forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/01/2019 : 21:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

To ti je najnormalniji prirodni proces, zove se odrastanje, a sastoji se od prikupljanja odredenih vrsta iskustava i spoznaja, koje te odrede kao inteligentnu jedinku, koja o onome sto ne razumije ni ne raspravlja, bar dok ne dobije kompletan uvid u cijelu 'sliku'. Otuda ona stara narodna o loncima pure itekako stoji. Nadoce, samo strpljenja, nisi ti kriv...



Ladiću ja san gušta ovo lito čitat tvoje aerodromske dnevnike.
Žena i ja se volimo dignit prije dice za popit kavu na miru. Čikara kave, 2 duvana i TV kalendar. Ovo lito smo se nakon TV kalendara odma kačili na internet da vidimo di je Ladić jutros sletija.

I još dvi stvari su mi ludilo, ono ka brale.
Srića da se ne smi vriđat nekažnjeno na forumu jer da se smi moga bi mi napisat da san iskompleksirani mentalni bolesnik.
I super mi je kad o odrastanju priča obijesni dječak zarobljen u tijelu sredovječnog muškarca.


I drago mi je ako si gusta citat 'aerodromske dnevnike', zaj mi je samo sta san finale odgleda u Grckoj, ali jbg svirali su mi doli na festivalu Accept, Saxon, Judas Priest, Sabbaton, Volbeat i Iron Maiden...



Meni si ti zakon.
Briješ na Azru, a nisan siguran da je razumiš.
Aj da ti nacrtan:
Logo i slična ekipa su ti državni uhljebi iz "Uvijek ista priča".
Kompletan HNS i dio igrača "Kurvini sinovi"
Ovo šta ti radiš je najobičnije divljenje šarenoj laži i radiš od sebe "Patuljka sa naslovne strane".
Kad se priključiš linču ili ga čak povedeš si naobičniji "Pravovjerni lešinar".

Moga bi do sutra ovako, ali generalno, čudno mi je da čovik koji brije na Johnnyja i u avataru ima Lemmyja ide toliko kontra jednoga i drugoga.
Njih dva su cili život rušili i ismijavali toteme a ti si sad izabra klanjanje totemu, izabra si bit patiuljak sa naslovne strane i pravovjerni lešinar.
Meni je to pomalo šizofreno.

Kad san na nogometnin temama uvik mi se nekako pjevuši "Na obzorju se vide stare parole, ispisane rukom al ne vidim boje"






Druže, nije 'nešta' u redu sa tvojim viđenjem stvari...daj da te upozorim...klanjaš se najgorem mogučem totemu od kluba koji je nevjerovatno loš i to je tako žalosno gledati više...drugorazredan i loš i gubiš se u tome godinama, ti masa takvih, ne znam , sorry meni se to čini žešča dijagnoza o povijesti bolesti koja je teška, elem, neizlječiva...
A što se tiće parafraziranja Branimira, stih iz E pa što je jasan; Dovoljna je jedna riječ ......


Moj stav o Hajduku ti je poznat odakle?
To da je meni Hajduk sveta krava si zaključija iz čega?
Znaš li kad san zadnji put bija na stadionu?
Ne radi od sebe budalu Ladiću.

Ladiću ja san onaj stranac šta korača ravno prije nego se život smiri kao mlijeko u čaši, ne ti Ladiću.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 14/01/2019 21:01:05
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2019 : 21:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Borčiću dobro te je zelo...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/01/2019 : 21:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by tinton

Sasvim je očito da ivanl Azru sluša iz istih snobovskih razloga iz kojih čita Fibru i pije Palihnića.



Muli, uvati se lonaca...



He he...
Šta će on tebi govorit, ti biće imaš 3 kompleta CDova u glanc stanju.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/01/2019 : 21:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Borčiću dobro te je zelo...



Nije Ladiću. Čak si mi inače simpatičan al me nerviraš s ovin pravovjernin sranjima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2019 : 21:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by tinton

Sasvim je očito da ivanl Azru sluša iz istih snobovskih razloga iz kojih čita Fibru i pije Palihnića.



Muli, uvati se lonaca...



He he...
Šta će on tebi govorit, ti biće imaš 3 kompleta CDova u glanc stanju.


Pun podrum originalnih cd-ova i lp-ija...naravno glanc!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2019 : 21:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

Borčiću dobro te je zelo...



Nije Ladiću. Čak si mi inače simpatičan al me nerviraš s ovin pravovjernin sranjima.


I ti meni Borčiću, i ti meni, ali sad mi se čine tvoja pravovjerna sranja lošija, teža i opasnija...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 14/01/2019 : 21:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl



Ne. Meni je pak mjera, recimo sreće, ta kad vidim kako izgubljene persone koje ipak shvaćaju koliko su vremena i života izgubile podržavajući, loš klub, gube jetru, žuć i živce, te se pjene na reprezentaciju 'svoje' zemlje, koja je, gle, kriva za sve njihove jade i neuspjehe...


Ajde ne seri, molim te. Tebe, kao, nebi smetali kriminalci iz HNS-a da nam je reprezentacija na razini San Marina? Sigurno bi i onda prdio o nedodirljivoj svetinji? Mogu si misliti, samo smo slučajno viceprvaci svijeta, pa je sve u redu.


Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 14/01/2019 21:10:59
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2019 : 21:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by ivanl



Ne. Meni je pak mjera, recimo sreće, ta kad vidim kako izgubljene persone koje ipak shvaćaju koliko su vremena i života izgubile podržavajući, loš klub, gube jetru, žuć i živce, te se pjene na reprezentaciju 'svoje' zemlje, koja je, gle, kriva za sve njihove jade i neuspjehe...


Ajde ne seri, molim te. Tebe, kao, nebi smetali kriminalci iz HNS-a da nam je reprezentacija na razini San Marina? Sigurno bi i onda prdio o nedodirljivoj svetinji? Mogu si misliti, samo smo slučajno viceprvaci svijeta, pa je sve u redu.




Slučajno se jedino tebe može uvažiti ili shvatiti, jer takav arogantni grezun odavno nije viđen...numero uno si u primitivizmu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 14/01/2019 : 21:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by ivanl



Ne. Meni je pak mjera, recimo sreće, ta kad vidim kako izgubljene persone koje ipak shvaćaju koliko su vremena i života izgubile podržavajući, loš klub, gube jetru, žuć i živce, te se pjene na reprezentaciju 'svoje' zemlje, koja je, gle, kriva za sve njihove jade i neuspjehe...


Ajde ne seri, molim te. Tebe, kao, nebi smetali kriminalci iz HNS-a da nam je reprezentacija na razini San Marina? Sigurno bi i onda prdio o nedodirljivoj svetinji? Mogu si misliti, samo smo slučajno viceprvaci svijeta, pa je sve u redu.




Slučajno se jedino tebe može uvažiti ili shvatiti, jer takav arogantni grezun odavno nije viđen...numero uno si u primitivizmu.

Arogantni grezun? Stari, ako sam ti preko foruma numero uno u primitivizmu, što ćeš onda reći kad me upoznaš uživo? da sam antikrist osobno?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2019 : 21:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nemam nikakvih problema sa upoznavanjem ikoga s ovog foruma uživo, normalan mi je socijalni ovir života u kojeg spada i osobna interakcija, za razliku od mnogih ovdje prisutnih asocijalnih, nezrelih i nadasve ljubomornih 'ratnika iza tipkovnice', pa mi tako ni upoznavanje s tobom ne predstavlja problem...dapače. Ali nisi baš ostavio neki 'akademski' štih sa poprilično uvredljivih riječi i opisa koje si ovdje izbacio...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 14/01/2019 : 21:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nemam nikakvih problema sa upoznavanjem ikoga s ovog foruma uživo, normalan mi je socijalni ovir života u kojeg spada i osobna interakcija, za razliku od mnogih ovdje prisutnih asocijalnih, nezrelih i nadasve ljubomornih 'ratnika iza tipkovnice', pa mi tako ni upoznavanje s tobom ne predstavlja problem...dapače. Ali nisi baš ostavio neki 'akademski' štih sa poprilično uvredljivih riječi i opisa koje si ovdje izbacio...

Onda na Mafestu ove godine, ako ga bude. Nećeš me moći fulati, derat ću se svako malo: Ivane Ladiću, izađi! Izađi, jalni grezun te zove!

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2019 : 21:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by ivanl

Nemam nikakvih problema sa upoznavanjem ikoga s ovog foruma uživo, normalan mi je socijalni ovir života u kojeg spada i osobna interakcija, za razliku od mnogih ovdje prisutnih asocijalnih, nezrelih i nadasve ljubomornih 'ratnika iza tipkovnice', pa mi tako ni upoznavanje s tobom ne predstavlja problem...dapače. Ali nisi baš ostavio neki 'akademski' štih sa poprilično uvredljivih riječi i opisa koje si ovdje izbacio...

Onda na Mafestu ove godine, ako ga bude. Nećeš me moći fulati, derat ću se svako malo: Ivane Ladiću, izađi! Izađi, jalni grezun te zove!


Ne znam oču li bit...
Ali rado bi ti se odazva...nije problem. Nemam ja frke s nikim i naspram ikoga, za razliku od već spomenutih antisocjalaca, hrabrih na neviđeno, iz daljine i sigurnog zaklona...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/01/2019 : 21:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Daj ivane, malo objasni, na što su to kod tebe svi tako ljubomorni?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2019 : 21:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Daj ivane, malo objasni, na što su to kod tebe svi tako ljubomorni?



Za tebe mi je jasno zasto su te svi sa zadnjeg Interlibera okarakterizirali tako kako su se izrazili...Imaš li ti kakav život?
A i stvarno mi je ispod časti pričat, raspravljat išta s takvim mulcima...
Aj bog!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/01/2019 : 22:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by tinton

Daj ivane, malo objasni, na što su to kod tebe svi tako ljubomorni?



Za tebe mi je jasno zasto su te svi sa zadnjeg Interlibera okarakterizirali tako kako su se izrazili...Imaš li ti kakav život?
A i stvarno mi je ispod časti pričat, raspravljat išta s takvim mulcima...
Aj bog!



Ne miješam se više u ovu temu, ali samo da se na ovo osvrnem:

Ivane, eto ja prvi, koji san pod dojmom emocija na ovom topicu svašta izjavljiva, o ignoriranju dotičnog i sl. moran to demantirat. Upozna san momka uživo, i viruj mi, na mistu je. To šta se ne slažete priko virtuale je priča za sebe. I ne znan ko ga je to okarakterizira i kako, ali eto, ja san s njin proveja pola dana na Interliberu, i iman samo pozitivne dojmove. A razminit mišljenja, pa nek je i žestoko, je stvar foruma.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 14/01/2019 : 22:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Evo da forumski kolega bude zadovoljan ne bum išal po konzultacije.
Moje skromno mišljenje je da sa 50+ nemerem svim srcem drukati i izdizati na tron lika koji je uhvaćen u neplačanju poreza u dvije države, i lošim pokušajem amnezije oprati jednog od najiritantnijih likova našeg nogometa.
Pa di da mi on bude uzor ili mojoj djeci.
Mi familijarno nikada nismo njegovali kult ličnosti ni mjerili domoljublje veličinom zastave na balkonu.
Jednostavno ja bi da je Hrvatska uređena uspješna država i da je sve divno i krasno, ali nije.

Naravno Drogsy je dobro zaključio da bi bilo puno povika pravovjernih da su podbacili.
Biti u prvim redovima kad se pobjeđuje, a u zadnjim kad se gubi mi je neobično draga osobina.



samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/01/2019 : 22:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
"Svi sa zadnjeg interlibera"?
Baš me zanima s kojom količinom ljudi si ti o meni pričao.
Mislim da na to nema odgovora koji bi se mogao okarakterizirati normalnim.

Život, jasno, nemam. Zato i jesam ljubomoran na tebe.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zovko
New Member

201 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 14/01/2019 : 22:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Za tebe mi je jasno zasto su te svi sa zadnjeg Interlibera okarakterizirali tako kako su se izrazili...Imaš li ti kakav život?
A i stvarno mi je ispod časti pričat, raspravljat išta s takvim mulcima...
Aj bog!



jao veličino
nisi ti modrić, ni hrvatska
razbiraš?
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 14/01/2019 : 22:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ivane koji su ti antisocijalci, ratnici iza tipkovnice?
Može neka lista?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 14/01/2019 : 22:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by VALTER

Pazi, njemu je mjera po kojoj se prosuđuje je li vrijedno navijati za nogometni klub rezultatska uspješnost

Navijaj onda za Paris Saint-Germaine, kao Tonka svojedobno. A da Štulića razumio nisi, to je tako jasno čim nešto napišeš na LL temi ili ovdje.


Ne. Meni je pak mjera, recimo sreće, ta kad vidim kako izgubljene persone koje ipak shvaćaju koliko su vremena i života izgubile podržavajući, loš klub, gube jetru, žuć i živce, te se pjene na reprezentaciju 'svoje' zemlje, koja je, gle, kriva za sve njihove jade i neuspjehe...



Dobro napisano Ivane!
Neka pati koga smeta...

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2019 : 22:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zovko

quote:
Originally posted by ivanl

Za tebe mi je jasno zasto su te svi sa zadnjeg Interlibera okarakterizirali tako kako su se izrazili...Imaš li ti kakav život?
A i stvarno mi je ispod časti pričat, raspravljat išta s takvim mulcima...
Aj bog!



jao veličino
nisi ti modrić, ni hrvatska
razbiraš?


Mrzitelju,
To dvoje velicina ti se pise velikim slovom, za pretpostaviti je da to nisi ucio u svojoj palanci...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/01/2019 : 22:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zovko

quote:
Originally posted by ivanl

Za tebe mi je jasno zasto su te svi sa zadnjeg Interlibera okarakterizirali tako kako su se izrazili...Imaš li ti kakav život?
A i stvarno mi je ispod časti pričat, raspravljat išta s takvim mulcima...
Aj bog!



jao veličino
nisi ti modrić, ni hrvatska
razbiraš?


Da ali Ivanl je 99,99 Hrvatske, a ova dvojica trojica i još koliko 73-trojica koja misle drugačije od 99% Hrvata.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2019 : 22:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by tinton

Daj ivane, malo objasni, na što su to kod tebe svi tako ljubomorni?



Za tebe mi je jasno zasto su te svi sa zadnjeg Interlibera okarakterizirali tako kako su se izrazili...Imaš li ti kakav život?
A i stvarno mi je ispod časti pričat, raspravljat išta s takvim mulcima...
Aj bog!



Ne miješam se više u ovu temu, ali samo da se na ovo osvrnem:

Ivane, eto ja prvi, koji san pod dojmom emocija na ovom topicu svašta izjavljiva, o ignoriranju dotičnog i sl. moran to demantirat. Upozna san momka uživo, i viruj mi, na mistu je. To šta se ne slažete priko virtuale je priča za sebe. I ne znan ko ga je to okarakterizira i kako, ali eto, ja san s njin proveja pola dana na Interliberu, i iman samo pozitivne dojmove. A razminit mišljenja, pa nek je i žestoko, je stvar foruma.


Stoji Vice, vidis da mos lipo pricat, kad nisi pod poznatim dalmatinskim temperamentom, tad ti je kratak fitilj, ali to nam je doli odlika podneblja i mentaliteta...ali nema veze, jer za tebe imam dovoljno kredita iako se nismo sreli uzivo. A mozemo, nikakav problem kazem, sto se mene tice sve 5!...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

zovko
New Member

201 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 14/01/2019 : 22:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Mrzitelju,
To dvoje velicina ti se pise velikim slovom, za pretpostaviti je da to nisi ucio u svojoj palanci...



fileasu fogu
filosofija palanke ne određuje se geografskom odrednicom
nego mentalnom svešću

you know nothing
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/01/2019 : 22:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI



Čak i Srbe iznenadilo kažeš?
Meni nema ništa gore od iznenađenog Srbina.

Inače, interesantno je kako si na suprotstavljene strane stavija liberale i domoljube, jer bože moj ko je vidija liberala koji voli svoju zemlju.
Vlado Gotovac je pretpostavljan bija antidržavni element? Četnik možda?




Zanimljivo je kako se ljudi čude toliko mržnji prema Hrv repci, to je zanimljivo, ma nije bitno što je nagor ovo ili ono, a logo ovo ili ono, bitno je što jednako dobro uočavaju količinu mržnje, kao i većina.
Bah kriminal, ne bi li se vi Hajdukovci trebali pozabaviti onim lošim što se događa u Hajduku?
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.08 seconds. Snitz Forums 2000