forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/06/2016 : 23:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nisam baš previse popratio text, ali jel neko lije suze za Lovrenom što nije bio na prvenstvu.
Ono da je on mjesto Vide igrao zabio bi sigurno bar jedan ili ne bi nikada primili gol da je igrao.
Uostalom zašto je dobio traku oko ruke i mora hodati pognute glave?
Koji je pravi razlog diskvalifikacije?



Meni je Čaćić isti tip trenera kao i Kruno Jurčić, ne samo po načinu rada nego i po pogledu...ono, neki zbunjola u križ pogled, pa kada odgovara na pitanje novinara, ne znaš u koga gleda niti kome odgovara, jer po pravilu, ni odgovor nema puno veze sa pitanjem...to su ljudi bez osobnosti koji nikada neće trenirati neki vrhunski klub, to su jednostavno ljudi koji su stvoreni za to da bi bili nečije marionete i to je to.
Čaćić vjerovatno ne zna zašto je Lovren otpisan (Lovren koji je ove sezone u životnoj formi), ali Lovren zna sigurno zašto je otpisan.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2016 : 23:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nisam baš previse popratio text, ali jel neko lije suze za Lovrenom što nije bio na prvenstvu.
Ono da je on mjesto Vide igrao zabio bi sigurno bar jedan ili ne bi nikada primili gol da je igrao.
Uostalom zašto je dobio traku oko ruke i mora hodati pognute glave?
Koji je pravi razlog diskvalifikacije?




Ako uopće ima smisla pričat o nogometu u situaciji u kojoj smo trenutno, mislin da Lovren fali.
Ljudima je uglavnon upitan Strinić, a meni je Vida rupa u ovoj ekipi.
Njemu ne možeš zamirit želju i požrtvovnost, ali ja se tresen svaki put kad on ide u duel. Čini mi se da loše čita igru i da se loše pozicionira i onda mora kampenzirat trkon i suludin potezima. Recimo tip stopera koji sam stvori problem, pa ga onda rješava.
Gol Quaresme je njegov.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2016 : 23:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Kruger

Pomalo uvidjeh, željni ste duela, OK., ajde dobro.
Tehnički se ne mogu mjeriti s Nesvrstanim, no taktički itekako mogu ( iako je tehničkih podataka na netu puno moćnije pokupiti ).


Sada si me sjetio jednog razgovora od pred dva dana kada sam prijatelju pomagao raditi drva u šumi...ono nas četvorica sjeli nešto popiti u pauzi, a prijatelj koji je (nekoć bio) veliki ženskaroš potegnuo priču o sexu...
Kaže on: ja znam da su sve ženske koje su bile samnom na prvu možda i bile razočarane mojim proporcijama, ali ja sam toliko dobar tehničar da garantiram da niti jedna nikada nije otišla razočarana od mene...
Mene sada zanima kako se jedan taktičar uopće može suprostaviti jednom vrsnom tehničaru?


Božemioprosti kakva mi se slika sad u glavi složila
Kruger izvadija batinu od 23 cm na stol, i viče "dođite mi tehničari na duel, al jedan po jedan"

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/06/2016 : 23:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Vida je rupa nad rupama. Zasrao gol i imao šenaes prilika za gol de je uspeo da fula čitava vrata
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 30/06/2016 : 05:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
nikad mi ni bilo jasno kako taj igra stopera

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/06/2016 : 10:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Kruger

Pomalo uvidjeh, željni ste duela, OK., ajde dobro.
Tehnički se ne mogu mjeriti s Nesvrstanim, no taktički itekako mogu ( iako je tehničkih podataka na netu puno moćnije pokupiti ).


Sada si me sjetio jednog razgovora od pred dva dana kada sam prijatelju pomagao raditi drva u šumi...ono nas četvorica sjeli nešto popiti u pauzi, a prijatelj koji je (nekoć bio) veliki ženskaroš potegnuo priču o sexu...
Kaže on: ja znam da su sve ženske koje su bile samnom na prvu možda i bile razočarane mojim proporcijama, ali ja sam toliko dobar tehničar da garantiram da niti jedna nikada nije otišla razočarana od mene...
Mene sada zanima kako se jedan taktičar uopće može suprostaviti jednom vrsnom tehničaru?


Božemioprosti kakva mi se slika sad u glavi složila
Kruger izvadija batinu od 23 cm na stol, i viče "dođite mi tehničari na duel, al jedan po jedan"



Vidim okrećete ovo na šalu. A gle, naša mala rasprava je počela iz toga koliko je Bilić naslijedio kostur ekipe od Kranjčara, Nesvrstani je vjerojatno i sam svjestan da njegova izjava kako je to dobrim djelom kostur ekipe od Barića ne drži vodu. Bilić je promijenio samo dvojicu u odnosu na Kranjčara ( Tudora i Babića ), O.K. možda Klasnića kao Kranjčarev igrač ne bi imao toliku šansu da je Eduardo bio zdrav, pa se tako podebljao broj Kranjčarevih igrača. Bilićeva se postava od Barićeve razlikuje za 5 – 6 igrača, od Kranjčareve za 2.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 30/06/2016 : 20:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Najvjerojatnije Čačkovićić nema baš ovlasti istjerivati ko mu se ne dopada, tako da po kojoj naredbi je Lovren otpisan nemam pojma.
Možda je zaboravio u kojoj je ulici bankomat postavljen, a to se u današnjem nogometu ne oprašta.
Što se tiče Vide, djelim mišljenje sa nesvrstanim, jer kad dotični krene imaš osjećaj da će povrijediti i sebe i protivnika.
Požrtvovnošću pokušava kompezirati svoje ludovanje.
Mali rezime: protiv Čeha penal na kraju balade, potpuno nepotrebno igranje rukom, a protiv Portugala niti da sruši Ronalda, niti da ga izblokira.
Jednostavno je nesretno prelomio te dvije utakmice, a kad još dodamo i promašaje u napadu, teško će dobiti ugovor poput Luckovog.
Mislim da bi sa Lovrenom izgledalo malo bolje.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/06/2016 : 23:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Najvjerojatnije Čačkovićić nema baš ovlasti istjerivati ko mu se ne dopada, tako da po kojoj naredbi je Lovren otpisan nemam pojma.
Možda je zaboravio u kojoj je ulici bankomat postavljen, a to se u današnjem nogometu ne oprašta.
Što se tiče Vide, djelim mišljenje sa nesvrstanim, jer kad dotični krene imaš osjećaj da će povrijediti i sebe i protivnika.
Požrtvovnošću pokušava kompezirati svoje ludovanje.
Mali rezime: protiv Čeha penal na kraju balade, potpuno nepotrebno igranje rukom, a protiv Portugala niti da sruši Ronalda, niti da ga izblokira.
Jednostavno je nesretno prelomio te dvije utakmice, a kad još dodamo i promašaje u napadu, teško će dobiti ugovor poput Luckovog.
Mislim da bi sa Lovrenom izgledalo malo bolje.



Lovren je inače sjedio na klupi dok su neki dečki iz županijskih liga bili u prvoj postavi. U – 15.
Tako dakle ...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/07/2016 : 14:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/07/2016 : 14:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by ivi skoj

Najvjerojatnije Čačkovićić nema baš ovlasti istjerivati ko mu se ne dopada, tako da po kojoj naredbi je Lovren otpisan nemam pojma.
Možda je zaboravio u kojoj je ulici bankomat postavljen, a to se u današnjem nogometu ne oprašta.
Što se tiče Vide, djelim mišljenje sa nesvrstanim, jer kad dotični krene imaš osjećaj da će povrijediti i sebe i protivnika.
Požrtvovnošću pokušava kompezirati svoje ludovanje.
Mali rezime: protiv Čeha penal na kraju balade, potpuno nepotrebno igranje rukom, a protiv Portugala niti da sruši Ronalda, niti da ga izblokira.
Jednostavno je nesretno prelomio te dvije utakmice, a kad još dodamo i promašaje u napadu, teško će dobiti ugovor poput Luckovog.
Mislim da bi sa Lovrenom izgledalo malo bolje.



Lovren je inače sjedio na klupi dok su neki dečki iz županijskih liga bili u prvoj postavi. U – 15.
Tako dakle ...



Da, to sam i ja čuo iz prve ruke. Pričao mi frend koji je trenirao s Lovrenom u Karlovcu. Tada je Lovren bio panj, kojeg nije bilo problem proći na treningu. Ali dobro se poklopilo za Lovrena, daleko je dogurao. Moj frend je došao do probe za ljubljansku Olimpiju... i htjeli su ga uzet (tad je Olimpija bila u drugoj ligi), ali se radije odlučio za faks ekonomije. Faks nije završio... evo, to je ta računica... Žao mi frenda, stvarno je bio dobar. Koji put je bolje izabrati loptu nego faks...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/07/2016 : 15:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Navijačima ukinut istražni zatvor

Izvanraspravno vijeće Županijskog suda u Splitu ukinulo je istražni zatvor koji su suci istrage odredili za četvoricu mladića sa splitskog područja koja se tereti za kazneno djelo izazivanja nereda na utakmici Hrvatska - Češka koja je odigrana u Saint Etienneu na Europskom prvenstvu u Francuskoj.

Sudac istrage je u svom rješenju naveo da se zbog osnovane sumnje da su počinili djelo koje im se stavlja na teret te zbog opasnosti od ponavljanja djela na slobodi osumnjičenima određuje istražni zatvor koji je bilo moguće zamijeniti jamstvom u iznosima od 40.000,00 do 60.000,00 kuna. Također im je izrečena mjera opreza zabrane posjećivanja nogometnih utakmica nogometnih klubova u Republici Hrvatskoj i nogometne reprezentacije Republike Hrvatske.

O dubiozama u obrazloženju rješenja suca istrage smo već pisali, pa i ne čudi da je rješenje o istražnom zatvoru ukinuto. Mjera opreza ostaje na snazi.

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 02/07/2016 : 19:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kruger, i Eduardo je na probi izvisio pa se rasplakao i Ćiro mu se smilovao, a ostalo je legenda.
Nije važno sa koje startne pozicije startaš, nego koji završiš na kraju.
Mislim da ti koji su igrali u županijskoj dok je on sjedio na klupi nisu baš puno ispred njega, možda samo malo.
Još uvijek mi nitko nije odgovorio zašto ga je gospodin izbornik odbacio.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/07/2016 : 10:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Još uvijek mi nitko nije odgovorio zašto ga je gospodin izbornik odbacio.
[/quote]
Onaj ko zna,nece da kaze.Triba njega na stup mucenja.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/07/2016 : 20:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Kruger, i Eduardo je na probi izvisio pa se rasplakao i Ćiro mu se smilovao, a ostalo je legenda.
Nije važno sa koje startne pozicije startaš, nego koji završiš na kraju.
Mislim da ti koji su igrali u županijskoj dok je on sjedio na klupi nisu baš puno ispred njega, možda samo malo.
Još uvijek mi nitko nije odgovorio zašto ga je gospodin izbornik odbacio.



ivi, kakve sad ima vez ovaj proizvod menadžera poput eduarda sa stvarnim stanjem u nogometu? Ta dvojica dečki, što su igrali ispred Lovrena su to zaslužili, pa imali su oko 15 godina, kad mafija u nogometu toliko ne vlada. E sad, Lovrenova obitelj je iskeširala određenu sumu za probitak, obitelj ove dvojice nije imalo za iskeširati.
Eduardo je proizvod mafije, nije on toliko netaknuti naivni mladac, kako se pojedincima čini!!
Dakle usporedba ne stoji.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/07/2016 : 15:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Vida je bolji od Lovrena, stop, točka. Što je to toliko pogrešno odigrao na Euru, osim penala?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/07/2016 : 15:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Vida je bolji od Lovrena, stop, točka. Što je to toliko pogrešno odigrao na Euru, osim penala?


Za gol Portugala je pretpostavljan kriv Strinić?
U 4 utakmice 2 pizdarije.
Sitnica.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 04/07/2016 18:10:54
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/07/2016 : 15:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
slažem se da je Vida kriv za gol, ali isto tako da je Vida bolji od Lovrena
pa Lovren je kiks majstor, koliko bi tek on imao pizdarija?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 04/07/2016 : 15:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Vida je bolji od Lovrena, stop, točka. Što je to toliko pogrešno odigrao na Euru, osim penala?


ne slažem se...vida je rupetina...trči ko muva bez glave,nesvrstani ga je opisao...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/07/2016 : 16:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Kruger, i Eduardo je na probi izvisio pa se rasplakao i Ćiro mu se smilovao, a ostalo je legenda.
Nije važno sa koje startne pozicije startaš, nego koji završiš na kraju.
Mislim da ti koji su igrali u županijskoj dok je on sjedio na klupi nisu baš puno ispred njega, možda samo malo.
Još uvijek mi nitko nije odgovorio zašto ga je gospodin izbornik odbacio.



Ove fore "Moj prijatelj je s 15 godina bija bolji od Messija al su ga sjebali ovi ili oni" su vrh, ili dno dna, zavisi kako okreneš.
Ima toga svugdi, al mislin da je tu Split svjetski prvak. U Splitu nema čovika koji nezna bar dvojicu-trojicu koji su igrali s Rapajićen/Bokšićen/Bilićen/Srnon/Asanovićen u Hajduku, i redovito su bili bolji od njih, ali ih niko nije gura pa su propali.
Realno, od njih 1000 uspije bit nogometaš samo jedan. Od tih 1000 još trojica imaju potencijal postat nogometaši, ali ne postanu jer je kriv trener/liječnik/roditelji/korupcija. Ostalih 996 od 1000 su lapani sa šupljon pričon. I to in priča nije šuplja zbog toga šta nisu bili bolji od njih sa 15 godina, nego je šuplja zato šta uspoređivat dite od 15 godina i čovika koji sa 18-19 ulazi u profesionalni sport nema nikakvoga smisla.
Prelaz iz juniorskog u seniorski sport je zadnji i najzahtjevniji filter u svin sportovima.
Blizak prijatelj kojega znan od rođenja je igra vaterpolo u Jadrana u generaciji Mile Smodlake. Od 14 do 18 godina isti nivo. Njih dvoje najjači u generaciji, reprezentativci kroz sve uzraste. I sa 18 godina ovaj moj prijatelj jednostavno stane, a Mile postane ponajbolji svjetski sidrun. Ko je kriv ovome mome šta je sa 18 dosega maksimum?
Ali on nikad ni ne priča da mu je neko kriv.

Ili osobni primjer.
Od svoje 14 do 16 godine san trenira veslanje. Nikad nisan bija najbolji, ali san moga konkurirat i odlazit na regate. U tin godinama je dovoljno da imaš neke od potrebnih karakteristika da bi bija konkurentan, sa 18-19 moraš imat sve karakteristike da bi bija konkurentan. Sa 15 godina san bija dobar veslač jer san ima 187 cm i 65 kila, a iman i orangutanski sindrom pa mi je raspon ruku veći od visine. Lagan+dug zaveslaj, dovoljno za juniore. Za seniore mi je tribalo još 15 kila mišića. 15 kila san dobija puno godina posli, al ne mišića.
U tin posadama u kojima san vesla je zna bit i mlađi brat Skelin. On je posli s braton osvaja svakakve medalje, a ja ništa.
Kako to?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 04/07/2016 17:50:07
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/07/2016 : 17:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

slažem se da je Vida kriv za gol, ali isto tako da je Vida bolji od Lovrena
pa Lovren je kiks majstor, koliko bi tek on imao pizdarija?




Meni se ne sviđaju ni jedan ni drugi.
Kod Vide imaš osjećaj da će svaki čas napravit neku pizdariju pa si iznenađen kad utakmica prođe bez njegove pizdarije, a Lovren s druge strane igra kulerski, na rutinu, onda te u toj rutini uspava pa te iznenadi mega kikson. u svakon slučaju kod njih 2 uvik možeš očekivat iznenađenje.
U usporedbi igrača ipak triba uzet u obzir ko kakvu karijeru ima. Vida nije moga igrat u NJemačkoj, u Ukrajini može i to je njegov vrh.
Lovren ipak ima bolji "pedigre", a i subjektivno draže mi je kako on igra nego Vida.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/07/2016 : 18:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Najbolje rješenje je onda ni jedan ni drugi, nego netko treći.
Onaj Ćaleta-Car izgleda da nije loš a siguran sam da bi i Šifo igra sa manje kikseva, dobro je odigra 2012. prevenstvo.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/07/2016 : 18:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Najbolje rješenje je onda ni jedan ni drugi, nego netko treći.
Onaj Ćaleta-Car izgleda da nije loš a siguran sam da bi i Šifo igra sa manje kikseva, dobro je odigra 2012. prevenstvo.


Slažen se.
Inače, Ćorluka je doktor i za jednog i za drugog. On je sve suprotno od njih.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 04/07/2016 : 18:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote

Gotovo je.
Dres je konzerviran, potpisi na njemu su postojani i to je sve od naših nogoloptača za ovu smotru folklora.

Zašto je Lovren dobio pedalu je strogo čuvana tajna koju će HNS otkriti 30 godina nakon Mamićevog silaska sa trona.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/07/2016 : 14:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Nezgodno je potpasti pod utjecaj toga da Lovren igra u Liverpoolu, a Vida u Kijevu. To nema nikakve veze, jednostavno je daleko bolji u reprezentaciji od Lovrena, ako pogledamo ono što su obojica dosad odigrali. I ako Lovren ima kvalitetu za deseti klub engleske lige, ne vidim zašto je i Vida ne bi imao.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/07/2016 : 15:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj


Gotovo je.
Dres je konzerviran, potpisi na njemu su postojani i to je sve od naših nogoloptača za ovu smotru folklora.



fora!
kako si se dokopao potpisa?
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000