forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 GNK DINAMO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 518

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/09/2016 : 23:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ujutro je skola, triba ti sna a torba sa knjigama je teska, i ne budes li ucia bit ces ka Tonka na misalici cili zivot..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/09/2016 : 23:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Ujutro je skola, triba ti sna a torba sa knjigama je teska, i ne budes li ucia bit ces ka Tonka na misalici cili zivot..



A zasto moras bit glup??
Ja cekam Globinja da mi odgovori i nema me vise na ovom podforumu,jel raspravljat o nogometu sa likovima kao sto ai ti meni je koma...

Ne moras komentirati,zaobidi me,stavi me na ignore!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/09/2016 : 23:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam



Ne moras komentirati,zaobidi me,stavi me na ignore!



Pa ti mene zazivas cilo vrime a ne ja tebe..i priznajem poprilicno sam glup lik, ali onolika kolicina gluposti koju si ti prosua na ovom forumu je nenadjebiva..i ja se nadam da stvarno imas 12 godina jer ako je istina da imas 20 i nesto ja sad pisem svoj zadnji post na ovom forumu..nema tog ignorea koji bi me natjera da dijelim pa makar i virtualni prostor s tobom..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 29/09/2016 23:26:05
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/09/2016 : 23:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Rahazlam



Ne moras komentirati,zaobidi me,stavi me na ignore!



Pa ti mene zazivas cilo vrime a ne ja tebe..i priznajem poprilicno sam glup lik, ali onolika kolicina gluposti koju si ti prosua na ovom forumu je nenadjebiva..i ja se nadam da stvarno imas 12 godina jer ako je istina da imas 20 i nesto ja sad pisem svoj zadnji post na ovom forumu..nema tog ignorea koji bi me natjera da dijelim pa makar i virtualni prostor s tobom..





Opa,hahahha too,ovo je vec bolji pokusaj uvrede,napredujes!

Postavio sam ti jedno pitanje i nisi odgovorio na njega,ne znam kako to ja tebe zazivam?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/09/2016 : 02:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

i to kaj veliš globinjo.

može se desit da ispadne tonka.




Moze, ali zato se ne moze desiti da ispadne izdajnik kao ti

Edited by - Tonka24 on 30/09/2016 02:49:22
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/09/2016 : 02:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by vešmašina

i to kaj veliš globinjo.

može se desit da ispadne tonka.





Odi u qurac
Ispljucao sam mobitel od smija
Svrati na interliber
Častim


Kuckove fore, covjek skoro 50 godina, zar ne mozes nista smisliti bolje sam?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/09/2016 : 02:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by Rahazlam

Globinjo ako ćeš mi stvarno odgovoriti bit ću ti vrlo zahvalan,međutim nisam te tražio elaborat nego u par rijeci,ali ako si mi spreman napisat elaborat još bolje!!

Bit ću ti vrlo zahvalan ako mi odgovoriš budući da ja to pitanje stalno postavljam,prije svega navijačima Hajduka(naravno ne dok sam u Dalmaciji,da me nebi fini,kulturni i miroljubiviji Dalmatinci razbili ko majmuna)također postavljam pitanje i ovim boysima tu iz Zagreba,još nisam dobio odgovor osim onoga:
Pa Mamić je lopov,pa on je sjebo nogomet u Hrvatskoj...Bez ikakvih suvislih i logičkih argumenata,otprilike ovako:To je tako zato sto je tako!!
Ne zadovoljavam se takvim odgovorima!!


Ma jebes Mamica i boyse,nego,nije me briga,ali sa dvanaest godina si toliko obisa i obilazis.Sta si ti,neki direktor,trgovacki putnik,manager?





Joj,kakvih dvanaest godina,to samo da zadovoljim Brnija jel mu je to jedina uvreda koju zna napisati!


Nevrijedaj covjeka moze on i bolje, nas bambi je jak i na djelima, evo iz prve ruke ti mogu reci da se htio pobit s menom
Ali malo se sve izmjenilo, posto sam prerastao bambija i fizicki i psihicki ne mogu vise da se bijem s njim...postao mi je previse drag
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/09/2016 : 02:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Kakva uvreda, pa sam si napisa da si balonja od 12 godina, to su cinjenice a ne uvrede..


A cirkusa, ne znam koliko moras biti naivan da povjerujes
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/09/2016 : 02:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Rahazlam



Ne moras komentirati,zaobidi me,stavi me na ignore!



Pa ti mene zazivas cilo vrime a ne ja tebe..i priznajem poprilicno sam glup lik, ali onolika kolicina gluposti koju si ti prosua na ovom forumu je nenadjebiva..i ja se nadam da stvarno imas 12 godina jer ako je istina da imas 20 i nesto ja sad pisem svoj zadnji post na ovom forumu..nema tog ignorea koji bi me natjera da dijelim pa makar i virtualni prostor s tobom..


Pazi rahazlame, bambi ti je iz one grupe gdje pisu gluposti na lancunu poput " da silva, etto, shago maksimirski zoo..." a danas slave 6-7 tamnoputijih igraca kao Bogove...
Zato pazi kome vjerujes.
I da rekao je da nece dolaziti na ovaj topic
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 30/09/2016 : 08:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
turbo limač šou.

tonka u punoj formi, a iz omladinskog pogona već se sprema tonka 2.0.

Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 30/09/2016 : 12:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Vesmasina je od onih Boysa koji vicu "Mamiću cigane odlazi iz svetinje" i "HNS pederi nogomet ste sjebali" a kad ga pitaš a zasto si protiv Mamica,zasto si protiv Hnsa??On nema pojma,uklopio se u mišljenje većine i samo ponavlja sta većina misli,nema svoje mišljenje!!

Vesmasina,nemaš vise od 20 godina jelda??

To bi bilo neko doba kad formiras neko svoje mišljenje,neke svoje stavove,uzimat stavove i mišljenja većine vrlo je jadno,nezrelo i glupo!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 30/09/2016 : 12:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Vesmasina vrijeđa zbog toga da izbjegne pitanje i odgovor na njega,osjeća se napadnuto i ugroženo,Brni vrijeđa jel je bezobrazan i jedini cilj u raspravi mu je da uvrijedi sugovornika!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 30/09/2016 : 12:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Ovaj Vesmasina je od onih Boysa koji vicu "Mamiću cigane odlazi iz svetinje" i "HNS pederi nogomet ste sjebali" a kad ga pitaš a zasto si protiv Mamica,zasto si protiv Hnsa??On nema pojma,uklopio se u mišljenje većine i samo ponavlja sta većina misli,nema svoje mišljenje!!

Vesmasina,nemaš vise od 20 godina jelda??

To bi bilo neko doba kad formiras neko svoje mišljenje,neke svoje stavove,uzimat stavove i mišljenja većine vrlo je jadno,nezrelo i glupo!!






Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/09/2016 : 14:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Ovaj Vesmasina je od onih Boysa koji vicu "Mamiću cigane odlazi iz svetinje" i "HNS pederi nogomet ste sjebali" a kad ga pitaš a zasto si protiv Mamica,zasto si protiv Hnsa??On nema pojma,uklopio se u mišljenje većine i samo ponavlja sta većina misli,nema svoje mišljenje!!

Vesmasina,nemaš vise od 20 godina jelda??

To bi bilo neko doba kad formiras neko svoje mišljenje,neke svoje stavove,uzimat stavove i mišljenja većine vrlo je jadno,nezrelo i glupo!!


Ma ne zna on gdje se nalazi, bitno da izvikuje glupave parole, i bitno da je on protiv nekoga...to sto ne zna tko mu glavu nosi na ramenima, manje vazno.
Cak se vise ni ne mogu naljutiti na njega, kad sam shvatio kakav je...to treba zaliti isto kao i ove gaydukovce.
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 30/09/2016 : 16:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
jebo me pas, čak i po stilu pisanja su isti.

tonka, da ti ovaj mali nije buraz?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/09/2016 : 16:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

jebo me pas, čak i po stilu pisanja su isti.

tonka, da ti ovaj mali nije buraz?



Pa reka je Ratatouille da ima starijeg brata (17 god.), mislim da je sad puno toga jasnije..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/09/2016 16:27:44
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 30/09/2016 : 16:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
ma tonka je na pragu 30 bez kučeta i mačeta, besposličar u vjerskoj sekti.

brat od kekeca je ipak na pragu punoljetnosti.. ima neke nade.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/09/2016 : 16:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

ma tonka je na pragu 30 bez kučeta i mačeta, besposličar u vjerskoj sekti.




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 30/09/2016 : 16:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Rahazlam

Ovaj Vesmasina je od onih Boysa koji vicu "Mamiću cigane odlazi iz svetinje" i "HNS pederi nogomet ste sjebali" a kad ga pitaš a zasto si protiv Mamica,zasto si protiv Hnsa??On nema pojma,uklopio se u mišljenje većine i samo ponavlja sta većina misli,nema svoje mišljenje!!

Vesmasina,nemaš vise od 20 godina jelda??

To bi bilo neko doba kad formiras neko svoje mišljenje,neke svoje stavove,uzimat stavove i mišljenja većine vrlo je jadno,nezrelo i glupo!!


Ma ne zna on gdje se nalazi, bitno da izvikuje glupave parole, i bitno da je on protiv nekoga...to sto ne zna tko mu glavu nosi na ramenima, manje vazno.
Cak se vise ni ne mogu naljutiti na njega, kad sam shvatio kakav je...to treba zaliti isto kao i ove gaydukovce.



Ma stvar je u tome da je Vesmasina uvijek u društvu svojih istomišljenika,kod njega se u društvu stalno ponavlja jedno te isto,te HNS kriv,te Mamić sjebo nogomet skupa sa Hnsom Itd...

To ti je ono kao ako većina tako misli to mora da je ispravno,sad se po prvi put u životu našao u situaciji da mora obranit svoj stav,obrazlozit argumentima svoje misljenje(koje nije njegovo nego je nametnuto)i eto problema!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 30/09/2016 : 16:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Rahazlam



Ne moras komentirati,zaobidi me,stavi me na ignore!



Pa ti mene zazivas cilo vrime a ne ja tebe..i priznajem poprilicno sam glup lik, ali onolika kolicina gluposti koju si ti prosua na ovom forumu je nenadjebiva..i ja se nadam da stvarno imas 12 godina jer ako je istina da imas 20 i nesto ja sad pisem svoj zadnji post na ovom forumu..nema tog ignorea koji bi me natjera da dijelim pa makar i virtualni prostor s tobom..



Ako sam ja prosipao gluposti o nekim stvarima o kojima sam pisao,zamisli samo koju bi količinu gluposti onda ti prosipao da si pisao o istim stvarima!?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/09/2016 : 16:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam


Ako sam ja prosipao gluposti o nekim stvarima o kojima sam pisao,zamisli samo koju bi količinu gluposti onda ti prosipao da si pisao o istim stvarima!?



Sigurno mi ne bi triba cili forum pojasnjavat razliku izmedu feminizma i feminiziranosti!!

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 30/09/2016 : 16:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Rahazlam


Ako sam ja prosipao gluposti o nekim stvarima o kojima sam pisao,zamisli samo koju bi količinu gluposti onda ti prosipao da si pisao o istim stvarima!?



Sigurno mi ne bi triba cili forum pojasnjavat razliku izmedu feminizma i feminiziranosti!!



Jelda?

Jebem ti feminizam i ko ga izmisli!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/09/2016 : 16:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 30/09/2016 : 16:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
A kad si samo zamislim da sam postavio vrlo jednostavno pitanje,nažalost nisam još dobio odgovor pa čekam Globinja!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/09/2016 : 19:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

A kad si samo zamislim da sam postavio vrlo jednostavno pitanje,nažalost nisam još dobio odgovor pa čekam Globinja!!


Lipo sam ti reka
Godišnji
A to je za dva mjeseca

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 518 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000