forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

logo111
Senior Member



Croatia
2745 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/06/2018 : 14:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Dalmatinci nisu "nesimpatizeri" reprezentacije.
Zanemariva grupica njurgavaca koja se javlja na ovom forumu, a kiti se časnim imenom hrvatske zemlje Dalmacije, ne predstavlja nikoga i ništa doli vlastite frustracije i nezadovoljstva..
A pitanje zašto im sve s hrvatskim predznakom smeta je tema za liječnike i analitičare..



Bravo za sve napisano !
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6362 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/06/2018 : 14:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos
zašto im sve s hrvatskim predznakom smeta



To je klasična paranoja i huškanje u pokušaju započinjanja lova na vještice.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24697 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/06/2018 : 14:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Virova ti ili ne, račun za struju je ovde totalno on topic.




Genijalno, ali stvarno!!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/06/2018 : 14:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Dalmatinci nisu "nesimpatizeri" reprezentacije.
Zanemariva grupica njurgavaca koja se javlja na ovom forumu, a kiti se časnim imenom hrvatske zemlje Dalmacije, ne predstavlja nikoga i ništa doli vlastite frustracije i nezadovoljstva..
A pitanje zašto im sve s hrvatskim predznakom smeta je tema za liječnike i analitičare..



Ja san Trogiranin i simpatizer san reprezantacije. Nismo svi na forumu ta hejt šema.:)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2998 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 25/06/2018 : 14:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by roby05

U mene vec danas bitno poboljsane ekonomske prilike.Hvala repka!Amooo nasi!!!Irci nisu na prvenstvu??



Tebi i sličnim poboljšati ekonomske prilike može samo Ultra jer na Poljudu dugo već nije bilo ozbiljnijeg javnog okupljanja ako ne računamo koncert Jelene Rozge


I sta onda?Pricas gluposti,ne znas ni ko ti glavu nosi,a pricas o ekonomskoj projekciji.Jedino je sigurno da u tebi nema nikakve ekonomske racunice.



Ne pričam ja već ekonomski stručnjaci to si mogao spoznati ako znaš čitati ...ali nije ni bitno tko nema drugih razloga za navijati za reprezentaciju neće ni zbog toga.

I ispričavam ti se...sad sam se sjetio da je od ozbiljnijih javnih okupljanja na Poljudu bila i Klapa Maslina hahahaha


Kad budes ima svoje misljenje onda plazi po forumima ili pojedinim temama.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12737 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/06/2018 : 15:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
bulažnjenje a la tonto
nema nikakve inherentne poruke hrvatske reprezentacije, nego samo ono što ti vidiš i prepoznaš. ili, ako baš hoćeš, onda je jedina takva poruka, pobjeda ili poraz. čak i ova gemišterska većina to instinktivno kuži, pa se vesele pobjedi, tuguju u porazu. to je to, kažem, kad se odvagne, superiornije naspram vas par zbunjola s nekim kenjkanjem koje nitko živ ni ne razumije, a ni vi sami, ali sad ne znate izaći iz vlastitih budalaština u koje ste se upleli. vi mali pauci, ispleli zakučaste mreže bedastoća i sada bi, kada hrvatska razbija jednu argentinu rado van, ali ne znate kako. morate pratiti utakmice, jer ste ipak preveliki miševi da odete na planinu i otkačite se od svega, od svijeta, društva, supermašine. sa strane, po skrivećki škicate kako zrinski frankopani piju pivo po trgovima i kriče, a vi u jednoj shizofrenoj situaciji štakorski rujete rujete, ne bi li dosegli taj Konačni Argument da predočite vaše Uzvišeno Stajalište koje odražava NajPoruku: mi moralni, mi čovječanstvo.
I onda dođe smireni čovjek i kaže ono što ionako znate samo vam nije palo na pamet: zaboli me za čovječanstvo i za vašu higijeniku. Igra Hrvatska, kako me to veseli, drago mi je kad gazimo, nije mi drago kad izgubimo, tako jednostavno.

Edited by - stinky on 25/06/2018 15:08:44
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12737 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/06/2018 : 15:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ja san Trogiranin i simpatizer san reprezantacije.



to vice. tako se govori muževno.
navijaš dok traje, a onda opet nešto drugo. kad se ni s ovako jednostavnim stvarima ne mogu nositi, onda je zamislivo da i računi za struju predstavljaju epohalni problem.

Edited by - stinky on 25/06/2018 15:30:05
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 25/06/2018 : 15:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Amos

Dalmatinci nisu "nesimpatizeri" reprezentacije.
Zanemariva grupica njurgavaca koja se javlja na ovom forumu, a kiti se časnim imenom hrvatske zemlje Dalmacije, ne predstavlja nikoga i ništa doli vlastite frustracije i nezadovoljstva..
A pitanje zašto im sve s hrvatskim predznakom smeta je tema za liječnike i analitičare..



Ja san Trogiranin i simpatizer san reprezantacije. Nismo svi na forumu ta hejt šema.:)



Govorim iz pozicije Zadranina, naravno da nismo hejt, o tome pričam

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46574 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/06/2018 : 15:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Dalmatinci nisu "nesimpatizeri" reprezentacije.
Zanemariva grupica njurgavaca koja se javlja na ovom forumu, a kiti se časnim imenom hrvatske zemlje Dalmacije, ne predstavlja nikoga i ništa doli vlastite frustracije i nezadovoljstva..
A pitanje zašto im sve s hrvatskim predznakom smeta je tema za liječnike i analitičare..



prvo; to ime nije hrvatsko nego ilirsko,bar si to moga naučit dosad.
drugo; ime su raširili Rimljani prilikom širenja na ovdašnje prostore.
treće;da nije bilo Venecije ne bi danas bilo nikakve hr Dalmacije nego bi u najboljem slučaju ovo bila Bosna a ti bi vjerovatno tupia q o tome kako je jedino islam prava religija.
četvrto;to sa mržnjom svega rvackog i katoličkog ti više nije ni smiješno.
Toliko zasad,nastavi navijat

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6362 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/06/2018 : 16:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by VALTER

Vidi malograđanske logike: ako neka Šunjerga ili Srića kažu, mora da je tako.

Uostalom, ekonomija nije znanost.




I kažeš tvoji se osvetili u utakmici 1990 ? Sad je svejasno oko tvojih postova glede hrvatske repke, druže Valtere.



A za koju sam reprezentaciju mogao navijati 1990., nego za Jugoslaviju (u kojoj je, ako baš moramo brojati krvna zrnaca, od 23 igrača 11 bilo hrvatske narodnosti - a Ivković, Vulić, Prosinečki, Jozić, pa gotovo i Jarni koji je svaku utakmicu ulazio - neizostavni prvotimci.



Pa npr. ja sam 1990. u Maksimiru navijao za Hrvatsku na prijateljskoj protiv SAD. Ali i nisam morao cekati tu tekmu da znam za koju reprezentaciju netrebam navijati.



Za Hrvatsku se na Maksimiru moglo navijati još 1956.:

http://hns-cff.hr/news/15281/60-godina-od-prijateljske-utakmice-hrvatske-i-indonezije/

Edited by - VALTER on 25/06/2018 16:13:51
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2745 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/06/2018 : 17:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Amos

Dalmatinci nisu "nesimpatizeri" reprezentacije.
Zanemariva grupica njurgavaca koja se javlja na ovom forumu, a kiti se časnim imenom hrvatske zemlje Dalmacije, ne predstavlja nikoga i ništa doli vlastite frustracije i nezadovoljstva..
A pitanje zašto im sve s hrvatskim predznakom smeta je tema za liječnike i analitičare..



prvo; to ime nije hrvatsko nego ilirsko,bar si to moga naučit dosad.
drugo; ime su raširili Rimljani prilikom širenja na ovdašnje prostore.
treće;da nije bilo Venecije ne bi danas bilo nikakve hr Dalmacije nego bi u najboljem slučaju ovo bila Bosna a ti bi vjerovatno tupia q o tome kako je jedino islam prava religija.
četvrto;to sa mržnjom svega rvackog i katoličkog ti više nije ni smiješno.
Toliko zasad,nastavi navijat



Veće bulažnjenje o povijesti skoro nisam pročitao....neznam dali bi se smijao ili plakao ovakvom neznanju.
Pa Dalmacija je bila okupirana od Venecije i to je činjenica ništa ona nije donijela dobro kao i svaka okupacija od koje se tijekom povijesti moralo oslobađati.
A da su ovakvo tumačenje potpuno nepoznavanje povijesti govori i činjenica da određeni dijelovi kao Dubrovnik i dijelovi dalmatinskog zaleđa nisu bili pod Venecijom pa opet sada nisu Bosna i nije tamo islam religija kao što s druge strane određeni dijelovi hrvatske su bili okupirani od Turaka kao npr. Knin, Skradin, dijelovi Slavonije i dr. pa opet tamo nije Bosna ili islam.
Prijatelju ako ne znaš povijest hrvata (ne rvata) i povijest Dalmacije ili si to prespavao u školi ne trebaš se vraćati u osnovnu školu samo odvojiš par sati za internet.

Brate ne sramoti se po internetu s ovakvim interpretacijama a navijaj za koga hoćeš Veneciju, Tursku nije bitno.

Edited by - logo111 on 25/06/2018 17:10:33
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16211 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/06/2018 : 17:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
On je mozda prespavao casove povijesti, ti casove maternjeg jezika. dali, neznam itd...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46574 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/06/2018 : 17:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Amos

Dalmatinci nisu "nesimpatizeri" reprezentacije.
Zanemariva grupica njurgavaca koja se javlja na ovom forumu, a kiti se časnim imenom hrvatske zemlje Dalmacije, ne predstavlja nikoga i ništa doli vlastite frustracije i nezadovoljstva..
A pitanje zašto im sve s hrvatskim predznakom smeta je tema za liječnike i analitičare..



prvo; to ime nije hrvatsko nego ilirsko,bar si to moga naučit dosad.
drugo; ime su raširili Rimljani prilikom širenja na ovdašnje prostore.
treće;da nije bilo Venecije ne bi danas bilo nikakve hr Dalmacije nego bi u najboljem slučaju ovo bila Bosna a ti bi vjerovatno tupia q o tome kako je jedino islam prava religija.
četvrto;to sa mržnjom svega rvackog i katoličkog ti više nije ni smiješno.
Toliko zasad,nastavi navijat



Veće bulažnjenje o povijesti skoro nisam pročitao....neznam dali bi se smijao ili plakao ovakvom neznanju.
Pa Dalmacija je bila okupirana od Venecije i to je činjenica ništa ona nije donijela dobro kao i svaka okupacija od koje se tijekom povijesti moralo oslobađati.
A da su ovakvo tumačenje potpuno nepoznavanje povijesti govori i činjenica da određeni dijelovi kao Dubrovnik i dijelovi dalmatinskog zaleđa nisu bili pod Venecijom pa opet sada nisu Bosna i nije tamo Islam religija kao što s druge strane određeni dijelovi hrvatske su bili okupirani od Turaka kao npr. Knin, Skradin, dijelovi slavonije i dr. pa opet tamo nije Bosna ili islam.
Prijatelju ako ne znaš povijest hrvata (ne rvata) i povijest Dalmacije ili si to prespavao u školi ne trebaš se vraćati u osnovnu školu samo odvojiš par sati za internet.

Brate ne sramoti se po internetu s ovakvim interpretacijama a navijaj za koga hoćeš Veneciju, tursku nije bitno.

a di si ti učia povijest? U školi s posebnim potrebama? Ponovi gradivo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24697 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/06/2018 : 17:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja čekam globinja da reaguje, glupo mi je da se mešam. Pogotovo kad vidim da ni svoju povest ne znate.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6362 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/06/2018 : 17:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Logo111 je naivni nacionalist, koji razmišlja u kategorijama nacionalizma 20. stoljeća, čega u ranom Novom vijeku nije bilo. Da je išta u životu pročitao, znao bi da su građani dalmatinskih gradova mletačku vlast smatrali svojom (vidi: Petar Zoranić). O takvima kao što je Logo111, Krleža je napisao sjajan esej pod naslovom 'O malograđanskom historicizmu uopće'.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2745 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/06/2018 : 17:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Nece trebati sto se mene tice sam se iskljucujem iz raprave s ovim likovima.

Edited by - logo111 on 25/06/2018 17:13:49
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24697 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/06/2018 : 17:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Nece trebati sto se mene tice sam se iskljucujem iz raprave s ovim likovima.



Hvala.

Ali svejedno uzmi Krležu ponekad.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/06/2018 : 17:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Nece trebati sto se mene tice sam se iskljucujem iz raprave s ovim likovima.



Naravno da se iskljucujes kad ne poznajes povijest vlastite zemlje, "Hrvatino"..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12737 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/06/2018 : 17:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Krleža ne posjeduje Mandat Za Apsolutno Tumačenje Svega. Njegov esej je solidan, ali su po tom pitanju od njega superiorniji Pilar, Lukas, Šufflay itd. Osim toga, gotovo sam siguran da uopće niste čitali ni Krležu, a kamoli ostalo. Također, Krleža se pokazao zabludan i mali miš, koji se povukao pred komunjarama kad su zasjeli, pred "ovnovima" protiv kojih je kenjao. Na kraju, povijest se uvijek podvrgava reviziji iz trenutnog stanja na terenu, a Krleža o tome pojma nema. On je, čovjek, jednostavno živio u zabludi i tako je umro.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/06/2018 : 17:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ja čekam globinja da reaguje, glupo mi je da se mešam. Pogotovo kad vidim da ni svoju povest ne znate.



Jel to znači kako očekuješ da reagira za sve sudionike ovog jeftinog podjebavanja?

Logo se Lwoodu ruga za neznanje, ovaj mu govori da je bija u specijalnoj školi, Valter ga naziva nacionalistom (al je barem lik informativan u svojim provokacijama), brni "Hrvatinom" a ti još zakucaš (ka moderator) s porugom o "uzimanju Krleže".

Jako zrelo, momci, jako zrelo. Ako ćete se već podjebavat, onda nema zazivanja (drugog) moderatora, idemo sve do kraja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12737 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/06/2018 : 17:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Vice, ti si sazreo.
Naravno da je tako kako kažeš. Tu se kao nešto upozorava, ali samo onda kada nam cigani ne gude niz dlakave uši (da budemo ontopic s Krležom). Znači, kada "naši" lupetaju, onda je to dobro zezanje, podjebavanje, a kada im se odgovori, onda je to strašno, fuj, užas, fašizam.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24697 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/06/2018 : 17:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Za sve mislim, naravno.

Za Krležu sam rekao samo zato što bih ga svakom preporučio, ništa drugo.

A za ove uvrede i podjebavanja ćete morati sa globinjom, meni je glupo. Nego čisto pišem da se stvari ne otgrnu kontroli.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10127 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/06/2018 : 17:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Čitajući malo topic o srpskoj reprezentaciji skužija san da smo u stvari isti. Mi jednostavno moramo imat neprijatelja koji je kriv za sve. Razlika je jedino šta je srpski najgori neprijatelj vanjski a naš unutrašnji. Tako imamo srbe kojima je još uvik "ceo svet protiv njih", i hrvate koji muku muče sa orjunašima i ostalin neprijateljima svega hrvatskog. Belosvetska urota vs orjunaška zavjera.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2745 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/06/2018 : 17:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Od manhuntera ni ne ocekujem drugacije....pa se ni ne osvrcem na njega. Pokazao je kako se vodi raprava neki dan kod gola djerdana.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24697 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/06/2018 : 17:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Od manhuntera ni ne ocekujem drugacije....pa se ni ne osvrcem na njega. Pokazao je kako se vodi raprava neki dan kod gola djerdana.



Osvrnućeš se kad budem zaključao topic, a tebe i ovog koji vapi za pažnjom izbacim napolje. Toliko od mene na ovom topicu.

Došao ovde, čestitao vam pobedu i otišao. Sad sam se javio da ne zaglibite baš sasvim. A Đerdan ovde ništa nije izgubio. Nit je Hrvat, nit Srbin, već Švajcarac.


Zbogom, uživajte u međusobnom klanju. Pa kad završite, pogledajte ko je perfidno pokrenuo raspravu u ovom pravcu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.09 seconds. Snitz Forums 2000