forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Član DARKO18 - aukcije BO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 17/04/2011 : 00:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
Neznam o ćemo ti pričaš ,otišli ste u nekom nepoznatom pravcu samo da bi ja bio crna ovca ,samo sam htio ukazati na neke stvari koje nisu u redu (nabijanja cijena)
Ni ja tebe ne poznam ,ali mislim da nisma ništa propustio.
Svatko je kovač svoje sreće(nekome natucat da je bogat ili siromah je sramotno ,nismo svi isti i nismo svi iste sreće,nažalost svijet je nepravedan ali što se tu može) ,da sam za pomoć ljudima jesam ,to i radim.
Da te još priupitam koliko je tvoje radno vrijeme ,moje ti je od 07 do 19 sati ,a puno puta i duže -znači nije baš tako lako daći do novaca ili je hm? (da sam barem političar )
Ali mislim da preko Vas neće ići moji lipi drugari.
Ajte na spavanje ,sutra je novi dan i bit ćemo pametniji ili možda ne.
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by DARKO18
AKO TI JE LOVE JA ĆU TI DATI 15000 KN A TI UŽIVAJ U SVOJIM STRIPOVIMA
DARKO18


ne valja se kurčit ni bit bahat,u današnje vrijeme kad je sve išlo k vragu,kad nas jebu sa svih strana,i unutarnji i vanjski faktori...bo te zamolio,nije ti zapovijedio,pošto vidimo da se razmećeš lovom...nije meni krivo šta ti imaš,ali netko nikad nije vidio 15 000 kuna niti će ih ikad vidit odjednom,netko jedva spaja s krajem,što opet nije tvoj problem,a ni moj,ali...kad već imaš viška,daj u humanitarne svrhe,spasi nečiji život,nekome će dobro doći,nekom treba za operaciju,za lijek,za prehranit se...da si šutio,bo ne bi napisao da tih 15 000 daš u humanitarne svrhe...bolje govno pojest nego svašta reć-napisat...ne poznajem te,i nemoj mislit da imam nešto protiv tebe,ovo bi napisao svakome tko napiše ovakvu rečenicu...meni ni iz džepa ni u džep,ali onda se nemoj razmetat s tom lovom kao da je to obični papir...

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/04/2011 : 18:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Još jedna od Ratkovih podvala.
Kad se sjetim kako je samo o meni lagao...
Ali sada su svima sve stvari jasnije.


Meni je i onda smrdila cijela prica. Dosta stvari se nije uklapalo.
Da, u pravu si, sada bi i najvecim sumnjivcima trebalo da bude jasno ko je govorio istinu.
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 18/04/2011 : 20:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
POzdrav momci ,mislio sam da neće više biti nikog ,izgleda da sam se prevario ).
Pročitajte si pravila ponašanja na stripovima.com ,možda ste ih zaboravili.
Iskreno ispočetka sam se živcirao kako nitko ne kuži o čemu se radi,
i pitam se gdje je problem ,ali mislim da sam shvatio , he,he.
Sve me ovo počelo jako zabavljati .Možda sam u cijeloj priči i krivac ,ah pitanje je sad ,ali lipi moji dokažite kako kaže Markos (možda )
Budite mi zdravi i veseli .
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by risbozg

moje je mišljenje da ako neko stavi cijenu koju misli platiti onda se nema kaj žaliti ni kukati....osim ako ga prebidaju...ostalo su sve frustracije i gluposti



baš tako

Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 18/04/2011 : 21:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
Još sam zaboravio nešto pametno reći
Rekao sam Markosu da neću više bidati ,ali j. ga navuko sam se ko narkoman na kokain ,što se tu može ,nisam karakter.
Kakav sam takav sam
P.S. izgleda da ću uskoro morati prodati dionice HT -a.he ,he.
Bez ljutnje društvo ,sutra je novi dan.
quote:
Originally posted by DARKO18

POzdrav momci ,mislio sam da neće više biti nikog ,izgleda da sam se prevario ).
Pročitajte si pravila ponašanja na stripovima.com ,možda ste ih zaboravili.
Iskreno ispočetka sam se živcirao kako nitko ne kuži o čemu se radi,
i pitam se gdje je problem ,ali mislim da sam shvatio , he,he.
Sve me ovo počelo jako zabavljati .Možda sam u cijeloj priči i krivac ,ah pitanje je sad ,ali lipi moji dokažite kako kaže Markos (možda )
Budite mi zdravi i veseli .
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by risbozg

moje je mišljenje da ako neko stavi cijenu koju misli platiti onda se nema kaj žaliti ni kukati....osim ako ga prebidaju...ostalo su sve frustracije i gluposti



baš tako



Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/04/2011 : 22:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18

POzdrav momci ,mislio sam da neće više biti nikog ,izgleda da sam se prevario ).
Pročitajte si pravila ponašanja na stripovima.com ,možda ste ih zaboravili.
Iskreno ispočetka sam se živcirao kako nitko ne kuži o čemu se radi,
i pitam se gdje je problem ,ali mislim da sam shvatio , he,he.
Sve me ovo počelo jako zabavljati .Možda sam u cijeloj priči i krivac ,ah pitanje je sad ,ali lipi moji dokažite kako kaže Markos (možda )
Budite mi zdravi i veseli .
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by risbozg

moje je mišljenje da ako neko stavi cijenu koju misli platiti onda se nema kaj žaliti ni kukati....osim ako ga prebidaju...ostalo su sve frustracije i gluposti



baš tako








šta ti točno nije jasno pa da ti objasnimo?


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 18/04/2011 22:18:29
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 18/04/2011 : 22:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
Zar ne vidiš da se šalim.
Sve je ok , ojde ohladite od ove priče.
Idemo dalje ,stripovi su glavni a sve drugo je sporedno.
Završimo ovu priču ,što je kome rekao rekao je ,to su samo riječi ,ništa drugo.
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by DARKO18

POzdrav momci ,mislio sam da neće više biti nikog ,izgleda da sam se prevario ).
Pročitajte si pravila ponašanja na stripovima.com ,možda ste ih zaboravili.
Iskreno ispočetka sam se živcirao kako nitko ne kuži o čemu se radi,
i pitam se gdje je problem ,ali mislim da sam shvatio , he,he.
Sve me ovo počelo jako zabavljati .Možda sam u cijeloj priči i krivac ,ah pitanje je sad ,ali lipi moji dokažite kako kaže Markos (možda )
Budite mi zdravi i veseli .
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by risbozg

moje je mišljenje da ako neko stavi cijenu koju misli platiti onda se nema kaj žaliti ni kukati....osim ako ga prebidaju...ostalo su sve frustracije i gluposti



baš tako








šta ti točno nije jasno pa da ti objasnimo?



Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/04/2011 : 07:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Još jedna od Ratkovih podvala.
Kad se sjetim kako je samo o meni lagao...
Ali sada su svima sve stvari jasnije.



kaj koristiš priliku za opravdanje...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 19/04/2011 : 08:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
Ne ,niti najmanje.
Samo želim smiriti situaciju .
Mislim da prepiranje nikom ne koristi,tu nema kraja .
Tko je u pravu a tko nije ,svako može tumačiti na svoj način.
Svi smo u pravu i nismo.Kad malo razmislim ,sve ovo ne koristi ni meni ,ni prodavačima ,a pogovo vlasniku stripova.com.
Možemo jedni druge blatiti u nedogled ,a što od toga imamo.
Ljudski je griješiti ,a greške su samo da na njima učimo (ne mislim samo na sebe).I u budućnosti će se dešavati piz.,a to je tako.
Možda je BO tu najgore prošao ,neznam točno ,možda sam Saraiva stvarno isprovocirao sa visokim podizanjem cijena ,nisam imao loše namjere ,makar nije ni on trebao tako reagirati .U afektu čovjek svašta uradi ,ali kad se glava ohladi drukčije razmišlja.
Nije da se opravdavam i da priznajem neku krivnju ,mislim da nisam ništa loše učinio ,samo želim smiriti situaciji .
Pozdrav i svako dobro.
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by mladjo

Još jedna od Ratkovih podvala.
Kad se sjetim kako je samo o meni lagao...
Ali sada su svima sve stvari jasnije.



kaj koristiš priliku za opravdanje...

Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 19/04/2011 : 11:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message  Reply with Quote
rizbozg tu misli na mladja, a mladjo bi trebao biti čovjek i priznat kad pogriješi, a ne se pravit pravednikom, a to po meni sigurno NIJE

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/04/2011 : 13:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
@DARKO18

ja isto mislim da risbozg nije mislia na tebe..citaj malo pozornije..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/04/2011 : 13:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
a ja sam siguran u to..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

DARKO18
Starting Member

91 Posts

Member since 17/01/2011

Posted - 21/04/2011 : 17:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DARKO18 a Private Message  Reply with Quote
Sory ,nisam obračao pažnju na tekst
Pozdrav
quote:
Originally posted by risbozg

a ja sam siguran u to..

Go to Top of Page

comx
Starting Member

17 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/04/2011 : 19:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send comx a Private Message  Reply with Quote
Procitah sve postove u ovom topicu i stvarno mi je cudno kako nitko nije dotakao srz problema...
Ispada da je darko18 kriv sto ima novaca, cak je proglasen bahatim sto je stavio na sve stripove po 400 kuna.
Majstor saraivo ga je na zadovoljstvo svih (zavidnih) eto naucio pameti, na nacin da mu je na svim aukcijama nabio cijenu do maksimuma. Halooo! Otkud saraivo zna da je darko18 ponudio 400 kuna pa je uvijek stao na 399??? To je glavni problem ovdje i potpuno razumijem darka18 sto je ljut.
Pogledao sam te aukcije - stvarno smijesno i prozirno.
Npr. ZS 507 Zagor - Izvidnica straha
Strip je dosegao 401 kunu?! wtf!
Poceo je s 1 kn i jedan clan je stavio bid od 1 kn.
Onda je darko18 stavio 400kn.
skywalker je pokusao 6 puta nadbidati i dosao do 118kn pa odustao.
Po meni realno, strip puno vise i ne vrijedi.
Tada se pojavljuje saraivo i stavlja najprije 299 pa 399kn, valjda bi bilo preocito da odmah stavi 399.
Identicno je saraivo stavio na vise aukcija koje je bidao darko18, 299 pa 399. Zasto je stao bas na 399?
Pa sto ako je Darko stavio po 400kn na sve stripove? Ako covjek ima novaca, znaci da nekog vraga i radi pa nema vremena stalno visit po aukcijama. Procjenio je da ce 400 kuna biti sasvim dovoljno da ga nitko ne prebida. Moze se dogodit da se jedan ili dva priblize toj cifri, ali da skoro svi stanu na kunu do maksimuma, e to vec ne moze biti slucajnost.
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3082 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 23/04/2011 : 19:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
Ja cu primjetiti da za DARKO18 dovoljno govori i ovaj njegov potez:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=bosancicigor&Buyer=darko18&City=&Country=&aucCategoryID=0&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=2&submit=Tra%9Ei

Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 23/04/2011 : 21:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by comx

Procitah sve postove u ovom topicu i stvarno mi je cudno kako nitko nije dotakao srz problema...
Ispada da je darko18 kriv sto ima novaca, cak je proglasen bahatim sto je stavio na sve stripove po 400 kuna.
Majstor saraivo ga je na zadovoljstvo svih (zavidnih) eto naucio pameti, na nacin da mu je na svim aukcijama nabio cijenu do maksimuma. Halooo! Otkud saraivo zna da je darko18 ponudio 400 kuna pa je uvijek stao na 399??? To je glavni problem ovdje i potpuno razumijem darka18 sto je ljut.
Pogledao sam te aukcije - stvarno smijesno i prozirno.
Npr. ZS 507 Zagor - Izvidnica straha
Strip je dosegao 401 kunu?! wtf!
Poceo je s 1 kn i jedan clan je stavio bid od 1 kn.
Onda je darko18 stavio 400kn.
skywalker je pokusao 6 puta nadbidati i dosao do 118kn pa odustao.
Po meni realno, strip puno vise i ne vrijedi.
Tada se pojavljuje saraivo i stavlja najprije 299 pa 399kn, valjda bi bilo preocito da odmah stavi 399.
Identicno je saraivo stavio na vise aukcija koje je bidao darko18, 299 pa 399. Zasto je stao bas na 399?

Pa sto ako je Darko stavio po 400kn na sve stripove? Ako covjek ima novaca, znaci da nekog vraga i radi pa nema vremena stalno visit po aukcijama. Procjenio je da ce 400 kuna biti sasvim dovoljno da ga nitko ne prebida. Moze se dogodit da se jedan ili dva priblize toj cifri, ali da skoro svi stanu na kunu do maksimuma, e to vec ne moze biti slucajnost.



Nije znao,proveravao ga je na 300 kuna,zatim na 400,proslo mu je kod jedan strip,i nastavio je i kod druge..krajno neposteno.
Go to Top of Page

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 23/04/2011 : 23:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
A zašto bi to bilo nepošteno? Ako je netko ponudio 400 kuna onda je za pretpostaviti da je spreman stvarno dati te novce. Ako ih nije spreman izdvojiti koji k.... onda stavlja tu cifru. Više je nepošteno to što on stavi takav iznos da nitko drugi ne može osvojiti strip, a onda kuka da ga je netko navukao. Nitko ga nije navukao da stavi taj iznos već na samom početku. Comx, saraivo nije znao koliko je ovaj ponudio već je na jednom stripu vidio dokle je ovaj išao, a onda je pretpostavio da je na svima bio na 400 kuna. I dobro je pretpostavio. Tako da darko18 nema razloga biti ljut na nikoga osim na samoga sebe. A ako se ne varam, sve skupa ga to nije ništa stajalo jer je čuveni kolekcionar minha u konačnici nadbidao sve njegove ponude. Zanimljiva je cijela priča u svakom slučaju.

Edited by - mystere on 23/04/2011 23:58:02
Go to Top of Page

saraivo
Starting Member



Croatia
10 Posts

Member since 07/12/2008

Posted - 24/04/2011 : 10:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send saraivo a Private Message  Reply with Quote
Evo je prošlo 10-ak dana od pokretanja ove teme na forumu...oglasio sam se prvi dan i u međuvremenu bacio oko na komentare i mišljenja, pa se mislim koliko likova ovde defilira, a najopasniji ili možda najstručniji su likovi 1. sorte koji nemaju niti osnovne osobne poodatke. Drugu sortu čine oni koji su zahvalni nekome, jer je im taj neko ostavio neku kunu, pa bi u znak lojalnosti i straha da ga ne izgube iskopali oko tupom žlicom (rekao bi moj prika Peko) svakome za koga smatraju da bi mogao narušiti tu vezu. U 3. sortu spadaju likovi koji se kurče i bahate, a kasnije kad je pay-day sa svojim pobočnicima, suzama podignu razinu ohridskog jezera.
Za ovo što sam ja našao Darka na kunu ispod njegove ponude, ne moraš biti mađioničar, jer je bilo vrlo prozirno koliko je ponudio na svaki strip nakon što sam ga našao na prva dva komada. Koja je pouka!?? Nemam ništa protiv čovjeka za kojega samo znam da postoji i ovo s moje strane nema nikakve veze s Borisom, ali ovo mora biti svima lekcija da moraju poštivati svoju ponudu. To je prvi i osnovni zakon svih aukcija na našoj kugli, u protivnom...Niko, ali baš niko nema pravo ne poštivati prvi osnovni zakon aukcija! Niko, ali baš niko nema pravo "ubijati gušt nabidavanja" u zadnjim momentima aukcija! Niko, ali baš niko nema pravo glumiti Boga i voditi 15 dana na 30-40 najaktuelnijh aukcija na očigled svih, pa odustati ili prebaciti breme na drugog!
Na kraju da ne bi nekog povrijedio, pravi majstori aukcija se pojavljaju u cajtnotu i njihova je ponuda zadnja, dok ovi šta vode 15 dana pa na kraju ne osvoje...kao da maloj 15 dana govoriš da ćeš je popeglat i mašeš spravom, pa kad dođe taj dan-PRDNEŠ!!!

Saraivo ili Bare iz Lukšića
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/04/2011 : 10:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
"pravi majstori aukcija"!!! Ovo postoji??? Ja ziveo u zabludi misleci da cu na aukcijama dati onoliko koliko mislim platiti nesto, ali zajebah se.. Ode treba biti maher i imati taktike itd..
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/04/2011 : 11:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

"pravi majstori aukcija"!!! Ovo postoji??? Ja ziveo u zabludi misleci da cu na aukcijama dati onoliko koliko mislim platiti nesto, ali zajebah se.. Ode treba biti maher i imati taktike itd..


Brojtro...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 24/04/2011 : 16:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
Jedini logican, smislen i trezven post ovde je comx-ov. Ovo sto je saraivo nakuckao je nesto najgluplje sto sam cuo u zivotu (get a life dude!). Koliko god da moze da bude pomalo iritirajuc nastup darka18(mene realno covek iritira i sa nacinom bidanja (covek sam od krvi i mesa i imam malu dozu ljudske zavisti kada je u pitanju kolicina sredstava koju odvaja za stripove , rado bih voleo da i ja raspolazem sa tolikim novcem...mada mi se nesto ne svidja njegovo radno vreme :P) i jos vise sa arogantnim i neumerenim komentarima izrecenim u afektu koji su usledili posle cele ove price, ali to nije razlog da se naruse pravila ferpleja i da se zadje u malverzacije i prejebavanje), poptuno razumem coveka koji nema vremena da 100x navija sat za kraj aukcija i da nesto prebidava u zadnjim sekundama. Covek je posao od sebe i svojih novcanih sredstava, racunajuci na savest postenih kupaca, da ce bidati onoliko koliko su spremni da plate , a ne da ce neka budaletina iz obesti da provaljuje koliko je ponudio i da mu bespotrebno izbija pare iz dzepa. I to samo sto je kivna , jer doticni ima vise para od nje. Ti jos eksplicitno priznajes da si provalio koliko je covek ponudio i da si resio da ga naucis pameti tako sto ces da mu nabijes sve aukcije na maksimalnu cifru (ja bi te zbog ovoga sutnuo dozivotno sa svih aukcija - koja je bre tebi korist bila od toga do obicno izivljavanje)??? On ce tebi da vredja osecanja!!(pre ce biti sujetu) Ko je on da tu vodi na 30 aukcija i da kupi na kraju te stripove za normalnu, postenu i realnu cifru...ma da...treba ga jebati i nabiti mu sve aukcije na nerealnu vrednost, jer je covek ispao naivan , nije znao kakvih idiota ima. Jebo ja vas sve redom koji se nazivate majstorima aukcija....ja jedva da sam ista igde i bidovao i ne mili mi se upravo zbog takvih pajsera.

Izvinjavam se ako sam te povredio :>, ja ipak nisam nikakav majstor...ajd sad idi pa prdi po luksicu...

PS: vidimo se kad mi istekne kazna koja ce verovatno uslediti, posto sam je za ovo pisanije zasluzio :), ali nisam mogao da ne otkucam nesto...

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.

Edited by - austin on 24/04/2011 17:31:46
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 24/04/2011 : 16:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mystere

A zašto bi to bilo nepošteno? Ako je netko ponudio 400 kuna onda je za pretpostaviti da je spreman stvarno dati te novce. Ako ih nije spreman izdvojiti koji k.... onda stavlja tu cifru. Više je nepošteno to što on stavi takav iznos da nitko drugi ne može osvojiti strip, a onda kuka da ga je netko navukao. Nitko ga nije navukao da stavi taj iznos već na samom početku. Comx, saraivo nije znao koliko je ovaj ponudio već je na jednom stripu vidio dokle je ovaj išao, a onda je pretpostavio da je na svima bio na 400 kuna. I dobro je pretpostavio. Tako da darko18 nema razloga biti ljut na nikoga osim na samoga sebe. A ako se ne varam, sve skupa ga to nije ništa stajalo jer je čuveni kolekcionar minha u konačnici nadbidao sve njegove ponude. Zanimljiva je cijela priča u svakom slučaju.


Da je u pitanju bio neko ko zaista zeli te stripove (govorim o saraivu )i po toj ceni, dao bi 401 kunu umesto 399....ovako je ocigledna namera da se nekom samo izbiju pare iz dzepa i da mu se napakosti....druge svrhe nema i nije je ni bilo. Da ga je neko prebidao na pola aukcija...pa da kazes ...evo ga jos jedan sa parama se zainatio...a ti darko sad drugu polovinu plati po vecim cenama od onih koje si ocekivao da ce biti na kraju (verujem da covek ne bi ni rec rekao na postignute cene, da je verovao da su one bile rezultat nadmetanja sa drugim kupcima koji su imali zelju da te stripove i kupe tim ili bliskim cenama koje su izbidane)....ovako...to nema veze sa zivotom. Mozda nema pisanog pravilo protiv ovakvog ponasanja, ali se po meni ono moze nedvosmisleno posmatrati kao nesto sto ne potpada pod ferplej i posteno takmicenje. Posebno ne kad je pocinioc sam javno priznao motive zbog kojih je uradio sta je uradio....namera da se nesto kupi na aukcijama na kojima je dizao cene nije postojala i tacka.

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.

Edited by - austin on 24/04/2011 17:27:22
Go to Top of Page

saraivo
Starting Member



Croatia
10 Posts

Member since 07/12/2008

Posted - 24/04/2011 : 18:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send saraivo a Private Message  Reply with Quote
Austine fuckeru nabildani...
da si stvarno tako jak onda bi u 2 godine od kad si se prijavio na ovaj site napravio nekakav poslić...
ti nisi logiran da bi napravio poslić i zato što voliš strip, nego da bi puštao golubove kad ti gazda kaže...
da su moje reference 000, ne bih si dozvolio glasanje na forumu, a naročito podizanje tona...
objavi svima kad dobiješ 1. pozitivni komentar...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/04/2011 : 18:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ajde Bare smiri malo doživljaj.
Razumijem frustraciju zbog toga šta je Darko stavija ogromne ponude na sve stripove i koji približno toliko ne vrijede i time onemogučio druge "normalne"takmičare da išta osvoje ali namjerno podizati nekom cijene a nemati namjeru da se kupi nije baš fer.
Sada je to prošlost i Darko je valjda naučio "lekciju"i ubuduće će bidati pažljivo.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

saraivo
Starting Member



Croatia
10 Posts

Member since 07/12/2008

Posted - 24/04/2011 : 18:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send saraivo a Private Message  Reply with Quote
Jaki, nećemo valjda nas dva ratovat na Uskrs...
mislin da niko ne voli kurčenje, kojeg više ne bi trebalo biti, tako da će svi startat s iste linije, a to je svima u interesu. Zamisli da od nas ovoliko koji aktivno sudjelujemo na aukcijama postoji 10 likova koji će prasnit na svaki komad ogroman iznos, pa odustat...mislin da bi to bila lakrdija i za kupce, prodavače i promatrače, a to još neko drugi mora i platit...
Sve je fer, samo ne takva lakrdija!!!
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 24/04/2011 : 18:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Evo zavrsile su se BO-ove aukcije sa Zagorima i slika je daleko drugacija.
Iskreno, ocekivao sam vise od nekih kupaca, pogotovo od saraivo.Koliko vidim osvojio je danas samo jedan Zagorov strip ZS 442 za 161 kn pa mi sada neke stvari nisu jasne.
Ako je bio spreman da plati 299 kn (ne uzimam u obzir 399 kn)po stripu kako to da je sada osvojio samo jedan strip i to po duplo nizoj ceni.Cene BO-ovih stripova Zagora sa cenom "kupi odmah" su bile blizu onih cifara koje je prvobitno hteo dati(299kn - ako je i to hteo da plati)pa sam ocekivao da ce ako ne kupi odmah neke stripove izaci bar kao pobednik za veliki broj Zagora.
Mene samo interesuje u cemu je sada fora?BO je obnovio aukcije,cak je i stavio cene "kupi odmah",za DARKO 18 se pretpostavljalo da nece ucestvovati a jos manje clan Mihha pa sam ocekivao da ce saraivo biti dosledan bar svojih cena od 299kn.Ovako stripovi su otisli za daleko manje pare a kupac saraivo ostao na jednom stripu.Hmmmm....?
Ako si hteo samo taj jedan strip ZS 442 da li je bilo potrebno da onda svaku aukciju podizes na 299 kn ili 399 kn?
Mogao si onda staviti ponudu na samo taj strip,jer je ispalo da te samo taj broj interesuje s obzirom da si ga i osvojio na ponovljenim aukcijama.Prvo sam pomislio da te mnogi drugi brojevi Zagora interesuju a sada kada su otisli za daleko manje pare(duplo manje od 299 kn - a da ne pricam o napucanih 399 kn)i vidim da si osvojio samo jedan Zagorov strip dolazimo do toga da ti ustvari nisi nikakav kupac nego klasican nabijac cena.
Meni ovo ispada sada jako smesno i neozbiljno.Ova neozbiljnost i sprdanje na aukcijama dovodi u nezgodan polozaj i samog prodavca BO-a.Da je saraivo osvojio veci broj Zagorovih stripova(i po cenama od 100-150-200kn) pa ajde da kazes da ga interesuju,ovako se sada svasta moze protumaciti.
Zalosno
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000