forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 723

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 12/10/2013 : 12:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Igraju stvarno odlično, ustvari prava su momčad i to se več dugo vidi. Protiv Škota su me oduševili, po onim kišnim uvjetima se onako borit za svoj dres, a što je još bolje oni nemaju nekog superstara kao druge nogometne sile (među kojima su i ZM izabranici). Prava su i čvrsta momčad, aplauz.
quote:
Originally posted by velka031

Nepotrebno je i lamentiranje o stručnosti sukomentatora i kvaliteti pojedinih gazdinih igrača, treba se diviti kako igra ova Belgija, to je prekrasno za gledati, bravo dečki!

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19397 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/10/2013 : 12:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
realno Belgija i mi bi trebali zamjeniti pozicije na Fifinoj ljestvici (ako dobro pratim mi smo osmi, a oni nisu među deset)

imati takva dva golmana u istoj reprezentaciji je čudo, a da ne govorim o dvojbama Mirallas/De Bruyne, Lukaku/Fellaini...


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7927 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 12/10/2013 : 13:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Možda bi me trebalo biti sram, ali nije... drugi gol belgije slavio sam kao nekad naše.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 12/10/2013 : 13:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

realno Belgija i mi bi trebali zamjeniti pozicije na Fifinoj ljestvici (ako dobro pratim mi smo osmi, a oni nisu među deset)

imati takva dva golmana u istoj reprezentaciji je čudo, a da ne govorim o dvojbama Mirallas/De Bruyne, Lukaku/Fellaini...





I jesu bolji na ljestvici, sesti su.
A mi deseti (ne jos dugo)

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19397 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/10/2013 : 13:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by tinton

realno Belgija i mi bi trebali zamjeniti pozicije na Fifinoj ljestvici (ako dobro pratim mi smo osmi, a oni nisu među deset)

imati takva dva golmana u istoj reprezentaciji je čudo, a da ne govorim o dvojbama Mirallas/De Bruyne, Lukaku/Fellaini...





I jesu bolji na ljestvici, sesti su.
A mi deseti (ne jos dugo)



pardon, dobro onda je u redu, ne znam kad se bio mijenjao raspored, ali sijećam se da smo na proljeće bili četvrti, pa početkom godien osmi...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/10/2013 : 13:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Možda bi me trebalo biti sram, ali nije... drugi gol belgije slavio sam kao nekad naše.

Nisi sam.
A i igra san čistu dvicu na kladionici.

Šteta što me izua Lokomotiv iz Yaroslavlja za 1600 kuna.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 12/10/2013 : 13:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Mislim da su oni bili deseti kad smo mi bili cetvrti, ili cak nisu ni bili u Top 10.
Uglavnom, u dvije godine su dosli s 41. mjesta na 6.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 12/10/2013 : 16:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ma koga briga. sa ovakvom igrom je bolje istati doma nego ici u brazil.

Yeeeep

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26088 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/10/2013 : 17:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
bolje se plasirati nego li ne plasirati.možda i proigramo ako se plasiramo?tako smo govorili i za prethodne kvalifikacije pa kad smo dobili turke uzletili smo i odigarali vrlo dobro eu prvenstvo.samo moramo prije toga maknuti izbornika/komentatora.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10140 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/10/2013 : 20:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

bolje se plasirati nego li ne plasirati.možda i proigramo ako se plasiramo?tako smo govorili i za prethodne kvalifikacije pa kad smo dobili turke uzletili smo i odigarali vrlo dobro eu prvenstvo.samo moramo prije toga maknuti izbornika/komentatora.



Ne slažen se.
Nije se bolje plasirat jer time ekipa koja nan vodi savez i reprezentaciju dobiva legitimitet i mogu nas i dalje karat u dupe.
Meni je super ovo prozivanje Štimca, a istovremeno se zaboravlja ko ga je tu stavija i zašto. Biće da ga je postavila moja pokojna baba Zorka.
Zorka je ovde odigrala vrhunski. Jebe se Zorki za sport i rezultat.
Zorki je bitno da je tu Horge, Pivke i Haladona, a istovremeno je od jedinoga oponenta u borbi za prijestolje napravila najomraženiju ličnost u Hrvata.

Isto ka šta se ljudi izruguju Kruni, Čačiću i "profesoru" umisto da se rugaju mojoj dragoj Zorki.

Zorka legendo!

Inače:
http://www.index.hr/sport/clanak/stimac-je-od-reprezentacije-napravio-dinamo-/705673.aspx


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46631 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/10/2013 : 21:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://sportski.net.hr/nogomet/reprezentacija/ekskluzivno-legendarni-baka-sliskovic-razmontirao-stimca-i-mamica

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 13/10/2013 : 00:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

bolje se plasirati nego li ne plasirati.možda i proigramo ako se plasiramo?


ako se plasiramo, to će samo biti izgovor Štimcu da se hvali "kako je on u svojem mandatu postigao nešto veliko".

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46631 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/10/2013 : 13:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ako se plasiramo neče se skinit do idučeg SP-a

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19397 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/10/2013 : 14:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
pa neće se skinut s mejste ni ako ne prođemo to u biti u ovom slučaju nije ni bitno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8210 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/10/2013 : 15:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

pa neće se skinut s mejste ni ako ne prođemo to u biti u ovom slučaju nije ni bitno


Nekadašnji visokopozicjonirani čelnik HNS-a je rekao: Ja ću otići kad mene bude volja.

Isti će slučaj bit i s ovim.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46631 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/10/2013 : 16:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ne mora značit.
ako nastavi nizat neupjehe,moga bi se stvorit dobar pritisak da se ta bagra skine

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 13/10/2013 16:09:49
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8210 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/10/2013 : 16:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Dva bi mogla otić, ali onaj najveći neće.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16891 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/10/2013 : 18:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Dva bi mogla otić, ali onaj najveći neće.



Da, opet će on postaviti nekoga od svojih dupelizaca koji će zvati Halilovića i Pivarića u repku u trenutku kada dotični ni u Dinamu ne igraju
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16891 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/10/2013 : 19:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Možda bi me trebalo biti sram, ali nije... drugi gol belgije slavio sam kao nekad naše.



Ništa čudno, mnogi su okrenuli leđa reprezentaciji, jednostavno, status kakav su repki stvorili Mamić i ekipa je dno dna... Ne puše ljudi više te priče... Što se mene tiče, bolje da ne idemo u Brazil, prvo - zbog tih šupčina koji su nam zgadili nogomet i drugo - zato što tamo nemamo što tražiti.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/10/2013 : 20:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Odlican clanak indexa:

http://www.index.hr/sport/clanak/licemjerni-stimac-sto-bi-danas-rekao-s-komentatorske-pozicije-/705785.aspx

"On je vrhunski komentator, ali to ne znači da je dobar trener", poručio je u srpnju prošle godine kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna. Međutim, čini se da je Štimac promašio karijeru s obzirom na igru koju je prikazala njegova reprezentacija. Obećavao je brda i doline, dijelio je lekcije Biliću s ugodne distance koju nudi komentatorsko mjesto javne televizije, a sada je valjda svima jasno kako je Štimac odličan demagog i prije svega prosječan trener. Štimac je sada u takvoj situaciji da kolo prije kraja kvalifikacija može postati statistički lošiji od onog Bilića koji se nije uspio kvalificirati na Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi 2010. godine.

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 13/10/2013 20:49:39
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/10/2013 : 20:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Od sveg srca mu zelim da bude statisticki losiji od Bilica..ajmo Skoti..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 13/10/2013 : 21:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Odlican clanak indexa:

http://www.index.hr/sport/clanak/licemjerni-stimac-sto-bi-danas-rekao-s-komentatorske-pozicije-/705785.aspx

"On je vrhunski komentator, ali to ne znači da je dobar trener", poručio je u srpnju prošle godine kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna. Međutim, čini se da je Štimac promašio karijeru s obzirom na igru koju je prikazala njegova reprezentacija. Obećavao je brda i doline, dijelio je lekcije Biliću s ugodne distance koju nudi komentatorsko mjesto javne televizije, a sada je valjda svima jasno kako je Štimac odličan demagog i prije svega prosječan trener. Štimac je sada u takvoj situaciji da kolo prije kraja kvalifikacija može postati statistički lošiji od onog Bilića koji se nije uspio kvalificirati na Svjetsko prvenstvo u Južnoj Africi 2010. godine.



znate kak se ono veli: uvijek je lakše uočavati tuđe pogreške nego svoje

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46631 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/10/2013 : 21:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Od sveg srca mu zelim da bude statisticki losiji od Bilica..ajmo Skoti..



Škoti nisu ni bitni. pitanje je ko če doč u dokvalifikacijama .

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 13/10/2013 : 21:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
a što im to znači da je Štimac "prije svega prosječan trener"?

takva taktika koju on kakti prodaje može proć kao "prosjek"?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16891 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/10/2013 : 21:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Poraz od Škotske, govno više nije izbornik, scenarij koji bi volio...
Go to Top of Page
Page: of 723 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.92 seconds. Snitz Forums 2000