forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/04/2020 : 22:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
zašto Avarel?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/04/2020 : 22:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ladic
stimac/simic/bilic/
jarni/stanic/asanovic/modric/boban
mandzo/suker
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2020 : 23:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

zašto Avarel?


Neznan ko ga je tako ovde na forumu još odavno nazva, ali mi se svidilo.Možda hello?
jel ti uopće znaš ko su Joe,Jack,Willam i Averell?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/04/2020 : 23:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
naravno, Daltoni
ali da nisi nabrojao svu četvericu ne bih se nikada sjetio da se pod Avarel misli na Daltona
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2020 : 23:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

naravno, Daltoni
ali da nisi nabrojao svu četvericu ne bih se nikada sjetio da se pod Avarel misli na Daltona


Taj nadimak je dobija ono kad je sa tribinon izvikiva tradicionalni hrvatski pozdrav. Onaj iz opere Zrinjski.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 02/04/2020 23:12:56
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/04/2020 : 08:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ladić
Srna, Kovač, Šimić, Jarni
Brozović
Modrić, Rakitić, Boban
Prosinečki
Šuker

Idealna za Španjolce 😀

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 03/04/2020 08:33:04
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 03/04/2020 : 09:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
4-4-2

Ladić
Srna/Lovren/Bilić/Jarni
Prosinečki/Boban/Modrić/Rakitić
Šuker/Mandžukić

Rezerve: Subašić/Štimac/Brozović/Da Silva
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/04/2020 : 13:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ladić
Srna, Kovač, Šimić, Jarni
Brozović
Modrić, Rakitić, Boban
Prosinečki
Šuker

Idealna za Španjolce 😀


Nije mi namjera raspravljat, nego čisto da topic ne bude samo nabrajanje.
Ja san pokuša složit ekipu ne samo na osnovu osobnih dojmova i klupske karijere, nego i po tragu koji su ostavili.
Prosinečki je meni izrazito drag, ali ako o reprezentaciji pričamo puno važniji je u tome periodu Asanović, koji je sveukupno lošiji igrač, ali je u reprezentaciji igra svoj najbolji nogomet. Prosinečki recimo u Francuskoj najvažnije utakmice uopće nije igra.
Meni je Tudor recimo najbolji naš stoper. 4-5 sezona, prije ozlijede i onda preranog kraja karijere, u Juventusu je igra nevjerovatno. Ali za reprezentaciju je Joe neusporedivo važniji.
Da ne gledan trag koji su ostavili, i Bokšić bi mi bija isprid Manđukića.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/04/2020 : 16:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Tudor puno kiseva, pa uništio nas u Portugalu. Meni je bio problem izostaviti kojeg od 5 veznjaka, pa stavio sve. Pros je za Aljošu doktor, bar po meni. Srećom imali smo dvije sjajne generacije. Istina za Bokšića, ozljede ga uništili, baš kao i Eduardo (s tim da je Eduarda i Mamić pred kraj reprezentativne karijere kočio), rezime Dudu mi je napadač broj 2. Za Pršu se slažem, jako drag igrač. Pokušao sam biti objektivan. Za golmana i obranu se svi više manje slažemo.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tex2

Ladić
Srna, Kovač, Šimić, Jarni
Brozović
Modrić, Rakitić, Boban
Prosinečki
Šuker

Idealna za Španjolce 😀


Nije mi namjera raspravljat, nego čisto da topic ne bude samo nabrajanje.
Ja san pokuša složit ekipu ne samo na osnovu osobnih dojmova i klupske karijere, nego i po tragu koji su ostavili.
Prosinečki je meni izrazito drag, ali ako o reprezentaciji pričamo puno važniji je u tome periodu Asanović, koji je sveukupno lošiji igrač, ali je u reprezentaciji igra svoj najbolji nogomet. Prosinečki recimo u Francuskoj najvažnije utakmice uopće nije igra.
Meni je Tudor recimo najbolji naš stoper. 4-5 sezona, prije ozlijede i onda preranog kraja karijere, u Juventusu je igra nevjerovatno. Ali za reprezentaciju je Joe neusporedivo važniji.
Da ne gledan trag koji su ostavili, i Bokšić bi mi bija isprid Manđukića.




"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/04/2020 : 16:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Slažem se osim za Subašića i Štimca, umjesto Sube Ladić ili Plete, a umjesto Štimca Olić u napad, pa onda Liverpoolovih 4 3 3 rapsodija

quote:
Originally posted by hello

Sad kad imamo i više nego dovoljno vremena za razmišljanje hoćemo li probat sastavit najbolju reprezentaciju u povijesti Hrvatske.
Evo ja bi ovako odabrao. Prvo sustav bi bio 3-5-2 jer tu mogu možda i najbolje uklopiti i staru i novu generaciju.

Subašić
Srna, Bilić, Štimac, R.Kovač, Jarni
Brozović, Modrić, Boban
Šuker, Manđukić

Dvojbe su bile Šimunić ili R.Kovač, ali Kovač je bio brži i malo pametniji igrač, Brozović ili Rakitić, Asanović, Prosinečki - izabrao sam Brozovića jer su Boban i Modrić vrhunski tehničari, a Brozović bi dao i onu "njemačku" snagu. Treća dvojba bila je Manđukić ili Bokšić, a odabrao sam Manđukića jer iako je Bokšić bio bolji igrač, Manđukić bi se po meni bolje slagao sa Šukerom, a bolji je i u igri glavom, a s obzirom da se Šuker nije baš vraćao u obranu anđukić je tim više potrebniji. Uglavnom to bi bio moj odabir.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/04/2020 : 16:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Šimića skoro nitko ili nitko nije stavio, a s njim je obrana bila jedna od najboljih u povijesti. Normalno da je i on pao pred kraj, ali 100 nastupa, većina odličnih!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/04/2020 : 16:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
NESVRSTANI: uvijek će biti važnih igrača tipa Aljoša, ja sam jednostavno birao umjetnika Prosa. Isto tako je Eduardo umjetnik za Bokšića.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/04/2020 : 16:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Tudor puno kiseva, pa uništio nas u Portugalu. Meni je bio problem izostaviti kojeg od 5 veznjaka, pa stavio sve. Pros je za Aljošu doktor, bar po meni. Srećom imali smo dvije sjajne generacije. Istina za Bokšića, ozljede ga uništili, baš kao i Eduardo (s tim da je Eduarda i Mamić pred kraj reprezentativne karijere kočio), rezime Dudu mi je napadač broj 2. Za Pršu se slažem, jako drag igrač. Pokušao sam biti objektivan. Za golmana i obranu se svi više manje slažemo.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tex2

Ladić
Srna, Kovač, Šimić, Jarni
Brozović
Modrić, Rakitić, Boban
Prosinečki
Šuker

Idealna za Španjolce 😀


Nije mi namjera raspravljat, nego čisto da topic ne bude samo nabrajanje.
Ja san pokuša složit ekipu ne samo na osnovu osobnih dojmova i klupske karijere, nego i po tragu koji su ostavili.
Prosinečki je meni izrazito drag, ali ako o reprezentaciji pričamo puno važniji je u tome periodu Asanović, koji je sveukupno lošiji igrač, ali je u reprezentaciji igra svoj najbolji nogomet. Prosinečki recimo u Francuskoj najvažnije utakmice uopće nije igra.
Meni je Tudor recimo najbolji naš stoper. 4-5 sezona, prije ozlijede i onda preranog kraja karijere, u Juventusu je igra nevjerovatno. Ali za reprezentaciju je Joe neusporedivo važniji.
Da ne gledan trag koji su ostavili, i Bokšić bi mi bija isprid Manđukića.






Pa da, to ti i govorin za Tudora. U Juventusu je bija fantastičan u reprezentaciji loš. A i za Prosinečkog se slažemo, najmanje klasa više od Asanovića, ali kako san reka, Asanović je za reprezentaciju bija važniji igrač. Možda je i Ćiro za to kriv.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/04/2020 : 16:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo većina igrača koje ste birali je iz generacije 98 iako je po rezultatu generacija 18 bolja
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/04/2020 : 16:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

NESVRSTANI: uvijek će biti važnih igrača tipa Aljoša, ja sam jednostavno birao umjetnika Prosa. Isto tako je Eduardo umjetnik za Bokšića.


Ma sve 5, zato san i reka da mi se ne raspravlja, nego čisto malo da ubijemo vrime.
Šta se Bokšića tiče, nekako mi se čini da je ljudima osta u pamćenju ka dobar trkač, ali recimo Manđukić ili Olić mogu ovakvu tehniku samo samo sanjat. Pogledaj samo gol na 1:45.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/04/2020 : 16:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Šimića skoro nitko ili nitko nije stavio, a s njim je obrana bila jedna od najboljih u povijesti. Normalno da je i on pao pred kraj, ali 100 nastupa, većina odličnih!


Slažen se. Bilić i Kovač su mi ipak bolji, ali san se dvoumija između njega i Joa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11688 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/04/2020 : 16:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ubacio sam zamjene:

Ladić (Subašić)
Srna (Vrsaljko), Kovač (Šimić), Lovren (Ćorluka), Jarni (-)
Modrić (-), Prosinečki (Boban), Brozović (N.Kovač), Rakitić (Aljoša),
Šuker (-), Mandžukić (Bokšić)

Izbornik: Dalić
Supervizor (trener svih trenera): Ćiro

Have mercy
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/04/2020 : 16:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Ladić(Subašić),
Srna(Vrsaljko),Lovren,Štimac,Jarni,
Kovač N.,Brozović,
Rakitić,Modrić,Boban,
Eduardo(Šuker)
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/04/2020 : 17:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Obje su generacije imale kemiju, obrana je definitivno bila naš zaštitni znak, s godinama smo tu pali, veznjaka je uvijek bilo, ali moglo bi ih usfaliti u budućnosti, baš kao i napadača.

quote:
Originally posted by tihomirduras

Zanimljivo većina igrača koje ste birali je iz generacije 98 iako je po rezultatu generacija 18 bolja


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/04/2020 : 17:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Zanimljivo većina igrača koje ste birali je iz generacije 98 iako je po rezultatu generacija 18 bolja


I jedno i drugo je vrhunski rezultat tako da to ne bi tribalo bit presudno. R.Kovač recimo nije sudjelova ni u jednome od tih uspjeha pa je opet skoro svima na listi.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/04/2020 : 17:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Obje su generacije imale kemiju, obrana je definitivno bila naš zaštitni znak, s godinama smo tu pali, veznjaka je uvijek bilo, ali moglo bi ih usfaliti u budućnosti, baš kao i napadača.

quote:
Originally posted by tihomirduras

Zanimljivo većina igrača koje ste birali je iz generacije 98 iako je po rezultatu generacija 18 bolja





Vezni red je uvijek bio top. Vjerovatno poslije ove generacije bude pad ali imamo puno mladih potencijala samo je pitanje kako će se razvijati. Golman bi trebao biti siguran 10ak godina, obrana Perić, ćaleta car, netko drugi iskreno nisam nešto pratio, u vezi opet imamo Kovačić, Vlašić, Brekalo,za neke mlade napadače baš i nisam čuo
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 03/04/2020 : 17:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Gabrić
Bilić, Šimić, Brozović, Jarni
Modrić, Asanović, Prosinečki
Pršo, Manđukić, Eduardo


Na klupi: Subašić
Lovren, Štimac (strašan obrambeni, ali za današnji nogomet bi bilo previše crvenih kod njega)
Srna, Rakitić
Šuker (jednostavno mi je preljigav da ga stavim u prvu momčad, ali definitivno jedan od najboljih napadača)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/04/2020 : 17:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Obje su generacije imale kemiju, obrana je definitivno bila naš zaštitni znak, s godinama smo tu pali, veznjaka je uvijek bilo, ali moglo bi ih usfaliti u budućnosti, baš kao i napadača.

quote:
Originally posted by tihomirduras

Zanimljivo većina igrača koje ste birali je iz generacije 98 iako je po rezultatu generacija 18 bolja




Istina.
Bilić,Jerkan,Štimac, i onda kad je otiša Jerkan je tu poziciju najčešće igra Soldo, koji je isto bija odličan igrač. Šimić je u to vrime najčešće igra desnoga beka. To je i u Milanu najčešće igra.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/04/2020 : 17:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tihomirduras

Zanimljivo većina igrača koje ste birali je iz generacije 98 iako je po rezultatu generacija 18 bolja


I jedno i drugo je vrhunski rezultat tako da to ne bi tribalo bit presudno. R.Kovač recimo nije sudjelova ni u jednome od tih uspjeha pa je opet skoro svima na listi.





Ma naravno u to međuvrijeme nije niti bilo nekih fantazista u veznom redu osim Mikija na zalasku karijere pa im je forte bilo čvrsta i kompaktna sredina sa naglaskom na obranu. Slažem se za Asanovića vrhunski u reprezentaciji u klubovima puno slabiji, ne da nije valjao kad bi igrao u klubu nego kad bi igrao za hrvatsku to je gotovo uvijek bilo vrhunski
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/04/2020 : 17:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
B postava 3-5-2

Runje
Šimić/Štimac/Tudor
Stanić/Prosinečki/Brozović/Rakitić/Ćorluka
Bokšić/Pršo

Ćorluka je livo jer niti jedan livi bek nije odigra ništa slično onome šta je Ćorluka odigra na toj poziciji u Turskoj.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.2 seconds. Snitz Forums 2000