forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 40

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/08/2022 : 14:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki



Ponki,molim te kad vidiš savitcha opali mu jednu plesku umisto mene da mu tako nešto nikad više ne padne na pamet pomisliti a kamoli reć...
Da odreć diteta...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/08/2022 : 01:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Morao bi da se popne na stolicu :D
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/09/2022 : 14:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Samo jedna konstatacija sa moje strane ukoliko nekog zanima... U svastari trenutno postoje dva topica koja su do skoro smatrana nezamislivim na forumu. Jedan se tice politike u teorijskom domenu i drugi Boga. Ja sam spreman da tvrdim da bi uz Manhunterovu moderaciju svaki topic na ovom forumu mogao biti bez problema postavljen. Samo se ukloni onaj koji direktno vredja drugog sagovornika i to je to.

Zasto sam insistirao na ovim stvarima na ovom forumu? Ja sam spreman potvrditi bilo kome da na ovom forumu ima veliki broj pametnih ljudi, sa dosta znanja iz raznih oblasti i spremnih na jedan kvalitetan dijalog. I sa ovim ljudima a ne sa nekim sa nekih drugih foruma ili grupa bih voleo otvarati dosta tih tema o kojima pricamo kada se nadjemo negde. Ja bih jako voleo otvoriti teme o istoriji Jugoslavije, nastanku, medjuratnim periodima, Drugom svetskom ratu, pa razdoblju do rata devedesetih itd. Ubedjen sam da bi bilo mnogo kvalitetnih rasprava. Nekako sam i uveren da ove teme mi i moramo nekad pokrenuti. To se ne bi ocekivalo od foruma zavarivaca, drvodelja ili sakupljaca salveta. Mi ipak citamo. Ne mogu da se setim ko je rekao da je lek za nacionalizam citanje a za rasizam putovanje. Mi smo tu malo drugacija zajednica. Iskusio nebrojeno puta. Koliko god puta smo otvarali sva pitanja od '90-ih pa unazad nikad se ni sa kim nisam posvadjao. A iskreno nisam cuo da je bilo ko od forumasa koje znam.

Ljudi, mi u Srbiji ne znamo hrvatsku vizuru ili bosnjacku. Mi ne znamo dosta toga jer nam nije dato da znamo. Isto tako u Hrvatskoj ne znaju nasu. Trovani smo raznim propagandama i ukoliko nemamo snaznu teznju za znanjem ne mozemo doci do istine i razumeti jedni druge. Ja sam zivi primer i uvek u nekim raspravama sa prijateljima kazem da nisam znao, nisam razumeo kontekste itd. Istoriju volim, proucavam je laicki koliko mogu i stignem i voleo bih sa vama obradjivati neke teme. Jednu po jednu.

Eto, drago mi je sto je pilot u svastari uspeo i hteo sam da prenesem utiske. Mozete i vi vase..
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/09/2022 : 14:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Na ovom se forumu raspravlja o svemu osim o stripovima.
Tema o politici je u 10 dana skupila 20 stranica rasprave. Na forumu o stripovima. Tuga i žalost.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/09/2022 : 14:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Na ovom se forumu raspravlja o svemu osim o stripovima.
Tema o politici je u 10 dana skupila 20 stranica rasprave. Na forumu o stripovima. Tuga i žalost.



pa sawitchu je to potpuno normalno, ne znam sta ti hoces sad xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/09/2022 : 14:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Lorde, ne zabušavaj, di je obećani tekst!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/09/2022 : 14:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
<3

bice danas, al nemoj posle da zazalis sto si zazivao vraga xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/09/2022 : 14:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Na ovom se forumu raspravlja o svemu osim o stripovima.
Tema o politici je u 10 dana skupila 20 stranica rasprave. Na forumu o stripovima. Tuga i žalost.


+1

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/09/2022 : 14:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Na ovom se forumu raspravlja o svemu osim o stripovima.



Ne baš, ali poenta je dobra.


quote:

Tema o politici je u 10 dana skupila 20 stranica rasprave. Na forumu o stripovima. Tuga i žalost.



A dobro, njih 2-3 koji kao filozofiraju i razglabaju ukrug.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39383 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/09/2022 : 14:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Na ovom se forumu raspravlja o svemu osim o stripovima.
Tema o politici je u 10 dana skupila 20 stranica rasprave. Na forumu o stripovima. Tuga i žalost.



Pa i mi kada se nadjemo negde raspravljamo 5 minuta o stripovima a onda o svemu ostalom. Sve potpuno normalno. Ja na primer ne volim teoretisanja o stripu niti me bilo sta o njemu zanima osim "OK / NOK" od ljudi sa kojima delim slican ukus. Eventualno kada nesto ne razumem postavim pitanje.

Ovo sto si naveo o politici je samo dokaz da ljudi imaju potrebu i o tome da razgovaraju. Hteli ili ne mi smo neka zajednica, odredjena vrsta skupa. Sto je lose ili tuzno pricati o necemu van ovoga? Evo ja sa Teksom na primer bas volim debatovati o Premijer ligi, Ponkija na primer volim ignorisati jer stalno lupa gluposti :D volim i Manhunterove preporuke za filmove, Wesskowazove preporuke za knjige epske fantastike itd. Zato postoje potforumi, raspravljas o onome o cemu ti se u odredjenom moementu raspravlja. Neka starija ekipa forumasa se 99% zna i meni je cesto draze sa njima prebaciti koju nego sa ljudima sa kojima sam odrastao a nisu procitali knjigu niti odgledali film 10 godina vec ceo dan vise u kladionici. Ako gresim eto ispravite me.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/09/2022 : 15:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Loše je i tužno to što forumaši na forumu posvećenom stripu zapravo i ne pričaju o stripovima. Kvalitetne rasprave i polemike se vode rijetko tako da mi se čini da unatoč tome što velika većina ljudi čita to što kupuje (tj. nadam se da je), zapravo i ne zna elokventno formulirati neko vlastito mišljenje o pročitanom. Ili ne želi. Iskreno, ne znam što mi je žalosnije od toga dvoje.
Mislim, da se razumijemo, ja osobno nemam ništa protiv tih političkih i sličnih rasprava... Ono što mi je tužno je to što ovdje postoji zajednica ljubitelja stripa koji su cijeli život u tom hobiju, a rasprava na datu temu im se svodi na izjave tipa "valja / ne valja" i "je li došlo na kioske?".

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 01/09/2022 15:11:42
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/09/2022 : 15:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Foruma o stripu je malo, o svim ostalim sranjima ima ih gomila a i raznoraznih opskurnih portala ne manjka. Lako se srodne duše tamo nađu, šteta je otrovati i ovo malo strip rasprava koje postoje.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/09/2022 : 17:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Sawitchu, ti mi ponkad djelujes bas naivno. Ne bi me iznenadilo da jednog dana, sa najboljom namjerom, uletis na pun sjever Delija u partizanovom dresu i kazes: Cigani, dajte bre da konstruktivno popricamo o stanju u nasem fudbalu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2022 : 17:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Slažen se sa Sawičen .

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 01/09/2022 17:50:08
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2022 : 17:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Nego me zanima kako se mogu kontolirat dupli nickovi? Jel to više uopće moguće?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6599 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 26/12/2022 : 17:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Je li moguće da su na stranici 41 član i 532 gosta?

loading...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2022 : 17:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Uobičajeni pokušaj provale na sajt.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/12/2022 : 13:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Opet neki problemi sa urom na forumu... neki postaju "iz buducnosti" dok trenutne postove, po trenutnom vremenu, baci nazad.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2022 : 14:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Hm. Neobično.

Trouble will find me
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 03/01/2023 : 20:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Jel izvodljivo namestiti da kada neko edituje sopstvenu poruku da se ne registruje kao da je napisan novi post na temi?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/01/2023 : 20:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nije preproučljivo baš dirati kod foruma ako ne znaš što točno radiš.

Trouble will find me
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 03/01/2023 : 23:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Opet se pojavljuju poruke iz budučnosti ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/01/2023 : 23:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Radim na tome.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 10/01/2023 : 05:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Nema Oscar 2022. ove godine?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/01/2023 : 06:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa uvijek je u veljači

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 40 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000