forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 GNK DINAMO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 518

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 02/03/2020 : 14:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger




Srića vaša da Hajduk gubi bodove protiv Gorice/Osjeka/Slavena...(Rudeš, Zelina i ostalo), jer bi van sad bija problem, bili bi bodovno opasno blizu, zar ne?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/03/2020 : 15:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Nakon koliko to godina? Kad je Hajduk zadnji put bio jak?
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 02/03/2020 : 18:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Kad je ova liga zadnji put bila jaka?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/03/2020 : 18:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Kad je Tito bia živ i sređiva titule.

Have mercy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/03/2020 : 21:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Kad je Čerček zadnji puta zabio za Dinamo...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 02/03/2020 21:52:25
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 03/03/2020 : 15:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Kad su Mešković i Brane Oblak igrali za Hajduk.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/03/2020 : 18:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Kad je Tito bia živ i sređiva titule.



ovi hercegovci prave šaljivdžije...kad je ono dinamo osvojio titov kup...a kad hajduk...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/03/2020 : 19:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote

AJMO PONOVIT GRADIVO:




Hajduk,za koji je receno kako je strogo jugoslaveski klub,miljenik Tita i tako to.Umjesto da pod takvim epitetima 1945. pokupi lovorike,uzme ponudeno mjesto rada i djelovanja(Beograd) i bude klub Vojske Jugoslavije ciji igraci bi automatski postali profesionalci s redovitim državnim primanjima,uspijeva imati petlje i ostati klub grada,Dalmacije i Hrvatske,odlucujuci se na težak put iz provincijskog manjeg grada spreman graditi buducnost puno težim,siromašnijim i nesigurnim putem.


Zagreb predaje mjesto sjedišta NSJ velikodušno i bratski Beogradu.

Zagreb,grad ciji su komunisti prodali imena svojih prijeratnih klubova,a igrace prepustili na milost i nemilost direktiva iz Beograda o prelasku u novoformirani Partizan,dobija Dinamo koji dugi niz godina nije ni bio prihvacen kao ljubav navijaca iz Zagreba,a vecu navijacku pažnju dobija tek 60-tih kad dolazi do najveceg uspjeha kluba kad su osvojili kup velesajamskih gradova.Stariji Zagrepcani ce vam rado spomenuti kako je u neka doba Zagreb imao više navijaca purgera,nego Dinamo.U to vrijeme rivalitet je bio cesto puta i na granicama fizickog sukoba,sve dok Dinamo djelovanjem komunista nije malo po malo zagušio klub iz Kranjceviceve,a Dinamo se poceo razvijati u prvi klub hrvatskog glavnog grada.Da budemo nacisto i Hajduk je iz svojih interesa slicno gušio rad kluba RNK Split koji je jednako kao i Hajduk imao svojih navijaca,ali pretežno lijeve orijentacije.Split se nije mogao nositi s bijelima.



Prva ratna prvenstva za Hajduk su bila krvava.Hajduk je kao klub iz malog grada trpio strahovit sudacki teror.Po pokroviteljstvom FSJ: 46/47 Hajduk cetvrti,Dinamo drugi,47/48 Dinamo prvi,mi drugi,48/49 mi treci oni iza nas.Zamislite mi jugoslavenski protežirani klub,a Dinamo prije nas osvaja prvenstvo Jugoslavije.Razlog lošeg tretmana Hajduka od FSJ-a leži i u onoj poznatoj posjeti Frane Matošica Beogradu kad je '47 reka u savezu da je doša kupit dva deka poštenja.Od tad su mu sva vrata bila zatvorena i nikad nije uspija skupit reprezentativnih nastupa koliko i zvezdini igraci iako je i za vrijeme rata bija jedan od najjacih igraca u prvoj talijanskoj lizi,gdje je igra pod prijetnjom o deportaciji obitelji u logor radi njegovih komunistickih nazora.


Godine 1950 svima je bilo pun kurac nepravdi i Hajduk je jednostavno odlucija osvojit prvenstvo i bez sudaca i bez milijuna.Na iniciranje pok. Vjenceslava Žuvele osnovana je Torcida,a po prepricavanju njegovog najboljeg prijatelja tad,Ante Dorica, Žuvela je bija odlucan hrvatski nacionalist koji je ima ideju da samo pravim organiziranim navijanjem uz totali pritisak na igrace Zvijezde,Hajduk može na Plinari do pobjede i prvog poslijeratnog prvenstva.Tako je i bilo rodena je Torcida,Hajduk je dobija Zvezdu,a poslije toga i Buducnost i prvi i jedini u povijesti našeg nogometa osvojio prvenstvo bez poraza.

Zvezda se žalila,Frane Matošic je bija kažnjen od igraca,Žuvela je otiša na robiju,al Torcida je ostala na okupu i živila je kontinuirano do današnjih dana s tim da je koristila i imena poput Devete Vilaje i Nesvrstanih,jer se samo ime Torcida iza 50-te nije smjelo javno koristit.


Vratimo se u 50-te,51 Dinamo drugi,Hajduk treci,52 mi prvaci,Dinamo cetvrti,a iz Splita stiže brzojav cestitki iz Hajduka Dinamu koji je remizira 2:2 s Zvezdom u Beogradu(drugi gol autogol), poslan od Bože Brokete: DOK JE SRCA BIT CE I KROACIJE,dok slicnu gestu koja je Broketu skupo stajala nikad nismo docekali od Dinama,52/53 mi drugi iza Zvezde na –2 boda,s tim da je Hajduk na zamolbu Perona i dopuštenje Kardelja radi vanjskopolitickih odnosa kasni 15 dana na povratku s južnoamericke turneje iz Argentine.Bez obzira na to FSJ donosi odluku da bijeli igraju u Splitu s juniorima protiv BSK-a i gube 2:0,te s juniorima izvlace samo 0:0 u Subotici sa lošim Spartakom i tako nam kradu prvenstvo.




53/54 vrhunac tretmana FSJ-a prema režimskom Hajduku,Vukas i Beara kasne na pripreme reprezentacije,ne svojom krivnjom,a kazna je mjesec dana neigranja za bijele,Hajduk je tad pokaza velicinu,ne izlaze iz protesta na utakmicu sa Sarajevom u Splitu,gube 3:0 namjerno,a u prijateljskom ogledu dobijaju Sarajevo 4:2 igrajuci samo za publiku na Plinari.Iza toga naravno bez Beare i Vukasa gubimo u Zagrebu,a prvak je naravno Dinamo,a mi tek cetvrti,ali znajuci cije je prvenstvo i na ciji mlin su odluke FSJ-a .


Idemo dalje 54/55 mi prvaci.Dinamo treci,a u prvi kup prvaka 55/56 FSJ šalje našu takticki i fizicki najbolju ekipu,Partizan,mada je poražen te godine u Splitu i u Beogradu.Partizan je izbacen tek u cetvrt finalu od Reala i to jedva.


55/56 mi dvanaesti,Dinamo cetvrti,56/57 mi treci oni peti,57/58 Dinamo prvak mi deveti,58/59 oni peti mi sedmi,59/60 oni drugi mi peti,60/61mi treci oni cetvrti,61/62 oni treci mi peti,62/63 oni drugi na minus pet, mi jedanaesti,odlucne bodove opstanka zaradili smo pobjedom 1:0 u Zagrebu,a Ante Doric mi svjedoci kako je potpredsjednik Hajduka Stipanovic dobio infarkt i preminio nako što nije postignut dogovor s Dinamom da nam puste utakmicu,utakmicu smo dobili golom Hlevnjaka a Ante Ivaniševic mi iz kuta Torcide kaže kako misli da nam je Škoric,vratar Dinama možda i pustija gol,a o Škoricu nešto više u sezoni65/66 ,



63/64 oni drugi mi deseti,64/65 oni osmi mi dvanaesti,65/66 oni drugi na minus osam, mi dvanaesti,afera Planinic,Hajduku oduzeto pet bodova,za opstanak je trebalo bar bod uzet Dinamu u Splitu,ali Škoric Kovacicu brani i jedanaesterac i mi gubimo,a umjesto spasonosnog boda,sa minus pet,spašava nas od ispadanja gol razlika.Dinamu bod ništa nije znacio jer mu je Vojvodina utekla osam,66/67 oni drugi mi sedmi,ostala je zapamcena po neredima i tucom s vojskom na utakmici sa Sarajevom,nakon koje je Hajduk kažnjen igranjem utakmice s beogradom u Rijeci kad je Torcida napravila veliku bakljadu oko stadiona i došla u velikom broju da bodri kažnjeni klub do visoke pomjede 4:1,

67/68 oni treci mi peti,68/69 oni drugi mi šesti,69/70 oni šesti mi sedmi,70/71 povijesna titula koja je imala vatrenu jesen 70-te i nevidene nerede nakon što je prekinuta utakmica Hajduk-Beograd 2:2(pogoden i komiran sudac Ristic).Nakon šta FSJ registrira utakmicu 0:3,došlo je do danonocnih demonstracija,bacanja i razbijanja svega što je Beogradsko i slicnog prizvuka,prava prethodnica Hrvatskom proljecu,što je urodilo takvim pritiskom da su najvece politicke partijske instance odlucile da se susret registrira 2:2 radi mira u državi,mada Hajduku taj jedan bod nebi uskratio put do osvajanja prvenstva i velike vešte u zadnjem kolu protiv Olimpije kad je cijeli stadion bio u bijelom a važevi i bengalke gorile su prije, za vrijeme i na kraju utakmice što se vidi iz filmskog i foto zapisa.71/72 oni osmi,mi deseti,72/73 oni osmi mi deveti,73/74 mi prvi oni sedmi,74/75 mi prvi oni peti,

75/76 oni treci,a mi bi bili prvi da Maksimovic nije produžavao utakmicu u Ljubljani Olimpija-Partizan 0:1,sve dok Partizan nije dao gol.Ništa nam nije vrijedilo to što smo dobili Partizan 6:1 u Beogradu i što je Ivic prorocanski hrabro tad izjavio: bit ce mo prvaci samo ako nam dozvole, a nisu nam dozvolili tri duple krune zaredom što do tad niko nije zabilježio.

76/77 oni drugi na minus devet, mi osmi,77/78 mi treci oni cetvrti,78/79 mi prvi,oni drugi,kupovali mi,kupovali oni,mi se bolje snašli,u zadnjem kolu na Koševu dobili smo Sarajevo,Dinamovci smatraju da su u tom prvenstvu zakinuti za titulu,s pravom ili ne prosudite kad izanaliziram proljece'82.,


79/80 mi peti,oni dvanaesti,vrlo bitno prvenstvo Hajduk-Zvezda prekinuta kod 1:1,smrt Tita taman kad smo ih imali dobit ,krenula je pjesma sa sjevera naravno,vojska Druže Tito mi ti se kunemo,ista ona radi koje su Slija i još dvojica privedeni u miliciju jer su ih šipkama napali ispred sjevera prije utakmice,Sliju je u kasnije nastalom ludilu pustilo doma a da ga nije ni zapisalo,mada je moga popušit dobar zatvor za napad na vojsku.Na ponovljenoj utakmici poraz i kamenovanje beogradskog vlaka na Brdima radi cega su 15-torica momaka zaradila pritvor.Samo da se zna i da se zakljuce šlagom sve blagodati kojima je drug Tito i njegov režim nagradivao Hajduka.
80/81 mi drugi iza Zvijezde minus dva boda,bez komentara,oni peti,


81/82 eto Dinamova proljeca,mi treci na minus pet bodova,nevidena krada u Maksimiru koštala nas je samo 0:0,istok je bio bijeli kao i vecinom 80-tih,sve do pred kraj kad smo prešli na jug.U Splitu nismo imali srece ali oduzeta su nam tri boda radi slucaja Petrov(ka i slucaj Andric) di je naša pobjeda u prostorijama FSJ s blagoslovom Zorislava Srebrica koji je zastupao hrvatske interese,kao i clanovi iz Srbije,Kosova,Vojvodine,Crne Gore i Makedonije u komisiji za žalbe FSJ-a kad su darovali Hajduku 0:3 za zelenim stolom.

Torcida je na transparentu taj rezultat objesila prekrižen i pomirila se s tim da ce hrvatski jedini i jedinstveni klub Dinamo bit prvak.82/83 mi drugi iza Partizana na minus dva,Dinamo treci s isto toliko,a remizirali smo gori i u Split,da bi Partizan bija prvak..83/84 mi peti,oni dvanaesti,Rijeka cetvrta,84/85 mi drugi iza Sarajeva ,oni šesti,prezadnje kolo Sarajevo u Skoplju s 1:0 do 1:2,mi protiv Želje 4:4,a do pred kraj smo vodili i bili prvaci s obzirom na 1:0 u Skoplju,zadnje kolo je Zvezda vec obecala Sarajevu,ali ni smo ni mi picke,pa smo dali 2:4 Dinamu u Poljudu i pocastili ih s kupom UEFA,jedna cisto jugoslavenska gesta dobre volje


.85/86 mi cetvrti,oni šesti,86/87 mi osmi,oni šesti,87/88 oni cetvrti mi osmi ,88/89 mi treci oni peti.89/90 oni drugi,mi treci,ali oboje s velikim zaostatkom za Zvezdom,90/91 oni drugi,mi šesti ali opet i jedni i drugi dosta iza Zvezde.






Rezime prvenstava,sjetimo se koliko ih je prema dokumentarcu ukradeno Dinamu.


Mogucnosti za zavjeru postoje u prvenstvima:51(gol razlika sa Zvijezdom),59/60(-1 sa Zvijezdom),66/67(-2 sa Sarajevom),68/69(-3 sa Zvijezdom),78/79(gol razlika s Hajdukom),82/83(-2 sa Partizanom i gol razlika s Hajdukom).Ni najzadrtiji purger nemože tražiti ništa više izvan ovih 6 mogucnosti.

Pogledajmo sa strane Hajduka,na isti nacin mogucnosti
za zavjeru su:51(-3 za Zvezdom i Dinamom),52/53(-3 za Zvijezdom),60/61(-2 za Partizanom.-1za Zvezdom),75/76(-1 za Partizanom),80/81(-2 za Zvezdom),81/82(-5 za Dinamom),82/83(-2 za Partizanom),84/85(-4za Sarajevom).Pokazalo se ovako naoko 8 mogucnosti najrealnijih,kao i 6 kad je u pitanju Dinamo.Neka svak donese svoj sud.


Za 80-te koje najbolje poznajem najreprezentativnij dokaz gaženja bijelih je slijedeci primjer.Pešic i Simovic došli su iz Napretka,Sliškovic iz Veleža,Deveric iz Dinama,Bursac iz Sutjeske,Gracan iz Rijeke u Hajduka,nabrojio sam samo najreprenzentativnije primjere
prvoklasnih igraca,a svi do jednoga pozvani su na služenje vojnog roka iz Hajduka,Hajduk ih je gubio za jednu godinu i za pad forme .Najžešci pritisak vlasti na igrace da ne dolaze na Poljud,a nema ni jednog obrnutog primjera.











https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/03/2020 : 19:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Dragi druže Tito
truni u paklu zauvik
nisi nam poklonio niti deseti dio kao tvoj učenik Franjo dinamu
a da ne govorim o glavonji koji je pobiga u međugorje...
Druže Tito
jednom kad umrem,naći ću te na onom svitu
pa ćeš mi objasnit
bili smo tvoj klub
a toliko malo si nam dao
srami se
kad dođem u kuću cvijeća u bg
čuvaj se
znam
draži ti je bio dinamo
ipak su ga tvoji generali osnovali

kad dođem na drugi svit
tražit ću od svetog Petra
da me odvede u 1982.
na maksimir
da osjetim to hrvatstvo
tu euforiju
da ćutim kako je lipo biti Hrvat
hvala ti Bože na 1982. godini
Ćaća me odma iša krstit u Zagreb iste godine
vidiš sine
ode žive pravi Hrvati
samo ode
jel osjećaš
hrvatsvo lebdi u zraku
toga nema u nas, u Dalmaciji
mi smo komunjare,titovi pioniri
Mi branimo Jugoslaviju...
i vidiš,predviđam da će u zagrebu početi domovinski rat

13.05.1990.
tad će 120 delija razjebat cijeli maksimir




https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/03/2020 : 19:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Pusti pamflete, pogledaj ovo! Ovaj gornji puno bolje pristaje.




Have mercy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/03/2020 : 19:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Pusti pamflete, pogledaj ovo! Ovaj gornji puno bolje pristaje.








10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/03/2020 : 19:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Dragi druže Tito
truni u paklu zauvik
nisi nam poklonio niti deseti dio kao tvoj učenik Franjo dinamu
a da ne govorim o glavonji koji je pobiga u međugorje...
Druže Tito
jednom kad umrem,naći ću te na onom svitu
pa ćeš mi objasnit
bili smo tvoj klub
a toliko malo si nam dao
srami se
kad dođem u kuću cvijeća u bg
čuvaj se
znam
draži ti je bio dinamo
ipak su ga tvoji generali osnovali

kad dođem na drugi svit
tražit ću od svetog Petra
da me odvede u 1982.
na maksimir
da osjetim to hrvatstvo
tu euforiju
da ćutim kako je lipo biti Hrvat
hvala ti Bože na 1982. godini
Ćaća me odma iša krstit u Zagreb iste godine
vidiš sine
ode žive pravi Hrvati
samo ode
jel osjećaš
hrvatsvo lebdi u zraku
toga nema u nas, u Dalmaciji
mi smo komunjare,titovi pioniri
Mi branimo Jugoslaviju...
i vidiš,predviđam da će u zagrebu početi domovinski rat

13.05.1990.
tad će 120 delija razjebat cijeli maksimir









10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29191 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/03/2020 : 16:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Bayern out, bravo Dinamo klinci!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 04/03/2020 : 16:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Dinamo je bio puno bolja momčad od Bayerna. Vodili smo 2-0, kod 2-1 imali 2 mrtve prilike ali nismo zabili.
Onda smo zabili sebi i otišli na pucanje elvera.
Tu smu bili u izgubljenoj situaciji ali na kraju dobili.

Čestitke momčadi, treneru i posebno navijačima.

Have mercy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/03/2020 : 19:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
poslije 45min..najbolji igrač na terenu golman Hajduka Posavec..to sve govori
ovaj dećec iz Irana - Moharami bude postal velika zverka u Dinamu..odlično igra

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 04/03/2020 19:51:52
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/03/2020 : 20:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
evo uvalili prvi..1-0 za plavi stroj

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/03/2020 : 20:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
evo uvalili i drugi gol..Ademi za 2-0

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 04/03/2020 : 21:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
It's cold outside, seventeen degrees below....




Edited by - logo111 on 04/03/2020 21:08:08
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 04/03/2020 : 21:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
A fino je biti Dinamovac.
A još finije dobiti ljutog rivala na njegovom koritu pred njegovim navijačima.

Dobra igra Dinama tijekom cijelog susreta. Čvrsti u obrani, organizirani na sredini terena, razvukli smo protivnika ko harmoniku a bili smo konkretni u napadu.

Protivnik nije imao odgovor na ovakvu našu igru pa je uzvratio grubim prekršajima što mu se osvetilo.

Čestitke momčadi, treneru i navijačima!

Have mercy
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 04/03/2020 : 21:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Jel bilo opravdano iskljucenje?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 04/03/2020 : 22:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

Jel bilo opravdano iskljucenje?


Čisto ko suza.

hnkšdd je jedino oštećen u 30 min. prvog dijela kad nije sviran aut za njihovu momčad negdje kod korner zastavice na njihovoj polovici terena. Mada nisam siguran, nije se vidjelo je li lopta prešla crtu cijelim obujmom.

Have mercy
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 04/03/2020 : 23:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

Jel bilo opravdano iskljucenje?


Naravno da nije!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/03/2020 : 07:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by mamlaz

Jel bilo opravdano iskljucenje?


Naravno da nije!




10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 05/03/2020 07:13:41
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/03/2020 : 07:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Naslovnica novina..

Kakav dan za dinamovce! Za ručak Bayern, a večeru Hajduk


10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 05/03/2020 07:24:10
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 05/03/2020 : 08:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by mamlaz

Jel bilo opravdano iskljucenje?


Naravno da nije!





Go to Top of Page
Page: of 518 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000