forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 29/06/2016 : 10:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Koliko je za vjerovat... vidjet cemo...

Barcelona, Chelsea, PSG… Svi su “ludi” za Perišićem

http://www.hrvatskareprezentacija.hr/barcelona-chelsea-psg-svi-su-ludi-za-perisicem/

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2016 : 12:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino


Vidi nas protiv Cibalije na zapadu, stasala su nasa dica kojoj ste se prije 10 godina rugali da su balavurdija. (slika je da se vidi brojnost ne ambijent koji se ovdje ne otkriva)



Bravo tako i triba, ostat vjeran svom klubu a ne da to bude đir..moj klub moja ljubav, to i jest bila poanta mog upisa..




Iman sriću poznavat najboljeg hrvatskog trenera(Javnost još nezna da je najbolji) i bivšega igrača od kojega san naučija puno o nogometu, pa san tako između ostaloga naučija kako stvari funkcioniraju vani. Vani je nepojmljivo da neko koga zanima nogomet navija za ikoga osin za klub iz vlastitoga grada.
Jedno od mojih prvih pitanja kad se čovik nakon prve sezone vratija iz Seville je bilo "Za koga su u Sevilli, za Real ili Barcelonu?"
Odgovor je bija da prosječni navijač Seville nezna ni jednog igrača Reala ili Barcelone i da ih apsolutno ne interesiraju.
Jedini klub osin Seville koji interesira navijača Seville je Betis, i to na način da se mrzi na najjače.
Ova rivalstva kod nas su kamilica, kad vidiš koliko se tamo istinski mrzi suparnik.
Jedna od najsmišnijih priča iz toga vrimena mi je sezona u kojoj su i Seviilla i Betis ispali u drugu ligu.
U svakon slučaju Sevilla je već prije zadnjeg kola ispala, a u zadnjen kolu su igrali protiv direktnog Betisovog suparnika za ispadanje. Računica je bila jednostavna. Sevilla triba izgubit i gradski rival seli u drugu ligu.
Klasična priča o kravi i susidu.

Naravno s vrha dođe naredba da se utakmica mora izgubit, i sve bude OK osin činjenice da od cile ekipe jedino vratar norvežanin ne želi ni čut o nekakvon puštanju. I lik ne jebe živu silu. Ovih 10 u polju se miču protivnicima da in bude lakše, a ova budala na golu ka za dišpet brani sve.
U poluvremenu je pošteni norvežanin osta u svlačionici, na kraju utakmice je dobija papire i slobodu da potraži novi klub
Rezervni vratar naravno nije radija probleme, i Betis je skupa sa Sevillon priselija u drugu ligu.
Na stadionu nakon utakmice delirij. Srića do neba šta je i susidu crkla krava

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/06/2016 12:18:45
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/06/2016 : 13:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Izbaciti Sevillu na deset godina iz svih natjecanja, cijeloj upravi i igračima doživotno zabraniti bavljenje nogometom, norveškog vratara odlikovati. To predstavlja divljanje najnižih strasti i sve ono što sport ne bi trebao biti. Veće zlo od svih Mamića.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/06/2016 : 13:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pitanje je da li su navijači Seville i Betisa i dalje navijali za repku, unatoč činjenicu da su im klubovi ispali u drugu ligu. Jesu li navijači Betisa uzeli pravdu u svoje ruke? Jesu li se radovali kad im je repka ispala iz velikog natjecanja? Normalno da su krivi igrači reprezentacije jer ih vodi taj šljam, koji nije pošten jer je dozvolio da tako ispadnu u drugu ligu. ;)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2016 : 13:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Izbaciti Sevillu na deset godina iz svih natjecanja, cijeloj upravi i igračima doživotno zabraniti bavljenje nogometom, norveškog vratara odlikovati. To predstavlja divljanje najnižih strasti i sve ono što sport ne bi trebao biti. Veće zlo od svih Mamića.


Ma ja se slažen s tobon, don't kill the messenger, al tako stvari stoje.
Jedino se ne slažen za Mamića.
Nema većeg zla.
Tim prije šta ovakve stvari nisu nešto svakodnevno, ovo je jednostavno bila vrhunska prilika za sjebat rivala.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2016 : 13:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pitanje je da li su navijači Seville i Betisa i dalje navijali za repku, unatoč činjenicu da su im klubovi ispali u drugu ligu. Jesu li navijači Betisa uzeli pravdu u svoje ruke? Jesu li se radovali kad im je repka ispala iz velikog natjecanja? Normalno da su krivi igrači reprezentacije jer ih vodi taj šljam, koji nije pošten jer je dozvolio da tako ispadnu u drugu ligu. ;)



Još se nisi ugasija?
Aj boga ti makni se, repka ti je opet za 2 godine.
Jebo te ti si ka ona zelena muva govnara. Zujiš li ga zujiš, i nikako da te neko poklopi s novinon.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 29/06/2016 : 13:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Jednom ćeš već shvatiti koliko si u krivu. Kakve gluposti si pisao nakon bakljade, kakve debile si hvalio, kako si zanijekao da to nema veze s razočaranim torcidašima, koliko si se radovao što je repka ispala... Ja ti samo želim pomoći da to čim prije shvatiš odnosno da ne zaboraviš kakve gluposti si pisao. ;)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2016 : 13:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ima li ko novinu pri ruci?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/06/2016 : 14:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Čitam par zadnjih strana ovog topica koji je obilježio duel NESVRSTANI vs Kruger...
Ja bih rekao da Kruger pisanje na ovom forumu koristi kao neki motivacijski trening za profesionalnog političara.
Mislim da ne trebam podrobnije objašnjavati ovu izjavu;)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/06/2016 : 14:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Dvije itekako utemeljene kritike Čačića i naših nastupa na Euru;


http://www.index.hr/tema/euro-2016/%C4%8Da%C4%8Di%C4%87u-predstavlja%C5%A1-hrvatsku-iz-sve%C4%8Dane-lo%C5%BEe-a-ne-onu-s-tribina-902914

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/reprezentacija/skoblar-o-ucinku-vatrenih-ne-svida-mi-se-cacicev-gard-a-na-euru-nismo-napravili-nista/4480043/



Ovo je žalosno, ali ne možomo izbjeći sramotnu istinu da je u Hrvatskoj politika debelo ugazila u hrvatski sport...meni općenito jedno od najbanalnijih imenovanja je ono Ivana Šukera za predsjednika hrvatskog košarkaškog saveza
Kolika taj čovjek samo ima mjesečnih primanja od svih tih funkcija za koja niti prstom ne mrdne....
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/06/2016 : 14:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Koliko je za vjerovat... vidjet cemo...

Barcelona, Chelsea, PSG… Svi su “ludi” za Perišićem

http://www.hrvatskareprezentacija.hr/barcelona-chelsea-psg-svi-su-ludi-za-perisicem/


Meni bi Perišića bilo zanimljivo vidjeti u istoj ekipi sa Baleom
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/06/2016 : 14:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Čitam par zadnjih strana ovog topica koji je obilježio duel NESVRSTANI vs Kruger...
Ja bih rekao da Kruger pisanje na ovom forumu koristi kao neki motivacijski trening za profesionalnog političara.
Mislim da ne trebam podrobnije objašnjavati ovu izjavu;)

ah, misliš ono laže čim zine i pokušava progurati potpune gluposti pod istinu na način da je prvo uvjerio sebe pa pokušava i druge... je, u pravu si.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 29/06/2016 : 14:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
NESVRSTANI debelo sisa Krugera. Ne slazem se s nijednom Krugerovom.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/06/2016 : 14:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI





Iman sriću poznavat najboljeg hrvatskog trenera(Javnost još nezna da je najbolji) i bivšega igrača od kojega san naučija puno o nogometu, pa san tako između ostaloga naučija kako stvari funkcioniraju vani.
[/quote]

Najbolji trener...kako za koga, još se treba dokazati u nekom većem klubu
Nego, čitao sam da je pred par dana dao otkaz...jel to znači da ga negdje čeka neki bolji posao?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/06/2016 : 15:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

NESVRSTANI debelo sisa Krugera. Ne slazem se s nijednom Krugerovom.


Baš to, ono ako govore da je neki izbornik nasljedio uigranu ekipu, onda bi se to moglo reći jedino za Blaževića koji je preuzeo izborničko mjesto od Ivića.
Bilić nije pao na klupu reprezentacije baš iz vedra neba jer je pola te ekipe vodio dvije godine u reprezentaciji mladih, pa je samim time imao izgrađen dobar odnos sa mladima dok je stariju bagru trebao dovoditi u red.
Za to vrijeme igra Hrvatske reprezentacije je uvijek izgledala jako dobro, pa čak i kada smo gubili, a to privlači navijače i interes za nogomet.
Dati izjavu da je Bilić loš trener?
Koliko trenera u cijeloj turskoj prvoj ligi uspije preživjeti cijelu sezonu?
Jedan ili dva...Bilić je izdržao dvije i sam otišao.
Da je recimo on na ovom EP bio izbornik, mislim da bi ovi igrači bez greške prošli svaku jače rangiranu reprezentaciju, no nažalost Bilićev problem na kojem mora poraditi kod sebe je taj da mu probleme donose "B" ekipe, nešto kao što sada npr igra Italija, možda bude i prvak, ali ipak je izgubila od Irske...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2016 : 15:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by NESVRSTANI





Iman sriću poznavat najboljeg hrvatskog trenera(Javnost još nezna da je najbolji) i bivšega igrača od kojega san naučija puno o nogometu, pa san tako između ostaloga naučija kako stvari funkcioniraju vani.



Najbolji trener...kako za koga, još se treba dokazati u nekom većem klubu
Nego, čitao sam da je pred par dana dao otkaz...jel to znači da ga negdje čeka neki bolji posao?
[/quote]

http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/ivan-juric-novi-je-trener-genoe---441651.html

Da mu gazda Crotonea nije radija probleme trenira bi Leeds.
http://www.express.co.uk/sport/football/671247/Leeds-United-Manager-News-Ivan-Juric-Crotone-Italy-Serie-B-Massimo-Cellino-Steve-Evans

Kaže da ga je Leeds oduševija, i da su uvjeti za rad nevjerovatni.
Želja mu je radit u Engleskoj jer mu se sviđa koncept managera. Želi sam dovodit igrače koje će trenirat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/06/2016 : 22:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

NESVRSTANI debelo sisa Krugera. Ne slazem se s nijednom Krugerovom.



Nesvrstani me stisnuo u tehničkim podatcima, inače to su ti točni podatci za vremenski period, no, u taktičkim, Nesvrstani debelo kaska.
Inače, mene ti točni tehnički podatci ne zanimaju ( tko bi se baš svakog detalja sjećao ), no taktički me jako zanimaju, nekako se Nesvrstani ne upušta u taj duel!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/06/2016 : 22:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Oki

Čitam par zadnjih strana ovog topica koji je obilježio duel NESVRSTANI vs Kruger...
Ja bih rekao da Kruger pisanje na ovom forumu koristi kao neki motivacijski trening za profesionalnog političara.
Mislim da ne trebam podrobnije objašnjavati ovu izjavu;)

ah, misliš ono laže čim zine i pokušava progurati potpune gluposti pod istinu na način da je prvo uvjerio sebe pa pokušava i druge... je, u pravu si.



Eh ... došli ste sad na moj teritorij, shvatili ste, i sad se snalazite skupa s Nesvrstanim koji je moćan u tehnici, no u taktici je nemoćan.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/06/2016 : 22:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Pomalo uvidjeh, željni ste duela, OK., ajde dobro.
Tehnički se ne mogu mjeriti s Nesvrstanim, no taktički itekako mogu ( iako je tehničkih podataka na netu puno moćnije pokupiti ).
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/06/2016 : 22:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Kruger je baba torokuša.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/06/2016 : 22:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Valteru

Nije bitno što sam ja, nego tko će se suprotstaviti taktičaru .
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/06/2016 : 22:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Kruger je baba torokuša.



ne znan koji q uopče obadajete tog lika

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/06/2016 : 22:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by VALTER

Kruger je baba torokuša.



ne znan koji q uopče obadajete tog lika



Zato jer s i ti nebitan, a ja sam bitan!!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 29/06/2016 : 22:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nisam baš previse popratio text, ali jel neko lije suze za Lovrenom što nije bio na prvenstvu.
Ono da je on mjesto Vide igrao zabio bi sigurno bar jedan ili ne bi nikada primili gol da je igrao.
Uostalom zašto je dobio traku oko ruke i mora hodati pognute glave?
Koji je pravi razlog diskvalifikacije?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/06/2016 : 23:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Pomalo uvidjeh, željni ste duela, OK., ajde dobro.
Tehnički se ne mogu mjeriti s Nesvrstanim, no taktički itekako mogu ( iako je tehničkih podataka na netu puno moćnije pokupiti ).


Sada si me sjetio jednog razgovora od pred dva dana kada sam prijatelju pomagao raditi drva u šumi...ono nas četvorica sjeli nešto popiti u pauzi, a prijatelj koji je (nekoć bio) veliki ženskaroš potegnuo priču o sexu...
Kaže on: ja znam da su sve ženske koje su bile samnom na prvu možda i bile razočarane mojim proporcijama, ali ja sam toliko dobar tehničar da garantiram da niti jedna nikada nije otišla razočarana od mene...
Mene sada zanima kako se jedan taktičar uopće može suprostaviti jednom vrsnom tehničaru?
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.01 seconds. Snitz Forums 2000