forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrarijum - samo dobri stripovi (tm)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 114

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 15/11/2014 : 20:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Procitalo se u zadnjih misec dana desetak fibri.Tri naslova su me odusevila:Spomenar moga oca,Polina i Izlazne rane.Tri remek djela.Ko nije cita ne zna sta propusta.Nakon dugog neckanja napokon san procita Svebora i Plamenu.To je strip koji san obozava u djetinjstvu dok je izlazia u Modroj lasti i bia me je strah da mi sada kao odrasloj osobi strip vise nece bit onoliko dobar kao prije.Sricom privaria san se.Strip mi je i dalje super.Svidili su mi se i ovi djelovi koje je crta Pisacic a koje nisan prije cita.Ako mi je Ponos vragova najbolji Macanov strip,Svebor i Plamena su mi najdrazi.Strip koji cu citat jos bezbroj puta jer ce me svaki put vratit u djetinjstvo.Iz istog razloga svake godine bar jedanput pogledan Gunise i starog Supermena.Procita san jos i Ubojicu,Oh cure,prvu knjigu Y-posljednji muskarac na svijetu,prvu knjigu Blasta...Ubojica ne nudi nista novo i posebno zanimljivo ali ono sta nam nudi to donosi na vrhunski nacin,vrhunski ispricana prica i fenomenalan crtez.Oh cure me malo razocara,crtez je super ali scenario mi djeluje nedorecen,puno tema u stripu je dotaknuto ali vecina je povrsno obradjena.Y-nista posebno,ali tesko je sudit nakon prve knjige,konacni sud cu dat kad procitam sve knjige.Blast-fenomenalno nacrtan,Larcenet me iznenadia,nakon crteza u Svagdanjoj borbi ovako prominit stil,stvarno kapa do poda.O samom stripu cu dat sud kad procitam sve knjige.

Ako ti Y nakon prve knjige nije ništa posebno teško da će se dojam popraviti. Što se tiče ubojice neću se složiti s Macanom kojem je to užasno napisan strip, ali ću se složiti s njim kad kaže da je užasno nacrtan. Najbolji dio stripa je boja. Spomenar je vjerovatno nešto najbolje što sam pročitao u zadnje vrijeme, ali tu možda i ne mogu biti najobjektivniji jer me malko dira i na osobnoj razini.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 15/11/2014 : 20:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Torghal

Procitalo se u zadnjih misec dana desetak fibri.Tri naslova su me odusevila:Spomenar moga oca,Polina i Izlazne rane.Tri remek djela.Ko nije cita ne zna sta propusta.Nakon dugog neckanja napokon san procita Svebora i Plamenu.To je strip koji san obozava u djetinjstvu dok je izlazia u Modroj lasti i bia me je strah da mi sada kao odrasloj osobi strip vise nece bit onoliko dobar kao prije.Sricom privaria san se.Strip mi je i dalje super.Svidili su mi se i ovi djelovi koje je crta Pisacic a koje nisan prije cita.Ako mi je Ponos vragova najbolji Macanov strip,Svebor i Plamena su mi najdrazi.Strip koji cu citat jos bezbroj puta jer ce me svaki put vratit u djetinjstvo.Iz istog razloga svake godine bar jedanput pogledan Gunise i starog Supermena.Procita san jos i Ubojicu,Oh cure,prvu knjigu Y-posljednji muskarac na svijetu,prvu knjigu Blasta...Ubojica ne nudi nista novo i posebno zanimljivo ali ono sta nam nudi to donosi na vrhunski nacin,vrhunski ispricana prica i fenomenalan crtez.Oh cure me malo razocara,crtez je super ali scenario mi djeluje nedorecen,puno tema u stripu je dotaknuto ali vecina je povrsno obradjena.Y-nista posebno,ali tesko je sudit nakon prve knjige,konacni sud cu dat kad procitam sve knjige.Blast-fenomenalno nacrtan,Larcenet me iznenadia,nakon crteza u Svagdanjoj borbi ovako prominit stil,stvarno kapa do poda.O samom stripu cu dat sud kad procitam sve knjige.

Ako ti Y nakon prve knjige nije ništa posebno teško da će se dojam popraviti. Što se tiče ubojice neću se složiti s Macanom kojem je to užasno napisan strip, ali ću se složiti s njim kad kaže da je užasno nacrtan. Najbolji dio stripa je boja. Spomenar je vjerovatno nešto najbolje što sam pročitao u zadnje vrijeme, ali tu možda i ne mogu biti najobjektivniji jer me malko dira i na osobnoj razini.


Moguce da me kod Ubojice boja odusevila pa mi se cini da je strip bolje nacrtan nego sta stvarno jest.Ja san ionako zadnji koji moze sudit o necijem crtezu.Meni je svak tko crta bolje od mene super.A posto ne poznajem nikog tko crta gore od mene onda su mi svi super.I mene je Spomenar malko dirnia na osobnoj razini ali nevezano za to strip je remek djelo.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 15/11/2014 : 20:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Kome se svidja Svebor i Plamena neka procita i Gluhe laste ako nije. Da odmah iskljucim element nostalgije, ni jednog ni drugog nisam citao prije fibrinog izdanja.

Kod Y je prva knjiga jos najbolja.
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 15/11/2014 : 21:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Kome se svidja Svebor i Plamena neka procita i Gluhe laste ako nije. Da odmah iskljucim element nostalgije, ni jednog ni drugog nisam citao prije fibrinog izdanja.

Kod Y je prva knjiga jos najbolja.


Gluhe laste su super strip. Nekako sam se nadao da će izići dvica i trica ove godine...a kad smo kod Štefa, Torghale velika preporuka za Crnog Popaja.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/11/2014 : 09:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Procitalo se u zadnjih misec dana desetak fibri.Tri naslova su me odusevila:Spomenar moga oca,Polina i Izlazne rane.Tri remek djela.Ko nije cita ne zna sta propusta.Nakon dugog neckanja napokon san procita Svebora i Plamenu.To je strip koji san obozava u djetinjstvu dok je izlazia u Modroj lasti i bia me je strah da mi sada kao odrasloj osobi strip vise nece bit onoliko dobar kao prije.Sricom privaria san se.Strip mi je i dalje super.Svidili su mi se i ovi djelovi koje je crta Pisacic a koje nisan prije cita.Ako mi je Ponos vragova najbolji Macanov strip,Svebor i Plamena su mi najdrazi.Strip koji cu citat jos bezbroj puta jer ce me svaki put vratit u djetinjstvo.Iz istog razloga svake godine bar jedanput pogledan Gunise i starog Supermena.Procita san jos i Ubojicu,Oh cure,prvu knjigu Y-posljednji muskarac na svijetu,prvu knjigu Blasta...Ubojica ne nudi nista novo i posebno zanimljivo ali ono sta nam nudi to donosi na vrhunski nacin,vrhunski ispricana prica i fenomenalan crtez.Oh cure me malo razocara,crtez je super ali scenario mi djeluje nedorecen,puno tema u stripu je dotaknuto ali vecina je povrsno obradjena.Y-nista posebno,ali tesko je sudit nakon prve knjige,konacni sud cu dat kad procitam sve knjige.Blast-fenomenalno nacrtan,Larcenet me iznenadia,nakon crteza u Svagdanjoj borbi ovako prominit stil,stvarno kapa do poda.O samom stripu cu dat sud kad procitam sve knjige.


dodajem Polinu i Izlazne rane na "kupiti što pre" listu;
Torghal,ako nisi čitao Gluhe laste,toplo ti preporučujem.
A glede Blasta,u pravu si - teško je doneti sud nakon prve knjige,barem je meni bilo.Tek kad sam pročitao prve tri,mogao sam da steknem konkretnije mišljenje o ovom stripu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 16/11/2014 : 11:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Odusevila me prva knjiga Blasta i rekao sam da ne citam dalje dok ne zavrsi. Sudeci po rijetkima koji su imali prilike citati ga i po ocjenama na netu, izgleda da nije zakazao.
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 16/11/2014 : 15:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Torghal

Procitalo se u zadnjih misec dana desetak fibri.Tri naslova su me odusevila:Spomenar moga oca,Polina i Izlazne rane.Tri remek djela.Ko nije cita ne zna sta propusta.Nakon dugog neckanja napokon san procita Svebora i Plamenu.To je strip koji san obozava u djetinjstvu dok je izlazia u Modroj lasti i bia me je strah da mi sada kao odrasloj osobi strip vise nece bit onoliko dobar kao prije.Sricom privaria san se.Strip mi je i dalje super.Svidili su mi se i ovi djelovi koje je crta Pisacic a koje nisan prije cita.Ako mi je Ponos vragova najbolji Macanov strip,Svebor i Plamena su mi najdrazi.Strip koji cu citat jos bezbroj puta jer ce me svaki put vratit u djetinjstvo.Iz istog razloga svake godine bar jedanput pogledan Gunise i starog Supermena.Procita san jos i Ubojicu,Oh cure,prvu knjigu Y-posljednji muskarac na svijetu,prvu knjigu Blasta...Ubojica ne nudi nista novo i posebno zanimljivo ali ono sta nam nudi to donosi na vrhunski nacin,vrhunski ispricana prica i fenomenalan crtez.Oh cure me malo razocara,crtez je super ali scenario mi djeluje nedorecen,puno tema u stripu je dotaknuto ali vecina je povrsno obradjena.Y-nista posebno,ali tesko je sudit nakon prve knjige,konacni sud cu dat kad procitam sve knjige.Blast-fenomenalno nacrtan,Larcenet me iznenadia,nakon crteza u Svagdanjoj borbi ovako prominit stil,stvarno kapa do poda.O samom stripu cu dat sud kad procitam sve knjige.


dodajem Polinu i Izlazne rane na "kupiti što pre" listu;
Torghal,ako nisi čitao Gluhe laste,toplo ti preporučujem.
A glede Blasta,u pravu si - teško je doneti sud nakon prve knjige,barem je meni bilo.Tek kad sam pročitao prve tri,mogao sam da steknem konkretnije mišljenje o ovom stripu.



Po meni je ovo strip koji će da se meri tek po raspletu...kad smo već kod toga povučena naslovnica sa stripovi.com?
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 16/11/2014 : 19:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Sa Gluhim lastama je isti slucaj kao i sa Sveborom i Plamenom,cita sam ih u djetinstvu u Modroj lasti.Vec dugo ih mislin nabavit ali uvik nesto drugo iskrsne na listi prioriteta.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 16/11/2014 : 20:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal
Vec dugo ih mislin nabavit ali uvik nesto drugo iskrsne na listi prioriteta.



Ma nije problem ni ako ga propustis. Uvijek se nadje dobrih ljudi koji kupe koji primjerak viska pa ti prodaju kasnije po duploj cijeni.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/11/2014 : 21:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by Torghal
Vec dugo ih mislin nabavit ali uvik nesto drugo iskrsne na listi prioriteta.



Ma nije problem ni ako ga propustis. Uvijek se nadje dobrih ljudi koji kupe koji primjerak viska pa ti prodaju kasnije po duploj cijeni.



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/12/2014 : 23:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nakon pročitane fenomenalne zadnje ture Kolorki (Jastreb,SOS Sreća,Lepotica,Portugal,Lepo putovanje,Naša majka rat) mogu da iznenađeno konstatujem da mi je najveći favorit Jastreb još i ponajlošiji!

Ovo bi bila "tabela".
Jastreb (osrednja) 8/10
Lepotica (pojaka) 8/10
Lepo putovanje (jaka) 9/10
Portugal (još jača) 9/10
SOS Sreća (najača) 9/10
Naša majka rat 10/10

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 29/12/2014 : 11:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
anto, dobro da si digao ovaj topic i sjetio me da napišem par rečenica o onom što sam čitao u zadnje vrijeme.
A i cimnuo si me s ocjenom za Naša majka rat. Očekujem da to bude dobar strip.

Najprije par starijih naslova:

Ivanpiire - Od ovoga stripa nisam očekivao ništa više od još jednog Bernetova poštenog drpanja dobrih sisa, a ispala sasvim lijepa ljubavna priča. Sa sisama.
Skroz OK strip.
6/10.

Zvijezde - Kordeja sam zavolio kada sam u Comic stripu prvi put vidio njegov kolor Machu Picchua, a na njega sam bio užasno ponosan kada sam, kao netko tko je neupućen u prilike hrvatskih crtača u Americi, prvi put vidio naslovnice Predatora: Kindred. Da ne govorim o majstorskim naslovnicama za Algoritam, posebno Izgubljeni svijet, Rose Madder i cijeli Tolkien.
Zvijezde su nešto što nema veze s gore nabrojenim i zato su mi bile interesantne za čitanje. Nije remek djelo, ali su zanimljiv prikaz ranije faze tog umjetnika i zato su vrijedne čitanja.
7/10.

Čovjek s Filipina - Bezvezan strip koji je zaboravljen 15 minuta nakon što sam zatvorio posljednju stranu.
1/10

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 29/12/2014 : 11:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Halo Jones - Čudan strip u koji mi se u načelu nije svidio s glavnom junakinjom koja mi se neopisivo svidjela.
Mislim da je problem u kaotičnom svijetu koji je Moore konstruirao i njegovoj, čak odvratnoj, beznadnosti. To je dio koji mi ide na jetra.
S druge strane, Halo je u svojoj običnosti i normalnosti usred poremećenog svijeta toliko privlačan lik (privlačan u smislu ljudskosti, mada ni fizički nije za otpis) da dugo ostaje u mislima.
Dobar strip.
7/10

Ljepota tame - Rad koji bi zahtijevao dublju razradu, a traži više ponovnih čitanja.
Zanimljivo mi je čitati tu po forumu kako su drugi doživjeli ovu priču. Crtež je prekrasan.
8/10

Gospođica Nedirka - Još jedno ugodno iznenađenje za mene jer prije čitanja nisam imao pojma o čemu se radi. Nisam čak ni privju pročitao.
Priča je sjajna, događaji se slažu filmski, a pažnju zadržava do samog kraja.
Obvezno pročitati.
8,5/10

Legionar - Majstorski nacrtan i odlično ispričan strip o temi koja je meni osobno jako zanimljiva.
Jedini nedostatak ovog stripa je što je tako kratak.
9/10.

Silas Corey 1 - Moram priznati da sam od ovoga stripa očekivao više, ali ipak je to mainstream BD i ostaje to što je, pristojan strip s korektnom pričom i crtežom.
Za njega vrijedi sve što sam gore napisao za Y, Posljedni muškarac.
5/10.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 29/12/2014 : 12:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
I na kraju, tura s Interlibera.

Živi mrtvaci - Ukratko, fenomenalan strip.
U ozbiljnoj sam napasti da počnem tražiti scanove daljnjih epizoda ili da na internetu tražim njihove sinopsise, a priječi me jedino znanje da će Marko nastaviti s ovim serijalom pa ću onda moći sve lijepo pročitati u pristojnom izdanju.
Ne sjećam se kada sam zadnji put uspio ostati budan do 3 sata ujutro uz neku knjigu.
Za mene je ovo izdanje godine.
10/10.

Portugal - Budući da mene diraju teme odnosa s roditeljima, rješavanja obiteljskih povijesti i istraživanja vlastitih korijena, Portugal mi je došao kao naručen.
U prvom dijelu mi je glavni junak išao na živce jer se ponašao kao da je poluglup, ali kasnije kako se priča razvijala, postajao mi je sve simpatičniji i počeo sam sudjelovati u toj njegovoj potrazi za izvorom.
Pedrosa je ovdje nakon genijalnih Tri sjene još jednom pokazao da zna složiti dirljivu priču o čovjeku koji traži svoje mjesto u svijetu.
8/10.

Mali dućan smijeha - Dobar strip koji sam odmah počeo uspoređivati s Potočićima, iako je usporedba potpuno nepotrebna.
Lijepa priča o običnim ljudima s kojima se nije teško poistovjetiti.
7/10.


Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 29/12/2014 : 22:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nakon pročitane fenomenalne zadnje ture Kolorki (Jastreb,SOS Sreća,Lepotica,Portugal,Lepo putovanje,Naša majka rat) mogu da iznenađeno konstatujem da mi je najveći favorit Jastreb još i ponajlošiji!

Ovo bi bila "tabela".
Jastreb (osrednja) 8/10
Lepotica (pojaka) 8/10
Lepo putovanje (jaka) 9/10
Portugal (još jača) 9/10
SOS Sreća (najača) 9/10
Naša majka rat 10/10



Svaka čast Anto, ti to rješavaš udarnički. Zadnje Kolorke mi stoje pored kreveta spremne za čitanje, ali moram prije riješiti zaostatke.
Baš me zanima da li ćemo se složiti za ocijene.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 30/12/2014 : 07:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Zadnja dva mjeseca pročitao sam:

Polina 8/10 Na početku mislio sam kako će odnos Pauline i njenog trenera biti nešto više u smislu da će zajedno ostvariti neke
rezultate i slično. Ali priča je ipak išla u drugom smjeru. Kako i piše na zadnjoj strani, zanimljiv rad mladog francuskog autora...

5 je savršen broj 5/10 Kritika ga je proglasila remek djelom, osvojio je brojne nagrade, a ja ne znam zašto. Nisam osjetio nekakvu atmosferu koja bi morala dočarati Napulj od prije pola stoljeća, a ni priča o umirovljenom ubojici kome ubiju sina nije baš nešto oduševila. Sve već viđeno i pomalo predvidljivo. Još mi je iritantan crtež lica glavnog junaka.

Lydie - 9/10 Mlada ne baš pametna žena gubi dijete nakon poroda i umisli si da je ono i dalje živo. Stanovnici iz njene ulice
pomažu joj da i dalje živi i svojoj iluziji vidjevši kako ju to čini sretnom. Jako neobičan i zanimljiv završetak koji niti sam ne znam kako da si ga objasnim. Možda je najbolje rješenje koje je dao Frano u topicu FIBRA PREDSTAVLJA.

8/10 Mali dućan smijeha 8/10 Zabavan crtež i speifičan humor. Ima stvarno urnebesnih scena! U rangu Potočića...

S. 6/10 Zanimljivo je ovo o protoku vremena koji se briše dok S priča. Pomalo konfuzno i komplicirano, napravljeno, nije me se dojmilo.

Ronin 7/10 Veliki strip po veličini izdanja, ali mali ako ga gledam kao strip. Ništa posebno, ali pošto je u pitanju veliki Frank Miller ne osudim se dati manju ocjenu zbog lava kritika koje bih sigurno dobio. Svaka čast za 300 ili Sin City npr, ali meni je ovo dosadno.

Gospođica Nedirka 1 - Djevica iz bordela 8/10 Kad jedna sestra umire nasilnom smrču, druga koja je bila svjedok ubojstva zbog
nerazumijevanja okoline i nevjerovanja policije u njene tvrdnje odlazi i slučajno završava u jednom bordelu. Zabavno, dobar
humor i na kraju zanimljiv rasplet i završetak. Zanima me što će biti dalje...

Silas Corey 1 Mreža Aquila 8/10 Jako lijep crtež i boja, zanimljivi likovi, odlično prikazana Francuska s početka stolječa.
Najbolji dio mi je bitka s avionima na kraju priče.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/01/2015 : 14:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Pročital Nedirku, Ronina, Crvenog Gospodara, Sam Samcat....svaki za sebe mali dragulj, odlični stripovi sve redom!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1308 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 03/01/2015 : 17:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Pročitah I ja par izdanja:
- Jastreb - solidan avanturistički strip, ali ništa vise od toga, svideo mi se,ali ništa specijalno 6/10;
- SOS Sreća - sjajan, obožavam ovu vrstu stripova, a I sam način kako je tema prikazana, malo je kraj možda mogao biti bolji, ali je I ovako OK, 9/10;
- Svagdanja borba - dobar, na momente vrlo dobar strip, ali me nije osvojio nešto preterano, šta mogu kad volim dobar crtež 7/10;
- Bilo jednom u Francuskoj - pravo otkrovenje, ima puno, puno dobrog, mada imam neki gorak ukus u ustima posle čitanja, pa zbog toga 9/10 I
- Lydie - sjajan, jedan od onih koji će biti na vrhu moje liste najboljih stripova u 2014. godini, podsetila me na Lucin pogreb, još jedan fenomenalan strip 10/10, nemam zamerki.

Edited by - night on 03/01/2015 17:24:37
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 07/01/2015 : 10:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Detektiv Marvin - Još jedan iz fibraške ranije faze, a meni osobno iz klase Čovjeka s Filipina.
3/10 za crtež.


Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/01/2015 : 13:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34968&whichpage=1

na žalost tema o stripu Muchacho je zaključana (nevjerojatno kak ovi koji se nazivaju normalnima imaju nenormalne stavove i razmišljanja. Baš jadno, ali jebiga (:....) da onda ovdje mlađe (po stažu na forumu) forumaše podsjetim na ovaj izvrstan strip. Uz crtež svakak vredi pohvaliti nekoliko izvrsno složenih konkluzija autora stripa. Svaka čast na ovom stripu, i autoru i izdavaču!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/01/2015 : 15:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ostao mi je u sjećanju lijep crtež a priču sam skoro zaboravio osim da se radi o nekim gayevima

Have mercy
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 07/01/2015 : 15:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
riječ je o ljubavi,
žalosno je kak ljudima upada u oko homoseksualnost umjesto da se fokusiraju na ljubav, odanost i sve ostale vrijednosti o okojima strip progovara. Jebiga, takvi ste kakvi ste, živite sa sobom i svojim frustracijama.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 07/01/2015 15:59:17
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 07/01/2015 : 21:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Jučer pročitao Čovjeka s Filipina i Tikija.
Malo je reči da sam oduševljen, Tiki je za nijansu
ipak bolji. Upravo sad završavam Bijelog lamu,
Jodorowskog nisam nikad volio, ovo mi je prolazno
za sad, ostao mi je još zadnji tom.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/01/2015 : 22:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
meni je čovjek s filipina bolji od tikija ali nebitno.
slažem se glede Jodorowskog.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 07/01/2015 : 22:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Završio Bijelog lamu. Hm, zanimljivo ostvarenje.
Go to Top of Page
Page: of 114 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.48 seconds. Snitz Forums 2000