forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 BONELLI POSLIJE SERGIA????
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/09/2011 : 14:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by zeljko

ukratko
šta će biti s nathanom?



ukida se po kratkom postupku



krme te ubolo ako izmišljaš

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/09/2011 : 14:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Treći po prodaji iza Texa i Dylana, pa ti računaj. Prije će Zagor otići po tom pitanju.

http://www.24sata.hr/news/zagor-je-napunio-50-godina-no-i-dalje-ce-hrabro-ici-u-avanture-224979
Prvo ovo pročitaj pa onda daj mišljenje o Zagoru.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2011 : 14:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Treći po prodaji iza Texa i Dylana, pa ti računaj. Prije će Zagor otići po tom pitanju.

http://www.24sata.hr/news/zagor-je-napunio-50-godina-no-i-dalje-ce-hrabro-ici-u-avanture-224979
Prvo ovo pročitaj pa onda daj mišljenje o Zagoru.


Oprosti, molim te, ali koliko ti imaš godina?

Trouble will find me
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/09/2011 : 14:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Treći po prodaji iza Texa i Dylana, pa ti računaj. Prije će Zagor otići po tom pitanju.

http://www.24sata.hr/news/zagor-je-napunio-50-godina-no-i-dalje-ce-hrabro-ici-u-avanture-224979
Prvo ovo pročitaj pa onda daj mišljenje o Zagoru.


Oprosti, molim te, ali koliko ti imaš godina?

Manje od 25. Zašto?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2011 : 14:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Zato jer pričaš gluposti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25904 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/09/2011 : 15:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
[Uglavnom, muka mi je čitati koje sve budalaštine ljudi ovdje pišu, na osnovu nikakvih podataka...



Zato nam daj/te informacije

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/09/2011 : 15:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Zato jer pričaš gluposti.

Po čemu to zaključuješ????
Je li Jerry Kraus lijepo rekao da će prije otići Zagor?
Burattini je lijepo rekao da se za Zagora ne trebamo brinuti sljedećih 5 godina.
Osim toga mi ovdje teoretiziramo.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 29/09/2011 15:12:32
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/09/2011 : 15:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Markos
[Uglavnom, muka mi je čitati koje sve budalaštine ljudi ovdje pišu, na osnovu nikakvih podataka...



Zato nam daj/te informacije



tako je
živio slobodni protok roba i informacija

želimo istinu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2011 : 15:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Po gomili tvojih postova od ranije, gdje je ovaj bio vrhunac. Nathan Never se prodaje duplo bolje od Zagora i ako će netko od njih dvoje biti ugašen, to će svakako prije biti Zagor.

Trouble will find me
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/09/2011 : 15:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ma ja samo provocoriran željkeca
sorry željkica, neče ti niko ukinit nathana.
ako budu tili JA in šaljen protesno pismo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/09/2011 : 15:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Po gomili tvojih postova od ranije, gdje je ovaj bio vrhunac. Nathan Never se prodaje duplo bolje od Zagora i ako će netko od njih dvoje biti ugašen, to će svakako prije biti Zagor.

Muko ................ NISAM JA NAPISAO DA JE NATHAN NEVER NERENTABILAN NEGO SAM PITAO, A LOWOOD JE NAPISAO DA SE UKIDA PO KRATKOM POSTUPKU. Oprosti što je ovo išlo velikim slovima, ali stvarno............ Ako ti to toliko NN znači otići ću do SBE i pobiti sve tamo osim onih koji rade na NN pa će vuk biti sit, a ovca cijela.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 29/09/2011 15:44:09
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2011 : 15:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
S kim ja gubim vrijeme...

Trouble will find me
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/09/2011 : 16:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

S kim ja gubim vrijeme...

Ne bi vjerovao to sam si i ja pred pola sata rekao.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 29/09/2011 : 16:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tex Willer


Ja daleko vise uzivam u njima, skoro sam procitao onu "Tajnu Talismana" (ako se ne varam, uzduz i popreko popljuvan Laurenti mi je skroz ok) i "Misterioznz dolinu (Capone/Ferri, odlicna kombinacija).



Dovoljno je pogledati ovu novu generaciju forumasa, momke do 25 godina.
Skoro svi favorizuju vise "novog" Zagora.
Oni su napravili prvi kontakt sa SD/Ludensom, to je njihova nostalgija i njihova omiljena Zagorova era. Stvar navike.



Amen na to!

Meni je evo skoro 24, odrastao na SD i zavolio tada Zagora i dan danas su mi sve nove epizode koje izlaze u redovnoj seriji puno bolje nego bilo sto u extra...!

Za mene je tako, ove mnoge kultne epizode, koje vi nostalgicari toliko cijenite i volite i koje taman sada idu u extra izdanju su meni smijesne i neozbiljne i meni recimo to nije Zagor, to je meni neki drugi lik kojeg procitam eto reda radi i na policu, a na ove druge epizode su uvijek vracam, evo bas sam ovih dana ponovo citao neke epizode iz poteza LU 86-110 i ima predobrih, kakvih meni rijetko koja stara bude...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/09/2011 : 16:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Tonka24

Mislim da će zagor ( kako čitam samo njega, malo DD ) napredovati i imati još bolje priče i povratak nekih starih neprijatelja.
Sto se tice zagora gotovo sam siguran da ce napredovati.

Zašto si dvaputa napisao da će Zagor napredovat


Napisao sam to da ljudi od 35 godina imaju što pisati po forumu

Sada ćemo vrijeđati starije ljude. Kakvo ponašanje. Ja sam razočaran, ra-zo-ča-ran.
Što se tiče MM mislim da bi prvo rbali pogasiti sporedna izdanja, a tek onda napraviti veliku završnicu. Jasno govorim u slučaju da im se on pokaže ne rentabilan.


Nije uvreda niti je upućena tebi ne brini


dakle,meni...baniran si...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 01/10/2011 : 23:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tex Willer


Ja daleko vise uzivam u njima, skoro sam procitao onu "Tajnu Talismana" (ako se ne varam, uzduz i popreko popljuvan Laurenti mi je skroz ok) i "Misterioznz dolinu (Capone/Ferri, odlicna kombinacija).



Dovoljno je pogledati ovu novu generaciju forumasa, momke do 25 godina.
Skoro svi favorizuju vise "novog" Zagora.
Oni su napravili prvi kontakt sa SD/Ludensom, to je njihova nostalgija i njihova omiljena Zagorova era. Stvar navike.



Amen na to!

Meni je evo skoro 24, odrastao na SD i zavolio tada Zagora i dan danas su mi sve nove epizode koje izlaze u redovnoj seriji puno bolje nego bilo sto u extra...!

Za mene je tako, ove mnoge kultne epizode, koje vi nostalgicari toliko cijenite i volite i koje taman sada idu u extra izdanju su meni smijesne i neozbiljne i meni recimo to nije Zagor, to je meni neki drugi lik kojeg procitam eto reda radi i na policu, a na ove druge epizode su uvijek vracam, evo bas sam ovih dana ponovo citao neke epizode iz poteza LU 86-110 i ima predobrih, kakvih meni rijetko koja stara bude...



to je sve stvar ukusa, na kraju krajeva. Ja imam 24 i upravo mi je suprotno

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/10/2011 : 21:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam odrastao prije svega na Toninellijev Zagoru, ali epizode kao što su Nestali istraživač, Sedam gradova Cibole, Morska strava ili Kameni div idu u sam vrh serijala... Nollitina era je najbolja (od LMS 99 nadalje), amen.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/10/2011 : 10:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

U međuvremenu se Davide, Sergiov sin, zagrijao za stripove. Ne kao otac, naravno, ali sigurno puno više nego Sergio tu priča. Osobno sam s Davideom razgovarao o tome kako mu je bilo zanimljivo i čudno čitati oproštajne epizode Mister Noa, jer je to na neki način Sergiov testament, sinteza njegovog svjetonazora i pogleda na svijet itd itd. Uglavnom, muka mi je čitati koje sve budalaštine ljudi ovdje pišu, na osnovu nikakvih podataka...


Odlično, prva konkretna činjenica iz provjerenih izvora... Možda Davidea potakne i uspomena na svojeg oca, neke stvari se iskristaliziraju tek nakon tragedija, ljudi jednostavno počnu i drugačije razmišljati. Nije to mala ostavština od oca koju je dobio na ruke...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/10/2011 : 10:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Markos

[quote]Originally posted by bjelolasica
Oprosti, molim te, ali koliko ti imaš godina?

Manje od 25. Zašto?


bjelolasica, mogao bi lijepo popuniti profil, da vidimo s kim uopće razgovaramo, jelda?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1696 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 03/10/2011 : 14:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Izašao je jedan lijepi članak u Glasu Istre, pa oni koji žele mogu ga pročitati:
http://www.mediafire.com/?c9q3ft6r63c6hhc

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 03/10/2011 : 16:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako ce biti posle Serdja, cinjenica je da je to veliki potres za jednu takvu izdavacku kucu. Ipak mene brine druga stvar o kojoj se ovde ne prica.

Znate da je Italija u ogromnim dugovima (mislim da sam negde cuo cifru od 1.900 milijaardi evra) i da su na ivici grckog scenarija. Dakle i kod njih krece, kako vlast kaze stednja, u prevodu masovna otpustanja i smanjenje plata.

U takvoj situaciji, mislim da je cela strip industrija u opasnosti. Jeste da slicna opasnost preti i nama ovde na Balkanu, ali Italija, kao mesto gde se proizvode stripovi posebno je ugrozena.

Nadam se da se ovaj post ne shvata kao politicki, ali ovo jesu realne opasnosti.

Jasno je da ne postoji dobar momenat da se umre, ali smrt Sergia je zaista dosla mozda u najgorem trenutku za SBE, kada se ima u vidu kakvi su sve izazovi pred njima.

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24659 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/10/2011 : 16:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Mislim da to ipak nema direktne veze jedno s drugim.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/10/2011 : 16:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Markos

[quote]Originally posted by bjelolasica
Oprosti, molim te, ali koliko ti imaš godina?

Manje od 25. Zašto?


bjelolasica, mogao bi lijepo popuniti profil, da vidimo s kim uopće razgovaramo, jelda?

Jesi li sada sretan? Evo prošlo je već tjedan dana, a kao da je bilo jučer.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/10/2011 : 16:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Markos

[quote]Originally posted by bjelolasica
Oprosti, molim te, ali koliko ti imaš godina?

Manje od 25. Zašto?


bjelolasica, mogao bi lijepo popuniti profil, da vidimo s kim uopće razgovaramo, jelda?

Jesi li sada sretan? Evo prošlo je već tjedan dana, a kao da je bilo jučer.


Samo 19 godina ?
Hmmm - po postovima koje ostavljaš deluješ dosta starije.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/10/2011 : 16:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, ja sam mislio da ima 14...

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000