forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Možda ne shvatite ozbiljno...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 08/06/2011 : 20:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
... Ali ozbiljno je. Ja i još jedan tip prevodimo Ultimate Spidermana na hrvatski, skenove. Naravno, sad bi se zapitali: "zašto, pobogu, prevodite kada imamo kiosk izdanje". E, pa, pošto kiosk izdanje sve sporije izlazi, mi smo počeli prevoditi i stare i nove nastavke i stavit ćemo ih na net, pogodne za download. Treba mi dobrovoljac za dizajnera koji će mi napraviti:

a) Praznu stranicu za impresum.
b) Praznu stranicu za poleđinu.

Ako bude netko htio, može čak i sređivati naslovnice, no sumnjam.

Eto, nadam se da će netko od vas pokazati dobru volju.
Ako želite prevoditi, ni to nije problem.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 08/06/2011 : 23:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message
da baš sam se to zapitao: od svih stripova baš ovog koji izlazi (nema veze sporo ili ne) na kioscima,
jer s ovim ja imam problem. jedno je da se širi spektar stipova koji su dostupni ljudima koji ne razume strane jezike (to je pohvalno) a drugo je da se minira nešto što je več postavljeno. koliko je uspešna prodaja USM ne znam ali da li če to pomoč toj prodaji.

da naglasim čudan mi je samo izbor stripa. ideja je inače ok. ali zašto ne neki naslov koji definitivno neče izač u ovom kraju svjeta?

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6586 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 09/06/2011 : 00:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
Postavljanje izdanja na net, koja neko već izdaje ovde, je po meni klasična piraterija i udar na nečiju egzistenciju. Čudim se kako Zagor12 ne oseća moralnu prepreku za ovakav čin?
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6586 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 09/06/2011 : 00:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
Možda shvatam preozbiljno?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/06/2011 : 00:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Piraterija.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000