forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 734

adriano
Advanced Member

Croatia
4438 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/06/2024 : 10:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
bolje za izbornika nego da se vrati u hajduk
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/06/2024 : 10:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

8 minuta naknade nas je ubilo..pas mater i sucu..kad su Talijani u prvom dijelu rastezali bila je minuta..smrad sudački



Collina je točno znao kakvog suca treba poslati da sudi njegovim Talijanima. Onakvog koji nije uspio bez VARa vidjeti penal koji je odmah vidio svatko drugi.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4438 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/06/2024 : 11:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ne bi ga ni sudio da nije VAR-a. meni je simptomatično kako je odmah svirao kraj poslije talijanskog gola, ali ako je tako pedantan, trebao je pustit da se igra još minutu, jer su talijani zabili gol minutu prije kraja.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30519 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/06/2024 : 11:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Za suca se zna da je skandalozno loš, mislim da je već i bio suspendiran u prošlosti zbog lošeg suđenja na jednom velikom natjecanju, ne sjećam se više kojem, pa je pitanje što uopće radni na EP? Sinoć je malo navlačio za Talijane, ali tako je to uvijek, većina sudaca uvijek navlači za velike, a koliko god smo mi ime, Talijani su Talijani! Mogao je još pustiti da se igra dvije minute nakon gola, a i mogao je ne dosuditi 8 minuta dodatka, kao da smo i mogli odugovlačiti sabijeni u svom šesnaestercu. Kad se ovako gleda, to su bitne stvari, znači sudac je baš utjecao na rezultat. Svejedno igra Hrvatske na ovom EP je bila dosta loša i treba biti pametan da u budućnosti opet budemo konkurentni.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/06/2024 : 11:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

ne bi ga ni sudio da nije VAR-a. meni je simptomatično kako je odmah svirao kraj poslije talijanskog gola, ali ako je tako pedantan, trebao je pustit da se igra još minutu, jer su talijani zabili gol minutu prije kraja.



Potpuno se slažem. Poslan je po zadatku i zadatak je obavio. Nagrada će vjerojatno biti suđenje polufinala prvenstva. Barem ona vidljiva nagrada.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/06/2024 : 11:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ja bi potpisa odma da Hajduk ima ovakvo suđenje u HR prvenstvu kakvo je imala reprezentacija na Euru(uključujući i jučerašnje).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16743 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 25/06/2024 : 11:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Primit u dvi utakmioce golove u zadnjim sekundama izgleda nije slučajno.


To ne može nikad da bude slučajno.

Hrvatska je sinoć odigrala iznad očekivanja. Italija baš loša.

Vjerovatno je presudio pad koncentracije, isto kao protiv Albanije.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46984 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/06/2024 : 12:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Eto sad je sudac kriv.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15422 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/06/2024 : 12:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Eto sad je sudac kriv.



Je sudac je kriv..imali smo u igri dva desna beka, a sa te strane usamljeni talijan nam zabije gol..jebeš suca

Je sudac je kriv..kaj Perišić sa pola trena zadnju minutu šalje dugu loptu naprijed (koju smo igubili i iz napada Talijana popušili),umjesto da vrati dugu loptu prema Livakoviću...jebeš suca

Inače sudac je najobičnije smeće bez obzira na sve

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 25/06/2024 12:29:12
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
628 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 25/06/2024 : 12:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zašto bi to bilo smiješno, bez obzira što smo turnir loše odigrali ovdje je sigurno i ovaj sudac bio dosta značajan i zbraja se u važne elemente koji su izazvali naše ispadanje... (uz čudne Dalićeve odluke, lošu igu naših "senatora" itd).

Dosudio nam je puno previše žutih kartona od koji sigurno par uopće nije trebao dodijeliti ili ako već ima takav kriterij onda ga primjenjivati i na Talijane. Igrači koji imaju žuti automatski moraju paziti i ne ići u oštre duele da ne bi dobili drugi žuti koji bi im ovaj očigledno lagano zabiberio. I naravno da su to Talijani koristili.

Ono sramotono čekanje da se javi var i onda još ide gledati sam i ako se iz svemira vidjelo da je Talijan ne samo ovlaš dirao loptu rukom nego joj je skrenuo putanju, no po negovu žalost morao je svirati penal jer je bilo preočito i na kraju 8 minuta nadoknade što je apsurdno dugo s obzirom da uopće nije bilo dugih prekida i onda nakon talijanskog gola svira kraj iako je ostalo još barem minuta do kraja. Vidi čuda tu je valjda pustio da vrijeme ide kod talijanskog slavlja. Mogao nam je barem dati šansu da odigramo zadnji napad...
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
628 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 25/06/2024 : 12:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Jedino što je dobro u svemu ovome što ću sada gledati utakmice u miru, sada samo još čekam da ispadnu Talijančine ( i ovako i onako neće daleko dogurati) i Englezi (ne treba se puno objašnjavati :)) i što se mene tiče to je to, ostali mi rezultati više nisu bitni. Samo da utakmice budu zanimljive!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2813 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 25/06/2024 : 12:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by lwood

Eto sad je sudac kriv.



Je sudac je kriv..imali smo u igri dva desna beka, a sa te strane usamljeni talijan nam zabije gol..jebeš suca

Je sudac je kriv..kaj Perišić sa pola trena zadnju minutu šalje dugu loptu naprijed (koju smo igubili i iz napada Talijana popušili),umjesto da vrati dugu loptu prema Livakoviću...jebeš suca

Inače sudac je najobičnije smeće bez obzira na sve



Nemoj.
Sad si me podsjetio na Rakitićevu dugu loptu u kontru protiv Turske u zadnjoj minuti utakmice 2008. Kao da ovo sinoć nije bilo dovoljno okrutno.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15422 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/06/2024 : 12:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lorda

Jedino što je dobro u svemu ovome što ću sada gledati utakmice u miru, sada samo još čekam da ispadnu Talijančine ( i ovako i onako neće daleko dogurati) i Englezi (ne treba se puno objašnjavati :)) i što se mene tiče to je to, ostali mi rezultati više nisu bitni. Samo da utakmice budu zanimljive!



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8138 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/06/2024 : 12:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by lwood

Eto sad je sudac kriv.



Je sudac je kriv..imali smo u igri dva desna beka, a sa te strane usamljeni talijan nam zabije gol..jebeš suca

Je sudac je kriv..kaj Perišić sa pola trena zadnju minutu šalje dugu loptu naprijed (koju smo igubili i iz napada Talijana popušili),umjesto da vrati dugu loptu prema Livakoviću...jebeš suca

Inače sudac je najobičnije smeće bez obzira na sve



Nemoj.
Sad si me podsjetio na Rakitićevu dugu loptu u kontru protiv Turske u zadnjoj minuti utakmice 2008. Kao da ovo sinoć nije bilo dovoljno okrutno.

Turska je bila podnošljiva jer smo znali da imamo generaciju koja je spremna za velike stvari i igrali smo dobar nogomet. Sad imamo generaciju koja odlazi i igramo nogomet od kurca. Tada smo se s pravom mogli nadat, sada nam slijedi remont i lutanja. Volio bi da se varam.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/06/2024 : 13:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://www.jutarnji.hr/sn/euro/skupina-b/dalic-kroz-suze-neki-su-imali-figu-u-dzepu-jednom-igracu-cu-se-jos-danas-ispricati-15475167
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12243 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 25/06/2024 : 13:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Nije potreban nikakav veći remont. Selekcija je tu.
Oprostit će se 4-5 igrača, zamijenit će ih mlađi koji su već unutra.

Problem je izbornik. (Ako Dalić odluči dati otkaz ili mu bude uručen.)

Have mercy
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12866 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/06/2024 : 13:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by lwood

Eto sad je sudac kriv.



Je sudac je kriv..imali smo u igri dva desna beka, a sa te strane usamljeni talijan nam zabije gol..jebeš suca

Je sudac je kriv..kaj Perišić sa pola trena zadnju minutu šalje dugu loptu naprijed (koju smo igubili i iz napada Talijana popušili),umjesto da vrati dugu loptu prema Livakoviću...jebeš suca

Inače sudac je najobičnije smeće bez obzira na sve



Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46984 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/06/2024 : 13:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by lwood

Eto sad je sudac kriv.



Je sudac je kriv..imali smo u igri dva desna beka, a sa te strane usamljeni talijan nam zabije gol..jebeš suca

Je sudac je kriv..kaj Perišić sa pola trena zadnju minutu šalje dugu loptu naprijed (koju smo igubili i iz napada Talijana popušili),umjesto da vrati dugu loptu prema Livakoviću...jebeš suca

Inače sudac je najobičnije smeće bez obzira na sve






Jebate ovaj je pravi primjer izumirećeg Zapada
Za udžbenik

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46984 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/06/2024 : 13:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
I još pandur

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2639 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 25/06/2024 : 14:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Da sudija nije bio gej pandur, Hrvati bi osvojili Euro!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8138 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/06/2024 : 14:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da li je gej i boli me briga da li je, al da je pedercina to jest.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4438 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/06/2024 : 14:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
djubre
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12866 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/06/2024 : 14:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Da sudija nije bio gej pandur, Hrvati bi osvojili Euro!


Jos nije gotovo, samo nadam se da naši nisu otišli ca, jer ako ove sve 4 prodju u nasu korist, ko će ih sve okupit i vratit nazad u Njemačku 🤔

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4438 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/06/2024 : 15:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
da je mađarska odigrala remi , postojala bi realna šansa
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8078 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/06/2024 : 16:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
od svih ovih rezultata koji se trebaju posložiti, jedino što nije vjerojatno je da englezi dobiju slovence s 3:0 ili više
ostalo je u domeni vrlo vjerojatnog
nada umire zadnja, a ništa slađe ne bi bilo nego provući se dalje bez pobjede u grupnoj fazi, pa izbacit sve žive na penale do finala i osvojit turnir bez ijedne pobjede
koja bi to priča bila
ameri bi film snimali, samo ne znam tko bi modrića glumio

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 734 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.95 seconds. Snitz Forums 2000