forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2019 : 08:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
okanite se nepotrebnih postova...sve ću vas poizbacivat do eura 2020.
tema je nogometna...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6363 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 15/10/2019 : 08:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ivanl
Ni manje ni vise ta je Hrvatska gdje zivis,(zivim/zivimo) ista kao recimo Norveska za koju radim zadnjih deset godina, po nivou korumpiranosti pravosuda i politike,(normalno ti to neces povjerovati, jer imas vizije da je tamo 'med i mliko', a isto je...samo sto tamo, polako podize glavu neonacizam u svoj svojoj 'raskosi'...) Ili recimo Amerika,(ah taj famozni nedostizni USA uzor za sve), pun laznog morala, licemjera, rasizma, i agresivnog kapitalizma, koji gusi svaku jedinku koja iole skrece s propisanog puta, nehumani sistem zdravstva i socijale utemeljen na kupi me prodaj me/tko ima ima, a ko nema-jebi se sistemu...jer bio sam tamo, vidio, prosao to sve u prvom licu, trosio dzonove tim cestama...kao i jos sijaset drzava ,uredenja u kojim sam zivio od Koreje do Argentine...ali ionako to necete povjerovati, u svojim laznim vizijama neke srece, postenja, moralnosti, standarda etc, na drugim vam zamisljenim krasnim mjestima za zivot.



Ivane, tvoj najbolji post dosad.

Ostalima zahvaljujem da su raskrinkali našeg najvećeg monstruma LM.

Osim njega i njegovog frenda ZM, da ne zaboravimo i jedinog ratnog profitera IS, ostalo je kod nas sve sjajno i nemamo razloga za brigu i uzrujavanje.

Dakako LM ostaje kao najveće zlo i problem i o njemu treba naštancati još koju milijardu postova.





Ovakva nakaradna logika simptom je teškog stanja u kojem se kao društvo nalazimo.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4886 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 15/10/2019 : 08:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by jaki

Malo mi je čudno uzdizanje karaktera(nogometaš je odličan)čovjeka koji je priznao na sudu uzimanje novca za kojeg je znao da mu ne pripada i onda prenošenje istog do Mamića?
I sve mu je oprošteno jer igra dobar nogomet za reprezentaciju i grli se sa predsjednicom?
Je li to Hrvatska 2019 godine kakvu želimo?
Ako su nam već političari i pravosuđe kriminalni nemojmo mi biti ovce pa biti slijepi i gluhi.




Pa zašto onda navijaš za Hajduk kad si tako jako moralan.....

Korumpirani političar im oprostio porezne dugove. Pa zar je to Hrvatska kakvu želimo 2019.g. ?

Briši odmah taj avatar moralisto.... ili ćeš ipak biti malo selektivan u svojoj slijepoci ?



Koliko ja znam Ivo Sanader je već 10 godina po sudovima i zatvorima, a i trenutno je u zatvoru.

Klub nije jedan čovjek, niti su klub ili reprezentacija oni koji su trenutno (nažalost, taj trenutak nekad jako dugo traje) stavili svoje gnjile šape na njih. Koji je točno kriminalni grijeh trenutne Hajdukove uprave i igrača? Ja ne pratim toliko, pa ozbiljno pitam, reci ako znaš?

Skandira li itko na Hajdukovim utakmicama Sanaderu, Vidoševiću i sličnima? Opet, ne idem na utakmice, pa ozbiljno pitam.

Ovdje na forumu, jaki i ostali "slijepi moralisti", jesu li oni promovirali također nedavno objavljenu Sanaderovu knjigu kao što ti i još neki promovirate Modrićevu biografiju?

A i zašto je Luka Modrić zaslužio kolektivnu amnestiju, a Ivo Sanader nije? Pa i Sanader je rođen kao "siromašni dječaćić" među kozama u nekakvim Dugobabama kraj Klisa. Kasnije je, citiram, "Sanaderova obitelj živjela u skromnom stanu u radničkoj četvrti Veli Varoš. Živjeli su vrlo siromašno, na samom socijalnom dnu. Problem je predstavljalo i to što je Sanaderov otac bio sklon alkoholu, pa je majka Ivanka bila primorana tražiti pomoć od Crkve, posebice od časnih sestara klarisa. Zbog neimaštine je Sanaderov otac otišao raditi kao gastarbajter u Njemačku, zbog čega se njegova obitelj našla na udaru komunističkih vlasti u Splitu." Pa kako vam se srce ne slomi na ovu priču?

Da ne govorimo kako je Sanaderova biografija takva da bi se moglo reći da je zadužio ovu državu više od jednog nogometaša: ratni ministar, indendant HNK, premijer, član društva hrvatskih književnika i hrvatskog centra PEN kluba, odlikovan najvećim odlikovanjima hrvatske države Veleredom kraljice Jelene s lentom i Danicom i Red kneza Trpimira s ogrlicom i Danicom (potonje dobio među prvima).

Za kraj, jer neki slabo kopčaju, a ovo je namijenjeno baš takvima: ne, ne mislim da je Ivo Sanader zaslužio amnestiju, niti da je Luka Modrić veći kriminalac od njega, Modrić mu nije ni blizu. No Sanader je u zatvoru, a Modrić je junak kojem se skandira na stadionima.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4886 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 15/10/2019 : 08:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
sorry globinjo, vidio sam tvoje upozorenje tek nakon što sam poslao post. no i bez njega bi to bilo to od mene, ne juriša mi se na vjetrenjače.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/10/2019 : 08:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Normalno da sam spomenuo druge, posto se traze za uzor ti drugi. A eto ja, kazem ti opet, to sam sve prosao osobno,i bitne razlike nisam vidio. Ne trebaju mi raznorazne statistike, elaborati, tudi izvjestaji. Osmotrio sam i omirisao to iz blizine. Ustvari vidio sam pravo stanje stvari. Vidio sam koliko je ovde dobro,(nase podneblje, nas prostor, nasa zemlja, kako god hoces...) I kako rekoh, ne trebas u to vjerovati. Nekako bi ti bilo najbolje da sam,(sami), to provjerite. Samo naprijed. Podite sljakat i zivit vani, pa onda polemizirajte. Ovako ostaje, da je najlakse srat po svome. Ne, i kod mene. Malo je mjesta za zivot kao ovo s kojeg smo potekli. Dvojim i da ima ijedno ravno ovome. Ajd da budem posten pa da se osvrnem na ljude, to ti je kao kad su pitali kaznjenika po izlasku s robije kako je bilo? Pa zatvor kao zatvor, ali oni ljudi...rekao je. Na ljudima treba poraditi. Pa i pocevsi od ovih trenutnih forumasa koji neumorno seru po svome. Slazem se sto si rekao o poretku i nivoima uredenja koje treba proci. Ali da se manje sere, bilo bi puno lakse i bolje. Mene osobno smeta to konstantno iznuzdivanje po svojoj zemlji gomile/rulje/mase, koja nije bijelog svjeta okusila...nek proba tko god hoce. Eno vrata siroko otvorenih. Brze ce nazad podvijenih repova, prije nego sto su mislili.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/10/2019 : 09:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Isto kao i ja vidjeh upozorenje tek poslje prelaska na novu stranicu. Sorry Neno. To bi bilo to od mene na ovu temu.
Ostalo ce se odnositi na pobjedu koju moramo ostvariti u sad vec upitnoj Rijeci za mjesec dana.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16819 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/10/2019 : 09:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Vukozec, pitao si za Hajduk? Pa Hajduk jednako funkcionira kao i Dinamo, oni su prije nekoliko godina kao privatizirali klub, nešto su pravno formirali drugačije od Dinama ali to je pravno zamagljivanje naivnih navijača. Hajduk dobije manje love od Dinama, daleko manje i zbog toga mogu biti ljuti, ne na Dinamo nego na sustav koji tako funkcionira. Sustav je jednak za Dinamo/Hajduk i neki jadni klub iz treće županijske lige. Nemamo odvojen profesionalni i amaterski sport, rad sa mlađim uzrastima uglavnom služi za uzimanje para što od roditelja što od države za neke smutljivce. Svaki klub koji ima podosta mlađih kategorija dobije dosta novaca, naravno taj novac te mlađe kategorije ne potroše ni petinu. Kod potraživanja sredstava pišeš nekakvu vrstu projekta u kojem potražuješ novce, kod dobivanja novaca upotrebljavaju se određene tablice u kojima upravo mlađe dobne kategorije donose više bodova i samim time više novaca. Pravdanje sredstava ide prema onom projektu s određenom malom tolerancijom neusklađenosti jer ne možeš točno u godinu dana pogoditi ono što si planirao i ono što će se dogoditi, ako je novac potražnje pravdanje neusklađen iznad praga tolerancije taj bi se novac trebao vratiti. Problem je što su potraživanja prema projektu i dobivanje novca prema bodovanju iz tablica totalno oprečne. A da ne govorim kako se u papirima sve može prema zakonsko pravnim regulativama pokriti.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2526 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 15/10/2019 : 09:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ivanl
Ni manje ni vise ta je Hrvatska gdje zivis,(zivim/zivimo) ista kao recimo Norveska za koju radim zadnjih deset godina, po nivou korumpiranosti pravosuda i politike,(normalno ti to neces povjerovati, jer imas vizije da je tamo 'med i mliko', a isto je...samo sto tamo, polako podize glavu neonacizam u svoj svojoj 'raskosi'...) Ili recimo Amerika,(ah taj famozni nedostizni USA uzor za sve), pun laznog morala, licemjera, rasizma, i agresivnog kapitalizma, koji gusi svaku jedinku koja iole skrece s propisanog puta, nehumani sistem zdravstva i socijale utemeljen na kupi me prodaj me/tko ima ima, a ko nema-jebi se sistemu...jer bio sam tamo, vidio, prosao to sve u prvom licu, trosio dzonove tim cestama...kao i jos sijaset drzava ,uredenja u kojim sam zivio od Koreje do Argentine...ali ionako to necete povjerovati, u svojim laznim vizijama neke srece, postenja, moralnosti, standarda etc, na drugim vam zamisljenim krasnim mjestima za zivot.



Ivane, tvoj najbolji post dosad.





hahaha ovo me stvarno dobro nasmijalo. a gle, kad se sjetim svog ostalog njegovog piskaranja možda si i u pravu, ne znam... ali meni je ovo samo još jedan nepotreban, infantilan, besmislen post... promišljanje u rangu "ne voliš batmana? znači tvrdiš da je paja patak bolji. e pa nije! i sad ću ti objasniti zašto..." samo još jedno trpanje vlastitog minusa (izmaštanog u plus) u tuđa usta. još jedan podsjetnik zašto sam lika vratio na ignore. 

... i ja vidjeh upozorenje tek poslje prelaska na novu stranicu. sorry Neno.  

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/10/2019 : 10:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by tinton

Valovi na Poljudu?
Bolje bi bilo da nisam ni vidio.


a šta ti je tu čudno...ni prvi ni zadnji valovi na poljudu...


Pa dobro, možda je izgledalo kao naglašavanje Poljuda, ali to je samo zato što je u prethodnim utakmicama publika tamo iskazivala nešto manje klobučarstva nego drugdje.
Generalno, valovi na nogometnim utakmicama su dno i trebali bi biti rezervirani za nemaštovite rukometne i ine publike.
Al, ok, nije veća sramota nego skandirati "Luka, Luka".




Zar bi se 35000 ljudi trebalo nalaziti mjesecima ranije da usklade koreografiju?
I recitirati Tolstoja?


Jel' me ovo stvarno pitaš?
Valovi+skandiranje "Luka, Luka" i pravljenje koreografije+citiranje Tolstoja su jedine dvije opcije na nogometnoj utakmici?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/10/2019 : 10:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab



... i ja vidjeh upozorenje tek poslje prelaska na novu stranicu. sorry Neno.  



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/10/2019 : 10:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

okanite se nepotrebnih postova...sve ću vas poizbacivat do eura 2020.
tema je nogometna...



Je, tema je nogometna, a korupcija, kriminal i politika su integrirani dio hrvatskoga nogometa tako da se ili ostavi moderiraranja ili dođi sebi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/10/2019 : 10:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Da, dosta o politici, ajmo malo o nogometu.
Npr., dugo nismo Strinića pljuvali, a bio je skroz nevidljiv na zadnjih nekoliko utakmica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2019 : 10:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

okanite se nepotrebnih postova...sve ću vas poizbacivat do eura 2020.
tema je nogometna...



Je, tema je nogometna, a korupcija, kriminal i politika su integrirani dio hrvatskoga nogometa tako da se ili ostavi moderiraranja ili dođi sebi.



a šta nije u ovoj državi u doticaju s gore navedenim...ja sam svoje rekao...ostavite se onoga šta i tice na grani znaju...ne otkrivate ništa novo...amen...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/10/2019 : 11:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

okanite se nepotrebnih postova...sve ću vas poizbacivat do eura 2020.
tema je nogometna...



Je, tema je nogometna, a korupcija, kriminal i politika su integrirani dio hrvatskoga nogometa tako da se ili ostavi moderiraranja ili dođi sebi.



a šta nije u ovoj državi u doticaju s gore navedenim...ja sam svoje rekao...ostavite se onoga šta i tice na grani znaju...ne otkrivate ništa novo...amen...


I tice na grani znaju????
Pa pogledaj ovaj topic jebote????

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25966 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/10/2019 : 11:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Laž je da je Hajduku Sanader oprostio dugove.
Istina je da su dugovi preoblikovani i darovani Gradu Splitu kao vlasništo tako da je Hajduku sad većinski vlasnik Grad Split.
Od kada je biranje Nadzornog Odbora Hajduka(znači ne upravljanje klubom) preuzela udruga Naš Hajduk,Hajduk je sve svoje dugove vratio (preko 100 milijuna kuna) i sad posluje u pozitivi.Morate biti slijepi i klubaški zadojeni da tvrdite da su Hajduku posušeni dugovi.Dinamu su posušeni dugovi još početkom dvijetisućetih :
https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/46927/neduzni-dinamo-vise-od-120-milijuna-kuna-duga-isparilo-s-nestalom-croatijom
A da još ne ulazimo po Bandićevim rijećima o uloženih 550 milijuna kuna Grada Zagreba u klub tokom zadnjih petnaestak godina.Uloženih u jednu udrugu građana koja još uz to posluje na kriminalan način.Hajduk za to cijelo vrijeme od Grada Splita nije dobivao ni kune sve do zadnjih 4-5 godina kad Grad Split izdvaja za omladinsku školu nekoliko milijuna kuna godišnje(kao i za ostale sportske klubove u gradu).Znaći za svoje vlasništvo jer je Grad Split večinski vlasnik.Grad Split nije htio ni biti jamac za kredit koji bi spasio Hajduka dok ga nisu "prisilili"navijači.Znači,ne da pokloni Hajduku novce nego da samo bude jamac.
Razumin ja one koji žive od tih kriminalnih novaca:Mamića,obitelj mu,razne suce(nogometne i one prave),funkcionere hnsa,vrhušku hdza i ostale političare iz drugih stranaka,ljude koji su vezani poslom legalnim i manje legalnim sa njima da je njima sve OK ali da razumin ove ostale koji od toga nemaju ništa a stalno su na braniku kriminalaca (kao ovi neki forumaši)je totalni mazohizam.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2019 : 11:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

okanite se nepotrebnih postova...sve ću vas poizbacivat do eura 2020.
tema je nogometna...



Je, tema je nogometna, a korupcija, kriminal i politika su integrirani dio hrvatskoga nogometa tako da se ili ostavi moderiraranja ili dođi sebi.



a šta nije u ovoj državi u doticaju s gore navedenim...ja sam svoje rekao...ostavite se onoga šta i tice na grani znaju...ne otkrivate ništa novo...amen...


I tice na grani znaju????
Pa pogledaj ovaj topic jebote????



nekima treba malo duže,nekima ni toliko nije dosta...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2019 : 11:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Laž je da je Hajduku Sanader oprostio dugove.
Istina je da su dugovi preoblikovani i darovani Gradu Splitu kao vlasništo tako da je Hajduku sad većinski vlasnik Grad Split.
Od kada je biranje Nadzornog Odbora Hajduka(znači ne upravljanje klubom) preuzela udruga Naš Hajduk,Hajduk je sve svoje dugove vratio (preko 100 milijuna kuna) i sad posluje u pozitivi.Morate biti slijepi i klubaški zadojeni da tvrdite da su Hajduku posušeni dugovi.Dinamu su posušeni dugovi još početkom dvijetisućetih :
https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/46927/neduzni-dinamo-vise-od-120-milijuna-kuna-duga-isparilo-s-nestalom-croatijom
A da još ne ulazimo po Bandićevim rijećima o uloženih 550 milijuna kuna Grada Zagreba u klub tokom zadnjih petnaestak godina.Uloženih u jednu udrugu građana koja još uz to posluje na kriminalan način.Hajduk za to cijelo vrijeme od Grada Splita nije dobivao ni kune sve do zadnjih 4-5 godina kad Grad Split izdvaja za omladinsku školu nekoliko milijuna kuna godišnje(kao i za ostale sportske klubove u gradu).Znaći za svoje vlasništvo jer je Grad Split večinski vlasnik.Grad Split nije htio ni biti jamac za kredit koji bi spasio Hajduka dok ga nisu "prisilili"navijači.Znači,ne da pokloni Hajduku novce nego da samo bude jamac.
Razumin ja one koji žive od tih kriminalnih novaca:Mamića,obitelj mu,razne suce(nogometne i one prave),funkcionere hnsa,vrhušku hdza i ostale političare iz drugih stranaka,ljude koji su vezani poslom legalnim i manje legalnim sa njima da je njima sve OK ali da razumin ove ostale koji od toga nemaju ništa a stalno su na braniku kriminalaca (kao ovi neki forumaši)je totalni mazohizam.


evo
ovo smo ja i ostali postali tko zna koliko puta...ali tupio nekima forumu ili ticama...za kurac...ja razumin da netko može bit zadrt ili nerazuman...ali zadrt i nerauzman na kvadrat,to ne razumin...i da...


doli naš hajduk,oćemo titule...rezultat nije trend-za ideale ginu budale


https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15074 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/10/2019 : 11:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Jaki pišeš poluistine ,ali ne da mi se razglabat o tim glupostima.
Grad Zagreb je vlasnik 100% ( ne većinski ) kompleka Dinamovog stadiona i 90% tih novaca je platio za održavanje i neuspjelu modernizaciju stadiona ( na kojoj je nažalost maznuta najveća lova )...a o ostalom no coment

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 15/10/2019 11:55:01
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15074 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/10/2019 : 11:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by jaki

Laž je da je Hajduku Sanader oprostio dugove.
Istina je da su dugovi preoblikovani i darovani Gradu Splitu kao vlasništo tako da je Hajduku sad većinski vlasnik Grad Split.
Od kada je biranje Nadzornog Odbora Hajduka(znači ne upravljanje klubom) preuzela udruga Naš Hajduk,Hajduk je sve svoje dugove vratio (preko 100 milijuna kuna) i sad posluje u pozitivi.Morate biti slijepi i klubaški zadojeni da tvrdite da su Hajduku posušeni dugovi.Dinamu su posušeni dugovi još početkom dvijetisućetih :
https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/46927/neduzni-dinamo-vise-od-120-milijuna-kuna-duga-isparilo-s-nestalom-croatijom
A da još ne ulazimo po Bandićevim rijećima o uloženih 550 milijuna kuna Grada Zagreba u klub tokom zadnjih petnaestak godina.Uloženih u jednu udrugu građana koja još uz to posluje na kriminalan način.Hajduk za to cijelo vrijeme od Grada Splita nije dobivao ni kune sve do zadnjih 4-5 godina kad Grad Split izdvaja za omladinsku školu nekoliko milijuna kuna godišnje(kao i za ostale sportske klubove u gradu).Znaći za svoje vlasništvo jer je Grad Split večinski vlasnik.Grad Split nije htio ni biti jamac za kredit koji bi spasio Hajduka dok ga nisu "prisilili"navijači.Znači,ne da pokloni Hajduku novce nego da samo bude jamac.
Razumin ja one koji žive od tih kriminalnih novaca:Mamića,obitelj mu,razne suce(nogometne i one prave),funkcionere hnsa,vrhušku hdza i ostale političare iz drugih stranaka,ljude koji su vezani poslom legalnim i manje legalnim sa njima da je njima sve OK ali da razumin ove ostale koji od toga nemaju ništa a stalno su na braniku kriminalaca (kao ovi neki forumaši)je totalni mazohizam.


evo
ovo smo ja i ostali postali tko zna koliko puta...ali tupio nekima forumu ili ticama...za kurac...ja razumin da netko može bit zadrt ili nerazuman...ali zadrt i nerauzman na kvadrat,to ne razumin...i da...


doli naš hajduk,oćemo titule...rezultat nije trend-za ideale ginu budale





Slobodna Dalmacija mjerilo objektivnosti kad su Hajduk i Dinamo u pitanju

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16819 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/10/2019 : 12:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Laž je da je Hajduku Sanader oprostio dugove.
Istina je da su dugovi preoblikovani i darovani Gradu Splitu kao vlasništo tako da je Hajduku sad većinski vlasnik Grad Split.
Od kada je biranje Nadzornog Odbora Hajduka(znači ne upravljanje klubom) preuzela udruga Naš Hajduk,Hajduk je sve svoje dugove vratio (preko 100 milijuna kuna) i sad posluje u pozitivi.Morate biti slijepi i klubaški zadojeni da tvrdite da su Hajduku posušeni dugovi.Dinamu su posušeni dugovi još početkom dvijetisućetih :
https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/domaci-nogomet/clanak/id/46927/neduzni-dinamo-vise-od-120-milijuna-kuna-duga-isparilo-s-nestalom-croatijom
A da još ne ulazimo po Bandićevim rijećima o uloženih 550 milijuna kuna Grada Zagreba u klub tokom zadnjih petnaestak godina.Uloženih u jednu udrugu građana koja još uz to posluje na kriminalan način.Hajduk za to cijelo vrijeme od Grada Splita nije dobivao ni kune sve do zadnjih 4-5 godina kad Grad Split izdvaja za omladinsku školu nekoliko milijuna kuna godišnje(kao i za ostale sportske klubove u gradu).Znaći za svoje vlasništvo jer je Grad Split večinski vlasnik.Grad Split nije htio ni biti jamac za kredit koji bi spasio Hajduka dok ga nisu "prisilili"navijači.Znači,ne da pokloni Hajduku novce nego da samo bude jamac.
Razumin ja one koji žive od tih kriminalnih novaca:Mamića,obitelj mu,razne suce(nogometne i one prave),funkcionere hnsa,vrhušku hdza i ostale političare iz drugih stranaka,ljude koji su vezani poslom legalnim i manje legalnim sa njima da je njima sve OK ali da razumin ove ostale koji od toga nemaju ništa a stalno su na braniku kriminalaca (kao ovi neki forumaši)je totalni mazohizam.



Vidi se da se ne razumiješ kako sustav funkcionira. Sustav je jednak za sve i za Dinamo i za Hajduk i za neki županijski klub. To nije dobro ni pošteno. Nismo odvojili što je što.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16819 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/10/2019 : 12:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Zaboravih napisati. Ne znam zašto se zamarate tim glupostima tko je kome što oprostio. Na neki način je sad svejedno to što se dug oprostio, ali barem su Dinamo i Hajduk prestali posredstvom države reketariti neke moćne državne firme. Ili je to barem prividno tako.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/10/2019 : 12:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by tinton

Valovi na Poljudu?
Bolje bi bilo da nisam ni vidio.


a šta ti je tu čudno...ni prvi ni zadnji valovi na poljudu...


Pa dobro, možda je izgledalo kao naglašavanje Poljuda, ali to je samo zato što je u prethodnim utakmicama publika tamo iskazivala nešto manje klobučarstva nego drugdje.
Generalno, valovi na nogometnim utakmicama su dno i trebali bi biti rezervirani za nemaštovite rukometne i ine publike.
Al, ok, nije veća sramota nego skandirati "Luka, Luka".




Zar bi se 35000 ljudi trebalo nalaziti mjesecima ranije da usklade koreografiju?
I recitirati Tolstoja?


Jel' me ovo stvarno pitaš?
Valovi+skandiranje "Luka, Luka" i pravljenje koreografije+citiranje Tolstoja su jedine dvije opcije na nogometnoj utakmici?



Jel ti to sad mene pitaš nazad?
Zar cemo se ovako vrtiti u krug do sutra?
Poanta mog pitanja je očita. Skandiranje imena igrača je prihvatljiv načina navijanja za bilo koji sportski događaj.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4886 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 15/10/2019 : 12:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Vukozec, pitao si za Hajduk? Pa Hajduk jednako funkcionira kao i Dinamo, oni su prije nekoliko godina kao privatizirali klub, nešto su pravno formirali drugačije od Dinama ali to je pravno zamagljivanje naivnih navijača. Hajduk dobije manje love od Dinama, daleko manje i zbog toga mogu biti ljuti, ne na Dinamo nego na sustav koji tako funkcionira. Sustav je jednak za Dinamo/Hajduk i neki jadni klub iz treće županijske lige. Nemamo odvojen profesionalni i amaterski sport, rad sa mlađim uzrastima uglavnom služi za uzimanje para što od roditelja što od države za neke smutljivce. Svaki klub koji ima podosta mlađih kategorija dobije dosta novaca, naravno taj novac te mlađe kategorije ne potroše ni petinu. Kod potraživanja sredstava pišeš nekakvu vrstu projekta u kojem potražuješ novce, kod dobivanja novaca upotrebljavaju se određene tablice u kojima upravo mlađe dobne kategorije donose više bodova i samim time više novaca. Pravdanje sredstava ide prema onom projektu s određenom malom tolerancijom neusklađenosti jer ne možeš točno u godinu dana pogoditi ono što si planirao i ono što će se dogoditi, ako je novac potražnje pravdanje neusklađen iznad praga tolerancije taj bi se novac trebao vratiti. Problem je što su potraživanja prema projektu i dobivanje novca prema bodovanju iz tablica totalno oprečne. A da ne govorim kako se u papirima sve može prema zakonsko pravnim regulativama pokriti.



Dakle, govoriš da je sve po zakonu, drugim riječima kriminala u Hajduku danas nema, hvala na odgovoru.

Mamić i Modrić nisu dobili sudske pozive zato što je - kako kažeš, kao i svi drugi klubovi - Dinamo na legalan način dobio nekakve novce, već zato što su te javne novce koje su dobili izvukli u privatne džepove na onaj klasični lopovski način. Dakle radili su nešto što se nije moglo "zakonsko pravnim regulativama pokriti". A svakom pravom patriotu bi od samih novaca u cijeloj priči možda najviše trebalo smetati to što je junak nacije lagao pod zakletvom na sudu Republike Hrvatske. Ili imamo i volimo državu ili ne. Ako je imamo i volimo onda poštujemo njene temeljne institucije, zakone i sudove, te ne postavljamo nijednog pojedinca iznad Države.

Edited by - vukozec on 15/10/2019 12:29:47
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15074 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/10/2019 : 12:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Kruger

Vukozec, pitao si za Hajduk? Pa Hajduk jednako funkcionira kao i Dinamo, oni su prije nekoliko godina kao privatizirali klub, nešto su pravno formirali drugačije od Dinama ali to je pravno zamagljivanje naivnih navijača. Hajduk dobije manje love od Dinama, daleko manje i zbog toga mogu biti ljuti, ne na Dinamo nego na sustav koji tako funkcionira. Sustav je jednak za Dinamo/Hajduk i neki jadni klub iz treće županijske lige. Nemamo odvojen profesionalni i amaterski sport, rad sa mlađim uzrastima uglavnom služi za uzimanje para što od roditelja što od države za neke smutljivce. Svaki klub koji ima podosta mlađih kategorija dobije dosta novaca, naravno taj novac te mlađe kategorije ne potroše ni petinu. Kod potraživanja sredstava pišeš nekakvu vrstu projekta u kojem potražuješ novce, kod dobivanja novaca upotrebljavaju se određene tablice u kojima upravo mlađe dobne kategorije donose više bodova i samim time više novaca. Pravdanje sredstava ide prema onom projektu s određenom malom tolerancijom neusklađenosti jer ne možeš točno u godinu dana pogoditi ono što si planirao i ono što će se dogoditi, ako je novac potražnje pravdanje neusklađen iznad praga tolerancije taj bi se novac trebao vratiti. Problem je što su potraživanja prema projektu i dobivanje novca prema bodovanju iz tablica totalno oprečne. A da ne govorim kako se u papirima sve može prema zakonsko pravnim regulativama pokriti.



Dakle, govoriš da je sve po zakonu, drugim riječima kriminala u Hajduku danas nema, hvala na odgovoru.

Mamić i Modrić nisu dobili sudske pozive zato što je - kako kažeš, kao i svi drugi klubovi - Dinamo na legalan način dobio nekakve novce, već zato što su te javne novce koje su dobili izvukli u privatne džepove na onaj klasični lopovski način. Dakle radili su nešto što se nije moglo "zakonsko pravnim regulativama pokriti". A svakom pravom patriotu bi od samih novaca u cijeloj priči možda najviše trebalo smetati to što je junak nacije lagao pod zakletvom na sudu Republike Hrvatske. Ili imamo i volimo državu ili ne. Ako je imamo i volimo onda poštujemo njene temeljne institucije, zakone i sudove, te ne postavljamo nijednog pojedinca iznad Države.



Ako poštujemo temelje institucija, postavlja se pitanje "Zašto DORH nije podigao optužnicu protiv LM za laganje na sudu ???? "
Mamić sigurno nije pritisnuo DORH da ne tuži LM-a ili ????
Možda ti znaš ???

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4886 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 15/10/2019 : 13:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Risbo, protiv Modrića jest podignuta optužnica zbog krivokletstva, prati malo bolje.

Privremeno je odbačena, ne zato što je sud zaključio da je nevin, već zbor proceduralnih razloga: jer je praksa da se ne može podići optužnica za lažno svjedočenje dok sam proces na kojem je dano svjedočenje ne završi. Što znači da bi Modrića mogla čekati nova optužnica kad Mamićev proces konačno završi.
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000