forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

Sheldon
Starting Member



Serbia
30 Posts

Member since 11/07/2020

Posted - 12/07/2020 : 14:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Sheldon a Private Message  Reply with Quote
Ma, oklop ih je mamio da ga gađaju u telo. Ali da, što ne u glavu? Ali i u blokbasterima uvek policajce pogode u pancir. Nisam gledao da ih pogode u glavu... Ali ipak "Tajna dolina", "Gospodar zvezda", "Neranjivi Forest" su prelepi naslovi. I u originalu je slično, mada je Dnevnik imao šlifa za naslov!

Every night is comic book night.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/07/2020 : 14:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sheldon

Neranjivi Forest! Među 15 najboljih epizoda M. Rendžera. Nostalgija 100%, kvalitet? Pa ne manje od 80%. Kada sam, tamo negde 2006-2007. godine prodao sve stripove iz detinjstva (to je bilo oko 150 kom M. Rendžera) ovog stripa nije bilo, a ima sam ga. Od tad ni krecenja, ni selidbe nisu ga reinkarnirale iz nekog plakara. Možda je i dalje tu u nekoj fioci...


Takve stvari se iznenada pojave onda kada ih najmanje očekuješ. Ja sam mjesecima tražio jednu torbu, već sam bio pomislio da mi je godinama ranije ostala na putovanju, i onda je nedavno sasvim slučajno pronađem naguranu na gornjoj polici jednog ormara (a njega sam pretresao nekoliko puta).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 12/07/2020 14:29:10
Go to Top of Page

Sheldon
Starting Member



Serbia
30 Posts

Member since 11/07/2020

Posted - 12/07/2020 : 18:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Sheldon a Private Message  Reply with Quote
Ma, ovaj se nešto ne pojavljuje. Mora da je završio karijeru u smeću. Ili, u najboljem slučaju, kod nekog veštog ljubitelja stripova (koliko je samo majstora prodefilovalo kroz kuću u vreme renoviranja)...

Every night is comic book night.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/07/2020 : 20:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sheldon

Ma, ovaj se nešto ne pojavljuje. Mora da je završio karijeru u smeću. Ili, u najboljem slučaju, kod nekog veštog ljubitelja stripova (koliko je samo majstora prodefilovalo kroz kuću u vreme renoviranja)...



Mora da si ga negde dobro sakrio pre mnogo godina da bi ga sacuvao od rasprodaje kompleta malog rendzera koju si podsvesno predosecao da se sprema, jer si znao da ti je to jedna od omiljenih prica. I sad si je toliko dobro sakrio da ni sam ne mozes da je nadjes posle toliko godina!
Dobrodosao na forum, Sheldone!
Go to Top of Page

Sheldon
Starting Member



Serbia
30 Posts

Member since 11/07/2020

Posted - 12/07/2020 : 21:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Sheldon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Sheldon

Ma, ovaj se nešto ne pojavljuje. Mora da je završio karijeru u smeću. Ili, u najboljem slučaju, kod nekog veštog ljubitelja stripova (koliko je samo majstora prodefilovalo kroz kuću u vreme renoviranja)...



Mora da si ga negde dobro sakrio pre mnogo godina da bi ga sacuvao od rasprodaje kompleta malog rendzera koju si podsvesno predosecao da se sprema, jer si znao da ti je to jedna od omiljenih prica. I sad si je toliko dobro sakrio da ni sam ne mozes da je nadjes posle toliko godina!
Dobrodosao na forum, Sheldone!


😁
Moguće, moguće...
Hvala na dobrodošlici!

PS : Kako nisam zaturio 5-6 LMS Zagora?! Ah, da, jer ih nikad nisam ni video, a kamoli zagubio! A iako mi nisu baš omiljene priče, voleo bih da ih posedujem!

Every night is comic book night.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/07/2020 : 21:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa naravno, sve što se može prodati za velike novce dobro je imati u vlasništvu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 14/08/2020 : 22:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujući članu logo111 i njegovom velikodušnom poklonu osvanula je nova recenzija zadnje objavljene pustolovine Malog Rendžera:

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-vgs-1-carobnjak-zoltan/2479/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 15/08/2020 : 08:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Prije godišnjeg sam u Rijecinu Školskoj knjizi vidio da imaju Zoltana za kupit, p ako je recenzija nekog zaintrigirala, evo prilike.
Go to Top of Page

Kila Banana
stripovi.com suradnik



Sri Lanka
333 Posts

Member since 02/01/2019

Posted - 15/08/2020 : 11:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kila Banana a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Prije godišnjeg sam u Rijecinu Školskoj knjizi vidio da imaju Zoltana za kupit, p ako je recenzija nekog zaintrigirala, evo prilike.


Ima li netko u Rijeci da mi kupi? Platio bih duplo.

Mili Bože, zašto si me stvorio, što me nisi u kamen pretvorio?
Go to Top of Page

DRAŽEN
New Member

174 Posts

Member since 06/12/2015

Posted - 16/08/2020 : 10:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DRAŽEN a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se to pcoro šali ili je krivo vidio. To je strip koji je zbilja teško pronaći.
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 16/08/2020 : 21:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DRAŽEN

Mislim da se to pcoro šali ili je krivo vidio. To je strip koji je zbilja teško pronaći.



Nisam se salio ali mozda sam krivo vidio. U svakom slucaju, sad ne mogu provjeriti. Definitivno je bilo dosta Van Gogh Kitova, a činilo mi se da sam vidio i taj
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 16/08/2020 : 21:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ja sam pak kupio završetak one priče, Donehan ili kako se već zovu oni nasljednici. a kad ću pročitati, ne znam. u svakom slučaju ću vas obavijestiti.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/08/2020 : 22:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ja sam pak kupio završetak one priče, Donehan ili kako se već zovu oni nasljednici. a kad ću pročitati, ne znam. u svakom slučaju ću vas obavijestiti.



CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 16/08/2020 : 22:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ja sam pak kupio završetak one priče, Donehan ili kako se već zovu oni nasljednici. a kad ću pročitati, ne znam. u svakom slučaju ću vas obavijestiti.



Veselim se tvome komentaru, ali ga se istovremeno i bojim!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/08/2020 : 10:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma kakvi. onih prvih 20-30 stranica koje sam bio pročitao onomad, bilo mi je baš super. tako da je izgledno da će to meni biti prilično dobro.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 28/08/2020 : 06:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kila Banana

quote:
Originally posted by pcoro

Prije godišnjeg sam u Rijecinu Školskoj knjizi vidio da imaju Zoltana za kupit, p ako je recenzija nekog zaintrigirala, evo prilike.


Ima li netko u Rijeci da mi kupi? Platio bih duplo.


Nije se šalio... Ja sam isto vidio jedno 3 primjerka barem na policama. Zato sam se i iznenadio kad sam pročitao da je strip praktički nenabavljiv??????
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 28/08/2020 : 08:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Ja sam baš išao provjeriti ali stavili su neku barikadu na pola knjižare radi korone. Valjda je korona manje zarazna na ulazu.

Edited by - pcoro on 28/08/2020 08:05:05
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 28/08/2020 : 08:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Ja sam baš išao provjeriti ali stavili su neku barikadu na pola knjižare radi korone. Valjda je korona manje zarazna na ulazu.


Nema to veze sa koronom.... Počinje školska godina pa su stavili dodatni pult za pakete knjiga. Za roditelje. Može se normalno proći....
Go to Top of Page

DRAŽEN
New Member

174 Posts

Member since 06/12/2015

Posted - 28/08/2020 : 09:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DRAŽEN a Private Message  Reply with Quote
Ako ga imaju još uvijek za prodaju bilo bi super kad bi mi ako je neko u mogućnosti kupio jedan primjerak za mene. Ja bi ga svakako uzeo i dogovoriti ćemo se za cijenu.
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 28/08/2020 : 10:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pitao mogu li proc, a prodavacica mi je rekla: ne, znate korona. Nisqm inzistirao..a

Školska knjiga prodaje i preko neta, mozda bi se i tako dalo kupiti.
Go to Top of Page

Kila Banana
stripovi.com suradnik



Sri Lanka
333 Posts

Member since 02/01/2019

Posted - 28/08/2020 : 10:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kila Banana a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Ja sam pitao mogu li proc, a prodavacica mi je rekla: ne, znate korona. Nisqm inzistirao..a

Školska knjiga prodaje i preko neta, mozda bi se i tako dalo kupiti.


Koliko sam ja gledao (moguće da sam ofulao), na netu nisu imali ništa od Van Gogha.

Mili Bože, zašto si me stvorio, što me nisi u kamen pretvorio?
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/08/2020 : 12:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Ja sam pitao mogu li proc, a prodavacica mi je rekla: ne, znate korona. Nisqm inzistirao..a

Školska knjiga prodaje i preko neta, mozda bi se i tako dalo kupiti.



Bude li provale po noći, znamo što su provalnici tražili. Samo što mi nećemo saznati jesu li to i našli!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 28/08/2020 12:20:46
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 28/08/2020 : 14:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Zamolio sam upravo sestru da mi pogleda u Školskoj knjizi u Rijeci. Kupila je pred minut zadnji primjerak. Od jutros valjda 3 otišla 😊
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 28/08/2020 : 14:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Sad kad na aukcijama krene borba

A sve je pokrenula recenzija, prije se nije ni znalo da je riječ o rijetkom i vrijednom stripu
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 28/08/2020 : 17:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Sad kad na aukcijama krene borba

A sve je pokrenula recenzija, prije se nije ni znalo da je riječ o rijetkom i vrijednom stripu


Da sam ranije pročitao koliko je nedostupan.... Pa da sam sva tri uzeo i okačio na aukcije.
E sad je stvarno nedostupan 😂😂😂😂
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000