forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Član DARKO18 - aukcije BO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/04/2011 : 20:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Koliko god pažljivo čitao, posmatrač sa strane ili čak učesnik u svemu ovome ne može vidjeti sve krajeve klupka.
Kao i u svemu ostalom gdje uđe velik novac, javljaju je svađe, prijetnje, mržnja, pohlepa, zavist, paranoja i ostale gadosti.
Jedino pametno što mogu reći je ovo:
Ne nudite više nego što stvarno želite, možete i hoćete platiti za neki strip. Ako se budete držali toga, teško će vas itko prevariti!

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/04/2011 : 20:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
mislim da je vrime da se ovo zakljuca..muka mi je vise..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 15/04/2011 : 23:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BO

Sa članom saraivo sam dobar koliko i sa svim normalnim korisnicima foruma/aukcija koji se pridržavaju pravila kuće (stripovi.com). Šta bi trebao biti u lošim odnosima s njim?
Kažeš da si Ratka prvi i zadnji put vidio i komunicirao s njim u 2.mjesecu.

http://www.kolekcionar.eu/articles.php?id=75140
http://www.kolekcionar.eu/articles.php?id=72137

Logično je za pretpostaviti (gore navedene stripove,a i mnoge druge si osvojio u 3. i 4. mjesecu kod dveribada na kolekcionar.eu), da si ga morao kontaktirati kako bi preuzeo iste te stripove?

Njegov fair-play ne bih komentirao.

Isključivo se držim činjenica:
- opalio si visoke bidove, šalješ poruku drugom članu kako to nemaš namjeru ispoštivati
- zadnji dan aukcija sve tvoje ponude preskače član mihha/siki (bivša Ratkova djelatnica) - pročitaj i topic o članu mihha, i vidi šta je Markos otkrio tko stoji iza njega

Ajde reci/napiši iskreno,ljudski šta bi ti mislio na mome mjestu?

P.S.Ako nije tajna napiši koji su te još ljudi upozorili na to što se događa na aukcijama?
P.S.2.Ne očekujem niti tražim da ti kupiš te stripove,oni će ponovno biti stavljeni na aukcije po nešto drugačijim uvjetima prodaje

Najprije se ispričavam zbog pisanja velikim slovima ,prvi put sam na
forumu pa nisam znao da je uvredljivi ,još jednom sory.
Od Ratka na kolekcionaru .eu sam kupio sam zs br 75 ,te mislim oko 4 princ Valijanta i to je sve (bidao sam još neke stripove ali nisam postigao rezervnu cijenu) ,stripove mi je poslao poštom,te ga stvarno nisam vidio od prvog susreta.
Stvarno nisam ništa mislio loše napraviti kada sam podigao cijenu na 400 kn ,mislio sam da ti stripove otprilike toliko vrijede.
Priželjkivao sam da me neko pretekne u cijeni nakon što sam vidio da je saraivo nabio cijene samo mojih stripova kod tebe i dubca.(osječao sam se kao nasamarena budala,)
Da sam znao da će se to toliko skomplicirati stvarno ne bi bidao na tako visoko cijenu.
U slučaju da sam osvojio stripove ja bih sigurno ispoštivao kupnju kako sam i sve do sada.
stvarno nisam imao zle namjere ,možda sam ispao pre naivan ali svaka škola se plača.
Sada stvarno završavam komentare i da čim prije zaboravim tvoje aukcije .


quote:
Originally posted by DARKO18

EVO TI ODGOVORE
NEZNAM ZAŠTO MIJEŠAŠ DUBCA U SVE TO ,SA NJIM SAM VEĆ TRGOVAO I LIK JE OK .
ZAPAŽAM DA SI SA SARAIVOM JAKO DOBAR
ŠTO SE TIČE UPOZORENJA OD RATKA , NIJE ME UOPŠTE UPOZORIO BAŠ ZA TVOJE AUKCIJE NEGO SMO PRIČALI O TOME NEGDJE U 2 MJESECU 2011 KADA MI JE DONIO STRIPOVE IZ SRBIJE KOJE SAM KUPIO OD PEDJE ,TADA SAM GA I UPOZNAO I VIDIO ZANJ I PRVI PUT (PRIČAO JE KAKO SU NA NJEGOVOJ PRODAJI STRIPOVA NEKI LIKOVI DIZALI CIJENE NJEGOVIM KUPCIMA ,KAO DA MU RADE USLUGU A ON SE NA TO NALJUTIO )
ŠTO VAM TO GOVORI ,GOVORI DA JE RATKO VELIKA POŠTENJAČINA I FER PLEY IGRAČ , A ZA VAS TO NEBI REKAO
OVA PREPIRKA JE ZA MENE ZAVRŠENA ,NTI SAM JA KUPIO STRIPOVE ,NITI SAM NAPUHAVO CIJENE NEKOME I NEMAM POJMA TKO JE KUPIO TVOJE STRIPOVE NITI ME NE ZANIMA ,TOLIKO OD MENE
ŽELIM VAM SVE NAJBOLJE I DA PRODAŠ ŠTO SKUPLJE STRIPOVE U BUDUĆIM AUKCIJAMA (MAŽDA TI IH KUPI POŠTENJAČINA SARAIVO )
LIJEP POZDRAV
DARKO

quote:
Originally posted by DARKO18

quote:
Originally posted by BO

DARKO, da ti odgovorim na par pitanja:
Doveo si mene (a čini mi se i dubca) u kontekst namještanja aukcija,logično je pitanje zašto mene ili moderatora/webmastera nisi obavijestio o tome tijekom aukcija,a napisao si da hoćeš?
Član saraivo je kod mene ravno 3 puta kupovao stripove, što i sam možeš vidjeti na pretraživaču aukcija i nisam u nikakvom dogovoru sa njim.
Vidiš, ti tvrdiš kako si dobivao mailove da ti se ''nabijaju'' cifre na aukcijama. Možda su ostali sudionici aukcija mislili da smo ja i ti u dogovoru, te da si meni držao cijene Zagora na 400kn?
Ako si već upozoren od Ratka-dveribada o namještaljkama na stripovi.com, zašto si sudjelovao na aukcijama?









Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/04/2011 : 23:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

za slijedeću teoriju nemam dokaze, logiku izvlačim iz ove prepiske i pregledavanja ostalih aukcija koje je osvojio DARKO18
nisam sejo sexon, on bi to bolje istražio, ali evo
dakle, osim na aukcijama kod BOa i Dubca, dotični je bio vrlo pažljiv s bidanjem, nije se bahatio ciframa na početku aukcija, kod pedje osvaja trofejne primjerke LMS 1-4 za koje se mora priznat da je platio paprenu cijenu, a stripove mu donosi dveribad i koji mu tada priča protiv aukcija na scomu
nakon toga nastavlja kupovati jako puno stripova, a kod BOa na sve aukcije stavlja cijenu 400 kn, ima tamo lijepih primjeraka koji bi možda i dosegli tu cijenu, ali činjenica da je istu cifru nudio i za bledolike odmetnike, meni govori da to nisu čista posla
e sad, kako markosu vjerujem da je dveribad kao mihha sabotirao borisove aukcije, ne mogu drugo nego zaključiti i da je darko18 u toj igri

kakvu ulogu imaju saraivo i ostali koji su sudjelovali u nabijanju cijena i kod boa i kod dubca, ostalo mi je nedokućeno

a možda sam samo pod utjecajem ovih 'udruženih zločinačkih pothvata' :-)))


Najvjerojatniji scenarij, po meni:

Ratko, stripovski borac za istinu i pravdu, "otkriva prevaru" u kojoj jadnog i naivnog clana Darko18 žele opljačkati zli i pokvareni trgovci na aukcijama koji pumpaju cijene, pa onda on stupa na scenu i "osvaja" te aukcije kako ih Darko18 (koji teško da je imao pojma o svemu tome, rekao bih) ne bi morao platiti.

Iako, sudeći po prijetnjama koje mi je uputio i žestini s kojom me napadao da mu podmećem i lažem, dopuštam da postoji (malecna) mogućnost da Ratko zaista nije znao za ništa, nego da je to siki napravila na svoju ruku, bez njegova znanja. Ali sad ja ispadam naivan:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 16/04/2011 : 00:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
netko je stvarno bolestan i treba mu pomoć ,takav scenarij nije pisala ni Agata Kristi ,stvarno da pukneš od smijeha .
Stvarno nemam riječi ,Vama ne znači ništa kad kažem da nemam pojma tko je Mihha i što se događalo na kraju aukcija jer ih nisam ni pratio.
E sad je stvarno dosta i p. k .mi je optužbi koje ne postoje.
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by ken2

za slijedeću teoriju nemam dokaze, logiku izvlačim iz ove prepiske i pregledavanja ostalih aukcija koje je osvojio DARKO18
nisam sejo sexon, on bi to bolje istražio, ali evo
dakle, osim na aukcijama kod BOa i Dubca, dotični je bio vrlo pažljiv s bidanjem, nije se bahatio ciframa na početku aukcija, kod pedje osvaja trofejne primjerke LMS 1-4 za koje se mora priznat da je platio paprenu cijenu, a stripove mu donosi dveribad i koji mu tada priča protiv aukcija na scomu
nakon toga nastavlja kupovati jako puno stripova, a kod BOa na sve aukcije stavlja cijenu 400 kn, ima tamo lijepih primjeraka koji bi možda i dosegli tu cijenu, ali činjenica da je istu cifru nudio i za bledolike odmetnike, meni govori da to nisu čista posla
e sad, kako markosu vjerujem da je dveribad kao mihha sabotirao borisove aukcije, ne mogu drugo nego zaključiti i da je darko18 u toj igri

kakvu ulogu imaju saraivo i ostali koji su sudjelovali u nabijanju cijena i kod boa i kod dubca, ostalo mi je nedokućeno

a možda sam samo pod utjecajem ovih 'udruženih zločinačkih pothvata' :-)))


Najvjerojatniji scenarij, po meni:

Ratko, stripovski borac za istinu i pravdu, "otkriva prevaru" u kojoj jadnog i naivnog clana Darko18 žele opljačkati zli i pokvareni trgovci na aukcijama koji pumpaju cijene, pa onda on stupa na scenu i "osvaja" te aukcije kako ih Darko18 (koji teško da je imao pojma o svemu tome, rekao bih) ne bi morao platiti.

Iako, sudeći po prijetnjama koje mi je uputio i žestini s kojom me napadao da mu podmećem i lažem, dopuštam da postoji (malecna) mogućnost da Ratko zaista nije znao za ništa, nego da je to siki napravila na svoju ruku, bez njegova znanja. Ali sad ja ispadam naivan:)

Go to Top of Page

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 16/04/2011 : 00:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message  Reply with Quote
Ne razumem kako neki ljudi staju u odbranu drugih a da ih cak ni ne poznaju ? Koliko puta su me izradili prijatelji kojima sam verovao a sada da branim kurtu ili murtu ? Svasta.

Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/04/2011 : 09:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18

netko je stvarno bolestan i treba mu pomoć ,takav scenarij nije pisala ni Agata Kristi ,stvarno da pukneš od smijeha .
Stvarno nemam riječi ,Vama ne znači ništa kad kažem da nemam pojma tko je Mihha i što se događalo na kraju aukcija jer ih nisam ni pratio.
E sad je stvarno dosta i p. k .mi je optužbi koje ne postoje.


Slušaj, prijatelju, ovaj put ću preći preko uvreda, ali idući neću.
Inače, mihha je osvojio SVE tvoje aukcije kod BO-a, a nijednu kod Dubca. Bas zanimljivo, je li? A to što ti nemaš pojma tko je mihha ne znači da nitko drugi ne zna. I, ako malo bolje pročitaš što sam napisao, ja i jesam rekao da nisi imao pojma o svemu tome, mada se pitam jesi li stvarno tako naivan koliko izgledaš? Mislim, čuj, čovjek je ostavio hrpu ogromnih ponuda na aukcije, salje okolo ljudima poruke da ga nadbidaju i onda sad tu dođe i tvrdi "nisam ni pratio kraj aukcija". I odjednom ti je pun q optuzbi "koje ne postoje", a sam si ih započeo, nisi li, slanjem mailova clanovima?

Sve u svemu, puno pitanja na koje vjerojatno nikad nećemo dobiti odgovore, ali kao što si ti stavio sumnju na BO-a i Saraiva, tako ju je Mihha stavio i na tebe, svidjelo se to tebi ili ne.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 16/04/2011 : 10:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote

Kada se igramo scenarija krimi filma što kažeš na ovaj ,možda ti imaš uvid u cijene koje mi postavljamo kad bidamo ,pa isto tako možeš javiti nekim prodavačima ,što kažeš na to.
Najiskrenije mislim da se nećeš ljutiti na ovaj scenarij kako se ja više ne ljutim na tvoje scenarije .
P.S. ne volim kad mi neko prijeti i mislim da nije ljudski .
Lijep pozdrav
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by DARKO18

netko je stvarno bolestan i treba mu pomoć ,takav scenarij nije pisala ni Agata Kristi ,stvarno da pukneš od smijeha .
Stvarno nemam riječi ,Vama ne znači ništa kad kažem da nemam pojma tko je Mihha i što se događalo na kraju aukcija jer ih nisam ni pratio.
E sad je stvarno dosta i p. k .mi je optužbi koje ne postoje.


Slušaj, prijatelju, ovaj put ću preći preko uvreda, ali idući neću.
Inače, mihha je osvojio SVE tvoje aukcije kod BO-a, a nijednu kod Dubca. Bas zanimljivo, je li? A to što ti nemaš pojma tko je mihha ne znači da nitko drugi ne zna. I, ako malo bolje pročitaš što sam napisao, ja i jesam rekao da nisi imao pojma o svemu tome, mada se pitam jesi li stvarno tako naivan koliko izgledaš? Mislim, čuj, čovjek je ostavio hrpu ogromnih ponuda na aukcije, salje okolo ljudima poruke da ga nadbidaju i onda sad tu dođe i tvrdi "nisam ni pratio kraj aukcija". I odjednom ti je pun q optuzbi "koje ne postoje", a sam si ih započeo, nisi li, slanjem mailova clanovima?

Sve u svemu, puno pitanja na koje vjerojatno nikad nećemo dobiti odgovore, ali kao što si ti stavio sumnju na BO-a i Saraiva, tako ju je Mihha stavio i na tebe, svidjelo se to tebi ili ne.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/04/2011 : 11:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18


Kada se igramo scenarija krimi filma što kažeš na ovaj ,možda ti imaš uvid u cijene koje mi postavljamo kad bidamo ,pa isto tako možeš javiti nekim prodavačima ,što kažeš na to.
Najiskrenije mislim da se nećeš ljutiti na ovaj scenarij kako se ja više ne ljutim na tvoje scenarije .
P.S. ne volim kad mi neko prijeti i mislim da nije ljudski .
Lijep pozdrav


Nitko ne voli kad mu prijete, naravno. Ali, u ovom slučaju, ta prijetnja/kazna je bezazlena, tek ukidanje pristupa na par dana.

Tvoj scenarij je realna mogućnost, naravno. Samo, ima jedan mali problem, trebaš ga dokazati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 16/04/2011 : 11:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
Zamolio bih te da me kazniš i da me zauvjek izbaciš sa svojih aukcija ,učinit ćeš mi uslugu jer tako i tako neću više bidati na tvojim aukcijama .
P.S. vidim da si jako uvredljiv ,a da druge možeš vrijeđati i nikome ništa , zašto ne kazniš sebe .
To je to .
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by DARKO18


Kada se igramo scenarija krimi filma što kažeš na ovaj ,možda ti imaš uvid u cijene koje mi postavljamo kad bidamo ,pa isto tako možeš javiti nekim prodavačima ,što kažeš na to.
Najiskrenije mislim da se nećeš ljutiti na ovaj scenarij kako se ja više ne ljutim na tvoje scenarije .
P.S. ne volim kad mi neko prijeti i mislim da nije ljudski .
Lijep pozdrav


Nitko ne voli kad mu prijete, naravno. Ali, u ovom slučaju, ta prijetnja/kazna je bezazlena, tek ukidanje pristupa na par dana.

Tvoj scenarij je realna mogućnost, naravno. Samo, ima jedan mali problem, trebaš ga dokazati.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39309 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/04/2011 : 11:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Darko, a sto ti ne bi iskulirao i cekao aukcije samo tamo gde mislis da je OK i mirno sve... Ako mislis da ti BO ili neko drugi napumpavaju cene ti cekaj Dubca, Columba ili nekog treceg sa glancerima..
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/04/2011 : 11:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18

Zamolio bih te da me kazniš i da me zauvjek izbaciš sa svojih aukcija ,učinit ćeš mi uslugu jer tako i tako neću više bidati na tvojim aukcijama .
P.S. vidim da si jako uvredljiv ,a da druge možeš vrijeđati i nikome ništa , zašto ne kazniš sebe .
To je to .


Slobodno bidaj gdje god hoćeš, to je tvoja stvar, fer plej ratko će ti sigurno objasniti gdje je bolje i sigurnije.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 16/04/2011 : 11:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
Ne kužim te zašto stalno spominješ Ratka ,riječ je o meni a ne o Ratku ,zar ga toliko mrziš,stvarno to ne mogu skužiti sa ljudske strane (neznam točno koji je problem između vas dvojice)
P:s
Mržnja izjeda tebe a ne onog što mrziš ,razlisli o tome .
Vidim da si jako uvredljiv i imam osječaj da ti se drugi tj .pojedini forumaši uvlače u ,te vidim da te boli kad ti se netko usprotivi.
Najveće blago živita je po meni kada možeš svakome reći što želiš.
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by DARKO18

Zamolio bih te da me kazniš i da me zauvjek izbaciš sa svojih aukcija ,učinit ćeš mi uslugu jer tako i tako neću više bidati na tvojim aukcijama .
P.S. vidim da si jako uvredljiv ,a da druge možeš vrijeđati i nikome ništa , zašto ne kazniš sebe .
To je to .


Slobodno bidaj gdje god hoćeš, to je tvoja stvar, fer plej ratko će ti sigurno objasniti gdje je bolje i sigurnije.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/04/2011 : 12:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Svašta.

Trouble will find me
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/04/2011 : 13:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
i Ratko je jedanput rekao: "svašta"
markos, stvarno si opsjednu s njime!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/04/2011 : 13:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Još jedna od Ratkovih podvala.
Kad se sjetim kako je samo o meni lagao...
Ali sada su svima sve stvari jasnije.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Sale from Hell
New Member



Croatia
115 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 16/04/2011 : 13:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Sale from Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

i Ratko je jedanput rekao: "svašta"
markos, stvarno si opsjednu s njime!



Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/04/2011 : 15:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
za kraj

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/04/2011 : 23:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message  Reply with Quote
Da završimo diskusiju htio bih napisati još par stvari za Darka:
- smatram da nije bilo fer sa tvoje strane slati poruke članu saraivo(član sa 109 pozitivnih komentara) i krenuti sa optužbama da ti se namještaju aukcije (uključujući mene). u krajnju ruku da si to i mislio trebao si mene ili webmastera obavijestit o tome (što si napisao da ćeš učiniti,a nisi)
- ne smatram da je itko radio budalu od tebe,budući da već imaš pozamašan broj kupovina/prodaja i znaš kako funkcionira sistem aukcija i davanja ponuda
- po tvom pisanju čovjek bi rekao da ti novci ne igraju neku ulogu u životu i da ih imaš dovoljno (referiram se na 15000kn koje si mi ponudio,bez da uzmeš stripove) predlažem da iste te novce proslijediš moderatoru/globinju koji svake godine, prilikom Mafesta prikuplja sredstva u humanitarne svrhe - ako ih se ipak odlučiš meni poslati ja ću ih iste sekunde proslijediti globinju za gore navedeno
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/04/2011 : 23:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BO
- po tvom pisanju čovjek bi rekao da ti novci ne igraju neku ulogu u životu i da ih imaš dovoljno (referiram se na 15000kn koje si mi ponudio,bez da uzmeš stripove) predlažem da iste te novce proslijediš moderatoru/globinju koji svake godine, prilikom Mafesta prikuplja sredstva u humanitarne svrhe - ako ih se ipak odlučiš meni poslati ja ću ih iste sekunde proslijediti globinju za gore navedeno



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 16/04/2011 : 23:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
VIDIM DA MI NEDAŠ MIRA
JA SVAKI MJESEC DAJEM NEŠTO NOVACA U HUMANITARNE SVRHE
VIDIM DA TE MUČE NOVCI JJJJJAKO ,TO NIJE DOBRO
AJMO OVAKO :
ŠTO SE TIČE PRIKUPLJANJA LOVE ZA HUMANITARNE SVRHE JA SAM TU I EVO PRIJEDLOG :TI UPLATI SVOJU SVOTU JA ČU DUPLO OD TVOJE CIFRE TO TI OBEČAJEM SAMO BEZ MULJAŽE
MISLIM DA JE DOSTA SVAĐE JER TO VIŠE NEMA SMISLA
PONAŠAMO SE KO OSMOŠKOLCI
ŽELI MVAM LAKU I UGODNU NOĆ
quote:
Originally posted by BO

Da završimo diskusiju htio bih napisati još par stvari za Darka:
- smatram da nije bilo fer sa tvoje strane slati poruke članu saraivo(član sa 109 pozitivnih komentara) i krenuti sa optužbama da ti se namještaju aukcije (uključujući mene). u krajnju ruku da si to i mislio trebao si mene ili webmastera obavijestit o tome (što si napisao da ćeš učiniti,a nisi)
- ne smatram da je itko radio budalu od tebe,budući da već imaš pozamašan broj kupovina/prodaja i znaš kako funkcionira sistem aukcija i davanja ponuda
- po tvom pisanju čovjek bi rekao da ti novci ne igraju neku ulogu u životu i da ih imaš dovoljno (referiram se na 15000kn koje si mi ponudio,bez da uzmeš stripove) predlažem da iste te novce proslijediš moderatoru/globinju koji svake godine, prilikom Mafesta prikuplja sredstva u humanitarne svrhe - ako ih se ipak odlučiš meni poslati ja ću ih iste sekunde proslijediti globinju za gore navedeno

Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 16/04/2011 : 23:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
oprostite na velikim slovima opet sam zaboravio stisnuti caps lock
još jednom sorry
quote:
Originally posted by DARKO18

VIDIM DA MI NEDAŠ MIRA
JA SVAKI MJESEC DAJEM NEŠTO NOVACA U HUMANITARNE SVRHE
VIDIM DA TE MUČE NOVCI JJJJJAKO ,TO NIJE DOBRO
AJMO OVAKO :
ŠTO SE TIČE PRIKUPLJANJA LOVE ZA HUMANITARNE SVRHE JA SAM TU I EVO PRIJEDLOG :TI UPLATI SVOJU SVOTU JA ČU DUPLO OD TVOJE CIFRE TO TI OBEČAJEM SAMO BEZ MULJAŽE
MISLIM DA JE DOSTA SVAĐE JER TO VIŠE NEMA SMISLA
PONAŠAMO SE KO OSMOŠKOLCI
ŽELI MVAM LAKU I UGODNU NOĆ
quote:
Originally posted by BO

Da završimo diskusiju htio bih napisati još par stvari za Darka:
- smatram da nije bilo fer sa tvoje strane slati poruke članu saraivo(član sa 109 pozitivnih komentara) i krenuti sa optužbama da ti se namještaju aukcije (uključujući mene). u krajnju ruku da si to i mislio trebao si mene ili webmastera obavijestit o tome (što si napisao da ćeš učiniti,a nisi)
- ne smatram da je itko radio budalu od tebe,budući da već imaš pozamašan broj kupovina/prodaja i znaš kako funkcionira sistem aukcija i davanja ponuda
- po tvom pisanju čovjek bi rekao da ti novci ne igraju neku ulogu u životu i da ih imaš dovoljno (referiram se na 15000kn koje si mi ponudio,bez da uzmeš stripove) predlažem da iste te novce proslijediš moderatoru/globinju koji svake godine, prilikom Mafesta prikuplja sredstva u humanitarne svrhe - ako ih se ipak odlučiš meni poslati ja ću ih iste sekunde proslijediti globinju za gore navedeno



Go to Top of Page

BO
Junior Member

Croatia
351 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/04/2011 : 00:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BO a Private Message  Reply with Quote
To je lijepo od tebe,svaka čast.
Ne svađam se s tobom,dapače krenuo sam pomirljivim tonom.
Nažalost ja nemam tih 15000kuna viška i ne mogu ih uplatiti - i naravno da me muče novci kad ih nemam koliko i ti.
Nadam se da ću do Makarske skupiti koju kunu i dati Neni(i tad možeš poduplati taj iznos).
A tebe,ako si čovjek od riječi molim da ih (15000kn)koje si meni nudio uplatiš Neni,koji će ih proslijediti u humanitarne svrhe (možeš i na njegov tekući,čovjek je na mjestu,pošten i neće faliti ni kuna).
To je za 4.mjesec, a u 5.mjesecu kad i ja skupim nešto novaca poduplaj moj iznos.



quote:
Originally posted by DARKO18

VIDIM DA MI NEDAŠ MIRA
JA SVAKI MJESEC DAJEM NEŠTO NOVACA U HUMANITARNE SVRHE
VIDIM DA TE MUČE NOVCI JJJJJAKO ,TO NIJE DOBRO
AJMO OVAKO :
ŠTO SE TIČE PRIKUPLJANJA LOVE ZA HUMANITARNE SVRHE JA SAM TU I EVO PRIJEDLOG :TI UPLATI SVOJU SVOTU JA ČU DUPLO OD TVOJE CIFRE TO TI OBEČAJEM SAMO BEZ MULJAŽE
MISLIM DA JE DOSTA SVAĐE JER TO VIŠE NEMA SMISLA
PONAŠAMO SE KO OSMOŠKOLCI
ŽELI MVAM LAKU I UGODNU NOĆ
quote:
Originally posted by BO

Da završimo diskusiju htio bih napisati još par stvari za Darka:
- smatram da nije bilo fer sa tvoje strane slati poruke članu saraivo(član sa 109 pozitivnih komentara) i krenuti sa optužbama da ti se namještaju aukcije (uključujući mene). u krajnju ruku da si to i mislio trebao si mene ili webmastera obavijestit o tome (što si napisao da ćeš učiniti,a nisi)
- ne smatram da je itko radio budalu od tebe,budući da već imaš pozamašan broj kupovina/prodaja i znaš kako funkcionira sistem aukcija i davanja ponuda
- po tvom pisanju čovjek bi rekao da ti novci ne igraju neku ulogu u životu i da ih imaš dovoljno (referiram se na 15000kn koje si mi ponudio,bez da uzmeš stripove) predlažem da iste te novce proslijediš moderatoru/globinju koji svake godine, prilikom Mafesta prikuplja sredstva u humanitarne svrhe - ako ih se ipak odlučiš meni poslati ja ću ih iste sekunde proslijediti globinju za gore navedeno



Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 17/04/2011 : 00:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote

Stojim kod svoje opcije ,sorry .
Ajde molim te da završimo sa prepucavanjima ,mislim da više nema smisla ,tako može ići u nedogled s prepucavanima i optužbama,a što imamo od toga pitanje je sad.
Odgovor je ništa ,samo se živciramo.
Na kraju će možda sve ispasti dobro ,možda dobro prodaš stripove i opet dobro .
Vrijeme sve liječi (na kraju ću postati filozof ,a što onda sa mojim poslom ,hm? )
Zato stvarno odustajem od foruma nije to za mene.
Budi pozdravljen
quote:
Originally posted by BO

To je lijepo od tebe,svaka čast.
Ne svađam se s tobom,dapače krenuo sam pomirljivim tonom.
Nažalost ja nemam tih 15000kuna viška i ne mogu ih uplatiti - i naravno da me muče novci kad ih nemam koliko i ti.
Nadam se da ću do Makarske skupiti koju kunu i dati Neni(i tad možeš poduplati taj iznos).
A tebe,ako si čovjek od riječi molim da ih (15000kn)koje si meni nudio uplatiš Neni,koji će ih proslijediti u humanitarne svrhe (možeš i na njegov tekući,čovjek je na mjestu,pošten i neće faliti ni kuna).
To je za 4.mjesec, a u 5.mjesecu kad i ja skupim nešto novaca poduplaj moj iznos.



quote:
Originally posted by DARKO18

VIDIM DA MI NEDAŠ MIRA
JA SVAKI MJESEC DAJEM NEŠTO NOVACA U HUMANITARNE SVRHE
VIDIM DA TE MUČE NOVCI JJJJJAKO ,TO NIJE DOBRO
AJMO OVAKO :
ŠTO SE TIČE PRIKUPLJANJA LOVE ZA HUMANITARNE SVRHE JA SAM TU I EVO PRIJEDLOG :TI UPLATI SVOJU SVOTU JA ČU DUPLO OD TVOJE CIFRE TO TI OBEČAJEM SAMO BEZ MULJAŽE
MISLIM DA JE DOSTA SVAĐE JER TO VIŠE NEMA SMISLA
PONAŠAMO SE KO OSMOŠKOLCI
ŽELI MVAM LAKU I UGODNU NOĆ
quote:
Originally posted by BO

Da završimo diskusiju htio bih napisati još par stvari za Darka:
- smatram da nije bilo fer sa tvoje strane slati poruke članu saraivo(član sa 109 pozitivnih komentara) i krenuti sa optužbama da ti se namještaju aukcije (uključujući mene). u krajnju ruku da si to i mislio trebao si mene ili webmastera obavijestit o tome (što si napisao da ćeš učiniti,a nisi)
- ne smatram da je itko radio budalu od tebe,budući da već imaš pozamašan broj kupovina/prodaja i znaš kako funkcionira sistem aukcija i davanja ponuda
- po tvom pisanju čovjek bi rekao da ti novci ne igraju neku ulogu u životu i da ih imaš dovoljno (referiram se na 15000kn koje si mi ponudio,bez da uzmeš stripove) predlažem da iste te novce proslijediš moderatoru/globinju koji svake godine, prilikom Mafesta prikuplja sredstva u humanitarne svrhe - ako ih se ipak odlučiš meni poslati ja ću ih iste sekunde proslijediti globinju za gore navedeno





Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/04/2011 : 00:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18
AKO TI JE LOVE JA ĆU TI DATI 15000 KN A TI UŽIVAJ U SVOJIM STRIPOVIMA
DARKO18


ne valja se kurčit ni bit bahat,u današnje vrijeme kad je sve išlo k vragu,kad nas jebu sa svih strana,i unutarnji i vanjski faktori...bo te zamolio,nije ti zapovijedio,pošto vidimo da se razmećeš lovom...nije meni krivo šta ti imaš,ali netko nikad nije vidio 15 000 kuna niti će ih ikad vidit odjednom,netko jedva spaja s krajem,što opet nije tvoj problem,a ni moj,ali...kad već imaš viška,daj u humanitarne svrhe,spasi nečiji život,nekome će dobro doći,nekom treba za operaciju,za lijek,za prehranit se...da si šutio,bo ne bi napisao da tih 15 000 daš u humanitarne svrhe...bolje govno pojest nego svašta reć-napisat...ne poznajem te,i nemoj mislit da imam nešto protiv tebe,ovo bi napisao svakome tko napiše ovakvu rečenicu...meni ni iz džepa ni u džep,ali onda se nemoj razmetat s tom lovom kao da je to obični papir...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000