forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/09/2014 : 23:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
>ali,meni se gleda italija,to je ekipa,a ne ovi naši mlitavci

jel to znači da ćeš doć na poljud u plavom? :P

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/09/2014 : 00:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

>ali,meni se gleda italija,to je ekipa,a ne ovi naši mlitavci

jel to znači da ćeš doć na poljud u plavom? :P


ne...u hajdukovom dresu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/09/2014 : 09:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Prelistao/pročitao sam malo zadnjih par strana ovog topica tek toliko da vidim što "stripaši" pišu o repki...uglavno ništa novo osim onoga da su neki došli do spoznaje da žale za vremenima dok je na klupi reprezentacije sjedio Slaven Bilić, a ja sam vam pred par godina ljepo rekao da ćete jednog dana svi plakati za Bilićem :)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/09/2014 : 09:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Utakmicu protiv Malte sam izdržao gledati samo dio prvog poluvremena...
Vidjevši Halilovića u onim (pre)sebičnim solo prodorima dok ima nekih tri četiri slobodnih igrača koji mu se sastrane nude poput zadnjih majmuna mi je ubilo svaku volju za daljnjim pračenjem utakmice.
Znam da je to Malta i da smo si mogli dopustiti jedan ovakav neozbiljan pristup igri, ali zamislite si samo što bi nam uradio bilo koji ozbiljniji (ili osrednji) protivnik koji bi znao iskoristiti ovakva poigravanja i iz kontri nas nakantati ko staru kantu?
Nije sad da pljujem po tom malom Haliloviću...bit će on jednog dana dobar, brz je i dobro kontrolira loptu ( bar protiv ovakvih amatera poput Malte), ali jednostavno, reprezentacija ne bi trebala biti teren na kojem bi se igrači poput Alena učili igrati nogomet...
Jedan veliki minus Kovaču prvenstveno zbog toga što dopušta ovakve stvari, pa umjesto 6,7 golova imamo samo 2.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/09/2014 : 09:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ovo da se je Drago Ćosić zgražao nad navijačima koji su uzvikivali "u boj, u boj, za narod svoj" nisam ni znao do sada...
Što reći nego da je taj Drago Ćosić zadnji idiot koji kao da nikada nije pogledao/komentirao niti jednu utakmicu hrvatske reprezentacije pošto je navedeni način navijanja prisutan od prvog dana hrvatske reprezentacije,a preuzet je iz pjesme napisane 1866 godine:
http://hr.m.wikipedia.org/wiki/U_boj,_u_boj#/search
...kasnije iskorištene za operu Nikola Šubić Zrinski koja se izvodi od 1876. godine:
http://hr.m.wikipedia.org/wiki/Nikola_Šubić_Zrinjski_(opera)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/09/2014 : 10:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki


Vidjevši Halilovića u onim (pre)sebičnim solo prodorima dok ima nekih tri četiri slobodnih igrača koji mu se sastrane nude poput zadnjih majmuna mi je ubilo svaku volju za daljnjim pračenjem utakmice.




Doza sportske drskosti je uvik dobrodošla, al ovaj je bezobrazan priko svake mjere.
Igrat onako kako on igra je čisto iskazivanje nepoštovanja prema suigračima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 11/09/2014 : 10:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ja i hrvatska nogometna reprezentacija... ko mučni prekid dugogodišnje veze. Nekad sam je tako volio, brojao dane, sate i minute do ponovnog susreta, ni spavati nisam mogao. Danas je to silovanje veze koja više ne ide. Ne volim je više, prevarila me... a pošto su rane relativno svježe ne želim joj ni sreću... želim joj da pati.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/09/2014 : 10:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ja i hrvatska nogometna reprezentacija... ko mučni prekid dugogodišnje veze. Nekad sam je tako volio, brojao dane, sate i minute do ponovnog susreta, ni spavati nisam mogao. Danas je to silovanje veze koja više ne ide. Ne volim je više, prevarila me... a pošto su rane relativno svježe ne želim joj ni sreću... želim joj da pati.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/09/2014 : 10:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Oki


Vidjevši Halilovića u onim (pre)sebičnim solo prodorima dok ima nekih tri četiri slobodnih igrača koji mu se sastrane nude poput zadnjih majmuna mi je ubilo svaku volju za daljnjim pračenjem utakmice.




Doza sportske drskosti je uvik dobrodošla, al ovaj je bezobrazan priko svake mjere.
Igrat onako kako on igra je čisto iskazivanje nepoštovanja prema suigračima.


Baš tako...je da nam u repki fali te drskosti u napadu, ali ovo što Halilović radi je doslovno nepoštivanje suigrača,pretjerivanje u svakom smislu, a učestalost tih solo prodora izaziva predvidljivost kojom se može spriječiti napad i popušit gol iz kontre...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/09/2014 : 10:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ja i hrvatska nogometna reprezentacija... ko mučni prekid dugogodišnje veze. Nekad sam je tako volio, brojao dane, sate i minute do ponovnog susreta, ni spavati nisam mogao. Danas je to silovanje veze koja više ne ide. Ne volim je više, prevarila me... a pošto su rane relativno svježe ne želim joj ni sreću... želim joj da pati.


A daj ajde, ne budi tako okrutan...daj joj još koju priliku.
Možda se jednog dana promjeni.
Pa ne možeš samo tako ljepe dane provedene s njom baciti u vjetar i zaželiti joj zlo?
A i nije te ona prevalila...nije ona kriva, drugi su je zaveli i smotali, pa sad svi mi patimo što nama svima ne daje ono na što smo navikli...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 11:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Prelistao/pročitao sam malo zadnjih par strana ovog topica tek toliko da vidim što "stripaši" pišu o repki...uglavno ništa novo osim onoga da su neki došli do spoznaje da žale za vremenima dok je na klupi reprezentacije sjedio Slaven Bilić, a ja sam vam pred par godina ljepo rekao da ćete jednog dana svi plakati za Bilićem :)




bilić je imao sreće što mu je kranjčar ostavio dobro uigranu repku plus par igrača koje je on doveo stvorilo je to što se stvorilo te 2008, bili smo jednako jaki kao repka iz 98. ( stvarno nismo imali sreće protiv turske, da smo tursku prošli gdje bi nam bio kraj ) no kad su neki igrači otišli ( što zbog starosti, što zbog toga što ih bilić više nije pozivao ) dogodio se kiks, nismo se 2010 plasirali na svjetsko. za europsko 2012 smo se mučili, ali smo uspjeli.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 11/09/2014 : 12:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Bugarska/Azerbedian će pokati pravo lice, ove dvije utakmice ne mogu biti mjerodavne. Jasno da Hrvati žele da im repka igra kao Barcelona (ili neki drugi svakom pojedinom navijaču omiljeno-atraktivni klub), ali trenutna je činjenica da smo mi prvu utakmicu dobili 2:0 i imamo 3 boda.

Turska, Bosna, Slovenija i Nizozemska su računali (recimo) na siguran trobod iz prve utakmice pa su dobili ćorak.

Ali kod nas nema sredine. Ili si prvak svijeta ili ništa ne valjaš.

itsyourworldyoucanchangeit

Edited by - alen on 11/09/2014 12:21:42
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 11/09/2014 : 12:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

bilić je imao sreće što mu je kranjčar ostavio dobro uigranu repku...

Zna se da ja i ti ne gledamo nogomet istim očima, međutim ovdi si u pravu. Cico je od govana napravia pitu. Aj dobro, nisu bila isključivo govna - naša se i koji bajam i jaje + gram cukra

Čovik je ima na raspolaganju 13/23 igrača jer je desetoricu pozva samo zato što je mora popunit mista. Momci ošli na ekskurziju u Njemačku

Prije početka SP u Brazilu išle su utakmice reprezentacije na HRT-u i dvi su mi stvari zapele za oko:
1. Ćirina faza - više sriće nego pameti. Jebena momčad po imenima, ali ta nas je budaletina skoro izbacila s turnira puno prije Francuske zbog svojih debilnih, tvrdoglavih odluka (vidi epizodu: "Žujson jaše borovinu"). Epska pobjeda protiv Njemačke... Mici, da Woerns ne dobi crvendaća - pitanje je bi li prošli.

2. Cico's phase - za razliku od Ćirolejmona, Cicini kajišari su bar stajali na terenu kako triba. Obrana prosječne visine 194 cm, najkretivniji veznjak (uz Kranjčara Žuniora) Marko Babić (kojem se znalo zalomit da igrača zna prići jedan na jedan) i u napadu Pršo Indestructible. I bome se "onaj Brazil" nije smija s nama. Parirali smo im kako tako. Koliko god da je Ćirko ima sriće, toliko Cico nije.

Tako da, da - slažem se. Cico je udria temelje Bilićevoj Rvackoj. Tia to neko priznat ili ne.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/09/2014 : 13:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor



Tako da, da - slažem se. Cico je udria temelje Bilićevoj Rvackoj. Tia to neko priznat ili ne.



Neznan baš.
Bilić je napravija pravu smjenu generacija.
Modrića, Ćorluku i Da Silvu je Bilić napravija našin glavnin igračima.
Reaktivira je Rapajića i Petrića, i preporodija Olića.
Isto tako, prvi je kod nas počea igrat "naopako" s krilima, pa mu je Kranjčar igra livo a Rapajić desno.
Napravija je i nešto šta se više niko ne usuđuje. Srnu, koji za reprezentaciju igra uglavnon loše je par utakmica ostavija na klupi.

Cici respekt za rezultat, al ako ćemo gledat imena igrača i ostvarene rezultate, Otto je tu kralj.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 11/09/2014 : 14:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Neznan baš.

Pa i ne znaš

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Bilić je napravija pravu smjenu generacija.

Ne u potpunosti.
Pod "udria temelje" nisan mislia da je Cico Biliću ostavia prvih 11 i pet, šest pravih igrača u zamjeni ka što je recimo, poslije Bilića ostalo Štimcu. Ostavia mu je 6-7 igrača koji su poslije činili kostur tima. Bilić je samo apgrejda postojeću momčad tako što je škarta što se škartat triba + selektira talentirane mlade beštije željne igre i dokazivanja. Danas ti odabranici čine osovinu momčadi.

A za ovaj taktički dio (da ne kvotan sad) se slažen.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 11/09/2014 14:40:29
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/09/2014 : 14:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne bih se složio
biliceva i kranjcerova hrvatska su imale 3-4 ista igraca, ali kostur je bio potpuno drukciji
ćorluka, srna- modrić - eduardo
tudor - kovač- kranjčar - pršo
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/09/2014 : 15:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ne bih se složio
biliceva i kranjcerova hrvatska su imale 3-4 ista igraca, ali kostur je bio potpuno drukciji
ćorluka, srna- modrić - eduardo
tudor - kovač- kranjčar - pršo




a tko je bio glavni igrač u vezi bariću, cici i biliću ( u toj ostavljenoj cicinoj repki biliću )?
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 11/09/2014 : 17:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Niko jos nije sazria za ovaj posa

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 11/09/2014 : 23:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=gJyxA9szd8E#t=17

pa ovi japanci nisu normalni, provociraju adriana i dragu, usred zagreba.
blagi bože.

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/09/2014 : 08:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Oki


Vidjevši Halilovića u onim (pre)sebičnim solo prodorima dok ima nekih tri četiri slobodnih igrača koji mu se sastrane nude poput zadnjih majmuna mi je ubilo svaku volju za daljnjim pračenjem utakmice.




Doza sportske drskosti je uvik dobrodošla, al ovaj je bezobrazan priko svake mjere.
Igrat onako kako on igra je čisto iskazivanje nepoštovanja prema suigračima.


Ja sam ukazao na ovo prije par mjeseci. Odgovor sugovornika je bio "A ti nebi bio?"

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/09/2014 : 11:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ne bih se složio
biliceva i kranjcerova hrvatska su imale 3-4 ista igraca, ali kostur je bio potpuno drukciji
ćorluka, srna- modrić - eduardo
tudor - kovač- kranjčar - pršo


Pletikosa, Šimić, Šimunić, R. Kovač, Srna, N. Kovač + ubacivanje Modrića u prvi plan i reanimacija Olića, ka što je NESVRSTANI napisa.
Kostur momčadi ne čini jedan igrač u liniji.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/09/2014 : 23:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Niko Kovac je obicni balvan, gori od Stimca... Mislio sam da je nakon SP nesto naucio... Ma kakvi.
Nema tu srece.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/09/2014 : 06:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zlotvor



Tako da, da - slažem se. Cico je udria temelje Bilićevoj Rvackoj. Tia to neko priznat ili ne.



Neznan baš.
Bilić je napravija pravu smjenu generacija.
Modrića, Ćorluku i Da Silvu je Bilić napravija našin glavnin igračima.
Reaktivira je Rapajića i Petrića, i preporodija Olića.
Isto tako, prvi je kod nas počea igrat "naopako" s krilima, pa mu je Kranjčar igra livo a Rapajić desno.
Napravija je i nešto šta se više niko ne usuđuje. Srnu, koji za reprezentaciju igra uglavnon loše je par utakmica ostavija na klupi.

Cici respekt za rezultat, al ako ćemo gledat imena igrača i ostvarene rezultate, Otto je tu kralj.


Ne bi reka da je Srnu ostavljao na klupi, biće da je to bio onaj slučaj Fontana. Kasnije mu je Srna igra na tom mistu u veznom umisto Rapajića a Ćorluka je bio na Srninom mistu u obrani. To je bilo dok smo još i igrali 4-4-2, a sad kad vidin ove kukavičke postave sa jednim napadačem koje nama ne odgovaraju muka me vata.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/09/2014 : 09:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by supermark

ne bih se složio
biliceva i kranjcerova hrvatska su imale 3-4 ista igraca, ali kostur je bio potpuno drukciji
ćorluka, srna- modrić - eduardo
tudor - kovač- kranjčar - pršo


Pletikosa, Šimić, Šimunić, R. Kovač, Srna, N. Kovač + ubacivanje Modrića u prvi plan i reanimacija Olića, ka što je NESVRSTANI napisa.
Kostur momčadi ne čini jedan igrač u liniji.



kostor igrača čine igrači oko koje se vrti igra i bez koje trener/izbornik ne sastavlja momčad
to može biti jedan igrač u liniji, a može biti i više
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/09/2014 : 13:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zlotvor



Tako da, da - slažem se. Cico je udria temelje Bilićevoj Rvackoj. Tia to neko priznat ili ne.



Neznan baš.
Bilić je napravija pravu smjenu generacija.
Modrića, Ćorluku i Da Silvu je Bilić napravija našin glavnin igračima.
Reaktivira je Rapajića i Petrića, i preporodija Olića.
Isto tako, prvi je kod nas počea igrat "naopako" s krilima, pa mu je Kranjčar igra livo a Rapajić desno.
Napravija je i nešto šta se više niko ne usuđuje. Srnu, koji za reprezentaciju igra uglavnon loše je par utakmica ostavija na klupi.

Cici respekt za rezultat, al ako ćemo gledat imena igrača i ostvarene rezultate, Otto je tu kralj.


Ne bi reka da je Srnu ostavljao na klupi, biće da je to bio onaj slučaj Fontana. Kasnije mu je Srna igra na tom mistu u veznom umisto Rapajića a Ćorluka je bio na Srninom mistu u obrani. To je bilo dok smo još i igrali 4-4-2, a sad kad vidin ove kukavičke postave sa jednim napadačem koje nama ne odgovaraju muka me vata.


Ne samo zbog Fontane.
Protiv Makedonije u Zagrebu ga je uvea tek na poluvremenu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.22 seconds. Snitz Forums 2000