forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 22/08/2015 : 08:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Moje je misljenje ovako:
-svakom huliganu zabraniti ulazak na stadion (kontrola pri ulasku-zna sve tko su!!!)
-uzeti im pasose za odlazak preko granice(ili ih vratiti kada dodju na nju)
-goli otok pretvoriti ponovno u zatvor za takve( a ne neko turisticko srediste)
-svakom sljedecem koji ucini tezak prekrsaj zabraniti ulazak dozivotno na stadione ,dvorane(kao primjer za druge)
-tada bi imali atmosferu ka Medvescak(mogli bi doci lipo s dicom gledati bez da se bojim za njihov zivot)
Koji bi to red bia !!!!!!



GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2015 : 08:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
čitajuč ove vaše upise ko da čitan molbe za radno misto Velikog Inkvizitora Hrvacke.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2015 : 09:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo


Mi smo valjda jedina država gdje navijači reprezentacije ne žele da im se reprezentcija plasira na EP. KOji idiotizam.



Pa zapitaj se zašto je tako.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 22/08/2015 : 10:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo


Mi smo valjda jedina država gdje navijači reprezentacije ne žele da im se reprezentcija plasira na EP. KOji idiotizam.


Pa nemoj tako, ti navijači se bore protiv Mamića i kompanije jer ako reprezentacija ne prođe na EP onda Mamić neće dobiti novce. Oni su pravi domoljubi nema što

A ono što ti navijači ne shvaćaju je to da bi puno veću podršku imali kada se ne bi ponašali kao huligani. Ljudima je bitna reprezentacija, a ne Mamić, Šuker itd. I svaki put kada huligani naprave pi***riju samo daju streljivo Mamiću i ekipi koji onda mogu tvrditi da njihovu smjenu žele huligani, a ne normalni ljudi.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 10:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kao da kriminala nema u drugim savezima pa nikome naravno ne pada na pamet zbog toga kažnjavati one koji nisu ništa krivi - igrače, repku i 99,9% ljudi koji žele gledati svoju repku na velikim natjecanjima.
Ali ne, te huligane to ne zanima.

osim toga, čak i da postignu svoj cilj i izbace nas sa eura, znaš kaj bi se dogodilo?
Ništa.
Ne bi bili na euru, bili bi zauvijek osramoćen kao država koja je izbačena sa natjecanja zbog fašizma, a (ono kaj je najbitnije) Šuker i ekipa bi ostali na svojim pozicijama.
Ali mamlazima koji rade pizdarije ni tad ne bi bilo jasno. Ono bi rekli samo da idu dalje.
I tako dok ih se ne pohapsi jednom za svagda.


Mislim, navijači koji žele vlastitu repku izbaciti sa natjecanja i to kukastim križevima su vrhunac stupidnosti koje sam ikada vidio.
Toga čak ni u engleskoj nije bilo.

A tamo je bilo svega.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 10:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by mladjo


Mi smo valjda jedina država gdje navijači reprezentacije ne žele da im se reprezentcija plasira na EP. KOji idiotizam.


Pa nemoj tako, ti navijači se bore protiv Mamića i kompanije jer ako reprezentacija ne prođe na EP onda Mamić neće dobiti novce. Oni su pravi domoljubi nema što

A ono što ti navijači ne shvaćaju je to da bi puno veću podršku imali kada se ne bi ponašali kao huligani. Ljudima je bitna reprezentacija, a ne Mamić, Šuker itd. I svaki put kada huligani naprave pi***riju samo daju streljivo Mamiću i ekipi koji onda mogu tvrditi da njihovu smjenu žele huligani, a ne normalni ljudi.




Upravo tako!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 10:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo, neka na svakoj tekmi repke razviju ogromni transparent "PROTIV MAFIJE U HNS-U" ili nekaj slično i cilj bi bio postignut. Ili nek urlaju Šukeru odlazi ili tak nekaj a ne sramotiti i sebe i nas.

Inače ja sam smiren čovjek i teško me izbaciti iz takta ali kad sam vidio onaj kukasti križ baš sam bio lju. Ali baš ljut. I mislil sam si pa jel moguće da postoje budale koje tako nešto rade?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2015 : 10:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Evo, neka na svakoj tekmi repke razviju ogromni transparent "PROTIV MAFIJE U HNS-U" ili nekaj slično i cilj bi bio postignut. Ili nek urlaju Šukeru odlazi ili tak nekaj a ne sramotiti i sebe i nas.



Pa i deru se. Samo to ne pomaže.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2015 : 10:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kao da kriminala nema u drugim savezima pa nikome naravno ne pada na pamet zbog toga kažnjavati one koji nisu ništa krivi - igrače, repku i 99,9% ljudi koji žele gledati svoju repku na velikim natjecanjima.

Navijači "repke" su ovce i ne zaslužuju bolje što se toga tiče. Igrači su kolateralne žrtve, ali par generacija se mora žrtvovati da ekipa iz svečane lože ne bi uništila narednih dvadeset generacija.


osim toga, čak i da postignu svoj cilj i izbace nas sa eura, znaš kaj bi se dogodilo?
Ništa.

Šuker & co ne bi zaradili dodatne novce. Meni dosta.




Ali mamlazima koji rade pizdarije ni tad ne bi bilo jasno. Ono bi rekli samo da idu dalje.
I tako dok ih se ne pohapsi jednom za svagda.

Da, a ne razmišljaš o hapšenju daleko većih riba i problema? Njih neka na slobodi?


Mislim, navijači koji žele vlastitu repku izbaciti sa natjecanja i to kukastim križevima su vrhunac stupidnosti koje sam ikada vidio.

Da, a ljudi koji bezbrižno gledaju tekme ne razmišljajući tko sve stoji iza te repke za koju navijaju i doslovno ih boli briga za poštenje u nogometu su vrhunac inteligencije.



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2015 : 10:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by mladjo


Mi smo valjda jedina država gdje navijači reprezentacije ne žele da im se reprezentcija plasira na EP. KOji idiotizam.


Pa nemoj tako, ti navijači se bore protiv Mamića i kompanije jer ako reprezentacija ne prođe na EP onda Mamić neće dobiti novce. Oni su pravi domoljubi nema što

A ono što ti navijači ne shvaćaju je to da bi puno veću podršku imali kada se ne bi ponašali kao huligani. Ljudima je bitna reprezentacija, a ne Mamić, Šuker itd. I svaki put kada huligani naprave pi***riju samo daju streljivo Mamiću i ekipi koji onda mogu tvrditi da njihovu smjenu žele huligani, a ne normalni ljudi.




Upravo tako!


Uopće više nije bitno što će Mamić reći na svojim press konferencijama ni tko će to slušati.
Očito je da njega i njegove ništa neće potjerati s trona.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2015 : 10:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Evo, neka na svakoj tekmi repke razviju ogromni transparent "PROTIV MAFIJE U HNS-U" ili nekaj slično i cilj bi bio postignut. Ili nek urlaju Šukeru odlazi ili tak nekaj a ne sramotiti i sebe i nas.

Inače ja sam smiren čovjek i teško me izbaciti iz takta ali kad sam vidio onaj kukasti križ baš sam bio lju. Ali baš ljut. I mislil sam si pa jel moguće da postoje budale koje tako nešto rade?



haha. pa šuki se slikava na čijen ono grobu?
a npr zds urlali su i kad je bila predsjednica ,ne sičan se da se nešto ograđivala od toga?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2015 : 10:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
navijači ,u prvom redu Torcida ali i dio boysa su ostali jedni od rjetkih skupina u hr društvu koji se uopče bore za nešto.
u otužnoj državi botillerosa to je za svaku pohvalu a vi pišite šta očete.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7658 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/08/2015 : 10:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kao da kriminala nema u drugim savezima pa nikome naravno ne pada na pamet zbog toga kažnjavati one koji nisu ništa krivi - igrače, repku i 99,9% ljudi koji žele gledati svoju repku na velikim natjecanjima.


Moj mladjo, ti igrači i repka koji nisu ništa krivi su upravo najveći krivci. Oni su ti koji bi trebali dignuti glas, oni su ti koji imaju mogučnost nešto napraviti... istupiti i reći kako stvari stoje.

Ali to se neće dogoditi jer svaki od njih gleda svoje vlastite interese i isti su kao i oni gore u foteljama... ili su jednostavno preglupi da vide dalje svoga nosa... i oni su glavni krivci što je tih
99,9% ljudi koji žele gledati svoju repku na velikim natjecanjima sve manje.

Kad je idiot od Šimunića napravio ono što je napravio, svi su skupa s našim vrlim izbornikom stali iza njega i ama baš nitko ga nije osudio.
E pa kukasti križ je pravi odraz svega toga i upravo ono što su zaslužili.

...a i ona procjena o "10 000 normalnih ljudi i 200 kretena koji urlaju Za dom spremni" mi je malo sumnjiva... prije će biti obrnuto

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 11:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mladjo

Kao da kriminala nema u drugim savezima pa nikome naravno ne pada na pamet zbog toga kažnjavati one koji nisu ništa krivi - igrače, repku i 99,9% ljudi koji žele gledati svoju repku na velikim natjecanjima.

Navijači "repke" su ovce i ne zaslužuju bolje što se toga tiče. Igrači su kolateralne žrtve, ali par generacija se mora žrtvovati da ekipa iz svečane lože ne bi uništila narednih dvadeset generacija.


osim toga, čak i da postignu svoj cilj i izbace nas sa eura, znaš kaj bi se dogodilo?
Ništa.

Šuker & co ne bi zaradili dodatne novce. Meni dosta.




Ali mamlazima koji rade pizdarije ni tad ne bi bilo jasno. Ono bi rekli samo da idu dalje.
I tako dok ih se ne pohapsi jednom za svagda.

Da, a ne razmišljaš o hapšenju daleko većih riba i problema? Njih neka na slobodi?


Mislim, navijači koji žele vlastitu repku izbaciti sa natjecanja i to kukastim križevima su vrhunac stupidnosti koje sam ikada vidio.

Da, a ljudi koji bezbrižno gledaju tekme ne razmišljajući tko sve stoji iza te repke za koju navijaju i doslovno ih boli briga za poštenje u nogometu su vrhunac inteligencije.






Znači ti podržavaš crtanje kukastog križa? I sve to što ti huligani rade?
Svaki daljnji razgovor s tobom na ovu temu prestaje.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2015 : 11:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
nacrtali bi i yin yang da ima isti učinak.
ili paju patka.ili pak piramidu.polumisec.
svakome je jasno da to nema veze sa nacizmon.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/08/2015 : 11:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Više sam puta napomenuo da se crtanje svastike ne može opravdati ničime, taj simbol ima preveliku jačinu da bi se njime razbacivalo.

To nema veze s tim da je cilj izbacivanja reprezentacije s eura svakako plemenit cilj.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2015 : 11:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
al ima i ona stara da je u ljubavi i ratu sve dozvoljeno.tako da...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 11:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by mladjo

Kao da kriminala nema u drugim savezima pa nikome naravno ne pada na pamet zbog toga kažnjavati one koji nisu ništa krivi - igrače, repku i 99,9% ljudi koji žele gledati svoju repku na velikim natjecanjima.


Moj mladjo, ti igrači i repka koji nisu ništa krivi su upravo najveći krivci. Oni su ti koji bi trebali dignuti glas, oni su ti koji imaju mogučnost nešto napraviti... istupiti i reći kako stvari stoje.

Ali to se neće dogoditi jer svaki od njih gleda svoje vlastite interese i isti su kao i oni gore u foteljama... ili su jednostavno preglupi da vide dalje svoga nosa... i oni su glavni krivci što je tih
99,9% ljudi koji žele gledati svoju repku na velikim natjecanjima sve manje.

Kad je idiot od Šimunića napravio ono što je napravio, svi su skupa s našim vrlim izbornikom stali iza njega i ama baš nitko ga nije osudio.
E pa kukasti križ je pravi odraz svega toga i upravo ono što su zaslužili.

...a i ona procjena o "10 000 normalnih ljudi i 200 kretena koji urlaju Za dom spremni" mi je malo sumnjiva... prije će biti obrnuto




Naravno da je problem dublji, zapravo imamo dva problema - vodstvo HNS-a i extremne navijače.
Kad se govori o ZDS, upravo je dugogodišnje neriješavanje problema navijača i dovelo da onaj idiot od Šimunića napravi ono što uje napravio, da se stalno urlaju rasističke parole, Ubij ovoga/onoga ali to treba riješavati kroz institucije.

A njih baš briga.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2015 : 11:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
institucije nije briga a tribalo bi bit briga navijače?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 22/08/2015 : 11:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo je to da mnogi,kako ovdi,tako i opcenito ne znaju ili nece da znaju,da je HNS bolesna organizacija i uz sve likove koje koriste mora bit i nus pojava,a to je stanje i ponasanje navijaca,ma kako god ono opravdano ili neopravdano bilo.Sve sto se dogadja je logican slijed stvari,nije tesko za shvatit.Problem je sto nekima neke stvari,prije udju u supak nego u glavu.Kad imamo situaciju koju imamo,a to je simpatiziranje samo jedne opcije,neogradjivanje od bezobraznih i uvredljivih izjava,kako pojedinacnih,tako i skupnih...Ne vidim razloga zasto bi ja triba patit i ic za takvom reprezentacijom.Ta reprezentacija sveukupno,da nije zalosna,bila bi smisna.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 11:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nek se navijači kojima je stalo do promjena organiziraju.
neka osnuju udrugu "Navijači protiv lopova"
Ma nek osnuju stranku.
Bilo što.
Tako se jedino može nešto napraviti.
I to ne naravno preko noći.
Ali nešto bi se pokrenulo.

Ovo što sada rade je gašenje vatre benzinom.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2015 : 11:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote

pa bija je prosvjed ;
http://www.24sata.hr/nogomet/torcida-danas-izlazi-na-rivu-na-veliki-prosvjed-protiv-hns-a-395923
bilo je priko 50 000 ljudi .
pa se nije davala pažnja.
a nakon toga je doša kuki ...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/08/2015 : 11:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Moj mladjo, ti igrači i repka koji nisu ništa krivi su upravo najveći krivci. Oni su ti koji bi trebali dignuti glas, oni su ti koji imaju mogučnost nešto napraviti... istupiti i reći kako stvari stoje.

Ali to se neće dogoditi jer svaki od njih gleda svoje vlastite interese i isti su kao i oni gore u foteljama... ili su jednostavno preglupi da vide dalje svoga nosa... i oni su glavni krivci što je tih
99,9% ljudi koji žele gledati svoju repku na velikim natjecanjima sve manje.

Kad je idiot od Šimunića napravio ono što je napravio, svi su skupa s našim vrlim izbornikom stali iza njega i ama baš nitko ga nije osudio.
E pa kukasti križ je pravi odraz svega toga i upravo ono što su zaslužili.

...a i ona procjena o "10 000 normalnih ljudi i 200 kretena koji urlaju Za dom spremni" mi je malo sumnjiva... prije će biti obrnuto

Bravo.

U moru komentara koji zazivaju kalifat kolega Tonto je apostrofirao bitno.
Stoga se kapetan Srna ne mora čuditi kad ga prozivaju jer je pognuo glavu i šutio (za one koji vole palamudit - oprostit ćemo mu i loše igre).

Tko god da je imalo upoznat sa situacijom u hrvatskom nogometu ZNA da su huligani minoran problem, a da karcinom stoji ugniježđen u svečanoj loži.
Samo se bojim da dok se vi zgrožavate nad "huliganima" taj karcinom mwetastazira malo jače.
I to van nogometa.

Uostalom, tko to nama dijeli lekcije iz bontona? Englezi?
Kad im spomeneš Heysel, umuknu ko Nizozemci kad im spomeneš Srebrenicu.
Francuzi?
Isti oni čiji navijači razbijaju glave ciglom u metrou navijaču suparničkog tima(ne sjećam se točno koje godine)?
Talijani?
Transparent Balotelliju Nema crnih Talijana! i u svakom kolu hukanje tamnoputim igračima im zbilja služi na čast.

Kukasti križ je žetva onog što je HNS godinama sijao, a vi se i dalje nastavite zgražavat.
I nije problem više ni HNS ni Mamić, već vi koji u toj borbi glumite "neutralne", kao samo vas nogomet zanimat i to.
Uz neefikasnu i korumpiranu državu, vi ste ti koji ga držite na poziciji gdje je jer jedinog tko se bori kriminala (navijači -) vi kamenujete.
Do jučer ste se kunili u "bratsvo i jedinstvo", a danas u "ustavni poredak".

I da, kukasti križ je vrhunski performans Mlađo.
I to ti pišem ja kome su nacisti ubili pradidu.
Drugi mi se vjerojatno okreće u grobu ko da ima centrifugu pošto ga je ubila talijanska granata, a ja navijam za talijanski klub.


Trljam ruke.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 11:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ma mislite kaj hoćete, idem van, subota je

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 22/08/2015 : 12:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Uopće više nije bitno što će Mamić reći na svojim press konferencijama ni tko će to slušati.
Očito je da njega i njegove ništa neće potjerati s trona.

Ono što sam ja mislio s Mamićem i press konferencijama se odnosilo na međunarodnu zajednicu. Jer Mamić i njemu slični e od sebe raditi žrtve. A druga stvar je što naši političari ne znaju/ne žele donesti zakone da reguliraju sport. Neka pitaju Njemce da im dadu ideju ili još bolje neka prepišu zakone o sportu od Njemačke i riješen problem. Samo se zakoni kod nas donose da uvijek imaju 1000 rupa i onda da se političari mogu zgražati kako postoje u društvu takvi i takvi likovi.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.2 seconds. Snitz Forums 2000