forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrarijum - samo dobri stripovi (tm)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 114

Shaner
Advanced Member

Croatia
6935 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/12/2017 : 10:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote



Tvrđa: Smiraj - Groblje zmajeva & Vaucansonski vulkan (Sfar & Trondheim)

Napokon su došle na red još dvije Tvrđe, ovaj put iz posljednjeg razdoblja, Smiraja. Kako i priliči pričama koje govore o kraju Tvrđe, ove epizode su mračnije i ozbiljnije (koliko već ovaj serijal može biti ozbiljan) nego one iz perioda Zenita. Naravno, bez obzira na to i dalje je prisutan specifičan humor tandema Trondheim&Sfar, no ovaj put kao da malo manje pogađa. Barem u prvom albumu koji mi je bio malo slabiji i pričom. U drugom se stvari već zahuktavaju i dovode do toga da jednostavno moram još jednom priupitati - kad će nove Tvrđe?

Groblje zmajeva 6/10
Vaucansonski vulkan 7/10



http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 12/12/2017 10:06:21
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6935 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/12/2017 : 10:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote



Put kraljica (Pastor)

Pastor je u ovom djelu napravio mnogo toga dobrog. Pomno je proučio Francusku u doba neposredno nakon Prvog svjetskog rata i oživio ju jako zanimljivim crtežom, odabrao je zabiti planinski kraj i već gotovo izumrlo zanimanje galantara kao lokaciju i poziv svojih likova, otkrivajući time komadić one manje poznate povijesti, i naposljetku poslao svoje likove na put po Francuskoj, pokazujući na taj način svitanje modernog doba kao i još uvijek prisutne velike razlike među krajevima. I to je sve super, no problem je u tome što je sama radnja stripa potpuno bezveze, likovi ne pretjerano uvjerljivi, a njihovi postupci povremeno jednostavno besmisleni. I ovakav, strip je zanimljiv za pročitati, no mogao je biti puno više od toga.

5/10


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 13/12/2017 : 00:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote


quote:
Originally posted by anto
kojem stripu onda daješ 10/10?

ultimativnom remek delu?



Pa, tako, ili necemu sto je meni izuzetno dobro, toliko da ljude oko sebe smaram da moraju da procitaju. Eternaut, Spaghetti Bros, Svagdanja, Lockey&key, Sandman, pojedini Kenovi, Walking Dead, pojedini Betmeni, Scalped, 100 metaka (ono sto sam do sada procitao), OHF, Blankets, Alan Ford prve epizode, .... Ima tu meni i nekih Zagora, Dilana i Mister Noa, ali kontam da me tu drma nostalgija i da nisam subjektivan.
Ima tu jos toga, ali recimo pojedina dela, za koja mnogi govore da su ultimativna, a meni se ne dopadnu jako mi nisu 10. From hell recimo.
Znas ono kad te ljudi koji ne citaju stripove posmatraju kao papana, jer su jedino culi za Zagora, a ti im kazes hajde procitaj ovo da malo steknes osecaj sta je prava umetnost 😀

PS: A kako zaboravih ovog prvog Darkvudovog Dedpula nemam pojma. On mi je 10 ko vrata sa prepevom na srpski jezik

Edited by - zare80 on 13/12/2017 00:37:57
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/12/2017 : 10:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80



Znas ono kad te ljudi koji ne citaju stripove posmatraju kao papana, jer su jedino culi za Zagora, a ti im kazes hajde procitaj ovo da malo steknes osecaj sta je prava umetnost 😀


Onda im ti dadnes Dedpula ili Betmena i onda misle da si kul ili sta?
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/12/2017 : 10:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Zagor je jedan od najzasluznijih za kolicinu ljubitelja stripa na ovim podrucjima, ali je jos zasluzniji za sasvim opravdane predrasude prema stripu od strane onih neupucenih u omiljeni nam medij.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 13/12/2017 : 11:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Zagor je, bez zajebancije, za 99 % američkih na forumu hvaljenih i "ozbiljnih" stripova kraj svijeta. To je činjenica. Ja pozivam sve bonellijevce da bez predrasuda pročitaju "Amerikance" pa nitko od tzv. "stručnjaka" i "kritičara" im neće moć prodavat muda pod bubrege što je strip.
Zagor je za Y, Trans, Sage i ostala sranja...doslovno...kraj svijeta.. Zagora može čitati netko stariji od 18 iz raznoraznih razloga, pa i ako želite iz nostalgije, atmosfere il čega već. Tko čita ova američka sranja stariji od 18 god, to je jednostavno osoba željna lake zahodske zabave bez imalo klase i stila.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/12/2017 : 12:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Zagor je, bez zajebancije, za 99 % američkih na forumu hvaljenih i "ozbiljnih" stripova kraj svijeta. To je činjenica. Ja pozivam sve bonellijevce da bez predrasuda pročitaju "Amerikance" pa nitko od tzv. "stručnjaka" i "kritičara" im neće moć prodavat muda pod bubrege što je strip.
Zagor je za Y, Trans, Sage i ostala sranja...doslovno...kraj svijeta.. Zagora može čitati netko stariji od 18 iz raznoraznih razloga, pa i ako želite iz nostalgije, atmosfere il čega već. Tko čita ova američka sranja stariji od 18 god, to je jednostavno osoba željna lake zahodske zabave bez imalo klase i stila.




CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 13/12/2017 : 13:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Opet ova glupava rasprava čiji je veći, šta se ložite čim neko kaže da ne valja vaš omiljeni junak :D
Pogotovo me iznenađuje što ste skoro svi veterani ovdje, trebalo bi da ste već navikli i da vam puca patka za standardnim "ocjenama" pojedinaca šta je umjetnost, a šta nije...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/12/2017 : 15:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Zagora može čitati netko stariji od 18 iz raznoraznih razloga, pa i ako želite iz nostalgije, atmosfere il čega već. Tko čita ova američka sranja stariji od 18 god, to je jednostavno osoba željna lake zahodske zabave bez imalo klase i stila.



Da je teller potpisan, ne bih nista ni rekao. Ali od Zagor-te-nayja takve rijeci!?

Mislim, valjda ces se sloziti sa mnom, da su neke Zagorove price (isto tako) dobre samo za cenifu. Ili ne!?



Drukcije ontopic, uzivao sam u prvoj knjigi Punishera (uprkos crtezima upitne kvalitete - nemam sada vremena objasnjavati), pa se ukratko bacam na Majku Rusiju.

A valjda bi onda bilo vreme da i sam procitam mcn/Kordejev najnoviji masterpis, kojega ste vec toliko nahvalili ovdje. A ti telleru, ne budi peesdo i nabavi barem Marsal Bassa. Hebote, western je to, a i crtez nije ... americki.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 13/12/2017 : 15:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Zagor je, bez zajebancije, za 99 % američkih na forumu hvaljenih i "ozbiljnih" stripova kraj svijeta. To je činjenica. Ja pozivam sve bonellijevce da bez predrasuda pročitaju "Amerikance" pa nitko od tzv. "stručnjaka" i "kritičara" im neće moć prodavat muda pod bubrege što je strip.
Zagor je za Y, Trans, Sage i ostala sranja...doslovno...kraj svijeta.. Zagora može čitati netko stariji od 18 iz raznoraznih razloga, pa i ako želite iz nostalgije, atmosfere il čega već. Tko čita ova američka sranja stariji od 18 god, to je jednostavno osoba željna lake zahodske zabave bez imalo klase i stila.




Bull-shit, od reči do reči.
Jedini koji prodaje muda za bubrege si ti.
I to ti kaže čovek koji je pročitao i pročitaće više Zagora za života od tebe.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 13/12/2017 : 17:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
O neukusima se ne raspravlja?
Neman sta dodat, jednostavno neukusno i na silu. Naravno da ne bi triba reagirat na rasprave tipa sta je bolje itd...ali tu i tamo se triba ukazat da degradacija bonellija od ljubitelja americkog smeca jednostavno nema smisla. Da drzi lekciju neko od BD ekipe, to mogu shvatit, ovako da "s visoka" neko ko vozi stojadina kritizira forda...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 13/12/2017 : 18:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Transmet nazivati američkim smećem je nemanje pojma u velikom stilu. To važi i za hrpu drugih američkih stripova, a lečenje kompleksa što neko ne može da dobaci dalje od boneloida najniže vrste, ne može promeniti tu činjenicu. Reći da su svi američki stripovi smeće je nonsens koliko i reći da su svi Zagori smeće. Generalizacija je odlika retarda. Jedno im je čak zajedničko: neselektivno i nekritičko čitanje i jednih i drugih, bez poštovanja i čitanja drugih škola, dovodi do pada IQ-a.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/12/2017 : 18:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Slazem se sa karvenom, Transmetropolitan i Saga su odlicni stripovi, ne treba ih nazivati smecem.
Takodje se slazem i sa Zagor-te-nayom, Zagor je mnogo bolji strip od spomenutih.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 13/12/2017 : 18:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Neda mi se raspravljat s forumasima tipa karven koji je mozda procita dovoljno zagora al nije dovoljno americkog smeca? Treba jos toga pro gut gut at.
A s Polijem se dabome slazem, na zalost tellera. Meni nije cilj natirat ljude da citaju bonelli. Ima bonellija dobrih za citat na cenifi kao i losih za koristit cenifu. Ima bonellija koje ja jednostavno ne mogu procitat al s druge strane od americkog stripa se radi neki art, najsmisnije mi je kad citam one autorske tekstove i bajke o stripovima na forumu pa mislis se majko mila to mora bit neki vrh...evo zadnje Hellboj, sad sam ga malo bolje proucija...zakljucak...Chico specijali od gambe mi pare kao space shuttle prema tome..strasno.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2017 : 18:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ma daj, stvarno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 13/12/2017 : 19:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ma daj, stvarno.



Ajd dobro...nije chico od gambe...nego bela i bronko.
Ne stvarno...tip kojeg je pozvao Rasputin?!?...doslovno iz pakla i rjesava slucajeve po zemlji..i svima je to normalno...ono idu od mista do mista na zemlji, ubacis jos par monstruma i moci i rjesi kao stvar na osnovi neman stvarno pojma cega...pa buffy je za ovo kraj svjeta.
Za izdanje svaka cast, al strip...ne mogu virovat da mi je nekad bija ok.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/12/2017 : 19:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ma daj, stvarno.


ja ga bi na ignore listu...odmah uz tellera.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/12/2017 : 19:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Neda mi se raspravljat s forumasima tipa karven koji je mozda procita dovoljno zagora al nije dovoljno americkog smeca? Treba jos toga pro gut gut at.
A s Polijem se dabome slazem, na zalost tellera. Meni nije cilj natirat ljude da citaju bonelli. Ima bonellija dobrih za citat na cenifi kao i losih za koristit cenifu. Ima bonellija koje ja jednostavno ne mogu procitat al s druge strane od americkog stripa se radi neki art, najsmisnije mi je kad citam one autorske tekstove i bajke o stripovima na forumu pa mislis se majko mila to mora bit neki vrh...evo zadnje Hellboj, sad sam ga malo bolje proucija...zakljucak...Chico specijali od gambe mi pare kao space shuttle prema tome..strasno.


polako čete svi na moje...ako ste iskreni.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/12/2017 : 19:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Slazem se sa karvenom, Transmetropolitan i Saga su odlicni stripovi, ne treba ih nazivati smecem.
Takodje se slazem i sa Zagor-te-nayom, Zagor je mnogo bolji strip od spomenutih.



To je to.
Puna mi kapa kul tipova koji ne čitaju Bonelli jer je djetinjast i onda su im superheroji štivo za srednjoškolsku lektiru.

Edited by - velka031 on 13/12/2017 19:54:51
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10060 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 13/12/2017 : 23:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Znači uvodite novi kriterij za ocjenu kvalitete stripa, a taj je da li je strip dobar za sjedenje na ćenifi.

Pretpostavljam da bi sukladno tome ocjena 4,1 značila da strip vrijedi četiri shita iliti govanceta i jedno pišanje.

To bi valjda bila negativna ocjena, dok bi 0 govanceta značilo da je ćenifa prosudila da se radi o remek djelu.
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 13/12/2017 : 23:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
Sunce mu, stvarno ne kontam, ali nateraste me da se pravdam :)
Ako vam je Dedpul izasao u Darkvudovom prevodu (mislim na keca) i Batman od Franka Milera klasican superherojski strip ja onda nemam komentar. Takodje, ja stripove ne nazivam smecem kao sto ovde pojedini pominju, ali da je Zagor jednodimenzionalan u odnosu na ove koje sam pomenuo, jeste. Prvi ja imam citavu njegovu kolekciju kuci (neke cak i duple) i znam da cu samo odabrane ponovo procitati. Ali reci da je svaki Zagor bolji od svakog Batmana-a, je malo preterano

A davno sam izasao iz puberteta da radim stvari da bi neko drugi mislio da sam kul, vec ne volim kad ljudi imaju predrasude prema necemu sto nisu nikada ni probali, a u tome smo izgleda mi na Balkanu prvaci sveta bez konkurencije. Kod mnogo ljudi sam razbio predrasude bas im dajuci na citanje stripove koje ja smatram 10. I odusevili su se i strip ne gledaju vise kao obicnu superherojstinu u kojoj samo fali Swarci da odglumi glavnu ulogu :) Mislim da je to moj skromni doprinos u sirenju strip kulture.

Iskreno, moj odgovor je prvenstveno bio upucen Antu, jer su realno njegova pitanja uvek u smeru zdrave diskusije bez napada na bilo koga i svaka cast na tome. Nadam se da sam uspeo da docaram sta je meni 10 :), ali sam se nadao da ce to dovesti do neke pozitivne rasprave i predloga za nesto sto jos nisam procitao, umesto ovoga sto je ispalo.

Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 14/12/2017 : 00:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Peyo - ćenifa je kriterij broj 1. Ako je dobro za ćenifu dobro je i za kolekciju. Jednostavno.

Zare80 - pa ja prvi (unatoč Nick-u ) neman puno Zagora. Imam klasik izdanje i koju OP. Ovo sve novo ili pročitam i podilim okolo ili priskočim. Ali taj određeni broj Zagora (najviše Nollita budimo realni) su jako kvalitetni, prekvalitetni da netko ko je ljubitelj superheroja i preseravanja podcjenjuje to.
Istina, generaliziranje je tu, a kako vridi za Zagora vridi i za amerikance. Od Bonellija ja Marka, Bleka, Mikija, Tellera itd ne mogu, jednostavno ne mogu pročitat...ali ovi ostali bonelli imaju itekako visok postotak kvalitetnih epizoda...Eto taj Betmen šta ga spominješ...pa od svih šta sam pročita, a pročita san ciljano one najbolje ocjenjene, jedino je strašan vic dobar strip...sve ostalo je...jednostavno loše. Millerov? 5/10 uvr glave. Ti kažeš 10? Ok, drži se toga, ali sramit se Zagora i Bonelija i ljudima okolo pričat da je to i Deadpool umjetnost? To prodaji 2-gom srednje... Da si osta na recimo From Hellu, Eternautu i AF Magnusu nebi ti ništa reka, al Deadpool i Betmen umjetnost a bonelli za papane i dicu??? Ejj, pa mora neko povuć granicu, nećemo se toliko sprdat s umjetnostću. Šta je iduće, Punisher i preacher su umjetnost...ej...dokle više.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 14/12/2017 : 01:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay
imaju itekako visok postotak kvalitetnih epizoda...Eto taj Betmen šta ga spominješ...pa od svih šta sam pročita, a pročita san ciljano one najbolje ocjenjene, jedino je strašan vic dobar strip...sve ostalo je...jednostavno loše. Millerov? 5/10 uvr glave. Ti kažeš 10? Ok, drži se toga, ali sramit se Zagora i Bonelija i ljudima okolo pričat da je to i Deadpool umjetnost?



Previse si me bukvalno shvatio, pored tog umetnost je bio smajli :). A i kako se bas uhvati ovih par sto ti se ne svidjaju.

Meni ne mora strip da bude umetnicko delo da bi mi bio 10, a vec sam ti objasnio za Deadpula, zasto. Meni je izdanje na srpskom duplo bolje upravo zbog prevoda. Dedpul ima humor koji je pravo osvezenje u superherojskom stripu, a Zagor toga nema ni mrvice (ovo sa Cikom je zalosno)

Za Batman-a bih morao puno vise da se potrudim da objasnim i opet mislim da ne bih uspeo. Imas svoje misljenje i ok, ali meni je Dark Knight puno vise od superherojstine o kojoj svi pricate i po meni daleko ozbiljniji od Zagora. Niko mi na njega nije rekao da nije extra strip, a ako je tebi 5/10, Zimska Zmija 10/10 onda nam se ukusi totalno razlikuju. Pri tome bih ovo drugo i ja svakome preporucio :)

Edited by - zare80 on 14/12/2017 01:11:28
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 14/12/2017 : 01:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Meni je Zimska Zmija 8/10. Uvr glave. U vezi amerikanaca mogu samo da primijetim da od prosječnih stripova rade neloše ekranizacije. Batmana pogledat na malom ekranu...uvik. Batman u stripu...blah. Nije mi jasan cili taj koncept superheroja. Često inzistiraju na ozbiljnosti i realnosti, kao sve je tip top a onda, glavni lik neko čudovište ili neki tip šta leti i ono, sve ostalo je realno osim toga. Možemo pričati kakav ti je bio dan iako si recimo prije par minuta bio na dnu oceana il u vulkanu...Sve je ozbiljno...pa se možemo igrat ko u mračnom vitezu s osjećajima i dubljom karakterizacijom likova...ok...onda uleti neki neki two-face, pingvin il šta ti ja znam s masom patuljaka i napravi dernek...al ono sve je ozbiljno i duboko...ej...Nek smo popričali.
+++ Slažem se da srbi u zadnje vrime rasturaju prijevod, to je ono što se zaziva godinama, taj osjećaj za strip, improvizacija. Al, skrenuli smo s teme...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.

Edited by - Zagor-te-nay on 14/12/2017 01:39:33
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 14/12/2017 : 02:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Meni je Zimska Zmija 8/10.



Eto, i kad je Zagor u pitanju opet nemaš ukusa

Go kneel and weep
Go to Top of Page
Page: of 114 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000