forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 25/06/2018 : 00:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja bi onom ko ne obuče haubu u kockice rušio auto na tehničkom i automatski oduzeo državljanstvo.
Kakvi su to ljudi koji ne gledaju sport kao priliku za iznajmljivanje apartmana, nego čisto kao zabavu?





https://www.vecernji.hr/premium/jedna-jedina-pobjeda-moze-pogurati-cijelu-ekonomiju-1253856

U jebote, ja sam već prije čitanja članka pomislio da će pobjeda Hrvatske na svjetskome prevnstvu privući strane investitore, kad ono "ekonomski optimizam".
Sada Marić može povisiti pdv umjesto najavljenog smanjenja za jedan postotni poen, jer će uspjeh vatrenih na svjetskom riješiti sve ekonomske probleme

Go kneel and weep
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/06/2018 : 00:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja bi onom ko ne obuče haubu u kockice rušio auto na tehničkom i automatski oduzeo državljanstvo.
Kakvi su to ljudi koji ne gledaju sport kao priliku za iznajmljivanje apartmana, nego čisto kao zabavu?





https://www.vecernji.hr/premium/jedna-jedina-pobjeda-moze-pogurati-cijelu-ekonomiju-1253856

U jebote, ja sam već prije čitanja članka pomislio da će pobjeda Hrvatske na svjetskome prevnstvu privući strane investitore, kad ono "ekonomski optimizam".
Sada Marić može povisiti pdv umjesto najavljenog smanjenja za jedan postotni poen, jer će uspjeh vatrenih na svjetskom riješiti sve ekonomske probleme


"Ekonomski optimizam"?
Jel to ono kad ti je račun za stuju isti ili čak i veći nego prije, ali si na Tensilenu ili na 2 litre navijačkog gemišta pa te boli kurac?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 25/06/2018 : 00:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja bi onom ko ne obuče haubu u kockice rušio auto na tehničkom i automatski oduzeo državljanstvo.
Kakvi su to ljudi koji ne gledaju sport kao priliku za iznajmljivanje apartmana, nego čisto kao zabavu?




https://www.vecernji.hr/premium/jedna-jedina-pobjeda-moze-pogurati-cijelu-ekonomiju-1253856

U jebote, ja sam već prije čitanja članka pomislio da će pobjeda Hrvatske na svjetskome prevnstvu privući strane investitore, kad ono "ekonomski optimizam".
Sada Marić može povisiti pdv umjesto najavljenog smanjenja za jedan postotni poen, jer će uspjeh vatrenih na svjetskom riješiti sve ekonomske probleme


"Ekonomski optimizam"?
Jel to ono kad ti je račun za stuju isti ili čak i veći nego prije, ali si na Tensilenu ili na 2 litre navijačkog gemišta pa te boli kurac?

Ajde u kurac, plačem

Go kneel and weep
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/06/2018 : 09:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Ajde koji vam je? Nas i Turaka, 204 miliona!


Türkiye Hırvatistan maçı öncesi Paris'te taraftarlar tezahüratlar eşliğinde beraber eğleniyorlar...

Turkish and Croatian fans are having fun together






Komentari



204 milijuna? koja ti je to matematika

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/06/2018 : 09:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja bi onom ko ne obuče haubu u kockice rušio auto na tehničkom i automatski oduzeo državljanstvo.
Kakvi su to ljudi koji ne gledaju sport kao priliku za iznajmljivanje apartmana, nego čisto kao zabavu?





https://www.vecernji.hr/premium/jedna-jedina-pobjeda-moze-pogurati-cijelu-ekonomiju-1253856

U jebote, ja sam već prije čitanja članka pomislio da će pobjeda Hrvatske na svjetskome prevnstvu privući strane investitore, kad ono "ekonomski optimizam".
Sada Marić može povisiti pdv umjesto najavljenog smanjenja za jedan postotni poen, jer će uspjeh vatrenih na svjetskom riješiti sve ekonomske probleme



sad Marić može dignit pdv na 50 % a ljudi če s guštom plačat jerbo su modrić & co dobro odigrali

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/06/2018 : 09:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja bi onom ko ne obuče haubu u kockice rušio auto na tehničkom i automatski oduzeo državljanstvo.
Kakvi su to ljudi koji ne gledaju sport kao priliku za iznajmljivanje apartmana, nego čisto kao zabavu?





https://www.vecernji.hr/premium/jedna-jedina-pobjeda-moze-pogurati-cijelu-ekonomiju-1253856

U jebote, ja sam već prije čitanja članka pomislio da će pobjeda Hrvatske na svjetskome prevnstvu privući strane investitore, kad ono "ekonomski optimizam".
Sada Marić može povisiti pdv umjesto najavljenog smanjenja za jedan postotni poen, jer će uspjeh vatrenih na svjetskom riješiti sve ekonomske probleme


"Ekonomski optimizam"?
Jel to ono kad ti je račun za stuju isti ili čak i veći nego prije, ali si na Tensilenu ili na 2 litre navijačkog gemišta pa te boli kurac?


Ma ekonomski optimizam je kada vjeruješ da ćeš proći kolegij Osnove ekonomije u četvrtak iako još nisi taknuo knjigu.
I logo je u pravu, bar što se mene tiče, izrazito sam ekonomski optimističan ovih dana.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 25/06/2018 : 09:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja bi onom ko ne obuče haubu u kockice rušio auto na tehničkom i automatski oduzeo državljanstvo.
Kakvi su to ljudi koji ne gledaju sport kao priliku za iznajmljivanje apartmana, nego čisto kao zabavu?





https://www.vecernji.hr/premium/jedna-jedina-pobjeda-moze-pogurati-cijelu-ekonomiju-1253856



Ispričavam se, nisam vidio da je naša najpoznatija i vani najprevodjenija ekonomistca Marina Šunjerga dala projekciju ekonomskih kretanja za razdoblje od prvenstva do prvenstva.
Molim da se isprika uvaži, neće se ponoviti.
Naprid naši.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/06/2018 : 10:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Auuu, pa vi ste još zbunjeniji, nego je to izgledalo posljednjih godina.
Izgleda da bi netko, nemam pojma tko, valjda Modrić ili Lovren, ili sam Mamić trebao riješiti vaše egzistencijalne probleme, smanjiti vam račun za struju. Kakvim logičkim akrobacijama vučete crtu lovren-svjedok optužbe-račun za struju-takozvana reprezentacija, to je zabavno za ovakvo jutro da vas se malo zajebava, ali je istovremeno i primjer prave mizerije.
Nesvrstani, jesi li ti normalan. Ajde, ovdje si se zaletio ko vukozec, jer u suprotnom, ne mogu ni zamisliti s kakvim sam ljudima sto godina kakti drugovao. Čovječe, postoji beskonačnost i postoji točno određena cifra koju ćeš platiti i plaćati dok si živ za struju. Hrvatska je beskonačnost i ne da se izračunati u lipu niti može nekakav mizerni račun za struju biti ekvivalent. Bojovi za račune za struju se vode drugdje. Ovo što ti pišeš i tvoja ekipa zbunjola, to je nešto najprezrenije, taj sentiment malog čovjeka koji kopa po kontejnerima dok drugi beru beriva.
Kad to pogledam i odvagnem, onda je na višoj razini plemensko stapanje uz gemište od ovog posranoromantičarskog kritizerstva splitske škole. Nastupati von oben i ismijavati gemište, a sam grcati u turbo folku računa za struju, kako je to sitno.
Ovaj se potresao, jer Lovren nemam pojma što i sad mu/nam je odlučio pokazati: imam stav, pravi stav za tebe dođi vidjeti kak je lijep. Da se ispovraćaš.
Ej dečko, pa Lovren bere nemam pojma koliko, 10 milijuna eura, a igra samo nogomet; ti radiš nemam pojma što ili ti tata i mama plaćaju vječno studiranje s plaćama od par tisuća kuna. Nije ni to baš tako jasno, ali - tako ti je to. Možda ćeš dobiti epilepsiju, a možda čireve, a možda ćeš biti Che Guevara i povesti zbunjole u istinsko_slobodno_društvo, sve su to opcije... ali propovijedanje po forumu je najmizernija. Propovijedanje takvih mizernih stavova po forumu ima samo jednu korist: da dođe pravi čovjek i pobije te svjetski. Time ti otvara mogućnost izrastanja, otvara proces mišljenja do kojega inače ne bi došao, jer se valjaš u samodopadnim mentalnim negacijama svijeta kao mali Čovjek-Ugode-Nježna-Srca.
U tom smislu valja promatrati sve ovo i biti otvoren za superiornu kritiku pravog čovjeka, pustiti si Lipu Kaju od Thompsona i ponoviti mtafizički gol Ante Rebića na utakmici u kojoj je beskonačna Hrvatska razmontirala Argentinu.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/06/2018 : 10:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja bi onom ko ne obuče haubu u kockice rušio auto na tehničkom i automatski oduzeo državljanstvo.
Kakvi su to ljudi koji ne gledaju sport kao priliku za iznajmljivanje apartmana, nego čisto kao zabavu?





https://www.vecernji.hr/premium/jedna-jedina-pobjeda-moze-pogurati-cijelu-ekonomiju-1253856



Ispričavam se, nisam vidio da je naša najpoznatija i vani najprevodjenija ekonomistca Marina Šunjerga dala projekciju ekonomskih kretanja za razdoblje od prvenstva do prvenstva.
Molim da se isprika uvaži, neće se ponoviti.
Naprid naši.



Vidi druže skojevac ako ti već Marina Šunjerga ništa ne znači, nadam se da će tvoje profinjene ekonomske apetite zadovoljiti dr.sc. Velimir Srića redoviti profesor na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu i zaista jedan od najprevođenijih ekonomista koji to sve potvrđuje :

http://www.glas-slavonije.hr/366360/1/Sportska-euforija-donosi-i-ekonomski-optimizam

Vjerujem da ti i tebi slični možete to lako spoznati iz svoje limitirane socio-ljušture osim ako su limiti negdje dalje.

Edited by - logo111 on 25/06/2018 10:42:31
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 25/06/2018 : 11:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
U mene vec danas bitno poboljsane ekonomske prilike.Hvala repka!Amooo nasi!!!Irci nisu na prvenstvu??

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/06/2018 : 11:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Vidi malograđanske logike: ako neka Šunjerga ili Srića kažu, mora da je tako.

Uostalom, ekonomija nije znanost.

Edited by - VALTER on 25/06/2018 11:33:12
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 25/06/2018 : 11:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ja sam samo storyteller, prepričavam već ispričane narodne priče u obliku forumskih postova. Pritom me nogomet zapravo i ne zanima niti ga više uopće pratim. Ono što ja pratim i volim pročitati je crna kronika i dobra krimi priča. James Ellroy, John le Carre, David Simon i slično. Na žalost na forumu nema pdf crna kronika pa o ovoj temi iz te rubrike pišem ovdje.

Tako da molim da me se ne brka sa nekim tko je potresen, jer kao svaki pravi crni kroničar i ja to promatram i bilježim nimalo se ne uzbuđujući oko raznih gnjusnosti na koje naiđem.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 25/06/2018 : 11:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Pa nekako ljudi hrle u industrijske zemlje za poslom, a ne u turističke, tako da je turizam jedna čudnovata grana.
Ne bi farmacija, auto industrija, vojna, comp, naftna… baš gradile projekcije na sp-u.
To što sam ja popio pive koliko imam love, a ne koliko je Srića predvidio znači samo da se prelilo iz jednog resora u drugi.
Manje su zaradili prodavači muzike i stripova, a više pivari.
Naravno ovo mahanje zastavicama će potrajati duboko u noć, ali ne 2020, nego samo tu, tako da će nakon ispadanja ekonomska dugoročna prognoza postati ko vremenska.

pozdrav iz soc-navijačke ljušture

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/06/2018 : 11:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Pa ni mene ne zanima nogomet. Zanima me Hrvatska, Thompson, tako to. I ovakvi fenomeni, darknajteri crnokroničari. Volim vidjeti razaranje crnokroničara od viteza vjere, to mi baš drago. To su te male ljudske slabosti sa kojima i ja mogu sudjelovati u šou. Možda nije lijepo, ali što ću stalno biti nehuman, u visinama. Malo se spustiti, među raju, evo mi tu Zabranjeno pušenje Hercegovci evo zore evo dana, cugneš malvaziju, stisneš submit reply... i sjajiš. kakav raspon, kakva skala sudjelovanja, sa svojima, Hrvatima, zrinskima frankopanima, kako je sve divno
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/06/2018 : 12:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

U mene vec danas bitno poboljsane ekonomske prilike.Hvala repka!Amooo nasi!!!Irci nisu na prvenstvu??



Tebi i sličnim poboljšati ekonomske prilike može samo Ultra jer na Poljudu dugo već nije bilo ozbiljnijeg javnog okupljanja ako ne računamo koncert Jelene Rozge
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/06/2018 : 12:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Vidi malograđanske logike: ako neka Šunjerga ili Srića kažu, mora da je tako.

Uostalom, ekonomija nije znanost.




I kažeš tvoji se osvetili u utakmici 1990 ? Sad je svejasno oko tvojih postova glede hrvatske repke, druže Valtere.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 25/06/2018 : 12:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by roby05

U mene vec danas bitno poboljsane ekonomske prilike.Hvala repka!Amooo nasi!!!Irci nisu na prvenstvu??



Tebi i sličnim poboljšati ekonomske prilike može samo Ultra jer na Poljudu dugo već nije bilo ozbiljnijeg javnog okupljanja ako ne računamo koncert Jelene Rozge


I sta onda?Pricas gluposti,ne znas ni ko ti glavu nosi,a pricas o ekonomskoj projekciji.Jedino je sigurno da u tebi nema nikakve ekonomske racunice.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/06/2018 : 13:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by roby05

U mene vec danas bitno poboljsane ekonomske prilike.Hvala repka!Amooo nasi!!!Irci nisu na prvenstvu??



Tebi i sličnim poboljšati ekonomske prilike može samo Ultra jer na Poljudu dugo već nije bilo ozbiljnijeg javnog okupljanja ako ne računamo koncert Jelene Rozge


I sta onda?Pricas gluposti,ne znas ni ko ti glavu nosi,a pricas o ekonomskoj projekciji.Jedino je sigurno da u tebi nema nikakve ekonomske racunice.



Ne pričam ja već ekonomski stručnjaci to si mogao spoznati ako znaš čitati ...ali nije ni bitno tko nema drugih razloga za navijati za reprezentaciju neće ni zbog toga.

I ispričavam ti se...sad sam se sjetio da je od ozbiljnijih javnih okupljanja na Poljudu bila i Klapa Maslina hahahaha
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/06/2018 : 13:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

Vidi malograđanske logike: ako neka Šunjerga ili Srića kažu, mora da je tako.

Uostalom, ekonomija nije znanost.




I kažeš tvoji se osvetili u utakmici 1990 ? Sad je svejasno oko tvojih postova glede hrvatske repke, druže Valtere.



A za koju sam reprezentaciju mogao navijati 1990., nego za Jugoslaviju (u kojoj je, ako baš moramo brojati krvna zrnaca, od 23 igrača 11 bilo hrvatske narodnosti - a Ivković, Vulić, Prosinečki, Jozić, pa gotovo i Jarni koji je svaku utakmicu ulazio - neizostavni prvotimci.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 25/06/2018 : 13:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
A zanimljivi su ovi likovi što prozivaju Dalmatince i ostale nesimpatizere ove hrvatske repke za nepatriotizam, a prvi pljuvali po zemlji čiji su državljani bili. Dajte onda i njima to pravo
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/06/2018 : 14:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky


Nesvrstani, jesi li ti normalan.


Normalno da nisan.
Ali nije u tome problem, nego ili ne čitaš ili ne pratiš.
Virova ti ili ne, račun za struju je ovde totalno on topic.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/06/2018 : 14:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Pazi ti ovoga sa ekonomskim stručnjacima.
Toliko su ti jaki ti "stručnjaci" da je od 27 članica eu od hr gora jedino bugarska.
jebote nekad se sprdalo sa česima ,mađarima,poljacima danas ih više ne možemo ni stič .
prestigli su nas čak i rumunji .
eto ti tvoji "stručnjaci" prenesi in tople pozdrave.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 25/06/2018 : 14:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Dalmatinci nisu "nesimpatizeri" reprezentacije.
Zanemariva grupica njurgavaca koja se javlja na ovom forumu, a kiti se časnim imenom hrvatske zemlje Dalmacije, ne predstavlja nikoga i ništa doli vlastite frustracije i nezadovoljstva..
A pitanje zašto im sve s hrvatskim predznakom smeta je tema za liječnike i analitičare..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/06/2018 : 14:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Smeta mi kriminal i licemjerje u hrvatskoj reprezentaciji i poruka koju šalju. Ne smeta mi ništa s hrvatskim predznakom, smetaju mi debili koji su si umisli da imaju ekskluzivno pravo na hrvatske predznake.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/06/2018 : 14:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

Vidi malograđanske logike: ako neka Šunjerga ili Srića kažu, mora da je tako.

Uostalom, ekonomija nije znanost.




I kažeš tvoji se osvetili u utakmici 1990 ? Sad je svejasno oko tvojih postova glede hrvatske repke, druže Valtere.



A za koju sam reprezentaciju mogao navijati 1990., nego za Jugoslaviju (u kojoj je, ako baš moramo brojati krvna zrnaca, od 23 igrača 11 bilo hrvatske narodnosti - a Ivković, Vulić, Prosinečki, Jozić, pa gotovo i Jarni koji je svaku utakmicu ulazio - neizostavni prvotimci.



Pa npr. ja sam 1990. u Maksimiru navijao za Hrvatsku na prijateljskoj protiv SAD. Ali i nisam morao cekati tu tekmu da znam za koju reprezentaciju netrebam navijati.
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000