forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

adriano
Advanced Member

Croatia
4339 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/09/2019 : 11:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Znaci torcida bi trebala navijat za dinamo?
quote:
Originally posted by Spock

@lwood:
Nije sporan Vuco, već ogroman broj žitelja naše Dalmacije koji gaje mržnju prema svemu na ovome svijetu, osim prema Hajduku.
I sad ćeš ti meni pokušat objasnit da to nije bolest.

Prekjučer, kad je Dinamo razbija Atalantu, sam vidio puno sretnih i zadovoljnih ljudi kojime je drago da je jedan HRVATSKI klub to napravio, a ovi psihopati su hodali kao muve bez glave. Nisi ih ništa smio pitati, ali ni dati do znanja da ti je drago, da te ne dostigne inkvizicija svemoćne narkomafijaške Torcide.

Samo da znate, zbog toga sve manje i manje ljudi navija za Hajduk. Od mojih deset kolega više nitko!! Samo neće govorit o tome javno jer im se ne da raspravljat s balavcima, narkomanima, seljačinama, jugonostalgičarima i kretenima. A kupovali smo i dionice svojevremeno...

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/09/2019 : 11:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Bilo pred par miseci na drugom topicu. Ah ta sinkopa. i neću se ja ništa raspravljat ,ne zanima me "repka". Raskrstija san s pizdarijama koje mi ne tribaju u životu. Naletjeh na članak o vuci pa ga ubacih u odgovarajući topic i to je sve.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 12:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Bilo pred par miseci na drugom topicu. Ah ta sinkopa. i neću se ja ništa raspravljat ,ne zanima me "repka". Raskrstija san s pizdarijama koje mi ne tribaju u životu. Naletjeh na članak o vuci pa ga ubacih u odgovarajući topic i to je sve.


Zaci nista ne pojasnjavas? Dobro. Inace kad nesto tvrdis, postavljas kao takvo, trebas imati I argumente, makar pojasniti tocno: sto, tko I kada....
No dobro, mislim da si aludirao na mog prvog susjeda koji je svojevremeno,(ima otad ohoho godina), 'iskrcao' u kontejner cijelu kolekciju LMS-a I ZS-a, jer mu se cinila nepotrebna, nekakav relikt proslosti, sto li, jer je to prevazisao. To niposto nisu bile knjige, I ja niposto nisam odobravao tu rabotu, taj cin koji se eto zbilja dogodio. Znaci izvlacis iz konteksta, iskrivljujes cinjenice I masu se misas u sve, jer si ka vegeta.
Bravo, za tebe kad si raskrstija u zivotu s pizdarijama.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/09/2019 : 12:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by lwood

Bilo pred par miseci na drugom topicu. Ah ta sinkopa. i neću se ja ništa raspravljat ,ne zanima me "repka". Raskrstija san s pizdarijama koje mi ne tribaju u životu. Naletjeh na članak o vuci pa ga ubacih u odgovarajući topic i to je sve.


Zaci nista ne pojasnjavas? Dobro. Inace kad nesto tvrdis, postavljas kao takvo, trebas imati I argumente, makar pojasniti tocno: sto, tko I kada....
No dobro, mislim da si aludirao na mog prvog susjeda koji je svojevremeno,(ima otad ohoho godina), 'iskrcao' u kontejner cijelu kolekciju LMS-a I ZS-a, jer mu se cinila nepotrebna, nekakav relikt proslosti, sto li, jer je to prevazisao. To niposto nisu bile knjige, I ja niposto nisam odobravao tu rabotu, taj cin koji se eto zbilja dogodio. Znaci izvlacis iz konteksta, iskrivljujes cinjenice I masu se misas u sve, jer si ka vegeta.
Bravo, za tebe kad si raskrstija u zivotu s pizdarijama.

Naću kad budem ima vrimena. Nema veze s tim našta te asociralo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/09/2019 : 12:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Spock

@lwood:
Nije sporan Vuco, već ogroman broj žitelja naše Dalmacije koji gaje mržnju prema svemu na ovome svijetu, osim prema Hajduku.
I sad ćeš ti meni pokušat objasnit da to nije bolest.

Prekjučer, kad je Dinamo razbija Atalantu, sam vidio puno sretnih i zadovoljnih ljudi kojime je drago da je jedan HRVATSKI klub to napravio, a ovi psihopati su hodali kao muve bez glave. Nisi ih ništa smio pitati, ali ni dati do znanja da ti je drago, da te ne dostigne inkvizicija svemoćne narkomafijaške Torcide.

Samo da znate, zbog toga sve manje i manje ljudi navija za Hajduk. Od mojih deset kolega više nitko!! Samo neće govorit o tome javno jer im se ne da raspravljat s balavcima, narkomanima, seljačinama, jugonostalgičarima i kretenima. A kupovali smo i dionice svojevremeno...

Baš mene kopka šta ti i tebi slični nećete navijat za Hajduk. Jebe se meni za dinamo ,ja za njega ne navijam. Jel uopće kužiš pojam klupski nogomet?



Trebalo bi te biti briga. Prije desetak godina pola Slavonije je navijalo ili simpatiziralo Hajduk, a sada?
Kako ne kontaš da svakim ovakvim debilnim člankom gubite ogroman broj simpatizera, pa i navijača?
Mržnja nije dobra. Mržnja je zlo!
Ljubomora i zavist također.
To su obilježja psihopata kakvih se prosječni ljudi klone.

Ne, ne treba Torcida navijat za Dinamo, ali ne treba ni isijavati mržnju prema svemu što nije Hajduk.

Kad ti dođe do glave ovo što ti govorim, onda možda shvatiš.
U suprotnom, pomoći nema već će se nastaviti agonija "od ponosa do blata".

Tko čuje, shvatiti će!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 12:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

@lwood:
Nije sporan Vuco, već ogroman broj žitelja naše Dalmacije koji gaje mržnju prema svemu na ovome svijetu, osim prema Hajduku.
I sad ćeš ti meni pokušat objasnit da to nije bolest.

Prekjučer, kad je Dinamo razbija Atalantu, sam vidio puno sretnih i zadovoljnih ljudi kojime je drago da je jedan HRVATSKI klub to napravio, a ovi psihopati su hodali kao muve bez glave. Nisi ih ništa smio pitati, ali ni dati do znanja da ti je drago, da te ne dostigne inkvizicija svemoćne narkomafijaške Torcide.

Samo da znate, zbog toga sve manje i manje ljudi navija za Hajduk. Od mojih deset kolega više nitko!! Samo neće govorit o tome javno jer im se ne da raspravljat s balavcima, narkomanima, seljačinama, jugonostalgičarima i kretenima. A kupovali smo i dionice svojevremeno...


Veliki, veliki potpis na ovo.
S malim dodatkom da je meni kao zitelju Splita, pravom splicaninu I dalmatincu vise dozlogrdilo ne izjasnjavat se kao ljubitelj I stovatelj nase reprezentacije od te mase polupismenih indoktriniranih bijednika koji ugrozavaju svakodnevni civilizirani zivot I ponajprije prijece normalnoj celjadi, obiteljima i njihovoj dijeci iskazivanje podrske reprezentaciji Hrvatske na nasem hrvatskom stadionu i u nasem hrvatskom gradu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 12:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by lwood

Bilo pred par miseci na drugom topicu. Ah ta sinkopa. i neću se ja ništa raspravljat ,ne zanima me "repka". Raskrstija san s pizdarijama koje mi ne tribaju u životu. Naletjeh na članak o vuci pa ga ubacih u odgovarajući topic i to je sve.


Zaci nista ne pojasnjavas? Dobro. Inace kad nesto tvrdis, postavljas kao takvo, trebas imati I argumente, makar pojasniti tocno: sto, tko I kada....
No dobro, mislim da si aludirao na mog prvog susjeda koji je svojevremeno,(ima otad ohoho godina), 'iskrcao' u kontejner cijelu kolekciju LMS-a I ZS-a, jer mu se cinila nepotrebna, nekakav relikt proslosti, sto li, jer je to prevazisao. To niposto nisu bile knjige, I ja niposto nisam odobravao tu rabotu, taj cin koji se eto zbilja dogodio. Znaci izvlacis iz konteksta, iskrivljujes cinjenice I masu se misas u sve, jer si ka vegeta.
Bravo, za tebe kad si raskrstija u zivotu s pizdarijama.

Naću kad budem ima vrimena. Nema veze s tim našta te asociralo.


Vridi. Nadi, pa cemo prokomentirat, ako triba...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 20/09/2019 : 12:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
a i da se vratim na Vucu, pitanje je kako bi govorio da mu je mali u užem krugu za repku, a ne da ne može dalje od H. dragovoljca ili Rudeša (bez uvrede tim klubovima)...... ovo me zato i podsjeća na revolt i glumu uvrijeđene frajle..... mada šteta ipak je pjevao o Willer Texu :))

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/09/2019 : 12:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Spock

@lwood:
Nije sporan Vuco, već ogroman broj žitelja naše Dalmacije koji gaje mržnju prema svemu na ovome svijetu, osim prema Hajduku.
I sad ćeš ti meni pokušat objasnit da to nije bolest.

Prekjučer, kad je Dinamo razbija Atalantu, sam vidio puno sretnih i zadovoljnih ljudi kojime je drago da je jedan HRVATSKI klub to napravio, a ovi psihopati su hodali kao muve bez glave. Nisi ih ništa smio pitati, ali ni dati do znanja da ti je drago, da te ne dostigne inkvizicija svemoćne narkomafijaške Torcide.

Samo da znate, zbog toga sve manje i manje ljudi navija za Hajduk. Od mojih deset kolega više nitko!! Samo neće govorit o tome javno jer im se ne da raspravljat s balavcima, narkomanima, seljačinama, jugonostalgičarima i kretenima. A kupovali smo i dionice svojevremeno...

Baš mene kopka šta ti i tebi slični nećete navijat za Hajduk. Jebe se meni za dinamo ,ja za njega ne navijam. Jel uopće kužiš pojam klupski nogomet?



Trebalo bi te biti briga. Prije desetak godina pola Slavonije je navijalo ili simpatiziralo Hajduk, a sada?
Kako ne kontaš da svakim ovakvim debilnim člankom gubite ogroman broj simpatizera, pa i navijača?
Mržnja nije dobra. Mržnja je zlo!
Ljubomora i zavist također.
To su obilježja psihopata kakvih se prosječni ljudi klone.

Ne, ne treba Torcida navijat za Dinamo, ali ne treba ni isijavati mržnju prema svemu što nije Hajduk.

Kad ti dođe do glave ovo što ti govorim, onda možda shvatiš.
U suprotnom, pomoći nema već će se nastaviti agonija "od ponosa do blata".

Tko čuje, shvatiti će!

Šta te toliko zanima Hajduk kad ne navijaš za njega? Po tvojem upisu shvaćan da si izgleda nabavija vazelin i sad čekaš da te svi guze. Od politike do HNS-a. Opet ti kažem pa probaj ovaj put i svatit,jebe mi se za druge klubove u hr. Da sutra i ugase Hajduk ja u hr neću za drugi klub navijat. A šta rekoh i ivanlou repka je za mene svršena priča za ovaj život.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 20/09/2019 12:57:58
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/09/2019 : 12:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by lwood

Bilo pred par miseci na drugom topicu. Ah ta sinkopa. i neću se ja ništa raspravljat ,ne zanima me "repka". Raskrstija san s pizdarijama koje mi ne tribaju u životu. Naletjeh na članak o vuci pa ga ubacih u odgovarajući topic i to je sve.


Zaci nista ne pojasnjavas? Dobro. Inace kad nesto tvrdis, postavljas kao takvo, trebas imati I argumente, makar pojasniti tocno: sto, tko I kada....
No dobro, mislim da si aludirao na mog prvog susjeda koji je svojevremeno,(ima otad ohoho godina), 'iskrcao' u kontejner cijelu kolekciju LMS-a I ZS-a, jer mu se cinila nepotrebna, nekakav relikt proslosti, sto li, jer je to prevazisao. To niposto nisu bile knjige, I ja niposto nisam odobravao tu rabotu, taj cin koji se eto zbilja dogodio. Znaci izvlacis iz konteksta, iskrivljujes cinjenice I masu se misas u sve, jer si ka vegeta.
Bravo, za tebe kad si raskrstija u zivotu s pizdarijama.

Naću kad budem ima vrimena. Nema veze s tim našta te asociralo.


Vridi. Nadi, pa cemo prokomentirat, ako triba...

čim uhvatim vrimena.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/09/2019 : 13:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Spock

@lwood:
Nije sporan Vuco, već ogroman broj žitelja naše Dalmacije koji gaje mržnju prema svemu na ovome svijetu, osim prema Hajduku.
I sad ćeš ti meni pokušat objasnit da to nije bolest.

Prekjučer, kad je Dinamo razbija Atalantu, sam vidio puno sretnih i zadovoljnih ljudi kojime je drago da je jedan HRVATSKI klub to napravio, a ovi psihopati su hodali kao muve bez glave. Nisi ih ništa smio pitati, ali ni dati do znanja da ti je drago, da te ne dostigne inkvizicija svemoćne narkomafijaške Torcide.

Samo da znate, zbog toga sve manje i manje ljudi navija za Hajduk. Od mojih deset kolega više nitko!! Samo neće govorit o tome javno jer im se ne da raspravljat s balavcima, narkomanima, seljačinama, jugonostalgičarima i kretenima. A kupovali smo i dionice svojevremeno...

Baš mene kopka šta ti i tebi slični nećete navijat za Hajduk. Jebe se meni za dinamo ,ja za njega ne navijam. Jel uopće kužiš pojam klupski nogomet?



Trebalo bi te biti briga. Prije desetak godina pola Slavonije je navijalo ili simpatiziralo Hajduk, a sada?
Kako ne kontaš da svakim ovakvim debilnim člankom gubite ogroman broj simpatizera, pa i navijača?
Mržnja nije dobra. Mržnja je zlo!
Ljubomora i zavist također.
To su obilježja psihopata kakvih se prosječni ljudi klone.

Ne, ne treba Torcida navijat za Dinamo, ali ne treba ni isijavati mržnju prema svemu što nije Hajduk.

Kad ti dođe do glave ovo što ti govorim, onda možda shvatiš.
U suprotnom, pomoći nema već će se nastaviti agonija "od ponosa do blata".

Tko čuje, shvatiti će!

Šta te toliko zanima Hajduk kad ne navijaš za njega? Po tvojem upisu shvaćan da si izgleda nabavija vazelin i sad čekaš da te svi guze. Od politike do HNS-a. Opet ti kažem pa probaj ovaj put i svatit,jebe mi se za druge klubove u hr. Da sutra i ugase Hajduk ja u hr neću za drugi klub navijat. A šta rekoh i ivanlou repka je za mene svršena priča za ovaj život.



Vidiš da ne želiš shvatit! Pročitaj još jednom što sam napisao.
Pravi navijač Hajduka ne može kazat da ga nije briga na to!
Normalno da navijam za Hajduk.
Da ne navijam ne bih pisao ovakve stvari u nadi da ću barem urazumiti ljude koje znam.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 13:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sta te briga tko sto i kako razumije...Klupski nogomet na stranu, ali neprihvatljivo je vrijedanje, blacenje i omalovazavanje nase reprezentacije,u bilo kojem obliku i nacinu,a koja je uz to, i uzgred budi receno, izvanredna i opceprihvacena, omiljena, rekao bi, diljem globusa. O iskazivanju mrznje preme istoj, od strane gle cuda, hrvatskih gradana, da ne govorim....To jednostavno nije normalno I za osudu je svake vrste.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/09/2019 : 13:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by lwood

Ma da,a da je obrnuta priča onda bi vam bija faca jel.


Ne. Ne bi...
For your info, jos dok smo bili teenageri, mulci, davali smo mu cvoke i penkale, zbog dikanstine...
Ajde nesto se s Zivim blatom i Klanjem ljudi, izvuka iz govana, ali opet je dikan na kub. A ovo u svezi reprezentacije je i dikanstina i bolest bez granica. Malo bi pisija, malo kakija, cudo kako to ljudi puse ka nesto simpaticno. U biti je teski barbarizam i seljastvo.


HAHAHAH
Ti si nekome davao penkale?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/09/2019 : 14:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
BTW., Vuco i ja smo iz istog sela.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 14:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by lwood

Ma da,a da je obrnuta priča onda bi vam bija faca jel.


Ne. Ne bi...
For your info, jos dok smo bili teenageri, mulci, davali smo mu cvoke i penkale, zbog dikanstine...
Ajde nesto se s Zivim blatom i Klanjem ljudi, izvuka iz govana, ali opet je dikan na kub. A ovo u svezi reprezentacije je i dikanstina i bolest bez granica. Malo bi pisija, malo kakija, cudo kako to ljudi puse ka nesto simpaticno. U biti je teski barbarizam i seljastvo.


HAHAHAH
Ti si nekome davao penkale?


Da! Nedorasloj, dosadnoj, balavurdiji, (koja se krije, jer jedino to I moze, iza tipkovnice),sa koje salje poraznu kolicinu gluposti, a pred kojom su kazani pure, koliko god treba !

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 14:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Apropo teme, bas me zanima tko ce mi zabraniti da sa djecom u kockastim dresovima popratim Hrvatsku na Poljudi 10-og listopada? Mozda neko od one rulje s ceste, s dva zuba u glavi, zamucenog uma maliganima I opijatima, indoktrinirani stavovima o kojima pojma nemaju, vec slijepo slijedeci drugu rulju kao stado, sto i jesu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/09/2019 : 15:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Apropo teme, bas me zanima tko ce mi zabraniti da sa djecom u kockastim dresovima popratim Hrvatsku na Poljudi 10-og listopada? Mozda neko od one rulje s ceste, s dva zuba u glavi, zamucenog uma maliganima I opijatima, indoktrinirani stavovima o kojima pojma nemaju, vec slijepo slijedeci drugu rulju kao stado, sto i jesu.



Zar nije tragično što uopće spominjemo takve teme? Mislim, bojati se nositi hrvatski dres usred Hrvatske! Strašno!

Mislim, ne bi trebalo biti nekoga strah nositi bilo čiji dres bilo gdje, ali ovo je već nadrealno.

Hajdukov nisam već dugo obukao, a hrvatski s ponosom nosim kad god mogu. Evo i sad je na meni, pa nek pati koga smeta...

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/09/2019 : 15:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nitko živ se ne boji nositi hrvatski dres.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/09/2019 : 15:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by lwood

Ma da,a da je obrnuta priča onda bi vam bija faca jel.


Ne. Ne bi...
For your info, jos dok smo bili teenageri, mulci, davali smo mu cvoke i penkale, zbog dikanstine...
Ajde nesto se s Zivim blatom i Klanjem ljudi, izvuka iz govana, ali opet je dikan na kub. A ovo u svezi reprezentacije je i dikanstina i bolest bez granica. Malo bi pisija, malo kakija, cudo kako to ljudi puse ka nesto simpaticno. U biti je teski barbarizam i seljastvo.


HAHAHAH
Ti si nekome davao penkale?


Da! Nedorasloj, dosadnoj, balavurdiji, (koja se krije, jer jedino to I moze, iza tipkovnice),sa koje salje poraznu kolicinu gluposti, a pred kojom su kazani pure, koliko god treba !


Da, ja se krijem iza tipkovnice.
Skoro pa nije bilo stripovskog događaja u zadnjih sedam, osam godina da se nisam pojavio na njemu.
I tamo sretao ljude s kojima sam bio i u ozbiljnijim prepirkama nego s tobom.
Za razliku od tebe koji se ne pojaviš nigdje nego se kod drugih raspitkuješ o meni, pa tu na forumu pričaš kako su ti "svi s Interlibera" o meni pričali kakav sam.
Moraš imati stvarno debeli obraz da pričaš o skrivanju iza tipkovnice.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 15:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Moram ti djecace ovo odgovoriti, iako je offtopic.
Ti da si bio negdje sto se svijeta stripa tice? Pa ja sam I zaboravio vec kolicinu onoga sto si ti tek poceo uciti... Da zbilja si u pravu, spomenuli su te neki ljudi kako camis u kutu, tipican 'nerd' kako su te opisali...Ja te i ne znam I nisam te nikad ni vidio I nemam zelju, ali mozda se I desi nikad ne znas... I nemoj zalaziti vise na ovu temu s priglupim poluproizvedenim postovima nevezanim za jednu veliku pricu kakva je nasa reprezentacija, Osim sto te to ne zanima nisi ni dorastao nekim pricama...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/09/2019 : 16:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Koga boli kukac šta si ti zaboravio ili nisi zaboravio?
Prezentiranje činjenice o mojem pojavljivanju na stripovskim događajima nije služilo da bi se predstavio nekakvim znalcem, već da pokaže koliko su tvoje izjave o mom skrivanju iza tipkovnice retardirane. Ali to bi ionako shvatio svakonosim tebe.
Spomenuli su neki ljudi da sam tipični nerd?
Eto, baš su to tebi spomenuli iz čista mira? Nadmašuješ sam sebe. A da si bio na IL, znao bi da nema tamo nekog kutka u kojem mogu čamiti sam jer jedva par ljudi stane na neki štand.

Sad molim te nastavi s pričama kojima nisam dorastao. Bit ću ti zahvalan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 17:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Koga boli kukac šta si ti zaboravio ili nisi zaboravio?
Prezentiranje činjenice o mojem pojavljivanju na stripovskim događajima nije služilo da bi se predstavio nekakvim znalcem, već da pokaže koliko su tvoje izjave o mom skrivanju iza tipkovnice retardirane. Ali to bi ionako shvatio svakonosim tebe.
Spomenuli su neki ljudi da sam tipični nerd?
Eto, baš su to tebi spomenuli iz čista mira? Nadmašuješ sam sebe. A da si bio na IL, znao bi da nema tamo nekog kutka u kojem mogu čamiti sam jer jedva par ljudi stane na neki štand.

Sad molim te nastavi s pričama kojima nisam dorastao. Bit ću ti zahvalan.


Nurosis reactiva,boy?
Pomalo... pocea si I bucat slova, rici, bestimat...Capalo te je, sta ces...nadoce to s godinama...valjda. Meni su tvoja dosadna prezentiranja cak i zabavna, na neki uvrnuti nacin. Ali ne na pogresnom topicu, znas ovdje ti se prica o jednoj reprezentaciji.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/09/2019 : 17:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Znaci torcida bi trebala navijat za dinamo?
quote:
Originally posted by Spock

@lwood:
Nije sporan Vuco, već ogroman broj žitelja naše Dalmacije koji gaje mržnju prema svemu na ovome svijetu, osim prema Hajduku.
I sad ćeš ti meni pokušat objasnit da to nije bolest.

Prekjučer, kad je Dinamo razbija Atalantu, sam vidio puno sretnih i zadovoljnih ljudi kojime je drago da je jedan HRVATSKI klub to napravio, a ovi psihopati su hodali kao muve bez glave. Nisi ih ništa smio pitati, ali ni dati do znanja da ti je drago, da te ne dostigne inkvizicija svemoćne narkomafijaške Torcide.

Samo da znate, zbog toga sve manje i manje ljudi navija za Hajduk. Od mojih deset kolega više nitko!! Samo neće govorit o tome javno jer im se ne da raspravljat s balavcima, narkomanima, seljačinama, jugonostalgičarima i kretenima. A kupovali smo i dionice svojevremeno...




Naravno. Ne samo da je HRVATSKI, nego je čak štoviše NAJHRVATSKIJI i NAJKATOLIČKIJI. Marković je bija vizionar kad je to reka. Ljudi mislili da je redikul, a vidi danas. Imaju direktnu vezu sa gospon međugorskon.
Grozno kakva su vrimena došla.
Čovik se opet boji reć da je Hrvat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 20/09/2019 17:09:43
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25900 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/09/2019 : 17:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ne znam čemu prepirke?
neka navija ko hoće a isto tako neka pusti i drugima nenavijati ili navijati protiv.
razlozi za jedno,drugo i treće ovise o ljudima i vjerovatno su totalno različiti od osobe do osobe.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/09/2019 : 17:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by ivanl

Apropo teme, bas me zanima tko ce mi zabraniti da sa djecom u kockastim dresovima popratim Hrvatsku na Poljudi 10-og listopada? Mozda neko od one rulje s ceste, s dva zuba u glavi, zamucenog uma maliganima I opijatima, indoktrinirani stavovima o kojima pojma nemaju, vec slijepo slijedeci drugu rulju kao stado, sto i jesu.



Zar nije tragično što uopće spominjemo takve teme? Mislim, bojati se nositi hrvatski dres usred Hrvatske! Strašno!

Mislim, ne bi trebalo biti nekoga strah nositi bilo čiji dres bilo gdje, ali ovo je već nadrealno.

Hajdukov nisam već dugo obukao, a hrvatski s ponosom nosim kad god mogu. Evo i sad je na meni, pa nek pati koga smeta...



Jel ti stvarno misliš da je nekog briga kako se oblačiš i koje dresove nosiš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.89 seconds. Snitz Forums 2000