forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrarijum - samo dobri stripovi (tm)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 114

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/01/2012 : 23:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Da,da bilo bi lepo da staviš nekakav popis za sledeće tri,četiri godine, pa makar i bez datuma, pa makar i bez godine.
Nadam se da kad Tvrđe dođu na red da će prevesti barem deset odjednom (barem)

Edit:
šteta što Mamlazovi matorci ne znaju francuski - mogli bi ljudi da nam to prevedu, da ne čekamo Darka!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/01/2012 23:41:04
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 02/01/2012 : 23:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
anto zna stari ali ne mogu mu to uvaliti. tek se navukao na prave stvari, a ne mogu mu sada uvaliti prevodjenje:) za tvrdju treba ipak imati malo vecu strip kulturu da bi ih se prevodilo, a i tesko je valjati dobre fore. nije svako briksi ili macan ili kerac.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/01/2012 : 23:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Evo jedno prigodno pitanje :
koje su vam najiščekivanije Fibre ove godine ??

očekujem puno dobrih naslova, ali favoriti su mi svakako dve kolorke (Betelgez i Kosmonauti budućnosti od Larsenea&Trondhajma), Rip Kirbiji (nadam se četiri komada) i Tvrđe (valjda će ih Marko nekako ugurati u prenatrpani raspored).Zaboravih i Dardevila - sveukupno 15 naslova koji se moraju kupiti istog trena + ostatak koji obećava (Alak Siner,Kriminal,Povratak prirodi,Pirat Isak,Bosonogi gen,Šabute,Gipi,Blast 2,Rabat,Negro,Neznanac,Džonatan,.....)


Boldano baš jedva čekan, a sigurno će bit još lipih stvari.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/01/2012 : 23:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ljudi, sorry, ali Darko mora prevesti točno... 32 druga albuma prije nego Tvrđa dođe na red. Ali nadoknadit ćemo to.


Kako?
Ostavite sve, i uvatite se pametnoga posla(Tvrđa).

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 02/01/2012 23:51:38
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1915 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 03/01/2012 : 00:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
Hocemo spisak!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/01/2012 : 00:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Markos

Ljudi, sorry, ali Darko mora prevesti točno... 32 druga albuma prije nego Tvrđa dođe na red. Ali nadoknadit ćemo to.


Kako?
Ostavite sve, i uvatite se pametnoga posla(Tvrđa).


Ne mogu ostaviti sve, postoje rokovi i obaveze koje se ne mogu odgoditi. Što se popisa tiče, više manje je sve najavljeno, ima samo par novih naslova. A što se spiska tiče, sad mi se čini pametnije iznenaditi ljude nečim novim što je upravo izašlo, nego najaviti nešto što će izaći za dvije godine.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 03/01/2012 : 01:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Sandman? Imam 10 trejdova na engleskom i ovih 5 sirotana od Belog Puta...no ima li ikakve šanse da to izađe u fibrinom izdanju onako kako spada ( sve u dve ogromne knjižurine)
Moore - skoro sve! Bog!
All Star Superman?
Lone Wolfe and Cub? ovo je predobro a da se ne objavi
Druuna? bar Morbus Gravis?( dobro, znam sad sam već dosadan :) )
Zagor u boji od prvog broja? ( šala, šala :) )




Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/01/2012 : 01:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Markos

Ljudi, sorry, ali Darko mora prevesti točno... 32 druga albuma prije nego Tvrđa dođe na red. Ali nadoknadit ćemo to.


Kako?
Ostavite sve, i uvatite se pametnoga posla(Tvrđa).


Ne mogu ostaviti sve, postoje rokovi i obaveze koje se ne mogu odgoditi.



Nisi me valjda ozbiljno shvatija.
NegA, nisi odgovorija.
Kako ćete nadoknadit?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/01/2012 : 08:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

Sandman? Imam 10 trejdova na engleskom i ovih 5 sirotana od Belog Puta...no ima li ikakve šanse da to izađe u fibrinom izdanju onako kako spada ( sve u dve ogromne knjižurine)
Moore - skoro sve! Bog!
All Star Superman?
Lone Wolfe and Cub? ovo je predobro a da se ne objavi
Druuna? bar Morbus Gravis?( dobro, znam sad sam već dosadan :) )
Zagor u boji od prvog broja? ( šala, šala :) )


Sandman i Moore su mi oduvijek na listi zelja, od prvog dana. Hoću li se ikad ostvariti? Ja vjerujem da hoce. Vidjet cemo. Ali i kad bi se ostvarile, svakako Sandman ne bi išao u dvije knjige:)

All star Superman nisam uspio pročitati do kraja, meni je to očajno loše, i crtački i scenaristički. Lone Wolf je teško dobiti, Druuna me ne zanima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/01/2012 : 08:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
NegA, nisi odgovorija.
Kako ćete nadoknadit?


Pa ubrzat cemo poslije ritam.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 03/01/2012 : 09:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Marko, pusti ove mazge što forsiraju nova izdanja!
Ne kaže se kod nas za ništa "vrag odnija prišu"!
Što žuriti, neka se nakupi malo novaca, neka se ljudi zažele, ovako će nam još izdavač izgoriti, poslati sve u materinu, odustati od izdavanja i početi naplaćivati site....

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

cbarks
Junior Member

Slovenia
339 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 03/01/2012 : 10:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send cbarks a Private Message  Reply with Quote
[
[/quote]
Sandman i Moore su mi oduvijek na listi zelja, od prvog dana. Hoću li se ikad ostvariti? Ja vjerujem da hoce. Vidjet cemo. Ali i kad bi se ostvarile, svakako Sandman ne bi išao u dvije knjige:)

All star Superman nisam uspio pročitati do kraja, meni je to očajno loše, i crtački i scenaristički. Lone Wolf je teško dobiti, Druuna me ne zanima.
[/quote]

Ali znamo mi tebe - nisi ti človek koji lako odustaje

It´s a must for every serious collector!!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/03/2014 : 20:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Cesto osecam da se na ovom sajtu, donekle, zapostavljaju Fibrina izdanja (koliko god ovo apsurdno bilo). Dok za svakog SBE junaka mozete ocas posla citati recke na sajtu i milion komentara, doci do informacija o Fibrinim izdanjima cesto ume biti prilicno problematicno. Valja kopati po forumu "Izdavacki izlog", juriti clanove ovako ili onako za misljenja, i tako dalje i tako blize. Stoga, iz najbolje namere, otvaram thread u kojem ce korisnici moci da diskutuju o Fibrinim albumima (znaci, akcentujem ovo - ne da pitaju Markosa koliko je zenskog stripa ostalo na lageru ili da ga pitaju ka'ce Magicni Vetar i tome sl.). Nadam se da ce ova ideja naici na odziv publike, a ako ne ne naidje, uvek imamo katanac.

Slobodno pisite recenzije, duge utiske, krace utiske, malo duze, malo krace, kako god...ja cu otvoriti sezonu sa mojim pregledom biblioteke Orka, najistrajnije Fibrine edicije. Ocene su od * do ***** i predstavljaju, naravno, apsolutno subjektivno misljenje autora tj. mene u ovom slucaju.

Let's get it on.



Pretrazila sam forum i Izdavacki izlog u potrazi za bilo kakvim postovima i dojmovima o Fibrinom stripu Mali Blues sa Zapadne Obale, ne bih li ih procitala u tisini i vidjela sta su ostali imali na to reci. Nista nisam pronasla.

Nakon Ipak i Ovdje, iz prkosa, usprkos - Tardi me bas odusevio i "Malim bluesom.."

U svojim lutanjima i potragama na forumu, raduje me kad naiđem na strip (sada cak dva) i autora koji neopisivom jednostavnoscu artikulira naizgled kompleksne međuljudske odnose i zbivanja,
te tako sakrivene u golotinji koju se ponekad, a mozda nikad, usudimo obznaniti samo iza vlastitih, cvrsto podignutih zidova, predstavlja izazov razumijevanju,
za koje je Ipak potrebno popeti se na neki od vlastitih zidova i suociti se sa sobom, svijetom ,istinom, golotinjom sada i Ovdje.
Mnogi bi to nazvali genijalstinom, za Tardija se jedino i pise na forumu da je genije a stripovi mu remek-djela.
Pa, upravo jednostavnost, i neopisiva lakoca izrazavanja, neokovana okovima predrasuda prema bilo kome i bilo cemu i jesu vrhunac genijalnosti.

Tak.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 30/03/2014 20:50:01
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 30/03/2014 : 21:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35138&whichpage=1

Možda si ovo tražila. Dobar je i ovaj topic za dojmove.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/03/2014 : 21:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Evo opet. Hvala.
Da..ne znam zasto mi se to događa bas svaki put. Search opcija s nazivom stripa i autorom topica nije mi nista izbacila..Isla sam na Tardi. ne biste vjerovali koliko "reTARDIranih" postova sam nasla..i tak to..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 15/06/2014 : 22:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Zekanove hvalevrijedne pustolovine 0-9

Zahvaljuću humoru, likovima i vanrednim dijalozima ovaj strip je pravi biser. Nemojte da vas životinjski izgled zavarava ovo su prvenstveno ljudske priče.

Od ostalih priča objavljenih kod nas vezanih uz ovaj serijal Šetnja me i nije previše oduševila dok Mamutov Krabar smatram čistom genijalnošću. Zbog te priče sam i nabavio Zekana i zbog te priče mi je Riki kroz serijal ipak bio simpatičan.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/06/2014 : 23:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sad se baci na Tvrđe!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/06/2014 : 00:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Tvrđe uopće nisu upitne mada ću vjerojatno prije pričekati da izađe još koja tura i u međuvremenu uzet Astronaute i Larcenetovog Blasta.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 09/09/2014 : 11:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Da dignem stari, a dobar topic.

Betelgeuse - Dobar strip. Meni bolji od Aldebarana. Sviđaju mi se te lijepe boje i maštoviti svijet. Aldebaran me se nije bio osobito dojmio jer sam očekivao valjda neku sf ludnicu koje nije bilo, a kada sam uzeo ovu knjigu znao sam već što otprilike mogu očekivati i to dobio. Priča je OK, na nekim mjestima malo tanka i nelogična, međutim može proći kao zabavan avanturistički strip vrijedan čitanja. Crtež (posebno stvorenja i krajolici) dobar i privlačan.
Ukupno bih mu dao 7/10.

Y, Posljednji muškarac na Zemlji - Pročitao sam prva dva toma. Ima svojih dobrih dijelova, a na mjestima i odličnih fora ("Tko je to? Amazonke?", "Ne, još gore. Republikanke!"), ali nije me posebno oduševio. Crtež i priča su OK. Glavni lik lagano živcira tim svojim glupiranjem. Zainteresiran sam dovoljno da potražim ostale knjige i nastavim čitanje do kraja. 6/10

Lulu, oslobođena - Najljepše izdanje od ova tri, s onim debelim mat papirom iz Potočića. Crtež je u redu, a kolor je jako lijep. Scenarij je odlično složen i držao me je dok nisam u komadu pročitao obje knjige (što nije bogznakoliko jer su relativno kratke).
Što se tiče glavne junakinje, uz sve suosjećanje za njene životne probleme i krizu, moram priznati da ne mogu naći opravdanje za njeno postupanje tako da mi je do kraja ostala iritantna i strana.
Vrijedi pročitati. 7/10.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 09/09/2014 11:39:21
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 09/09/2014 : 16:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Dobra ideja..

Ipak i Ovdje
Strip koji cu definitivno smjestiti na policu gdje se nalaze samo odabrani.
Satira par excellence koja svojom zaigranoscu duboko grebe ispod povrsine drustvenih mehanizama, ali i ljudske percepcije dozivljavanja samih sebe pred ogledalom i sa njegove druge strane .
Rijec je o pronalazenju filigranskih trenutaka u kojima smo iskreni i nacisto sa energijom koja nas lozi i usmjerava da percipiramo kako percipiramo i zivimo kako zivimo.
U ovom stripu je na satirican nacin stvoren fenomen nepostojece konstante zvan linearna krivulja.
Ta krivulja na nas utjece popud orgije za koju neznamo kako smo je zasluzili, ili dali je uistinu zelimo..ali je kroz djelice genijalnog mozaika ipak prozivljavamo.
Sva ta lakoca postojanja moze biti posmatrana samo ako se sa Gospodinom Ipak prosetamo njegovim zidovima, ili ikad upoznamo Juliu..
Bolest Praznine je najveca posat nase civilizacije..ona pocinje kada mi zavrsavamo.

Mali dućan smijeha
Oduvijek sam volio price koje svoja dogadanja smjestaju u filigranski uzorak male sredine, a posebno ih volim kada pripovjedaju o nevidljivom savu djetinje nevinosti.
Patrick vec samim izborom svoje profesije otvoreno daje do znanja da je djecak zarobljen u tijelu muskarca i da je posebna sorta na koju ne nalijecemo svaki dan.
Izlozen ugrizima svakodnevnice i obiljezen naletima sudbine ovaj saljivdija zivi u modusu melanholicnog skeptika sa istancanim osjecajem za odlican humor sve do trenutka kada u njegov zivot ne prodre Clarisse.
Htjedoh napisati da Patrick Clarissinim nastupom dozivljava preobrazbu, no to bi bila neistina, jer ono sto se izmedu njih dogada je cista manifestacija slobode, srece , pa u jednu ruku i ljubavi.
Strip je nesputan tezinom i vrlo lagan za citanje, pa cak i kada se dotice tema kao sto su politika, globalizacija i usamljenost.
Humor je izvrstan i nenametljiv a likovi nepretenciozni i sa dovoljno dubine da zazive i ponesu nas kroz ovu naoko obicnu, pa ipak posebnu pricu.
Rabate je jos jednom odradio vrlo dobar posao dotakavsi se gotovo svih segmenata koji zivot cine dovoljno zanimljivim, a nas dovoljno znatizeljnim.
Epilog ovog stripa kojeg osobno nazivam "Smrt Djetinjstva" ostavlja ipak jedan gorkast ukus neminovnosti i na tren me ostavlja zamisljenim…

"Zgodna stvar s nasim drustvom, skuplje je plakati nego smijati se..
Vjenjcanje kosta manje od razvoda, a vise se novaca trosi na pogreb nego na proslavu rodendana"

5 je savršen broj
Talijanski nostalgicni pulp fiction sa elementima noir-a kojeg sam poslje prvog citanja prekrstio u "plavi strip" je uistinu fascinantno djelo koje vas nece tako lako pustiti da ga zaboravite.
Prica o umirovljenom placenom ubojici Peppino, Lo Cicero-u i njegovom "zivotu poslje zivota" je puna emotivnih obrata, surealnih gotovo cinematickih trenutaka i humorom zacinjenih dijaloga.
Promjene u narativnoj perspektivi su odlicno ukomponirane i dozirane.
Koristenje Dalmatinskog umjesto izvornog Napuljskog je pun pogodak koji me je na trenutke dobro nasmijao, ali se odlicno uklapa u kontext.
Ovaj je strip obojan u plavo ali je viseslojno protkan sa toliko puno vise boja koje samo cekaju da budu otkrivene.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 09/09/2014 : 16:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Mreža Aquila
Vremenski period 1 sv rata, spijunaza, politika, avantura , akcija, i naravno ljubavna prica..paket koji tesko moze da omasi.
Silas Corey je amalgam avanturistickog antijunaka i brilijantnog detektiva koji sarmantno sece kroz mreze zavjera, spletki , politicke i moralne korupcije i svih nebrojnih blagodeti ljudskog drustva.
Ima u njemu pomalo Vidocqa, pomalo Arsène Lupina no to naravno njegovom karakteru i daje dozu potrebne privlacnosti.
Silasov sidekick Nam me opet posjeca na legendarnog Catoa iz filma Pink-Panther
Bilo kako bilo, ovaj je strip jedna velika doza uzivancije i sa lakocom Silasa mogu zamisliti u puno vise avantura od ove sa uzitkom procitane.

O'Boys
Prije svega, ovaj strip je jedan veliki homage jednoj vremenskoj epohi koja me je odujivek fascinirala.
Citajuci, odnosno putujuci uz ovaj strip, mozemo se prisjetiti velikog Mark Twaina i njegovog Huckleberry Finna,mozemo zaviriti i u kinematografiju koja nam je pricala o hobosima i otkriti slicnosti sa filmovima popud odlicnoga Emperor of the North i karaktera pod imenom Shack, mozemo osluhnuti Bluegrass i Blues te sa Robert Johnsonom odlutati u legendu Cross Road Blues u kojemu Willie Brown na raskrscu sklapa pakt sa vragom, mozemo i jos puno toga jer ovaj strip je velika sarena putujuca prica ..prica o jednoj od najvaznijih strvari u zivotu..prica o prijateljstvu.

Bilo jednom u Francuskoj
Kada sam na ljeto prosle godine procitao Gospodare Jecma , trenutno sam se kao suncokret okrenuo prema tematici promatranja sarolikosti postojanja i karizmaticnosti osoba kroz strip.
Bilo jednom u Francuskoj je predivno djelo koje ne drzi predike niti upire prstom u ideale, pa cak ni poantu ne zeli izvuci…ono jednostavno tece od pocetka do kraja.
Ljepota i ono sto nas drzi prikovanima za ovaj strip su mnostvo raznovrsnih likova koje slazu mozaik koji se na posljetku zatvara uz zadnji kamencic iz perspektive prozorskog stakla pogrebnog vozila.
Lik koji mene u ovom stripu najvise fascinira je Lucie-Fer.
Fascinirajuca odanost, predanost i opsjednutost karizmatikom kojeg ne napusta do samoga kraja.
Lucie-fer je siva eminencija iza sive emenencije..ona je mjesec iza sunca..ona je mitski pratilac …ona je poezija.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/09/2014 : 22:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc



O'Boys
Prije svega, ovaj strip je jedan veliki homage jednoj vremenskoj epohi koja me je odujivek fascinirala.
Citajuci, odnosno putujuci uz ovaj strip, mozemo se prisjetiti velikog Mark Twaina i njegovog Huckleberry Finna,mozemo zaviriti i u kinematografiju koja nam je pricala o hobosima i otkriti slicnosti sa filmovima popud odlicnoga Emperor of the North i karaktera pod imenom Shack, mozemo osluhnuti Bluegrass i Blues te sa Robert Johnsonom odlutati u legendu Cross Road Blues u kojemu Willie Brown na raskrscu sklapa pakt sa vragom, mozemo i jos puno toga jer ovaj strip je velika sarena putujuca prica ..prica o jednoj od najvaznijih strvari u zivotu..prica o prijateljstvu.





Posle ovoga sto si napisao ovaj strip moram sto pre da nabavim! I ja mnogo volim Marka Tvena, a volim i Bluz
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 10/09/2014 : 10:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
@mr. murdoc
Stari, dobro si ti toga nabubao u zadnje vrijeme
Ima tu super stvari, a posebno su mi zanimljivi Mali dućan, Mreža Aquila i Bilo jednom u Francuskoj.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/09/2014 : 19:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

@mr. murdoc
Stari, dobro si ti toga nabubao u zadnje vrijeme
Ima tu super stvari, a posebno su mi zanimljivi Mali dućan, Mreža Aquila i Bilo jednom u Francuskoj.

Pozz Amos
Posto nisam u RH i dolazim samo par puta godisnje, tako i kupujem fibrine i ostale stripove, u paketima naime.
Desetak kolorki po paketu i to je to.
Dolazim opet u desetom mjesecu, no ovaj ce puta paket biti nesto veci, pa ce biti i vise osvrta na fibrologiju

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/09/2014 : 18:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Blast 1,2,3

Prvih 20 stranica su bila teska i naporna tranzicija..no onda se i meni dogodio Blast i progutah te knjige u istom omjeru u kojem su one mene progutale.
Nebih zelio kititi niti velicati..no ovo je nesto najdublje sto mi je strip pruzio u zadnjih par godina.
Blast mi je izbalansirao percepciju i vratio me na stazu zbog koje sam uvijek volio strip..stazu otvorenog obzora.
Tematika bijega od civilizacije , bijega od svakodnevnice, bijega od cijelokupnog dosadasnjeg zivota protkana je nitima dugog i mukotrpnog puta trazenja koji na trenutke biva na dohvat ruke a na trenutke surealan i nedokuciv.
Put je u ovoj prici jedina konstanta i jedini obzor.
Divan crtez, predivna i na trenutke brutalna prica cini ovaj strip jedinstvenim.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 114 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000