011 : 12:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Na brzinu sam pročitao ovo prepisku i mogu da kažem samo jedno :
Prilikom bidanja stavite onu cijenu koju ste spremni platiti i " mirna Bosna ".... Ako osvojite strip onda je super ako ne biće druga prilika...
Ja se držim tog pravila i uvijek sam stripove kupio za " normalnu " cijenu ....
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 15/04/2011 : 12:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BO

DARKO, da ti odgovorim na par pitanja:
Doveo si mene (a čini mi se i dubca) u kontekst namještanja aukcija,logično je pitanje zašto mene ili moderatora/webmastera nisi obavijestio o tome tijekom aukcija,a napisao si da hoćeš?
Član saraivo je kod mene ravno 3 puta kupovao stripove, što i sam možeš vidjeti na pretraživaču aukcija i nisam u nikakvom dogovoru sa njim.
Vidiš, ti tvrdiš kako si dobivao mailove da ti se ''nabijaju'' cifre na aukcijama. Možda su ostali sudionici aukcija mislili da smo ja i ti u dogovoru, te da si meni držao cijene Zagora na 400kn?
Ako si već upozoren od Ratka-dveribada o namještaljkama na stripovi.com, zašto si sudjelovao na aukcijama?



Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 15/04/2011 : 12:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
EVO TI ODGOVORE
NEZNAM ZAŠTO MIJEŠAŠ DUBCA U SVE TO ,SA NJIM SAM VEĆ TRGOVAO I LIK JE OK .
ZAPAŽAM DA SI SA SARAIVOM JAKO DOBAR
ŠTO SE TIČE UPOZORENJA OD RATKA , NIJE ME UOPŠTE UPOZORIO BAŠ ZA TVOJE AUKCIJE NEGO SMO PRIČALI O TOME NEGDJE U 2 MJESECU 2011 KADA MI JE DONIO STRIPOVE IZ SRBIJE KOJE SAM KUPIO OD PEDJE ,TADA SAM GA I UPOZNAO I VIDIO ZANJ I PRVI PUT (PRIČAO JE KAKO SU NA NJEGOVOJ PRODAJI STRIPOVA NEKI LIKOVI DIZALI CIJENE NJEGOVIM KUPCIMA ,KAO DA MU RADE USLUGU A ON SE NA TO NALJUTIO )
ŠTO VAM TO GOVORI ,GOVORI DA JE RATKO VELIKA POŠTENJAČINA I FER PLEY IGRAČ , A ZA VAS TO NEBI REKAO
OVA PREPIRKA JE ZA MENE ZAVRŠENA ,NTI SAM JA KUPIO STRIPOVE ,NITI SAM NAPUHAVO CIJENE NEKOME I NEMAM POJMA TKO JE KUPIO TVOJE STRIPOVE NITI ME NE ZANIMA ,TOLIKO OD MENE
ŽELIM VAM SVE NAJBOLJE I DA PRODAŠ ŠTO SKUPLJE STRIPOVE U BUDUĆIM AUKCIJAMA (MAŽDA TI IH KUPI POŠTENJAČINA SARAIVO )
LIJEP POZDRAV
DARKO

quote:
Originally posted by DARKO18

quote:
Originally posted by BO

DARKO, da ti odgovorim na par pitanja:
Doveo si mene (a čini mi se i dubca) u kontekst namještanja aukcija,logično je pitanje zašto mene ili moderatora/webmastera nisi obavijestio o tome tijekom aukcija,a napisao si da hoćeš?
Član saraivo je kod mene ravno 3 puta kupovao stripove, što i sam možeš vidjeti na pretraživaču aukcija i nisam u nikakvom dogovoru sa njim.
Vidiš, ti tvrdiš kako si dobivao mailove da ti se ''nabijaju'' cifre na aukcijama. Možda su ostali sudionici aukcija mislili da smo ja i ti u dogovoru, te da si meni držao cijene Zagora na 400kn?
Ako si već upozoren od Ratka-dveribada o namještaljkama na stripovi.com, zašto si sudjelovao na aukcijama?





Go to Top of Page

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 15/04/2011 : 13:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18

EVO TI ODGOVORE
NEZNAM ZAŠTO MIJEŠAŠ DUBCA U SVE TO ,SA NJIM SAM VEĆ TRGOVAO I LIK JE OK .
ZAPAŽAM DA SI SA SARAIVOM JAKO DOBAR
ŠTO SE TIČE UPOZORENJA OD RATKA , NIJE ME UOPŠTE UPOZORIO BAŠ ZA TVOJE AUKCIJE NEGO SMO PRIČALI O TOME NEGDJE U 2 MJESECU 2011 KADA MI JE DONIO STRIPOVE IZ SRBIJE KOJE SAM KUPIO OD PEDJE ,TADA SAM GA I UPOZNAO I VIDIO ZANJ I PRVI PUT (PRIČAO JE KAKO SU NA NJEGOVOJ PRODAJI STRIPOVA NEKI LIKOVI DIZALI CIJENE NJEGOVIM KUPCIMA ,KAO DA MU RADE USLUGU A ON SE NA TO NALJUTIO )
ŠTO VAM TO GOVORI ,GOVORI DA JE RATKO VELIKA POŠTENJAČINA I FER PLEY IGRAČ , A ZA VAS TO NEBI REKAO
OVA PREPIRKA JE ZA MENE ZAVRŠENA ,NTI SAM JA KUPIO STRIPOVE ,NITI SAM NAPUHAVO CIJENE NEKOME I NEMAM POJMA TKO JE KUPIO TVOJE STRIPOVE NITI ME NE ZANIMA ,TOLIKO OD MENE
ŽELIM VAM SVE NAJBOLJE I DA PRODAŠ ŠTO SKUPLJE STRIPOVE U BUDUĆIM AUKCIJAMA (MAŽDA TI IH KUPI POŠTENJAČINA SARAIVO )
LIJEP POZDRAV
DARKO

quote:
Originally posted by DARKO18

quote:
Originally posted by BO

DARKO, da ti odgovorim na par pitanja:
Doveo si mene (a čini mi se i dubca) u kontekst namještanja aukcija,logično je pitanje zašto mene ili moderatora/webmastera nisi obavijestio o tome tijekom aukcija,a napisao si da hoćeš?
Član saraivo je kod mene ravno 3 puta kupovao stripove, što i sam možeš vidjeti na pretraživaču aukcija i nisam u nikakvom dogovoru sa njim.
Vidiš, ti tvrdiš kako si dobivao mailove da ti se ''nabijaju'' cifre na aukcijama. Možda su ostali sudionici aukcija mislili da smo ja i ti u dogovoru, te da si meni držao cijene Zagora na 400kn?
Ako si već upozoren od Ratka-dveribada o namještaljkama na stripovi.com, zašto si sudjelovao na aukcijama?









Ti si čovječe žešći pacijent. I ugasi taj caps lock.
Go to Top of Page

Dajak
Junior Member

424 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 15/04/2011 : 13:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dajak a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Darko18 je pod žešćim uticajem Dveribada koji je sve ovo i zakuvao.Čuvena poštenjačina nastavlja u svom stilu da podriva sve što se kosi sa njegovim interesima i mišljenjem.
Pa stvari su jasne, nakon te prepiske gde se Darko18 našao u nezavidnoj situaciji jer je valjda shvatio da jednom i njegovim basnoslovnim ponudama mora doći kraj, veliki Dveribad pod svojim lažnim nikom ili neki njegov radnik, je požurio da mu pomogne, a sve u stilu da bi se ovde naružili ljudi i da bi Darka18 vezao za sebe za sav naredni period.
I naravno, sve mu je prošlo, na kraju je očekivano naivni Darko18 nahvalio Dveribada i istakao da je jedino on "pravi i fer igrač" .Da, jeste taj Dveribad pravi igrač, ali pravi kada treba nipodaštavati druge i večito sebe na silu gurati u prvi plan.
Isti taj Dveribad je Darku18 prodao dosta stripova po basnoslovnim cenama i tada mu je verovatno platio večeru, piće ili šta već, dao nagradne stripove ili određeni popust (kako to smešno zvuči uz one cene) i naravno lepo proćaskao sa njim u stilu kako su svi ostali prevaranti, a samo on je pošten i fer prodavac, naravno najbolji.

Mislim da bi ovo mnogima trebalo da bude primer kako se ne treba ponašati i da ubuduće dobro razmisle pre nego se budu zaletali sa basnoslovnim ponudama na Dveribadovim i sličnim aukcijama.
Sami kreirate i svoju sudbinu i kretanje cena na tržištu stripova, ako se ne budete više toliko zaletali i oni će morati da stavljaju krajnju cenu umesto 1 kune, a stripova barem ima dovoljno, u stvari i previše (iako stalno slušamo priče o nekim retkostima) .
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/04/2011 : 13:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ponki, ne mogu da verujem, ali i ja nesto kontam tako...

Ali isto mislim da su ovde ljudi postali mnogo paranoicni.. Da od starta svi pomisle "ovo je prevarant"... Malo poverenja ne bi bilo na odmet.. A licno, ja da dajem po 50-60 eura na jedan strip bih dobro ispidao da li mi neko dize cenu... Slazem se da treba ostaviti onu cifru koju mislis platiti ali ako neko oseti koliko je to i koristi onda je to ruzno...

A i narode, svima pricam kako se kod nas (stripadzija) tesko dogadjaju prevare i sada ispalo da ima manje cistih rabota.. :) Sreca pa sam nabavio maltene sve sto mi treba od stripova.. :)
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 15/04/2011 : 14:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Ovdje lopova i sitnih prevaranata očito ima čak i za izvoz,čast izuzecima!!!

Bilo bi dobro da se nekako uvede praksa da se pri registraciji na stripove.com mora ostavljati broj telefona(kućnog,naravno) i da je on poznat samo vlasniku stranice,to bi vjerovatno bio ovaj Markos,pa da se može nazvati i provjeriti u slučaju ovakvih stvari čime bi se broj prevara ili nabijanja cijena vjerovatno ograničio na jedan pokušaj.
Go to Top of Page

Sale from Hell
New Member



Croatia
115 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 15/04/2011 : 14:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Sale from Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Bilo bi dobro da se nekako uvede praksa da se pri registraciji na stripove.com mora ostavljati broj telefona(kućnog,naravno) i da je on poznat samo vlasniku stranice,to bi vjerovatno bio ovaj Markos,pa da se može nazvati i provjeriti u slučaju ovakvih stvari čime bi se broj prevara ili nabijanja cijena vjerovatno ograničio na jedan pokušaj.


Ne znam baš koliko bi to bilo dobro. Svatko može ostaviti lažan broj, a gdje bi Markos došao kada bi svakoga prilikom registracije zvao na telefon radi povjere broja .

Edited by - Sale from Hell on 15/04/2011 14:05:43
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/04/2011 : 14:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A i to mozes odraditi za 5 minuta... Ni to nije resenje... Bilo bi sa licnim kartama ali da se moze odraditi neka provera da nije uradjeno u Photoshopu i da samim prihvatanjem pravila s.com i registracijom kao i ucescem na aukcijama pravis neku vrstu ugovora koji onda moras ispostovati...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 15/04/2011 : 14:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ili da das kreditnu karticu:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7865 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/04/2011 : 15:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
za slijedeću teoriju nemam dokaze, logiku izvlačim iz ove prepiske i pregledavanja ostalih aukcija koje je osvojio DARKO18
nisam sejo sexon, on bi to bolje istražio, ali evo
dakle, osim na aukcijama kod BOa i Dubca, dotični je bio vrlo pažljiv s bidanjem, nije se bahatio ciframa na početku aukcija, kod pedje osvaja trofejne primjerke LMS 1-4 za koje se mora priznat da je platio paprenu cijenu, a stripove mu donosi dveribad i koji mu tada priča protiv aukcija na scomu
nakon toga nastavlja kupovati jako puno stripova, a kod BOa na sve aukcije stavlja cijenu 400 kn, ima tamo lijepih primjeraka koji bi možda i dosegli tu cijenu, ali činjenica da je istu cifru nudio i za bledolike odmetnike, meni govori da to nisu čista posla
e sad, kako markosu vjerujem da je dveribad kao mihha sabotirao borisove aukcije, ne mogu drugo nego zaključiti i da je darko18 u toj igri

kakvu ulogu imaju saraivo i ostali koji su sudjelovali u nabijanju cijena i kod boa i kod dubca, ostalo mi je nedokućeno

a možda sam samo pod utjecajem ovih 'udruženih zločinačkih pothvata' :-)))

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/04/2011 : 16:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message  Reply with Quote
Sa članom saraivo sam dobar koliko i sa svim normalnim korisnicima foruma/aukcija koji se pridržavaju pravila kuće (stripovi.com). Šta bi trebao biti u lošim odnosima s njim?
Kažeš da si Ratka prvi i zadnji put vidio i komunicirao s njim u 2.mjesecu.

http://www.kolekcionar.eu/articles.php?id=75140
http://www.kolekcionar.eu/articles.php?id=72137

Logično je za pretpostaviti (gore navedene stripove,a i mnoge druge si osvojio u 3. i 4. mjesecu kod dveribada na kolekcionar.eu), da si ga morao kontaktirati kako bi preuzeo iste te stripove?

Njegov fair-play ne bih komentirao.

Isključivo se držim činjenica:
- opalio si visoke bidove, šalješ poruku drugom članu kako to nemaš namjeru ispoštivati
- zadnji dan aukcija sve tvoje ponude preskače član mihha/siki (bivša Ratkova djelatnica) - pročitaj i topic o članu mihha, i vidi šta je Markos otkrio tko stoji iza njega

Ajde reci/napiši iskreno,ljudski šta bi ti mislio na mome mjestu?

P.S.Ako nije tajna napiši koji su te još ljudi upozorili na to što se događa na aukcijama?
P.S.2.Ne očekujem niti tražim da ti kupiš te stripove,oni će ponovno biti stavljeni na aukcije po nešto drugačijim uvjetima prodaje




quote:
Originally posted by DARKO18

EVO TI ODGOVORE
NEZNAM ZAŠTO MIJEŠAŠ DUBCA U SVE TO ,SA NJIM SAM VEĆ TRGOVAO I LIK JE OK .
ZAPAŽAM DA SI SA SARAIVOM JAKO DOBAR
ŠTO SE TIČE UPOZORENJA OD RATKA , NIJE ME UOPŠTE UPOZORIO BAŠ ZA TVOJE AUKCIJE NEGO SMO PRIČALI O TOME NEGDJE U 2 MJESECU 2011 KADA MI JE DONIO STRIPOVE IZ SRBIJE KOJE SAM KUPIO OD PEDJE ,TADA SAM GA I UPOZNAO I VIDIO ZANJ I PRVI PUT (PRIČAO JE KAKO SU NA NJEGOVOJ PRODAJI STRIPOVA NEKI LIKOVI DIZALI CIJENE NJEGOVIM KUPCIMA ,KAO DA MU RADE USLUGU A ON SE NA TO NALJUTIO )
ŠTO VAM TO GOVORI ,GOVORI DA JE RATKO VELIKA POŠTENJAČINA I FER PLEY IGRAČ , A ZA VAS TO NEBI REKAO
OVA PREPIRKA JE ZA MENE ZAVRŠENA ,NTI SAM JA KUPIO STRIPOVE ,NITI SAM NAPUHAVO CIJENE NEKOME I NEMAM POJMA TKO JE KUPIO TVOJE STRIPOVE NITI ME NE ZANIMA ,TOLIKO OD MENE
ŽELIM VAM SVE NAJBOLJE I DA PRODAŠ ŠTO SKUPLJE STRIPOVE U BUDUĆIM AUKCIJAMA (MAŽDA TI IH KUPI POŠTENJAČINA SARAIVO )
LIJEP POZDRAV
DARKO

quote:
Originally posted by DARKO18

quote:
Originally posted by BO

DARKO, da ti odgovorim na par pitanja:
Doveo si mene (a čini mi se i dubca) u kontekst namještanja aukcija,logično je pitanje zašto mene ili moderatora/webmastera nisi obavijestio o tome tijekom aukcija,a napisao si da hoćeš?
Član saraivo je kod mene ravno 3 puta kupovao stripove, što i sam možeš vidjeti na pretraživaču aukcija i nisam u nikakvom dogovoru sa njim.
Vidiš, ti tvrdiš kako si dobivao mailove da ti se ''nabijaju'' cifre na aukcijama. Možda su ostali sudionici aukcija mislili da smo ja i ti u dogovoru, te da si meni držao cijene Zagora na 400kn?
Ako si već upozoren od Ratka-dveribada o namještaljkama na stripovi.com, zašto si sudjelovao na aukcijama?







Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/04/2011 : 16:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18

EVO TI ODGOVORE
NEZNAM ZAŠTO MIJEŠAŠ DUBCA U SVE TO ,SA NJIM SAM VEĆ TRGOVAO I LIK JE OK .
ZAPAŽAM DA SI SA SARAIVOM JAKO DOBAR
ŠTO SE TIČE UPOZORENJA OD RATKA , NIJE ME UOPŠTE UPOZORIO BAŠ ZA TVOJE AUKCIJE NEGO SMO PRIČALI O TOME NEGDJE U 2 MJESECU 2011 KADA MI JE DONIO STRIPOVE IZ SRBIJE KOJE SAM KUPIO OD PEDJE ,TADA SAM GA I UPOZNAO I VIDIO ZANJ I PRVI PUT (PRIČAO JE KAKO SU NA NJEGOVOJ PRODAJI STRIPOVA NEKI LIKOVI DIZALI CIJENE NJEGOVIM KUPCIMA ,KAO DA MU RADE USLUGU A ON SE NA TO NALJUTIO )
ŠTO VAM TO GOVORI ,GOVORI DA JE RATKO VELIKA POŠTENJAČINA I FER PLEY IGRAČ , A ZA VAS TO NEBI REKAO
OVA PREPIRKA JE ZA MENE ZAVRŠENA ,NTI SAM JA KUPIO STRIPOVE ,NITI SAM NAPUHAVO CIJENE NEKOME I NEMAM POJMA TKO JE KUPIO TVOJE STRIPOVE NITI ME NE ZANIMA ,TOLIKO OD MENE
ŽELIM VAM SVE NAJBOLJE I DA PRODAŠ ŠTO SKUPLJE STRIPOVE U BUDUĆIM AUKCIJAMA (MAŽDA TI IH KUPI POŠTENJAČINA SARAIVO )
LIJEP POZDRAV
DARKO


isključi caps lock ili ću te izbacit,ovo ti je drugo i zadnje upozorenje...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/04/2011 : 17:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne izbqacuj čovjek dok to ne riješi sa BO-om
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/04/2011 : 17:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ne izbqacuj čovjek dok to ne riješi sa BO-om


ok,onda ću tebe umjesto njega

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39296 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/04/2011 : 17:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Moze!!! Dosta mi je vise te Barselone!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/04/2011 : 17:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
izbacit cu vas obojicu
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000