forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/11/2014 : 11:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
možda nas i istribe ili odvoje kako je tonkič napisa

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 17/11/2014 : 11:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
. Ne samo Split, cijelu Splitsko-dalmatinsku županiju.


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 17/11/2014 : 12:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

. Ne samo Split, cijelu Splitsko-dalmatinsku županiju.



Na slici je i moja Mokošica

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10117 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/11/2014 : 12:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

. Ne samo Split, cijelu Splitsko-dalmatinsku županiju.





Đakovo, Žepče, Rama, Zagreb.
Sami biseri Dalmacije.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 17/11/2014 12:10:52
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 17/11/2014 : 12:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Dobro dosli u Dalmaciju,na obale Save

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 17/11/2014 : 12:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Losa utakmica u cjelini...prakticki,nasa (ako Dalmatince jos kontate)reprezentacija pokazala da jos nije dorasla za nesto vise.Vise steta,nego zal...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/11/2014 : 12:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Dobro dosli u Dalmaciju,na obale Save



ili Usore

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 17/11/2014 : 12:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Oni Talijančeki su baš svaku situaciju iskoristili da bi se bacekali po travnjaku te iznudili prekršaj (i karton). Gledao sam drugo poluvrijeme i stvarno su mi išli na živce s tim. Zapravo, nisu mi išli oni na živce nego sudac koji je baš svaki put popušio istu foru. Bilo je i naših padova, ali Talijani su kategorija za sebe. Bude čovjeku čisto drago što ne gleda više utakmice.

A ovo za bakljadu... Smiješna mi je uopće ta cijela strka oko toga. Bacili baklje, malo se dimilo i nastavili igru za desetak minuta. Koga briga... Nisu bacali baklje na međunarodnom sumitu 'Djeca cvijeća' (za što bi mi možda čak i stalo). Utakmica je završila 10ak minuta poslije zbog toga? Ma shrvan sam tu, jedva dolazim do riječi. Osramotili smo se? Ja se sigurno nisam osramotio. Osramotili su se ti koji su išli na put od 600+ km da bi na kraju bili istjerani sa stadiona bez da su pogledali utakmicu.
"i ovaj nas je popljačkao. ovu je obitelj prodala. još jedna mafijaška likvidacija, ništa novo. ovaj je namještao natječaje... što?! ovi su bacali baklje zbog kojih je utakmica nastavljena tek nakon deset minuta?! to su nedojebani kreteni, djeca majke prirode i oca pijanca. kakva gamad, treba ih izbrisati s lica zemlje."

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10117 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/11/2014 : 12:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Oni Talijančeki su baš svaku situaciju iskoristili da bi se bacekali po travnjaku te iznudili prekršaj (i karton). Gledao sam drugo poluvrijeme i stvarno su mi išli na živce s tim. Zapravo, nisu mi išli oni na živce nego sudac koji je baš svaki put popušio istu foru. Bilo je i naših padova, ali Talijani su kategorija za sebe. Bude čovjeku čisto drago što ne gleda više utakmice.

A ovo za bakljadu... Smiješna mi je uopće ta cijela strka oko toga. Bacili baklje, malo se dimilo i nastavili igru za desetak minuta. Koga briga... Nisu bacali baklje na međunarodnom sumitu 'Djeca cvijeća' (za što bi mi možda čak i stalo). Utakmica je završila 10ak minuta poslije zbog toga? Ma shrvan sam tu, jedva dolazim do riječi. Osramotili smo se? Ja se sigurno nisam osramotio. Osramotili su se ti koji su išli na put od 600+ km da bi na kraju bili istjerani sa stadiona bez da su pogledali utakmicu.
"i ovaj nas je popljačkao. ovu je obitelj prodala. još jedna mafijaška likvidacija, ništa novo. ovaj je namještao natječaje... što?! ovi su bacali baklje zbog kojih je utakmica nastavljena tek nakon deset minuta?! to su nedojebani kreteni, djeca majke prirode i oca pijanca. kakva gamad, treba ih izbrisati s lica zemlje."



Potpisujen sve, a boldano pogotovo.

Pazi ovi krelci su osramotili Hrvatsku?????
U ćuzi premijer, predsjednik gospodarske komore, gradonačelnik glavnog grada, nekoliko ministara, župana, gradonačelnik drugog najvećeg grada lipi pršut na čelo, itd...

A ovde bi ekipa pendrečila????
Gnomi i kmetovi ste svi koji zazivate penderečenje.

Pravi hrvatski model.
Za uzroke nije nikoga briga, a kad su posljedice u pitanju svi najpametniji.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 17/11/2014 12:47:28
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25865 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/11/2014 : 12:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Đakovo, Žepče, Rama, Zagreb.
Sami biseri Dalmacije.


U rimsko doba

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 17/11/2014 : 12:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Je,samo što Nedan nije završia na naslovnici Sky Sportsa,L'Equipa,MARCA-e i Bilda

Globalno ljudi nešto ne reagiraju na političare lopine,ali na baklje i potencijalne nasilnike reagiraju.

Ovo nije bilo potrebno,a ti likovi su sebi dali autogol.
Prvo sada Brandon tamo po UEFA-i priča "vidite s čim ja imam posla",a drugo je da se ništa nije postiglo osim što će politička vrhuška jače pritisnuti navijače jer sumnjam da će Zoki biti ugodno kada na nekom sastanku malo priđe Renzi i počne podjebavat

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/11/2014 : 12:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dr strangelove

Oni Talijančeki su baš svaku situaciju iskoristili da bi se bacekali po travnjaku te iznudili prekršaj (i karton). Gledao sam drugo poluvrijeme i stvarno su mi išli na živce s tim. Zapravo, nisu mi išli oni na živce nego sudac koji je baš svaki put popušio istu foru. Bilo je i naših padova, ali Talijani su kategorija za sebe. Bude čovjeku čisto drago što ne gleda više utakmice.

A ovo za bakljadu... Smiješna mi je uopće ta cijela strka oko toga. Bacili baklje, malo se dimilo i nastavili igru za desetak minuta. Koga briga... Nisu bacali baklje na međunarodnom sumitu 'Djeca cvijeća' (za što bi mi možda čak i stalo). Utakmica je završila 10ak minuta poslije zbog toga? Ma shrvan sam tu, jedva dolazim do riječi. Osramotili smo se? Ja se sigurno nisam osramotio. Osramotili su se ti koji su išli na put od 600+ km da bi na kraju bili istjerani sa stadiona bez da su pogledali utakmicu.
"i ovaj nas je popljačkao. ovu je obitelj prodala. još jedna mafijaška likvidacija, ništa novo. ovaj je namještao natječaje... što?! ovi su bacali baklje zbog kojih je utakmica nastavljena tek nakon deset minuta?! to su nedojebani kreteni, djeca majke prirode i oca pijanca. kakva gamad, treba ih izbrisati s lica zemlje."



Potpisujen sve, a boldano pogotovo.

Pazi ovi krelci su osramotili Hrvatsku?????
U ćuzi premijer, predsjednik gospodarske komore, gradonačelnik glavnog grada, nekoliko ministara, župana, gradonačelnik drugog najvećeg grada lipi pršut na čelo, itd...

A ovde bi ekipa pendrečila????
Gnomi i kmetovi ste svi koji zazivate penderečenje.

Pravi hrvatski model.
Za uzroke nije nikoga briga, a kad su posljedice u pitanju svi najpametniji.



dosta je vidit današnje udarne vijesti npr ovu:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/bivsi-hdzov-ministar-bozidar-kalmeta-pod-istragom-uskoka/784540.aspx

pametnom dosta.
a ovima nečeš uspit objasnit,uzalud ti trud

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 17/11/2014 : 13:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Đakovo, Žepče, Rama, Zagreb.
Sami biseri Dalmacije.


U rimsko doba


Opet talijani zajebali.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10117 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/11/2014 : 13:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Je,samo što Nedan nije završia na naslovnici Sky Sportsa,L'Equipa,MARCA-e i Bilda

Globalno ljudi nešto ne reagiraju na političare lopine,ali na baklje i potencijalne nasilnike reagiraju.

Ovo nije bilo potrebno,a ti likovi su sebi dali autogol.
Prvo sada Brandon tamo po UEFA-i priča "vidite s čim ja imam posla",a drugo je da se ništa nije postiglo osim što će politička vrhuška jače pritisnuti navijače jer sumnjam da će Zoki biti ugodno kada na nekom sastanku malo priđe Renzi i počne podjebavat



Prije svega, možda će neko ko je malo sporiji pomislit da podržavan nerede pa se moran ogradit. Ovo nije način borbe, i ovo je samo kontraproduktivno, al mi je megasmiješno zgražanje i zazivanje pendreka. Ovo se najčešće dogodi kad kad poput noja držiš zabivenu glavu u pijesku, izvadiš je nakon par godina i čudiš se svemu kao pura dreku kak bi se reklo.

Isto tako bit ću prost pa ću reć da me apsolutno boli kurac šta neki Pierre u Parizu, Luigi u Rimu ili Miguel u Pamploni misli o nama hrvatima.
Kolonijalisti, fašisti, imperijalisti- nek se pogledaju u ogledalo i odjebu u skokovima.

Ajmo dalje, ne triba daleko od HNS-a:
Predsjednik saveza krade novčiće i slika se na Pavelićevon grobu.
Tajnik HNS-a krade penkale na aerodromu u Londonu.
Izvršni neznanštavećalznasenakogamislin se skida gol po aerodromima, na kakdidaturi za EURO skandira isprid cle dvorane UEFA, UEFA.

Riba se čisti od glave.
Navijači su rep.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 17/11/2014 14:47:15
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 17/11/2014 : 13:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Pitanje je samo tko će čistit

Inače sve ja to razumijem.Borbu protiv HNS-a,ali isto tako znam da će naši u istoj mjeri raditi nerede i kad Mamića ne bude,a HNS bude vodio Šimić ili neko takvi.
Ti ljudi jednostavno ne znaju za drugo kada se opiju i kada se nalaze u čoporu.
Samo da mi je znati koji će izgovori onda biti.

http://www.tportal.hr/sport/nogomet/66502/Duga-povijest-ludila-bezobzirnih-BBB-a.html

Aj bacat baklje,ali razbijat auta i čupat stolice

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25865 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/11/2014 : 13:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A što se tiče talijana:
Još smo jednom ispali taoci male skupine neciviliziranih idiota koji su stigli izdaleka.
Što naše ministarstvo vanjskih poslova ne radi svoj posao i ne pošalje prosvjednu notu za ovakve tekstove?
Kao oni(talijani) su kultura a mi divljaci.
Naši huligani su mila majka za talijanske.
A evo malo medija:
http://gol.dnevnik.hr/
Od 14 članaka na naslovnoj 7 su o neredima??
http://sportske.jutarnji.hr/
Od 14 na naslovnici su 10 o neredima??
Sad zamislite kad bi ti navodno sportski portali u ovakvim količinama pisali o iozbiljnijim stavrima uhr nogometu;o poštenom suđenju,agenciji,licenciranju,kažnjavanju,rođačkim vezama,špijunima boksačima....i reakcijama zgražanja naogometaša i opće javnosti prema ovim kriminalnim djelima koji su nemjerljivo ozbiljniji od ove šačice huligana iz milana.
kad to doživim onda ću i ja reći pohapsite rulju ali dotle-Odjebite kmetovi u skokovima!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 17/11/2014 : 13:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Ono što sam primjetio u našem društvu i medijima je da se dosta često provlači teza "što će drugi o nama misliti" i sad bi se ja kao trebao sramiti što navijači bacaju baklje, političari lažu i kradu itd.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25865 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/11/2014 : 15:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
to su samo floskule kad je narod u pitanju.
kad je "elita" u pitanju onda nema sramote.
zašto bi se neko mora sramotiti zbog toga što je nekoliko desetaka ljudi palilo baklje i bacalo u teren.
gdje je tu famozna individualna krivnja?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2014 : 15:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Svatko se treba sramiti jedino zbog svojih loših postupaka a ne zbog određenih skupina ili osoba koje žive u istoj državi.
Mene ne bi mogao osramotiti ni rođeni brat pa kako bi onda skupina budala koje niti ne poznajem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 17/11/2014 : 16:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Danas mi je na poslu bia jedan momak koji je vec jako dugo u Torcidi i kad san ga pita za komentar dogadjaja od sinoc on mi je reka da je sve to bilo organizirano od strane Torcide i BBB sa ciljem da se prekine utakmica i da bude registrirana 3-0 za Talijane.Jos je i jeba mater Corluki i Mandjukicu zato sta nisu napustili teren i da su njih dva glavni krivci sta utakmica nije skroz prekinuta.Da se mi razumimo,nas nogometni savez je ruglo kojin upravlja jedan covik,reprezentacije je postala vise manje izlog za prodaju Dinamovih igraca(Cop koji u prvenstvu nije da gol po godine igra u prvoj protiv Argentine),izbornik je maneken a ne trener,ALI ako navijaci misle da je ovo nacin da se rusi savez i Mamic onda su stvarno glupi ka kurac.Sve ono sta se desilo sinoc na tribinama ide u korist tog istog Mamica kojeg oni zele srusit.Nakon onoga jucer svi ce pravi navijaci i ona stoka od sinoc bit stavljeni u isti kos.Ja ne mogu smislit Sukera,Mamica,Kovaca i svu tu ostalu bagru iz vrha HNS-a ALI nikad ne bi moga navijat protiv svoje reprezentacije i zelit joj da popusi utakmicu.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10117 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/11/2014 : 16:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

ALI ako navijaci misle da je ovo nacin da se rusi savez i Mamic onda su stvarno glupi ka kurac.Sve ono sta se desilo sinoc na tribinama ide u korist tog istog Mamica kojeg oni zele srusit.Nakon onoga jucer svi ce pravi navijaci i ona stoka od sinoc bit stavljeni u isti kos.


Potpis

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 17/11/2014 : 16:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Inace sta se same utakmice tice,ono sinoc je bila vjerovatno najgora talijanska reprezentacija u povijesti i razlika u kvaliteti je bila tolika da smo tribali bez problema pobjedit.Samo je tribalo zaminit izbornike.Nama dat njihovog a njima nasega.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19359 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/11/2014 : 16:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Svakako da nije način. Treba svaku utakmicu ući na teren bez ikakvog nasilja i samo tamo stajati dok ne prekinu utakmicu. Što se mene tiče ovi debili su bakljama mogli ozlijediti nekoga tko nema veze s HNSom, mafijom ili Mamićem. I jesu debili, ali moram se složiti s jakijem i NESVRSTANIM da je pozivanje na pendrečenje stvarno jadno.

Volio bih da je utakmica prekinuta, 3 0 za Italiju bi bilo divno, ali nikako ne na ovakav način.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/11/2014 : 16:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Protiv ovakvih huligana najbolja kazna je - novčana. Naravno, dati im i zatvorsku bi bilo odlično ali će se vjerojatno izvući sa uvjetnom ali zviznuti im npr. 5 000 eura kazne, pa kad majmuni budu radili 7-8 mjeseci za ništa zbog toga kaj su zapalili baklje - e, onda budu pazili da li budu to opet napravili.

A i biti će primjer ostalima.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19359 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/11/2014 : 16:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Najbolja je kazna: njima dvije godine zatvora plus registracija 3 0 za Italiju. Naravno i Italiju opaliti po đepu, gdje im je osiguranje?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.92 seconds. Snitz Forums 2000