forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrarijum - samo dobri stripovi (tm)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 114

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 22/11/2017 : 11:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote


Delirična svakodnevnica
8/10


Izdanje sadrži pedesetak kratkih priča, najčešće četiri stranice ili tri, zabavne, ironične, pune crnog humora. Sviđa mi se koncept i nisu nimalo dosadne. U biti nekoliko je bilo dosadnih, ali opet kod nekih sam se morao glasno nasmijati što je rijetkost. Svaka priča počinje bezazleno, obične situacije iz stvarnog života na prvoj stranici koje se već na idućoj mogu pretvoriti u nešto drugo. Baš gušt za pročitati i nisam niti primijetio da se polako približavam kraju knjige! Očigledno je da autoru leže takve stvari. Koliko vidim Prado je nagrađivan na međunarodnim festivalima, a ako je suditi po ovome i priči Potez kredom svakako je zaslužio. Potez kredom je zanimljiva priča koja me je baš oduševila crtežom. Delirična svakodnevnica je nacrtana drugačije. Stil i humor malo me podsjećaju na radove Horacia Altune. Recimo da se priča Nudistice str 158, pojavi u Playboyu 99,9% čitatelja bi pomislilo da je to Altuna nacrtao i napisao!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 22/11/2017 : 12:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic


Delirična svakodnevnica
8/10


Izdanje sadrži pedesetak kratkih priča, najčešće četiri stranice ili tri, zabavne, ironične, pune crnog humora...

Stil i humor malo me podsjećaju na radove Horacia Altune...



Slično onda Vratašcima gospodina Lopeza? Bolje/lošije? Duhovitije/manje duhovito?
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 22/11/2017 : 12:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Ja kad bi davao ocjenu bila bi ista u decimalu....oboje (vratašca i svakodnevica) imaju pokoju dobru priču....ostale zaboraviš čim pročitaš

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 22/11/2017 : 13:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
@vukozec

Nisam još pročitao Vratašca gospodina Lopeza. Ali imam ga na umu i na popisu stripova koje moram tek pročitati. Evo što još nisam pročitao od Fibre, a da je izašlo do 6/2017.




Hitman - Pet knjiga, 1500-2000 stranica, potrebno je puno vremena, a preview me nije privukao.

Daredevil - Pročitao sam samo prvu knjigu. Kada ću ostatak nemam pojma.

Gluhe laste -Oba albuma

Moebius - Počeo pa stao. Ne privlači me. Ali i to ću pročitati kad tad.

Vratašca gospodina Lopeza

Ribari Nove zemlje

Ja, ubojica

Neznalice: Priča o međusobnoj inicijaciji

Ćao, đaci!


Mi, Mrtvi

Neznanac - Mislim da sam pročitao smo prvu knjigu. Također me nije privuklo. Ali i ovo namjeravam jednom pročitati.

Opskurni gradovi - Pročitao davno prve četiri. Morat ću i ostatak, zanimaju me priče!

Rip Kirby - Da pročitam svih 16 albuma od slova do slova ne bih stigao niti da se preselim na pusti otok! Ali imam u planu barem prvu knjigu ili neku drugu ako netko preporuči.

Transmetropolitan - Ostala mi je još samo peta!

Zekani - I tu još imam nešto za pročitati, dva-tri albuma...

Prije Inkala i Poslije Inkala - Ovo ću svakako pročitati!

Batman - Ogroman broj stranica. Prolistao sam prvu knjigu, ali nikako da krenem. Ne znam je li to potrebno čitati sve od početka ili je svejedno koju knjigu uzmem u ruke?!







Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/11/2017 : 15:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Delirična svakodnevnica - jedina Fibra koju sam zaboravio uzeti na ovogodisnjem Interliberu, a imao sam je u glavi ... sve do dolaska na Fibrin stand, gdje se Poli povampirio. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/11/2017 : 09:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@dcopic:

Batman se procita zacas, onaj prvi Millerov mi je jedva citljiv(dark knight), drugi mi je dosta dobar(long haloween), treci nikako da ulovim u knjiznici.
Mislim da su nepovezani, tj prvi i drugi su 100% nepovezani, za drugi i treci nisam bas siguran jer je od istog autora.
Ima jos i godina prva i vic. Vic sam citao i vrh je, godinu prvu jos nisam.

Mebius mi je Edena bila OK, The Long Tomorrow jako dobar, a ostatak je droga portorož. Ali crtez mi je bogovski.

Neznanc ni meni nije sjeo, cak mi je kasnije i losiji nego u pocetku.

Inakli su odlicni!

Hitman ti kasnije postaje bolji, vrhunska zajebancija i meni jako drag serijal, bas me posteno nasmijao, ali to ako volis takve turbo pretjerane stripove.

Mi, Mrtvi su jako dobri.

I to je to od tvog popisa sto sam ja procitao ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 23/11/2017 : 11:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

. Evo što još nisam pročitao od Fibre, a da je izašlo do 6/2017.

...

Hitman
Gluhe laste
Moebius -
Vratašca gospodina Lopeza
Ribari Nove zemlje

Mi, Mrtvi
Neznanac -
Opskurni gradovi -
Transmetropolitan -
Batman (Miller)
...





Ovo gore je ono sto sam ja procitao (neke serijale samo djelomicno) sa tvoje liste neprocitanih. Da se mene pita, ja bih na vrh liste stavio Ribare i Mrtve.

Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 23/11/2017 : 14:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Evo par subjektivnih komentara.

Hitman - Ovo je jako dobra zajebancija. I to meni koji ne volim superheroje.

Daredevil - Prva knjiga je i daleko najbolja i jedina koja je must.

Gluhe laste - Za tinejdzere ali odlicno!

Moebius - Ovo je za gledati, ne citati.

Neznalice: Priča o međusobnoj inicijaciji - Ovo mi je vrh

Batman - Loeb/Sale su pretenciozno sranje.
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 25/11/2017 : 02:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
Come prima
Odlican strip i vrlo prijatno iznenadjenje koje me je privuklo kada sam procitao preview i nisam pogresio.
Crtez koji mi se jako dopada, sjajno docarava atmosferu i odnose medju ljudima. Izuzetna topla prica o prastanju i ljubavi izmedju dva brata, prosarana komicnim i zivotnim situacijama. Jedan od onih stripova koji ne zelim da se zavrse, jer su sve bolji i bolji. Jednom recju sjajno i sve preporuke.
Ocena 9/10
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/11/2017 : 22:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote



Dvorska luda (Zidrou, Porcel)

Pročitao i najnovijeg Zidroua u izdanju Fibre. Kao ni ostali njegovi radovi, ni ovaj mi se nije pretjerano svidio, no u pitanju je sasvim korektno djelce. Najveći minus mi je način pripovijedanja koji, potpomognut kratkoćom stripa, stvara dojam kao da je riječ o prepričanom kratkom sadržaju puno bogatije priče. Kao plus bih izdvojio ideju (spoiler!poigravanje s klasičnim likom princa iz bajke), no njen potencijal je ipak ostao nedovoljno iskorišten. Primjerice u Ljepotici, koja se također bavi klasičnim temama/likovima iz bajki, ideja je puno slabija no oko nje je napravljena konkretna priča (čak i malo prerastegnuta) koja na kraju ipak ostavlja bolji dojam. Porcelov crtež je solidan, no ipak ne toliko zanimljiv kao u Kabaret Folies Bergere. Na kraju mogu samo zaključiti da me Zidrou još jednom nije uspio pogoditi, no dobro, imati će još prilika.

5/10


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/12/2017 : 00:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote



Neću umrijeti kao lovina (Alfred)

Alfred se ovdje bavi jako teškom, ali i izuzetno zanimljivom temom, no konačni rezultat je nažalost površan i zbrzan. Početne postavke su na mjestu: malo mjesto, ograničeni ljudi (tu se malo pretjeruje, ali dobro), pojedinci koji se ne uklapaju i, naravno, postaju žrtve okoline, no jedan od njih toj istoj okolini postaje i krvnik. Njegovi razlozi su donekle razumljivi, ali transformacija je neuvjerljiva. Alfred se očito odlučio ne ulaziti dublje u ubojičinu psihu kao ni u karakterizaciju ostalih likova, no time ih je sveo na figure i nije nam pružio priliku da ih razumijemo niti da na bilo koji način suosjećamo s njima. Nedostatku bilo kakve emocije vjerojatno je pomogao i karikaturalan crtež koji mi ovdje nikako nije odgovarao. Šteta jer je sve skupa imalo potencijala za puno više.

5/10


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/12/2017 : 09:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Posto sam igrom slucaja bas sinoc procitao "Lovinu", da i sam na brzinu bacim par recenica.

Teska tema, uvlaci te, a i iznimno brzo se procita ovih 120 stranica. Strip je napravljen prema romanu, pa vjerujem da Alfred i nije mogao toliko toga napraviti "izvan okvira". Mozda nije remek djelo, te trebat ce nekoliko godina da ga se ponovno primim, ali strip je dobro napravljen. Prica je zanimljiva, koliko i mucna, crna, teska. Naravno, mozda je donekle upitno moze li se covjek toliko "promjeniti", kada kap prelije casu, ali nazalost imamo slicne pricice iz svakodnevnog zivota (u crnima kronikama, i nije uvijek samo PTS krivac). Imamo ovdje pravu vukojebinu sa poluumnim krkavcima, i nije ni cudo da bi ih nas junak "raketirao" da je mogao (i da se nije desilo sta se desilo). Pokusao je uteci, ali ga je sve skupa stiglo "prije nego je otisao". Ne znam, mozda bi nas dezurni psiholog Krügeru trebao reci koju na tu temu. Ali sam mislim da bi se bas takav scenario i te kako mogao desiti u svakodnevnom zivotu, tamo u nekoj selendri, pa i u velegradu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/12/2017 : 15:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Slažem se da je taj scenarij itekako moguć, samo sam očekivao malo više kako i zašto.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/12/2017 : 19:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote



Kako pauci dolaze na svijet (Laurent)

U čitanje ovog stripa ušao sam (na temelju vizualnog dojma) s izuzetno niskim očekivanjima, što je vjerujem na kraju doprinijelo ipak pretežito pozitivnom dojmu. Puno je tu stvari koje nisu po mom guštu: od likova s kojima se ne mogu saživjeti, preko toga što je u pitanju francuski strip čija je radnja smještena u SAD (ne kužim zašto, šta fali Francuskoj?), pa sve do crteža i kolora koji mi nikako ne odgovaraju, no strip me svejedno uvukao i drago mi je da sam ga pročitao. Laurent je ovdje stvarno jako dobro posložila sve dijelove te me na kraju čak uspjela i malo dotaknuti usprkos ne baš uvjerljivom razvoju događaja. Da je vizualni dio više po mom guštu sigurno bi i ukupan dojam bio bolji, no i ovako je riječ o stripu koji se isplati pročitati.

6/10


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 10/12/2017 : 22:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
Zlato i krv

Da li namerno ili ne, ali ovo delo je pravi izbor za jubilarac. Tesko je ulaziti u to sta je remek delo, ali ovaj strip ima sve sto, po meni, strip treba da ima i rado cu ga citati ponovo. Avantura napisana i nacrtana toliko dobro da se, sa pravim glumcima moze snimiti fenomenalan film. U principu je prica o velikom prijateljstvu dva potpuno razlicita coveka, koja uz istorijsku podlogu, u koju se ruku na srce ne razumem i ne znam koliko ima veze sa stvarnoscu, drzi do samog kraja. Po mom misljenju je deo stripa posle previewa i bolji deo.
Napomenuo bih da mi se posebno dopalo poglavlje na kraju sa komentarima pored skica iz stripa gde je objasnjeno sta je crtac zeleo da postigne nekim svojim minijaturama.

Sve u svemu sjajno i topla preporuka za sve da procitaju 9/10
Go to Top of Page

Ljuba XO
Starting Member



33 Posts

Member since 23/06/2017

Posted - 10/12/2017 : 23:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Ljuba XO a Private Message  Reply with Quote
Slažem se, Zare. Zanimljiv strip, lepo ispričan i fino nacrtan, i obojen, naravno. Još je dobro što je u pitanju integral, tj. kompletna priča u jednoj knjizi. Prelepa naslovnica kao i one koje su na početku svakog dela. Vredi nabaviti i pročitati.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 11/12/2017 : 08:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote


Zaboravljeni robovi Tromelina - Sylvain Savoia

Kupio sam ovaj strip prvenstveno zbog crteža koji je odličan, boje savršene.
Nekidan sam ga uzeo iz polica i počeo listati i odlučio ga pročitati. U stripu se dokumentarna i povijesna radnja isprepleću i nadopunjuju. Radnju nije teško predvidjeti i praktički sama naslovnica otkriva sve ono što je tema ova priče.
U trenutcima kada autor opisuje noćno nebo, sve ono što čuje (odnosno ne čuje) i spokoj, zbilja mi dođe da se zamijenim s njim. Tema o robovima i trgovini robovima ispričana je puno puta i na milijun načina, međutim ovo nije samo priča o robovima, ovo je prije svega priča o ljudskoj izdržljivosti, vjeri i snalažljivosti. Samoća je ono čega se svaki čovjek kadatad počne bojati ali puno puta je u životu priželjkujemo i zazivamo.
Ovo nije strip koji će vas opčiniti radnjom i koji nećete moći ispustiti iz ruku zbog napete pustolovine, ovo je strip koji ćete puno puta spustiti i zamisliti se...

10/10

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 11/12/2017 : 09:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote


Skalpirani - Jason Aaron i R. M. Guera

Dobio sam puno preporuka da je ovo fenomenalan strip ali nikako nisam uhvatio taj trenutak kada bi mi se ovaj strip čitao... sve do nedavno.

Započeo sam sa čitanjem pun nekakvog skepticizma jer uglavnom ono što se viđa drugima meni se iz principa ne sviđa toliko. Ali kad radnja krene i kad počne upoznavanje likova, kad počne seciranje društva, kad to sve upotpuni, za ovu priču, odličan crtež i kada shvatiš da te ljudska motivacija zbilja uvijek može iznenaditi onda ovaj strip jednostavno ne možeš pustiti iz ruku. Doduše ja sam u jednom trenu ovaj strip morao pustiti iz ruku i opsovati i Aarona i Gueru i Šunjića i sebe samog što ovo čitam jer je radnja puna neočekivanih obrata i kadrova. Jedini nedostatak, ili ajmo reći minus ovom izdanju, je prijevod koji u nekim situacijama ne dočarava primjereno dođagaje s izrazima svojestvenima našem podneblju. Baš zbog toga virnuo sam u privju koji je postavio Darkwood i primijetio da kod njihovog prijevoda nema tih manjkavosti.
Da ne pričam u prazno, evo jedan primjer:

Kadrove sam preuzeo iz Fibrinog i Darkwoodovog privjua, nadam se da mi to neće zamjeriti.

Na ovom primjeru prijevoda se, barem po meni, vidi da je prevodioc u Fibrinom izdanju "fulao ceo fudbal". Koristi izraz koji na našim prostorima ima, po mojem mišljenju, potpuno drugačije značenje. Zbog manjkavosti u prijevodu moja ocjena ovog serijala je

9/10

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/12/2017 : 09:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ljuba XO

Slažem se, Zare. Zanimljiv strip, lepo ispričan i fino nacrtan, i obojen, naravno. Još je dobro što je u pitanju integral, tj. kompletna priča u jednoj knjizi. Prelepa naslovnica kao i one koje su na početku svakog dela. Vredi nabaviti i pročitati.



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/12/2017 : 12:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80

Zlato i krv
Tesko je ulaziti u to sta je remek delo, ali ovaj strip ima sve sto, po meni, strip treba da ima
9/10


kojem stripu onda daješ 10/10?

ultimativnom remek delu?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/12/2017 : 12:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy


Skalpirani - Jason Aaron i R. M. Guera
Jedini nedostatak, ili ajmo reći minus ovom izdanju, je prijevod koji u nekim situacijama ne dočarava primjereno dođagaje s izrazima svojestvenima našem podneblju. Baš zbog toga virnuo sam u privju koji je postavio Darkwood i primijetio da kod njihovog prijevoda nema tih manjkavosti.


Na ovom primjeru prijevoda se, barem po meni, vidi da je prevodioc u Fibrinom izdanju "fulao ceo fudbal". Koristi izraz koji na našim prostorima ima, po mojem mišljenju, potpuno drugačije značenje. Zbog manjkavosti u prijevodu moja ocjena ovog serijala je


i ja imam po neku zamerku na prevod u prve tri knjige,pogotovu kad sam ih uporedio sa DW izdanjem - ništa strašno,ali u pojedinim trenucima srpski prevod zvuči prirodnije;baš kao što si ti pokazao.

Ali izgleda da su 4. i 5. knjiga već prevedene skroz kako treba + bez purgerizma - tako mi je bar dojavljeno,dok mi ne stignu primerci za par nedelja.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11586 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/12/2017 : 13:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy



Skalpirani - Jason Aaron i R. M. Guera

Dobio sam puno preporuka da je ovo fenomenalan strip ali nikako nisam uhvatio taj trenutak kada bi mi se ovaj strip čitao... sve do nedavno.

Započeo sam sa čitanjem pun nekakvog skepticizma jer uglavnom ono što se viđa drugima meni se iz principa ne sviđa toliko. Ali kad radnja krene i kad počne upoznavanje likova, kad počne seciranje društva, kad to sve upotpuni, za ovu priču, odličan crtež i kada shvatiš da te ljudska motivacija zbilja uvijek može iznenaditi onda ovaj strip jednostavno ne možeš pustiti iz ruku. Doduše ja sam u jednom trenu ovaj strip morao pustiti iz ruku i opsovati i Aarona i Gueru i Šunjića i sebe samog što ovo čitam jer je radnja puna neočekivanih obrata i kadrova. Jedini nedostatak, ili ajmo reći minus ovom izdanju, je prijevod koji u nekim situacijama ne dočarava primjereno dođagaje s izrazima svojestvenima našem podneblju. Baš zbog toga virnuo sam u privju koji je postavio Darkwood i primijetio da kod njihovog prijevoda nema tih manjkavosti.
Da ne pričam u prazno, evo jedan primjer:

Kadrove sam preuzeo iz Fibrinog i Darkwoodovog privjua, nadam se da mi to neće zamjeriti.

Na ovom primjeru prijevoda se, barem po meni, vidi da je prevodioc u Fibrinom izdanju "fulao ceo fudbal". Koristi izraz koji na našim prostorima ima, po mojem mišljenju, potpuno drugačije značenje. Zbog manjkavosti u prijevodu moja ocjena ovog serijala je

9/10


Što si htio ovime reći?

Tebi se iz principa nešto ne sviđa jer se drugima sviđa?

Have mercy
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 11/12/2017 : 17:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Možda ne voli izvikane i hvaljene stvari, traži im manu.
Ja baš suprotno, u svakom stripu se trudim da uživam, al' ako ne ide - ne ide.


Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 11/12/2017 : 19:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jocko

Možda ne voli izvikane i hvaljene stvari, traži im manu.
Ja baš suprotno, u svakom stripu se trudim da uživam, al' ako ne ide - ne ide.



Istina, ne volim izvikane i hvaljene stvari, ali im ne tražim manu.
Jednostavno, volim sam donijeti svoj sud o nečemu. Potpisujem ovaj tvoj dio rečenice "u svakom stripu se trudim uživati, ali ako ne ide - ne ide" i zbog toga i imam takav stav jer sam prije (uglavnom) čitao stripove na taj način da sam istražio o njemu, pročitao koju recenziju, i onda bude slučaj da hrpa ljudi hvali nešto, a meni se uopće ne svidi.
Zato sam bio skeptičan i prema Skalpiranima, ali mogu reći da mi je ipak drago što sam se uhvatio u koštac s jednom takvom pričom jer sam na kraju jedno tjedan dana bio pod dojmom.

Danas čitam ono što želim pročitati bez obzira na hvaljenje ili loše kritike o nekojem stripu. Na kraju sam zaključim je li bilo vrijedno trošiti vrijeme na nešto ili nije.

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/12/2017 : 19:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
skalpirani imaju sami jedan problem, a to se zapravo odnosi na druge stripove. ovo je taj serijal koji podize kriterijume i standarde, pa sad sve teze nalazim nesto sto bih u miru mogao procitati do kraja.
Go to Top of Page
Page: of 114 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000