forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 630

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/09/2021 : 16:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Standardno.
Treba pružiti otpor toj bagri.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/09/2021 : 17:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Rutinski protiv Kiprana.
Mogli smo pet komada lagano.


Mogli su, da, ali nisu. Svabe bi tu utrpale koliko mogu, nas mentalitet je drugaciji. To nas je cesto kostalo u zadnjim minutama.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/09/2021 : 20:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mnogo, mnogo tacna konstatacija
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/09/2021 : 20:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Ok, stoji ta konstatacija, ali u ovu priču ide i loša realizacija. Par puta izađu jedan na jedan sa golmanom i šutiraju u njega.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/09/2021 : 22:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Novica pozvao navijace da se zagrle i da budu slozni, ovi se 20m kasnije izubijase...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/09/2021 : 07:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne znam je l’ se pravis lud ili sta… To nisu navijaci. To su razbijaci demonstracija napredne vlasti. Cela hala i ceo stadion pevaju “jug je tamo gde su grobari” jer su navijaci Partizana sada na istoku i zapadu. Ono veze nema sa navijacima Partizana. Skupili su vojsku medju ciganima, radovcima i ostalima koji hoce da rade za drzavu. I napravili grupu kriminalaca koji tuku ljude po tribinama zbog “Vucicu pederu”. Nisu to nekadasnje carke medju navijacima.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/09/2021 : 14:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ide li ko na derbi danas?
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 19/09/2021 : 18:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Prvih pola sata igre smo baš loše izgledali.
Buđenje posle gola i velika šteta što Urošević nije šutirao.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 19/09/2021 : 20:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
U drugom poluvremenu smo razvalili presingom, ali džaba kad je realizacija očajna.
Jović najveće razočarenje, već duže vreme se šlepa samo zato što je bonus.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 19/09/2021 : 20:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sam 30-ak minuta. Sanicanin i Vujacic su bas losi bili. Ne pratim srpski fudbal, pa ne znam kakvi su momci, ali veceras su kiksali cesto.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/09/2021 : 23:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kako smo ispustili gotovu utakmicu neverovatno mi je. Ono govno Elvis nas je opet sakatio.
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
564 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 19/09/2021 : 23:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Kada imaš:
1.sabotera na klupi (nema Živkovića na desnom beku,Sume čak ni u protokolu!!!)
2.upravi koja se manje suprotstavlja uništiteljima Partizana nego Nedić Nemcima za vreme okuacije
3.kad te na tvom stadionu zemljak iz Lovćenca brutalno pljačka uz pomoć VAR-a
rezultat je fantastičan bez obzira na katastrofalnu igru štopera (skoro svi centaršutevi su im prošli) i većem delu 1.poluvremena nadmoć zvezde.
Malo je reći da sam ogorčen!!!
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
564 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 19/09/2021 : 23:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
I moram da pozdravim Caleba autošovinistu koji će uvek biti protiv:
svoje države(čak ga blam da stavi da je iz Srbije),
naroda kom pripada ,
kluba za kog navodno navija (jednostavno voli se.e po njemu,izvlači segmente,ne gleda celinu)bez obzira da li su oni u pravu.

Edited by - miros on 20/09/2021 02:39:14
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
564 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 20/09/2021 : 02:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/tTPAaY7Ex5Q

Jedinstven primer u istoriji sporta, trener u najbitnijoj utakmici svog kluba u prvenstvu TUGUJE ZBOG GOLA SOPSTVENE EKIPE!!!

Edited by - miros on 20/09/2021 02:38:25
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/09/2021 : 06:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne tuguje. To je glupost. Stavi se u njegovu kozu. Igra sa pojacanjima od 100 dinara ukupno, podeljenih tribina i protiv uprave i politike.
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
564 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 20/09/2021 : 11:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Ma kakvi, prosto je radost izbijala iz svake pore njegovog tela .Nego objasni mi:
1.zašto sinoć ćuti na sudijsku pljačku,još pre je izjavio da su zvezdine titule regularne
2.kakva je svrha onih beskorisnih (zamisli vežeš tolike pobede, a razlika se ne smanji ni za bod,regularno nema šta )nizova pobeda osim valjanja u zvezdino višegodišnje blato nameštanja CELOG prvenstva
3.teranja prvo Sadika (pokazalo se da je bolji Bajbek ), a sada i Sume iz kluba
4.davanje fore igrača zvezdi u svakom derbiju (na primer finale kupa:Suma naravno ne igra,Asano oteran iz kluba (nije se ozbiljnije pobunio osim one glume na konferenciji za štampu) i Natko ulazi u 74. minutu ulazi u igru)
5.Jojić koji bez potrebe pravi penal,ne realizuje ga u penal seriji,sinoć pušta Kataija da ostane sam, je korisniji, treba da igra, a Suma ne
6.Onaj niz pobeda je ostavio takav utisak na menadžere da smo počeli kao zvezda, ne možemo nikog da prodamo za ozbiljniji novac.
7.Miljkon treba da igra pre Živkovića
8.Trofeji u drugom mandatu 0.
9.Da li su letos Stanojevi novinari iz Mocarta terali Natka iz kluba u sklopu ,sećaš se, Stanojeve dosta ranije najavljene rekonstrukcije kluba u kojoj je hteo da najuri sve što valja iz kluba

PORED OVAKVOG STANOJEVIĆA NEPRIJATELJI KLUBU NAM NE TREBAJU!!!

Edited by - miros on 20/09/2021 12:12:11
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/09/2021 : 14:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
1. Zato sto ne sme da komentarise sudjenje
2. Sta treba da radi? Da izgubi?
3. Otkud ti da je on oterao Sadika kada su ga ovi idioti prodali. Suma nije igrao ni kod jednog trenera. Doktor je fudbala i igra samo kad mu se igra. U suprotnom je defanzivno rupa i potpuno nenormalnog karaktera. Ja njega obozavam ali vidis da je preziveo kidnapovanje sad. Pripreme nije prosao…
4. Asano oteran od strane Stanoja? Ma daj ne zajebavaj
5. Jojic nema agresivnost i igra toplo-hladno ali zna fudbal. Ne znam ima li ikog ko je bio na zapadu od pocetka sezone a da me nije cuo koliko sam ga przio sve vreme. I ja bih pre Scekaru stavio na tu poziciju koja je Jojicu nerirodna ali voli ga Stanoje, pa valjda zna sto nam kida zivce.
6. Pa tek je sedmo kolo, ko sad prodaje vec?
7. Miljkona ne mogu ocima da vidim ali defanzivno je bio zmaj. Ofanzivno je potpuno neupotrebljiv bez daljnjeg. Ali ako je tebi Zivkovic trebao da bude na strani i jebava se sa Ivanicem onda slabo kontas taktiku :) Bez uvrede ovde.
8. Polako. Videcemo. Da li bi prihvatio ovo stanje na pocetku sezone? Grupna faza sa pobedom u gostima i prvo mesto…
9. Stanojevi novinari? Pa nije on Vucic da ima propagandnu masineriju vec trenercic.

Ne znam kako mozes da sumnjas u Stanoja. On nije takav igrac bio dok je kidao za svaku loptu a nije ni trener.
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
564 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 20/09/2021 : 16:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Nisi mi odgovorio:
1.Kako to jedan kako kažeš srčan igrač i trener diže bune protiv uprave sa Krstajićem (protiv lopova Đuriča), a sad ne sme da komentariše suđenje
2.Kako je moguće da za ovakva prvenstva on kaže da je zvezda zasluženo prva
3.Kakva je korist od nizova pobeda uz bolje suđenje nego što su imali njegovi prethodnici, ako namerno izvodi na derbije vidno hendikepiran tim.Da li smo mi novi Radnički Niš i Vojvodina (beskrajni nizovi za sklanjanje Zvezdi)?
4.Kakve veze on ima sa Asanom?Što nije podneo ostavku zato što ga uprava minira pred finale kupa
5.Zašto zvezdi 3 igrača fore u finalu kupa.Dva direktno su njegova odluka.
6.Šta je sa prodajom igrača u njegovo vreme,a klub od toga živi.Dug rekordan, a mi počinjemo da ličimo na zvezdu pa igrače niko neće za ozbiljni novac.
7.Ne prihvatam ovakav početak sezone zbog izminiranog derbija,Suma mu je valjao za Evropu jer tu sme da igra, a protiv zvezde ne sme (da Vučić ne bi imao hipertenziju),kad smo već kod kontanja što mu umesto Jojića nije igrao Šćekić koji ima bolje defanzivne karakteristike, pa bi se otvorio prostor i za Živkovića
8.Mi možemo do titule samo uz ogoman pritisak kao 2017.,ali sad imamo trenera koji se prodao ili što je verovatnije ucenjenog.TO NIJE STANOJE IZ PRVOG MANDATA!!!
9.Što se prodaje tiče mislio sam na letnji prelazni rok
Ne shvataj ovo lično znam da voliš Partizan kao i ja.Problem je što je Partizan debelo izbušen iznutra!!!

Edited by - miros on 20/09/2021 16:57:06
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/09/2021 : 17:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Potpuno dve razlicite vrste spora. Onda je znao da ce da leti i poceo je da reseta.

2. Ne znam za to stvarno. Gde je to rekao? U kom kontekstu?

3. Pa korist je sto si na prvom mestu. Zar to nije poenta? Staboje i sklanjalice ne idu u istu recenicu.

4. Pa ne placaju nikom a ne Asanu. Samo sto se onaj poneo kao pizda i otisao kad je najbitnije.

5. Ne kontam

6. Pa prodace i on Jovica, verovatno Vujacica ili Sanicanina, Popovica, Terzica, polako. Sadik nije imao 30 godina kao sada Rikardo

7. I ja sam rekao isto za Scekaru. Ne bih poceo jacu utakmicu bez njega, ali Stanoje ima prava valjda kao trener da stavi Jojica. Ko zna sta mu je zamisao. Mozda da ceka slobodnjak, korner, ne znam

8. Nikako se ne slazem i ne nalazim ni trun logike koja ce to da objasni. Osim ako nije Pantic inkarnirao u tebi :)

Ne shvatam licno. Suceljavamo misljenja, nema zime. Ja sam ove sezone samo bio 5 puta na JNA. I vidim Stanoja kako mu je stalo.
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
564 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 20/09/2021 : 18:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Stanojević 28.01.2021. (Mondo)

Svaka njima čast, super su i zasluženo su prvi, da li ste me čuli da igraju loše i da nisu zasluženo prvi? Nijednog trenutka to nisam rekao, ali nemojte molim vas. Nismo ovde došli da svi zbog njih radimo. I svi treba da radimo za njih. I vidim Savez... Ko vodi Savez? I mi imamo veliku armiju navijača i mi nešto treniramo i radimo".

1.Prvo je on sa Krstajićem rušio upravu, što mu ne zameram, pa je dobio šut kartu
2.Napisao sam ti za finale kupa da smo ga odigrali bez 3 najbolja igrača
3.Raspitaj se za Stanojevićeve veze sa novinarima Mocart sporta
4.Savo nije imao nikog, pa je napravio igrače za prodaju,a Stanoje, Jović u kanalu,možda od malog Terzića nešto bude,što se tiče veće love.
5.za plaćanje stranih igrača sećaš se šta je Dule Vujošević pričao,oni moraju redovno da se plaćaju,inače će da odu,postojalo je razumevanje u svlačionici za to
Dragi moj druže vreme je najbolji sudija,daj Bože da za Partizan stižu bolja vremena,plašim se ne skoro!!!

Edited by - miros on 20/09/2021 18:28:19
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/09/2021 : 19:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sarkazam teski.

2. Ne secam se uopste.

5. Slazem se sa Duletovon teorijom ali Stanoje nema veze sa tim. Zato i kazem da igra i protiv nase uprave
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
564 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 25/09/2021 : 01:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Oteraše juče i Sumu zbog toga što trpi maltretiranje Stanojevića već godinu dana.Kad god je bilo gusto Suma je odigrao dobro i protiv Šarloa kada je svojim ulaskom preokrenuo igru i izjednačio rezultat,protiv Zvezde kada je igrao uvek bio dobar,osim kada su sudije dopuštale da ga protivnici tuku.Bitno je da su tu Miljković,Jojić,Smiljanić i ostala Stanojeva bratija.
Ne mogu da verujem kako je Stanojević onim glumatanjem na konferenciji uspeo da kupi dobar deo navijača Partizana kada je hteo da izbegne pitanja vezana za reakciju kod našeg gola i da nastupom pokaže da se on bori za Partizan.Za ono za šta se bunio je bio apsolutno u pravu,ali šta je blo ranije tipa zvezda je zasluženo prva,dostigli smo nivo zvezde i to pokazuju ponavljam da je kupljen ili što je verovatnije ucenjen čovek.Uprava i Stanojević su prodavši debelo ispod cene neke ili oteravši iz kluba neke druge nosioce igra rezultatski i finansijski osakatili klub.Nismo mi i Zvezda mezimci kako piše "partizanovac" iz Grčke,nego smo mi pastorče, a neko drugi je mezimica.
Čak i da nam Vučić dozvoli da osvojimo titulu mi smo u ozbiljnim finansijskim problemima.
A zvezda ona može sve da krši propise,da ih menja kad joj tog momenta ne odgovaraju,da joj stečajni upravnik banke koji je predsednik nadzornog odbora što je klasičan sukob interesa da joj otpisuje dugove,da zatvara sve utakmice sklanjanjem drugih klubova ili preko sudija,derbi (Saviću finale kupa nema Sume,Asana i Natka do 74. minuta-3 igrača fore)preko protivničke uprave i trenera što je poseban skandal.
I zato imamo da je u Hrvatskoj Dinamo prvak sa čak 6 poraza,a u Srbiji Zvezda za celo prvenstvo izgubi 6 bodova,gde su i Partizan i Zvezda igrački jači od svih hrvatskih klubova osim Dinama,koga je Zvezda namerno izbegla,jer vučić psihički ne bio mogao da izdrži eventualni zvezdin brodolom od Dinama (Šerif je jedna ekipa bio protiv Zvezde, a kasnije je drastično podigao nivo igre,uostalom pogledajte utakmice sve je jasno).
Da prikažemo razmere zvezdine okupacije srpskog fudbala,prošle sezone 35 od 38 klubova glasa da je sudjenje dobro,zvezda svetski prvak u dosudjenim penalima debelo ispred drugoplasiranog na listi,a u hrvatskom fudbalu Dinamo ima od filijala samo Lokomotivu,možda još neki klub,čisto sumnjam da je iole blizu stanja u Srbiji.I opet Hajduk 16 godina ne može da vidi titulu (mada je sportskom smislu od klubova velike četvorke najveći gubitnik raspada Juge,imao je igračku i navijačku bazu širom bivše zemlje,a i ne možeš se meriti sa 5 bo broju stanovnika većim Zagrebom i ko zna koliko puta privredno jačim, jedino rešenje je jaka omladinska škola,višegoišnji ugovori sa igračima gde bi baza bila Dalmacija koja gravitira Hajduku i borba za regularnost takmičenja).
Objektivno Crvena Zvezda (velikim slovima za Zvezdu iz Barija i Tokija)je najveći klub bivše Jugoslavije, a vučićeva zvezda (nema dovoljno mali font za nju kada se piše) samo zaslužuje najveći prezir!!!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/09/2021 : 08:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Što se Sume tiče, trebali su odavno da ga prodaju i pokriju bar ono što je uloženo. Ako je iko imao kredita, to je bio Suma. Konstantno kašnjenje na pripreme, gubljenje dokumenta, nespremnost itd. Kad se sve sabere, jedna odlična polusezona i puno praznog hoda. Boli me uvo i za njega i za Stanojevića, Partizan je iznad obojice, ali činjenice su činjenice.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
564 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 25/09/2021 : 12:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Koje kašnjenje na pripreme pre ovog leta???Što je u drugom delu prošle sezone presedeo na klupi???Trebamo li da se prisetimo Moreire i još nekih bitnih igrača koje je Stanoje najurio?Analogno tvom odnosu prema Sumi pretpostavljam da misliš da Jojiću i Miljkoviću na primer treba zabraniti prilaz stadionu!!!Bitan je Partizan kažeš, da li taj koji ostvaruje besmislene nizove u zamenu za sklanjanje zvezdi u derbijima,gde Partizan ne igra u najjačem sastavu, gde Jojić ni iz čega skriva penal,pušta Kataija da ostane sam pre gola za izjednačenje,ne smem ni da pomislim šta bi pisao o Sumi da je on to radio.On jeste za vreme Djukića slabo igrao,Bata ga je oterao na pozajmicu, ali Savo ga je vratio u život i ti ga ni iz čega stavljaš na klupu.Astana je za njega nudila višemilionsko obeštaćenje, znači jedan je od retkih na kome možeš ozbiljno da zaradiš i ti misliš da je Suma glavni krivac.
Bitan je Partizan,misliš sa Vučelićem,Vazurom,tvojim Ilijevom,Stanojem 2 godine bez trofeja, 4 bez titule, finansijski devastiran.Ti ćeš sad napisati da te boli k..ac za njih,ali oni trenutno vode Partizan koji ti je bitan!!!Suma je kriv, njega je trebalo odstraniti!!!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/09/2021 : 14:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Njega stalno muči viza, stalno je pokraden, stalno zastoj oko dolaska, ratno stanje, otmice, ženidba. Uvek produžen rok za dolazak na pripreme (što imaju i ostali stranci), pa se i taj rok ne ispoštuje. Što se tiče igre, saberi-oduzmi, to je jedna polusezona. I kod Sava je on imao prazne minute, nemoj da zaboravljamo tako brzo. Moraš da priznaš da je to skromno za igrača koji je plaćen 1,65 miliona + plata + bonusi. Na sve to on odlazi bez obeštećenja tj. dobija raskid. Zato i kažem da su trebali da ga prodaju čak i ispod cene. Zajebali su se debelo ako su očekivali da ga prodaju za 3-4 miliona. Klubovi ne žele da plaćaju mačku u džaku, igrača koji bira kad mu se igra, a kad ne. Plaća se konstanta, a to Suma nema. To što je Astana davali milione ne znači da je Suma hteo da ide tamo. Imao je on ponudu i iz Amerike, pa su to odbili. Istina je negde između. Lično mislim da pre nisu bile zadovoljne one lopine iz uprave ni kod ponude Astane, ni kod ponude Amera.

Ne branim Stanojevića, niti znam kakav je u biti bio njegov problem sa Moreirom. Čak sam tu i na strani Moreire i mislim da se ciljano terao zbog jakog ugovora. Naravno, u dilu sa upravom. Jojić nam nije potreban, o Miljkoviću ne vredi ni diskutovati. Obradoviću takođe. Totalni minus za klub, ništa neće moći da naplate od njih, a klub od toga živi. Sa Stanojevićem u klubu je ponovo Ramadani. Činjenica je da smo mi u situaciji da ne možemo nikoga da prodamo. Eventualno Jović i to za manje novca nego što lopuže očekuju. Otud i guranje Jovića iako ne zaslužuje taj tretman svojim igrama.

Ne želim da verujem u Željko Pantić teorije da je Jojić namerno igrao rukom i da su Kataija pustili da postigne gol glavom. Meni je sve to suludo.

Sumu su doveli Iliev, Vazura i Vučelić. Uprava je instalirana, znamo od koga, nema potrebe da diskutujemo na tu temu. Oni su tu po zadatku, sutra će po zadatku doći neko drugi i tako u krug, sve dok jednog dana ne dođe do privatizacije.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 630 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.84 seconds. Snitz Forums 2000