forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 625

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/07/2022 : 19:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

[url=https://postimages.org/][/url][url=https://postimages.org/app]screen capture software[/url]


Upravo zato ce te opet izgubiti prvenstvo. Umjesto da gledate u svoje dvoriste, vi ne sklanjate pogled sa komsijinog.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/07/2022 : 21:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Najjace mi je sto vi cigani verujete da ce u Vucicevoj Srbiji biti data sportska sansa Partizanu da bude prvi u sezoni gde se ide direktno u LS.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/07/2022 : 21:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ne znam ko u to veruje?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/07/2022 : 21:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
A i bilo bi glupo da vi odete i skenjate ovu gomilu bodova koje smo sakupili. Vi idite od sledeće sezone, tada ćemo imati dva predstavnika. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/07/2022 : 21:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ne znam ko u to veruje?


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/07/2022 : 22:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

A i bilo bi glupo da vi odete i skenjate ovu gomilu bodova koje smo sakupili. Vi idite od sledeće sezone, tada ćemo imati dva predstavnika. ;)



To bi bilo izuzetno glupo. Zato je pod moranjem ojacati bar jos 2 kluba. Vojvodinu na primer. Kiksnemo li mi ili vi odose bodovi.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 11/07/2022 : 23:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, slaba vajda da se iko pridruži u sakupljanju bodova.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/07/2022 : 22:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Dosao Naneli. Nemam pojma kakav je ali drugar kaze da je masina. Pravi suter. A jos otisao Zagor.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/07/2022 : 01:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Odličan igrač, popunjava sve kolone. Sigurna ruka, a pritom nije "silovatelj". Mnogo dobijamo ovim potpisom. Za sada najvrednije pojačanje.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/07/2022 : 12:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Gledao onog lika Eksuma na nekim klipovima. Onaj kuca kao lud...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 14/07/2022 : 18:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Egsum vam je najace pojacanje za sada
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/07/2022 : 20:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Videćemo. Kao ime DA, ali sklon povredama, nigde nije pokazao svoj potencijal kako treba. Najviše očekujem od Nanelija. Uvek mi je igrao "kapitenski".

https://striposlavija.blogspot.com/

Edited by - wesskowaz on 14/07/2022 20:14:38
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 14/07/2022 : 20:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Videćemo. Kao ime DA, ali sklon povredama, nigde nije pokazao svoj potencijal kako treba. Najviše očekujem od Nanelija. Uvek mi je igrao "kapitenski".



Videces, samo da ga povrede zaobidju. Pokazao bi on vise nego ga je glupi Jasikevicius malo koristio
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/07/2022 : 00:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ako dodje Pangos, bice to pravo pojacanje. Odlican je. Ona sezona u dresu Zenita i mecevi sa Barcom u playoffu su bili za pamcenje.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 15/07/2022 : 15:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Makabizacija Partizana

Ne znam, ne sviđa mi se sve ovo previše da budem iskren. Recimo, mnogo mi je draži onaj Trinkijev Partizan gde smo imali Mozlija koji se vucarao po Italiji nego sad gde dovodimo sve top imena. O Duletu i stvaranju igrača od nule da ne pričam.

Ali jbg, to sve neka prošlost koja se neće vratiti. Ako pretpostavimo da se ide ka nekoj zatvorenoj Evroligi i ako se mi nekim čudom tu uvučemo da se navikamo na ovo. Ili će biti neki bankrot za koju godinu

Voleo bih Gosa da vratimo, da ne bude samo zverine, da vratimo nekog bivšeg za promenu
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 15/07/2022 : 15:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Što se novjalija tiče, meni Egzum deluje kao ono pravo (samo da povrede zaobiđu) a Naneli mi nešto ne uliva poverenje.

Ne sviđa mi se ni Anđuša. Ok, voli Partizan ali mi uvek delovalo da on sam sebe precenjuje a ono kukanje na tviteru što nije pozvan mi ide u prilog tome. Mada mora neki domaći a izbor nikakav.

Žao mi Rade što otišao ali bolje za njega. Ovde seru po njemu 24/7, bolje da proba negde da digne karijeru.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/07/2022 : 21:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Da Radnicki ima bolje igrace od nas, nema. Dakle ovo nije Vucic, nije teren, nisu sudije, ubio nas Nis jer igraju bolje i sa vise zelje. Ovaj Stolica je sramota.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/07/2022 : 22:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Da Radnicki ima bolje igrace od nas, nema. Dakle ovo nije Vucic, nije teren, nisu sudije, ubio nas Nis jer igraju bolje i sa vise zelje. Ovaj Stolica je sramota.



Penal u 96.
Pa ovo da je Zvezda ovako dobila penal kukao bi još deset godina.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 15/07/2022 : 22:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Penal smejurija.
Stolica smejurija. Čovek izvodi desnog beka i uvodi levog, a na klupi mu sedi desni bek. Oba gola u drugom poluvremenu primamo po toj strani, a mogli smo još tri.
Šlag na torti, bezmudost da prizna da je zasrao tj. pravdanje analizama.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/07/2022 : 22:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Svako normalan bi, ako vec nije, posle ove smejurije trebalo da prestane da gleda Partizan i fudbal u Srbiji.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 15/07/2022 22:45:46
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/07/2022 : 08:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by sawitch

Da Radnicki ima bolje igrace od nas, nema. Dakle ovo nije Vucic, nije teren, nisu sudije, ubio nas Nis jer igraju bolje i sa vise zelje. Ovaj Stolica je sramota.



Penal u 96.
Pa ovo da je Zvezda ovako dobila penal kukao bi još deset godina.



Bih. Ali oba penala su bila cista. Realno. Nismo zasluzili taj bod ali ne mozes ovo prigovoriti.
Go to Top of Page

Siljak66
Junior Member



Iraq
351 Posts

Member since 15/06/2022

Posted - 16/07/2022 : 13:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Siljak66 a Private Message  Reply with Quote
Prvi penal čist ko suza, drugi baš i ne, smišljeni poklon kad nam nema rezultatskog značaja preteranog, da bi se cigani posle vadili kako krademo, veoma perfidno, kao i uvek.
Mi igrače za ovaj sistem nemamo, u stvari, mi uopšte nemamo igrače za fudbal, čast izuzecima, klupa pretanka, šta dalje reći.
Dok je pičkousti na vlasti i pre sezone je titula izgubljena, to treba da je jasno, Stolica pokušava da menja ceo sistem, a to ne ide tako lako, treba biti strpljiv, samo što taj sistem na ovim oranicama verovatno neće prolaziti, nažalost, u svakom slučaju: UPRAVA NAPOLJE
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/07/2022 : 16:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Kakvi god da su igrači ono sinoć je bruka. U jednom trenutku je delovalo da će biti petarda. Stolica da resetuje mozak ili može da razmišlja o promeni profesije, ono sa Šehovićem je kandidat za najgluplji potez koji sam video. I još umesto da ga zameni odmah i posle kaže "izvinite ljudi, zajebao sam" on ga drži celo poluvreme i pravi se blesav na konferenciji.

Meni je drugi penal smejurija ali danas se ionako penali sviraju za svaku glupost.

quote:
Originally posted by Caleb

Svako normalan bi, ako vec nije, posle ove smejurije trebalo da prestane da gleda Partizan i fudbal u Srbiji.



Ja prestao da se nerviram oko fudbala pre par godina, i derbije gledam opušteno. A i treba sačuvati živce za košarku
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/07/2022 : 17:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja opet gledam i zivciram se. OK, ne mozes da osvojis titulu ali bar dodji do toga da ti otmu i deri budale a ne ovako da te Radnicki rastavi..
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/07/2022 : 19:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Titulu nije mogao da uzme Savo, nije mogao Cvetko, neće moći ni Stolica.
Samim tim meni jedino bitno kako ćemo se pokazati u derbiju i u Evropi.

Savo drao Cigane, igrali lepo u Evropi (da nije bilo ludog Stojkovića bilo bi sjajno). Cvetkovi derbiji su jedna od većih sramota, redovno nizao pobede a onda skidao gaće u derbiju. Jedino imao ok sezonu u Evropi (i to najviše zbog Sparte, mislim da se na prste jedne ruke mogu izbrojati naše pobede u gostima na proleće. Za zimovanje ok ali onu grupu bi bila umetnost ne proći).

Videćemo šta će Stolica da uradi po tom pitanju.
Go to Top of Page
Page: of 625 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.31 seconds. Snitz Forums 2000