forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 14. Međunarodni festival stripa "Crtani romani šou
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8553 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 04/11/2011 : 22:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ja sam totalno razočaran. Pojavio sam se na tribini one dvojice blesana u pol 6 (kasnio sam), a tamo jedva da je i bilo ljudi. Kultura stripa u Hrvatskoj i dalje ne postoji. Zaključio sam da očito živim u nekom bajkovitom svijetu u kojem su moguće promjene.
Jbte, pa više se ljudi pojavilo na prezentaciji novog broja Kiše od onog blesavog Ultrasa
Nekih sat vremena sam proveo solo, sisajući cigare i piljeći u prazno...bez riječi.
Na kraju mi je i onaj Spiderman pokazao prst i okrenuo leđa. Uspio je zbarit neku malu dok je fotkao na tribini...dobra je
mala..slatkica..imam čak i fotke.
Ne zamjeram mu ništa..malo sam ljubomoran, al ok.
Sjeo sam na bajk, nagazio pedalu i odprdio doma.
No dobro, sutra je subota, Manara, bit će bolje.
Valjda..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 05/11/2011 : 01:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paroKultura stripa u Hrvatskoj i dalje ne postoji. Zaključio sam da očito živim u nekom bajkovitom svijetu u kojem su moguće promjene.



potpuno se slažem. ljudima je očito važnije slagat stripove na police i busat se u prsa kako su ljubitelji jer imaju red martija, red dilana, red zagora,... umjesto da nešto čuju.

na razgovoru Achde i Luguj moglo se čuti o tome procesu izrade stripa. e sad tko nije bio jbg... propustio je neke stvari.

quote:
Originally posted by paro
Na kraju mi je i onaj Spiderman pokazao prst i okrenuo leđa. Uspio je zbarit neku malu dok je fotkao na tribini...dobra je
mala..slatkica..imam čak i fotke.
Ne zamjeram mu ništa..malo sam ljubomoran, al ok.


ajde pliz ne širi te fotke... inače molim ih u emajla za arhivu :D

quote:
Originally posted by paro
Sjeo sam na bajk, nagazio pedalu i odprdio doma.
No dobro, sutra je subota, Manara, bit će bolje.
Valjda..



sorry, trebao si pričekati još malo. nije valjda da su te žena i djeca čekala doma? :D


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/11/2011 : 12:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro
Kultura stripa u Hrvatskoj i dalje ne postoji. Zaključio sam da očito živim u nekom bajkovitom svijetu u kojem su moguće promjene.


Eh, gdje su vjerni stripofili i forumaši da podrže ovaj event? Ili ljude ne zanima, ili su lijeni, ili možda nije dovoljno reklamirano? Možda ih je veber prestrašio?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/11/2011 : 13:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Prošle godine većina ljudi je bila u prodajnom dijelu, a tribine su također bile slabije posjećene... No, danas stiže pojačanje iz Osijeka, pa pripremite slamčice.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/11/2011 : 14:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by tinton

Čekao 2 sata na Pilipovića, ali se isplatilo.
Čestitke organizatoru, odlično je bilo prvi dan nadam se da će se tako i nastaviti!!!!!


tolika gužva?? ijoj


nije gužva nego je on kasnio, a crta vrlo sporo i detaljno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 05/11/2011 : 16:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Razočaran cijenama stripova koji nisu kako se meni čini ni kun jeftiniji nego inače......koja je onda svrha tog prodajnog dijela šou-a.....ne razumijem :(
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 05/11/2011 : 16:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
E i još jedno...jel netko vidio dal ima negdje za kupiti ova dva novoiizašla Greystorma?
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2123 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 05/11/2011 : 20:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Upravo je reportaža o CRŠu bila na Dnevniku!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 06/11/2011 : 08:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by paro
Kultura stripa u Hrvatskoj i dalje ne postoji. Zaključio sam da očito živim u nekom bajkovitom svijetu u kojem su moguće promjene.


Eh, gdje su vjerni stripofili i forumaši da podrže ovaj event? Ili ljude ne zanima, ili su lijeni, ili možda nije dovoljno reklamirano? Možda ih je veber prestrašio?




a gdje si ti bio
nisam te vidio ni u petak ni u subotu
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 06/11/2011 : 08:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

Razočaran cijenama stripova koji nisu kako se meni čini ni kun jeftiniji nego inače......koja je onda svrha tog prodajnog dijela šou-a.....ne razumijem :(



S ovime se slažem, sve m ise čini da nai nterliberu u vezi stripova će biti ista stvar, tak nebudu prosirili kulturu stripa s istim cijenama, bar sam drpio par besplatnih stripova al i oni su kvaliteta zero
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8553 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/11/2011 : 08:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

a gdje si ti bio
nisam te vidio ni u petak ni u subotu



mislim da si ti taj kojeg niko nije vidio

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/11/2011 : 08:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krscho

quote:
Originally posted by www2

Razočaran cijenama stripova koji nisu kako se meni čini ni kun jeftiniji nego inače......koja je onda svrha tog prodajnog dijela šou-a.....ne razumijem :(



S ovime se slažem, sve m ise čini da nai nterliberu u vezi stripova će biti ista stvar, tak nebudu prosirili kulturu stripa s istim cijenama, bar sam drpio par besplatnih stripova al i oni su kvaliteta zero


Ja ne znam koje ste vi štandove gledali. Algoritam je imao 20% popusta, Fibra ima 3+1 akciju, a mislim da su i ostali izdavači imali neke popuste...

Trouble will find me
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 06/11/2011 : 09:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro


mislim da si ti taj kojeg niko nije vidio


ja sam gledao da budem tamo gdje nije Spajdi sa svojim teleskopom ne bi li i ja nasao kakvu slatkicu
doduse u petak navecer nisam uspio u tome
ali je subota zato protekla uspjesnije
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 06/11/2011 : 09:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos



Ja ne znam koje ste vi štandove gledali. Algoritam je imao 20% popusta, Fibra ima 3+1 akciju, a mislim da su i ostali izdavači imali neke popuste...


Zasto nije bilo Ratmana na Fibrinom standu ?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/11/2011 : 09:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A zato što nisam dobio remitendu još prva dva broja. Nadam se da će ih biti na Interliberu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 06/11/2011 : 10:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki
ja sam gledao da budem tamo gdje nije Spajdi sa svojim teleskopom ne bi li i ja nasao kakvu slatkicu

šta tebi treba druga slatkica? ti nije dovoljna jedna?

quote:
Originally posted by ponki
doduse u petak navecer nisam uspio u tome
ali je subota zato protekla uspjesnije




Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 06/11/2011 10:27:05
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 06/11/2011 : 11:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Krscho

quote:
Originally posted by www2

Razočaran cijenama stripova koji nisu kako se meni čini ni kun jeftiniji nego inače......koja je onda svrha tog prodajnog dijela šou-a.....ne razumijem :(



S ovime se slažem, sve m ise čini da nai nterliberu u vezi stripova će biti ista stvar, tak nebudu prosirili kulturu stripa s istim cijenama, bar sam drpio par besplatnih stripova al i oni su kvaliteta zero


Ja ne znam koje ste vi štandove gledali. Algoritam je imao 20% popusta, Fibra ima 3+1 akciju, a mislim da su i ostali izdavači imali neke popuste...



Bez ljutnje ali Algoritmovu akciju stripova koji se pokušavaju prodati već 5-6 godina neću niti komentirati...do sada bi se već trebali valjda djeliti besplatno ......a Fibrina (bez ljutnje) akcija prema kojoj moraš potrošiti 700-900 kn za STRIPOVE da bi dobio jedan besplatan, je malo neprilagođena primanjima većine ljudi u ovoj državi.......tako da VELIKO RAZOČARENJE
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 06/11/2011 : 12:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
A sto fali Zekanima?Kupis tri po 70 kn i cetvrti ti je gratis. Ja sam nasao Ljubav i rakete u super stanju po 100 kn.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9327 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/11/2011 : 12:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Zbog samanjenog buđeta uzeo samo Komu i to onu među oštećenima a kasnije i Štefove Mudrace. Posebna zahvala Faveru koji me je uputio di mogu naći valjda jednog od posljednjih prvih brojeva Lavandermana

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 06/11/2011 12:10:29
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/11/2011 : 12:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2
Bez ljutnje ali Algoritmovu akciju stripova koji se pokušavaju prodati već 5-6 godina neću niti komentirati...do sada bi se već trebali valjda djeliti besplatno ......a Fibrina (bez ljutnje) akcija prema kojoj moraš potrošiti 700-900 kn za STRIPOVE da bi dobio jedan besplatan, je malo neprilagođena primanjima većine ljudi u ovoj državi.......tako da VELIKO RAZOČARENJE


Kao prvo, što se Fibre tiče, mogao si potrošiti i 200 i dobiti jedan na poklon.
Kao drugo, bilo je bar 200-300 Fibrinih stripova s većim ili manjim oštećenjima u otprilike pola cijene.
Kao treće, ako ne možeš naći tri fibrina stripa koja te zanimaju, uvijek se možeš dogovoriti s prijateljem ili nekim na forumu, da svatko nađe po jedan/dva i tako iskoristiti popust.
Kao četvrto, Algoritam je na popustu imao i nove stripove iz vlastite naklade koji su izašli relativno nedavno.

Zaista mi je nevjerojatno čitati ovakve stvari, ja nemam pojma što biste vi htjeli i kako da vam svima ugodimo? Da damo stripove po kunu, opet biste se bunili...



Trouble will find me
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/11/2011 : 12:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
A tko može udovoljit "narodu"?
Najgore je kad si u kroničnoj beparici pa ne možeš kupit ništa... Meni je žao što upravo zbog promaje u džepovima nisan moga iskoristit popuste. A neće ih skoro bit...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39940 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/11/2011 : 12:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro
pa više se ljudi pojavilo na prezentaciji novog broja Kiše od onog blesavog Ultrasa



Ne znam za ostale, ali ja sam sa zenom dosao na prezentaciju Kise da ispostujem coveka.. Valjda treba znati pristupiti ljudima da bi te dosli gledati i vratiti kako mogu...
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 06/11/2011 : 12:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by www2
Bez ljutnje ali Algoritmovu akciju stripova koji se pokušavaju prodati već 5-6 godina neću niti komentirati...do sada bi se već trebali valjda djeliti besplatno ......a Fibrina (bez ljutnje) akcija prema kojoj moraš potrošiti 700-900 kn za STRIPOVE da bi dobio jedan besplatan, je malo neprilagođena primanjima većine ljudi u ovoj državi.......tako da VELIKO RAZOČARENJE


Kao prvo, što se Fibre tiče, mogao si potrošiti i 200 i dobiti jedan na poklon.
Kao drugo, bilo je bar 200-300 Fibrinih stripova s većim ili manjim oštećenjima u otprilike pola cijene.
Kao treće, ako ne možeš naći tri fibrina stripa koja te zanimaju, uvijek se možeš dogovoriti s prijateljem ili nekim na forumu, da svatko nađe po jedan/dva i tako iskoristiti popust.
Kao četvrto, Algoritam je na popustu imao i nove stripove iz vlastite naklade koji su izašli relativno nedavno.

Zaista mi je nevjerojatno čitati ovakve stvari, ja nemam pojma što biste vi htjeli i kako da vam svima ugodimo? Da damo stripove po kunu, opet biste se bunili...






Krivo si me shvatio Markose (možda sam ja to tako prezentirao).....ispalo je kao neki moj napad.....nije mi to bio cilj.....ja sam ove cijene bazirao po meni, a mene na žalost od Fibre zanimaju samo ovi albumi od 250 na gore kuna pa mi je to malo preskupo.....a jebat ga kad sam kao što je zlotvor rekao u besparici pa mi je sve to preskupo....došao sam tamo u namjeri da kupim bar Tehnoočeve, El Nino ili Inkala i onda možeš zamisliti moje razočarenje kad sam vidio da je cijena nepromjenjena..... :(
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/11/2011 : 12:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Zaista mi je nevjerojatno čitati ovakve stvari, ja nemam pojma što biste vi htjeli i kako da vam svima ugodimo? Da damo stripove po kunu, opet biste se bunili...




a provaj

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/11/2011 : 12:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

Krivo si me shvatio Markose (možda sam ja to tako prezentirao).....ispalo je kao neki moj napad.....nije mi to bio cilj.....ja sam ove cijene bazirao po meni, a mene na žalost od Fibre zanimaju samo ovi albumi od 250 na gore kuna pa mi je to malo preskupo.....a jebat ga kad sam kao što je zlotvor rekao u besparici pa mi je sve to preskupo....došao sam tamo u namjeri da kupim bar Tehnoočeve, El Nino ili Inkala i onda možeš zamisliti moje razočarenje kad sam vidio da je cijena nepromjenjena..... :(

Jedno su interesi, želje i maštarije, a drugo mogućnosti. Meni je tako svaki put kad idem u bilo koju striparnicu, sajam ili bilo što - uvik se vraćan orošenih očiju što sve ne mogu ponit
A ne mogu si dopustit da si kupin masu toga, a sutra nemat za ručak...
Zato kupujen planski, a ono što ne stignen - bit će next time
Moga san ja žicat starce da mi daju 300-500 kn da idem trošit na CRŠ, ali mi to nije navika. Ne beru ni novce na grani. Ovako se strpiš, maksimalno se suzdržiš (što je teško, priznajen) i brojiš dane do sljedeće prilike. Samo polako...

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000