forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/11/2014 : 00:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kaj je najbolje fakat smo bili dobri i postojala je realna šansa da ih i pobijedimo.
Ali neee...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 19/11/2014 : 09:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Da su oni igrali u punom sastavu,dobili bi ih sigurno.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 19/11/2014 : 11:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
vidi, ipak ima nogometaša s nešto mozga

http://www.index.hr/sport/clanak/mario-stanic-ako-nitko-u-drzavi-ne-reagira-na-ustasko-navijanje-onda-smo-valjda-svi-ustase/784911.aspx

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2014 : 11:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
opet pizdarije u Italiji jučer

http://youtu.be/Xn6V1N8hxK0

inače Italija jedva dobila s 1:0

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/11/2014 : 11:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ovo je vec postala sprdnja.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/11/2014 : 12:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Na stranu huligansko divljanje, baklje i ustašluk.

Nije mi jasno čemu toliko oduševljenje igrom naše reprezentacije? Pa to je bio jalovi posjed lopte, kojeg nam je Conte svjesno prepustio. Bez ijedne prave prilike, izuzev Perišićevog promašaja. Ivica Olić na krilu protiv zgusnute talijanske formacije..., što reći.

Trener koji ne planira igru prema igračima kojima raspolaže, nego slaže taktiku po nekim šablonama ("želimo igrati kao Njemačka", "4-2-3-1" i sl.) i koji ne zna tempirati zamjenu igrača.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 19/11/2014 : 12:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Na stranu huligansko divljanje, baklje i ustašluk.

Nije mi jasno čemu toliko oduševljenje igrom naše reprezentacije? Pa to je bio jalovi posjed lopte, kojeg nam je Conte svjesno prepustio. Bez ijedne prave prilike, izuzev Perišićevog promašaja. Ivica Olić na krilu protiv zgusnute talijanske formacije..., što reći.

Trener koji ne planira igru prema igračima kojima raspolaže, nego slaže taktiku po nekim šablonama ("želimo igrati kao Njemačka", "4-2-3-1" i sl.) i koji ne zna tempirati zamjenu igrača.

Isto to i ja otprilike govorim, a ni perišićeva šansa nije stvorena iz igre već je plod talijanske pogreške.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 19/11/2014 : 12:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Dobro je, još ima onih koji razumiju nogomet i vide pravu vrijednost našeg lukice.

http://www.index.hr/sport/clanak/modric-je-najpodcjenjeniji-igrac-svijeta-mandzukic-na-desetom-mjestu/784992.aspx


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/11/2014 : 13:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Conte je pametan.Shvatija je da imamo bolje(puno bolje)igrače i udarija je bunker na sigurno a iz kontre šta naprave i on je dobija ono šta je htija.A mi?Ako smo išli po bod onda smo zadovoljni.Ali u ovakvoj situaciji sa ovakvim igračima(našim i talijanskim)u ovakvim kvalifikacijama(2 idu dalje a i trećći ima solidne šanse)mi smo trebali ići napobjedu do kraja.Mi smo igrali jalovu barcelonu a na utakmici je bila jedna prava šansa.Nije da smo nezadovoljni bodom ali ova pretjerivanja o fantastićnoj igri i dominaciji nisu dobra.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/11/2014 : 13:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Idem preskinoć iz grada i uzmem večernje izdanje Sportskih novosti, za utorak 18.11. Smučilo mi se koliko je tu dupeevlakaštva prema tzv. stručnom stožeru kad je riječ o analizi utakmice. Bez ijedne kritičke opaske o stvarima koje su očite. Ajde, kad tako piše Židak u Jutarnjem, lik nema pojma o nogometu. Ali sportski dnevnik bi trebao biti analitičan i kritičan, a ne pun kloniranih Židaka.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/11/2014 : 13:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Idem preskinoć iz grada i uzmem večernje izdanje Sportskih novosti, za utorak 18.11. Smučilo mi se koliko je tu dupeevlakaštva prema tzv. stručnom stožeru kad je riječ o analizi utakmice. Bez ijedne kritičke opaske o stvarima koje su očite. Ajde, kad tako piše Židak u Jutarnjem, lik nema pojma o nogometu. Ali sportski dnevnik bi trebao biti analitičan i kritičan, a ne pun kloniranih Židaka.



Baš si naša novinu u kojoj ćeš pročitat analitične i kritičke članke
Za novinare iz SN i pijani Židak je doktor.
Na novinskome papiru ćeš teško pročitat išta pametno je su više manje svi isti, i SN i Jutarnji i Večernji i Slobodna, itd...
Ako imaš love možeš sredit da u svin novinama piše da je VALTER protiv Italije bio naš najkonkretniji igrač.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/11/2014 : 13:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Pa to i jest jedan od problema ove zemlje, nepostojanje pravog novinarstva (ne samo sportskog) i ozbiljnih novina.

A SN dugo nisam čitao, pa na ono što sam pročitao nisam bio pripremljen.
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 19/11/2014 : 15:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Pa to i jest jedan od problema ove zemlje, nepostojanje pravog novinarstva (ne samo sportskog) i ozbiljnih novina.

A SN dugo nisam čitao, pa na ono što sam pročitao nisam bio pripremljen.


Imaš Jutarnji i Juricu Pavičića...kao i index.hr stručnjaci poput Alača i nenadjebive Dee Redžić..moralne vertikale urbane i nadasve duhovne Hrvatske...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 19/11/2014 : 15:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote

Have mercy
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/11/2014 : 16:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Općenito nezavisnog novinarstva u hr i svijetu nema.
Ako te netko plaća onda nisi nezavisan.
Nezavisan si ako financijski ne ovisiš o nikome i pišeš ono što hoćeš i kako misliš.
Koliko je takvih?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/11/2014 : 17:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Dragi Ranko...
Autor: nogometplus.net / Kategorije: Blog/komentar /
S obzirom da je ministar unutarnjih poslova Ranko Ostojić iz Splita, vjerujemo da je donekle upoznat s problematikom domaćeg nogometa u kojem postoje dvije krajnosti: jednu predvode navijačke udruge kao Zajedno za Dinamo i Naš Hajduk, te sam Hajduk u kojem navijači biraju vlast od 2012. godine, a na drugom je kraju aktualno vodstvo Hrvatskog nogometnog saveza i GNK Dinamo u kojima vlast drži šačica odabranih. Prava osoba za odgovore na nekoliko pitanja:

Smatrate li opravdanom bojazan dijela javnosti koji tvrde da u ministarstvu koje vodite rade mnogi načelnici policije, predvođeni gospodinom Borovcem, koji imaju problema s razumijevanjem slogana „sigurnost i povjerenje“? Kako se možemo osjećati sigurno kada gospodin Borovac javno proziva svoje talijanske kolege za propust zbog toga što su poštivali zakone vlastite zemlje? Ili imati povjerenje u sustav kojem ni poseban Zakon o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima nije dovoljan da osigura mir? Uostalom, zašto provođenje tog Zakona često izgleda kao da služi tome da se s tribina eliminiraju oni koji ne odgovaraju vrhuški domaćeg nogometa?

Vjerujemo da ste upoznati s tim da je po Zakonu o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima dovoljno sjediti na krivoj stolici na stadionu ili popiti dvije pive prije utakmice i time, na osnovu slobodne procjene Vaših policajaca, biti pritvoren na neko vrijeme uz izrečenu „zabranu“ dolaska na utakmice od nekoliko mjeseci. Vjerujem da bi se Vaši policajci sa sličnim Zakonom o sprječavanju mita i korupcije puno lakše obračunavali s političarima ogrezlima u kriminal, gdje bi samo sumnja policajca bila dovoljna da se političar pritvori, te mu se zabrani političko djelovanje do okončanja sudskog procesa. Ipak, kako su u modernim društvima ljudi nevini dok im se ne dokaže suprotno, a policijsko mlaćenje ljudi koji ne pružaju otpor zabranjeno, pretpostavljamo da nećemo tako skoro vidjeti video snimke u kojima neki lokalni političar, pod sumnjom za korupciju, leži okupan suzavcem, ruku zavezanih na leđima i na hladnom betonu dok ga policajci „discipliniraju“ čizmom ili pendrekom.

Htjeli smo provjeriti znate li da su prije nekoliko mjeseci Jérôme Valcke, glavni tajnik FIFA-e, i Gianni Infantino, glavni tajnik UEFA-e, poslali pismo u kojem su obavijestili cjelokupnu hrvatsku javnost da FIFA i UEFA zajedno smatraju da je od ključnog značaja da niti jedna radnja od strane Vlade ne smije nikada utjecati ili ugroziti položaj propisno izabranih službenih osoba. Prevedeno: Vlada se ne smije miješati u rad HNS-a, ni kad krše vlastita pravila. Razlog pisma bio je nalaz sportske inspekcije koja je izvršila nadzor HNS-a sukladno Zakonu o sportu. Tada je inspekcija Vašeg kolege iz Vlade utvrdila da je HNS grubo prekršio vlastite pravilnike po kojem u istom rangu natjecanja ne smiju igrati dva povezana kluba – što je, po mišljenju inspekcije, ali i cjelokupne javnosti, slučaj kod Dinama i Lokomotive. O tome zašto ta dva kluba čine kartel možemo dugo i naširoko, ali sukus svega je da ta dva kluba i dalje igraju u istom rangu natjecanja jer je, po tumačenju odgovornih iz HNS-a, sve u redu otkad e-mail Lokomotive nije više nklokomotiva@gnkdinamo.hr.

Hoćete li Vi i Vaša Vlada tolerirati stav HNS-a da su iznad domaćih zakona - to je Vaša stvar, ali prilično smo sigurni da policija nije. Moramo također istaknuti da je policija, koju Vi trenutno vodite, sudjelovala u pisanju zakona kojim joj je legalizirano da sami odlučuju da se ono što se može na susretima Medveščaka ili na Snježnoj kraljici, ne može na Maksimiru. Odnosno može i na Maksimiru, ali ne na svakoj tribini i od strane svakog navijača. Takav sustav gdje ste krivi samo ako policija tako želi nam, da budemo iskreni, stvara nesigurnost i nepovjerenje.

Možda se ne bi ni čudili što su Vaši kolege, nakon zbivanja u Italiji, najavili nove sastanke Nacionalnog odbora za borbu protiv nasilja u sportu, da već jednom nisu slično napravili i bili izigrani od strane HNS-a. Sigurno se sjećate : nakon što su u Rijeci loše organizirali susret s Hajdukom i dopustili kamenovanje među navijačima – sličnom huškačkom retorikom su se i onda okomili iz HNS-a prema dijelu građana ove zemlje. Dosta ste naivno, moramo primijetiti, uveli zabranu normalnog kretanja određenoj skupini ljudi tijekom vikenda. To se nazivalo „navijačkim vaučerima“ iako su više sličili na imaginarnu žutu traku koju bi vam dodijelio policajac kada biste pokušali ući u grad u kojem je neki prvoligaš igrao susret. Tada su, iako ćete to službeno demantirati, a mi imamo preko nekoliko svjedoka koji će to potvrditi, policijski dužnosnici „vlastitim zapažanjem“ utvrđivali tko je navijač i istome zabranjivali daljnje kretanje po Hrvatskoj do okončanja nogometne utakmice. Moramo primijetiti da Vas je HNS iskoristio kao opravdanje za uvođenje vaučera, a onda su ih sami, točnije sam gospodin Zdravko Mamić, ukinuli. Začuđuje nas lakovjernost kojom ste iskorišteni kod provođenja prisilnog „žigosanja“ navijača i stvaranjem lista građana koji vole domaći nogomet. S njih bi potom HNS eliminirao nepoćudne po nekom vlastitom kriteriju utemeljenom na nejasnim pravilima – kao u GNK Dinamu gdje „vlastitim zapažanjem“ određuju tko se protupravno ponaša i zabranjuju im dolazak na stadion. Proces se odvija bez iznošenja dokaza, mogućnosti obrane i pravednog suđenja. Zanimljivo da ta pravila provode samo prema onim navijačima koji nisu zadovoljni kako oni upravljaju klubom.

Možete li nam stoga, dragi Ranko, objasniti otkud tolika moć HNS-u da uvodi vlastita pravila, a da im službena policija Republike Hrvatske, republike koju oni iz HNS-a, UEFA-e i FIFA-e ne priznaju, služi kao vlastita zaštitarska služba? Ne smatrate li uvredljivim da organizacija koja ne priznaje državu sada od te iste države traži pomoć u rješavanju huligana? Još veća je ironija što su ti huligani upravo posljedica njihovog upravljanja nogometnim savezom i pojedinim klubovima unutar Hrvatske. Nije li ova Vlada pokušala pomoći HNS-u u uvođenju reda i poštivanju vlastitih pravila, pa je tada grubo odbijena, dok je jedan istaknuti dužnosnik HNS-a vrijeđao Vašeg kolegu ministra? Sada kada se dogodio vapaj nemoćnih navijača, koji su pribjegli najgoroj mogućoj opciji privlačenja pažnje, HNS tu istu državu zove u pomoć?! I sad bi društvo koje nikome ne polaže račune država trebala štititi o trošku svih nas?! Odakle Vama pravo da dopuštate iskorištavanje, da ne kažemo zlouporabu, resursa koji financiraju svi građani ove zemlje? Zar je zaista moguće da tijela koja nitko ne nadgleda, kao što je HNS, koji institucije ove zemlje ne smiju kontrolirati, ili Ministarstvo policije nad kojim ne postoji civilni nadzor, s vremenom izgube doticaj s Republikom Hrvatskom, njezinim građanima koji je čine i njezinim Ustavom koji garantira da su svi pred zakonom jednaki - bili oni huligani s kapuljačama ili u odjelima?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/11/2014 : 20:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/azzurri-jos-ne-dolaze-k-sebi--mozda-da-pocnemo-uciti-od-nasih-susjeda-hrvata--/1237661/

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 19/11/2014 : 20:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Di je onaj što je rekao da će u roku keks isušit močvaru?

Have mercy
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/11/2014 : 20:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Jebiga,dio močvare se prelio u njegovu izbornu bazu pa kako će onda protiv svojih drugova.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/11/2014 : 20:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Je,je,smanjit će talijani broj stranaca
A što će mo sa EU strancima?Eventualno smanjenje stranaca će otvorit prostora za igrače iz ostalih EU država,jer sigurno neće klubovi radi reprezentacije uzimat mlade talijane i čekat hoće li biti šta od njih.
Lakše je kupit Perišića i Jedvaja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 19/11/2014 : 21:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Za Talijane nema zime, stalno su u vrhu. Igraju finala, osvajaju kante. Pa nedavno su bili svjetski prvaci

Have mercy
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 19/11/2014 : 21:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Di je onaj što je rekao da će u roku keks isušit močvaru?


Dobio dvi-tri po ušima i usutio se kao prava curica sto u biti i jeste !!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 19/11/2014 : 21:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
A izgledao je ono ozbiljan, odlučan u svojoj nakani

Have mercy
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 19/11/2014 : 22:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Kvalitetnog sportskog novinarstva u Hrvatskoj fali,to je istina.
Međutim,nismo u tome usamljeni.Malo je danas ljudi koji su toliko predani poslu pa da konstantno napreduju i pišu kvalitetno.
Holiga pokazuje da zna,samo meni ponekad pretjeruje u pokazivanju da je "objektivan"....ima riječ viška.

Inače,tko želi kvalitetnu taktičku analizu čita "General poslije bitke" blog,a puno su ažurniji na facebooku.
Radi se o velikim taktičkim znalcima,nisu imali previše zamjerki na našu igru.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/11/2014 : 23:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Torcida pozvala vladu da stanu na kraj huliganima!
Autor: nogometplus.net/19. studenog 2014./Kategorije: Torcida
Klub navijača Hajduka Torcida Split je večeras na svojim Facebook stranicama, uz fotogaleriju upečatljivih scena iz domaćeg nogometa: hapšenja Širića, razularenih zabava i tuča Zdravka Mamića, vožnja u marici gradonačelnika Bandića, privođenje Djedovića, Fredija Fiorentinija, Igora Štimca, Alojzija Šuprahe, Brune Marića i drugih, objavila poziv Vladi da se napokon stane na kraj huliganima!

Evo što su napisali:

Hrvatski navijači pozivaju hrvatske pravosudne organe da procesuiraju huligane koji svakodnevno profitiraju koristeći hrvatski nogomet, a hrvatski zakoni im upravo to omogućuju.

Pozivamo i sve druge segmente hrvatskog društva, počevši od Vlade Republike Hrvatske i svih institucija RH, da korupciju i kršenje zakona Republike Hrvatske, te samim time nanošenje sramote hrvatskoj državi i hrvatskom nogometu napokon shvate ozbiljno i potaknu sve koji imaju moć utjecati na rješavanje problema na energičnu i odlučnu reakciju. Svakodnevni primjeri ruganja s hrvatskom državom očito su posljedica propusta da se to učini puno ranije, a izostanak reakcije daje za pravo daljnje bogaćenje grobarima hrvatskog nogometa.

Takvi, osim sramote hrvatskoj državi, konstantno donose i nesagledive posljedice hrvatskom nogometu i hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji. Talac ovih huligana nisu samo navijači, već cijela država čijem ugledu ovakvi huligani nemjerljivo štete. Za razliku od navijača, država ima mehanizme i moć za iskorjenjivanje korupcije, nepoštivanje zakona, kršenje propisa u nogometu, a navijači su i više nego željni pomoći u toj borbi na svaki način koji im je na raspolaganju.

Stanimo na kraj huliganima!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.08 seconds. Snitz Forums 2000