forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 723

Dwayne_Looney
Advanced Member



6643 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 06/09/2019 : 22:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Sjajno, bez respekta, da se zna tko je viceprvak svijeta... najbolja utakmica u zadnjih bar 4-5 godina, potpuna dominacija, uz 50% večeras viđenog u preostalim utakmicama prolaz osiguran.

loading...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/09/2019 : 22:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Predstava dostojna srebra
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/09/2019 : 22:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa nije lose, ha...
Koliko su domacini mogli 'popiti', jos mogu i reci da su dobro prosli. Odlicna izvedba nacionalne vrste, i sad ovako treba i za tri dana. Unatoc izmjesanom sastavu i zlogukim prorocima, Zlatko je opet dokazao da zna sto radi. Svaka cast momci!
Mrzitelji mogu odgmizati nazad u svoje jazbine do nove prigode, kad ce malo plaziti van...
Meni ce zora uskoro,(4 i 30 je u dalekom Singaporeu), idem uhvatiti par sati sna s gustom. Nije mi zao neprospavane noci i ove fantasticne izvedbe Hrvatske koju smo ovdje daleko od doma popratili. Dapace... Isto ovo zelim i u ponedjeljak. Jos jednom, bravo momci!

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 06/09/2019 22:48:27
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 06/09/2019 : 22:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Ovo je izgledalo nestvarno.

Slovaci izgubili 4-0....a mogu biti zadovoljni kako su prošli.

Dečki naklon do poda


Edited by - logo111 on 06/09/2019 22:46:49
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16821 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/09/2019 : 22:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Bravo ..odlična utakmica naše repke..dugo nisu igrali ovako dobro...
Ovo je još jedan dokaz da bez Rakitića igramo puno bolje...kaj se mene tiće ne treba više ni igrat za Hrvatsku..



Modrić i Rakitić se nikad nisu slagali u igri. Rakitić je jedan od najzaslužnijih za srebro u Rusiji, odigrao je odlično. Dok je Modrić dosta griješio. i sad je bio najmanje bitan. Posao su odradili ostali, recimo ono Rebićevo uklizavanje na bek poziciji kad su svi poispadali prije nego će ga izvaditi van. Modrić gubi lopte ijednom uposli prema naprijed odmah virtuoz a do tada nevidljiv.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10078 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 06/09/2019 : 23:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Tekma za guštanje.

Posebno veseli igra mladih.

Dobitci za repku: Livaković i Petković. I Vlašić.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11746 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/09/2019 : 23:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Vidjeli smo jednu moćnu Hrvatsku, čvrstu u duelu, brzu u prenosu lopte, agresivnu, razigranu i atraktivnu.
Protivnik je bio bez ikakvih izgleda.
Čestitke izborniku, igračima i navijačima!

Have mercy
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11746 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/09/2019 : 23:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Tekma za guštanje.

Posebno veseli igra mladih.

Dobitci za repku: Livaković i Petković. I Vlašić.


Upravo tako, golem dobitak. Ovaj trolist bi mogao biti stup, kralježnica buduće Repke.

Have mercy
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 07/09/2019 : 00:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Peyo

Tekma za guštanje.

Posebno veseli igra mladih.

Dobitci za repku: Livaković i Petković. I Vlašić.


Upravo tako, golem dobitak. Ovaj trolist bi mogao biti stup, kralježnica buduće Repke.



+1
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 07/09/2019 : 00:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Vidjeli smo jednu moćnu Hrvatsku, čvrstu u duelu, brzu u prenosu lopte, agresivnu, razigranu i atraktivnu.
Protivnik je bio bez ikakvih izgleda.
Čestitke izborniku, igračima i navijačima!



+1
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/09/2019 : 00:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
San Marino je riješen bez problema, a sada slijedi nešto ozbiljniji protivnik.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/09/2019 : 06:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Slovaci su kvalitetna momcad i nikako ne stoji usporedba sa San Marinom. Samo, eto nisu imali nogometni dan, a mi jesmo. I pokazali smo kvalitetu koju se nazalost, svako malo stavi u pitanje od strane cetiri ipo miljuna izbornika koji zive u Hrvatskoj. Pa samo Milan Skriniar, slovacki branic je jedan od najskupljih na svijetu. Ali Petkovic ga je izdo-minirao. Uglavnom mi smo se pokazali u pravom svijetlu i tamo gdje nam je i mjesto. Na samom vrhu. Sad ide jos laganiji protivnik po meni. Na papiru je tako, treba to i dokazati u Baku-u i to je to. Idemo prema zadanom cilju.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/09/2019 : 08:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Petković je odigrao maestralno, mali Vlašić, to nam treba, trka, borba, od Rebića se odbijaju kao od stijene, jedan gol je zaslužio čistom snagom u duelu... Rakitiću svaka čast, ali ne treba ga moliti više, ali vjerujem da ni on neće više. Poštenije je reći neću nego na terenu igrati kao baletan i biti igrač manje.

Edited by - velka031 on 07/09/2019 08:41:27
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6366 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/09/2019 : 08:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Čestitke prije svih Ivanlu, zaslužio je ovu pobjedu zbog nespokoja kojeg je doživio u prethodnim kolima.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 07/09/2019 : 10:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast, al zajebali su me za ca. 400 Eura...

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/09/2019 : 10:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Čestitke prije svih Ivanlu, zaslužio je ovu pobjedu zbog nespokoja kojeg je doživio u prethodnim kolima.


LL????

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/09/2019 : 10:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Svaka čast, al zajebali su me za ca. 400 Eura...



Sigurno igrao neku opciju oba daju gol ,
što i nije čudno jer su ako se ne varam u posljednjih 6 utakmica 5 odigrali 2:1 bilo pobjeda ili poraz
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/09/2019 : 11:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by risbozg

Bravo ..odlična utakmica naše repke..dugo nisu igrali ovako dobro...
Ovo je još jedan dokaz da bez Rakitića igramo puno bolje...kaj se mene tiće ne treba više ni igrat za Hrvatsku..



Modrić i Rakitić se nikad nisu slagali u igri. Rakitić je jedan od najzaslužnijih za srebro u Rusiji, odigrao je odlično. Dok je Modrić dosta griješio. i sad je bio najmanje bitan. Posao su odradili ostali, recimo ono Rebićevo uklizavanje na bek poziciji kad su svi poispadali prije nego će ga izvaditi van. Modrić gubi lopte ijednom uposli prema naprijed odmah virtuoz a do tada nevidljiv.



Ne znam od kud ti tolika averzija prema Modriću, ili reći da se Modrić i Rakitić nikad nisu slagali u igri da je tome tako ne bi mi prošli ni grupu na SP a kamoli dogurali do finala, po meni Modrić je naš najbolji i najvažniji igrač
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/09/2019 : 11:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Nikola Vlašić je bio okidač pobjede, da on nije fantastično pogodio, tko zna...
Jučer je Hrvatska bila sjajna u svim segmentima. Zar vrhunska priča nije bio Dejan Lovren? Čovjek koji nije odigrao niti minute za Liverpool?

Ali kad igra za Vatrene, Lovren je jednostavno sjajan. Opet je bio lider, odigrao je bez greške, postigao pogodak. Dejan je bio jedan od junaka, čovjek bez kojeg Vatreni ne mogu. Perišić je pokazao zašto će biti veliki adut Bayerna i Nike Kovača... Luka Modrić jučer možda nije bio u prvom planu ali znamo što on znači, da je uz Lovrena lider.

A Bruno Petković? E taj Dinamovac je jučer odigrao utakmicu života. Kakva je on samo priča, čudesna, nevjerojatna. Ma nećemo ponavljati kako je nakon duge golgeterske stanke stigao u Dinamo, mnogi nikad nisu niti čuli za njega. A onda se lansirao u orbitu kod Nenada Bjelice. Rastao je iz utakmice u utakmicu, Bruno je iz dana u dan postajao sve bolji igrač. Jučer je pokazao da je - vrh! Dvije akcije koje je pokazao Petković su jednostavno čudesne.

Na razini Messija i Ronalda. U prvoj je predriblao četiri igrača, valjao ih je kao na haklu, ali nije imao sreće, Dubravka mu je obranio i spriječio sigurno najljepši pogodak dosadašnjih kvalifikacija. Ali vratilo mu se u drugom poluvremenu. Kao mađioničar kojem ne možete razumjeti trik, izvrtio je obranu Slovaka, napravio smiješnim Škriniara, stopera Intera koji vrijedi 60 milijuna eura. Koliko onda vrijedi Petković?

Slažem se da su najveći dobitak mladi Vlašić, Petković, Livaković, Borna Barišić, Brekalo.....

Ponovo smo cijelom svijetu pokazali zašto su najbolji i da kad ovako igramo i Slovačka i Argentina i svi ostali su nam San Marino.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10078 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/09/2019 : 15:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Da, Lovren odličan, a što pišeš postigao i zgoditak.

Po meni puno bolji od "levata" Matipa i Gomeza.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6366 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/09/2019 : 19:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
"Zgoditak", to je dio novokomponiranog leksika sportskih novinara, nisam znao da to koristi netko izvan tog svijeta, u svakodnevnom govoru.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 07/09/2019 : 19:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by Tutta

Svaka čast, al zajebali su me za ca. 400 Eura...



Sigurno igrao neku opciju oba daju gol ,
što i nije čudno jer su ako se ne varam u posljednjih 6 utakmica 5 odigrali 2:1 bilo pobjeda ili poraz

X

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7058 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 08/09/2019 : 00:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Bravo momci, novi i stari!

Nakon što nismo uspjeli osvojiti svjetsko prvenstvo, bio bih zadovoljan i s osvajanjem eura.
Ja sam ipak skroman čovjek!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/09/2019 : 06:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Bravo momci, novi i stari!

Nakon što nismo uspjeli osvojiti svjetsko prvenstvo, bio bih zadovoljan i s osvajanjem eura.
Ja sam ipak skroman čovjek!



Moze! Potpis! Igra...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12737 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/09/2019 : 10:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ovo je valjda najbolja utakmica Hrvatske ikad, samo što nije ta razina važnosti kao neke koje su dobro odigrane, ali ne ovako maestralno

mislim da nikada nisam vidio ovako dinamičnu igru, od prve do zadnje minute uzbudljivo, gotovo da je svih 90 minuta bila jedna velika kolosalna šansa za gol i stvarno si mogao gledati nogomet
to je kao nekada jordan, ta razina maestralnosti i najboljosti

ovo smo vidjeli sada i nikada više. bit će još dobrih, ali ovakvih, nisam siguran da se to može ponoviti.
Go to Top of Page
Page: of 723 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.52 seconds. Snitz Forums 2000