forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Koji film ste danas ukrali/kupili/dobili/posudili
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 23/06/2021 : 11:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Vrnul se s obiteljskog g.o. pa ostalo love za jednu malu narudžbu!


Sartanu još čekam...

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 25/06/2021 : 16:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Naručeno preko talijanskog amazona ali poslano DHL-om iz SAD-a. Podliježe li to carinjenju? Vrijednost je zajedno s poštarinom 40 (37+3) eura.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 25/06/2021 16:47:01
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 28/06/2021 : 11:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Sretno!



Sartana is here...


Bez ikakvih dodatnih troškova!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/06/2021 : 12:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Mene su onda dobro naguzili tom carinom. Čitam ista iskustva i od ekipe s reddita, tako da se očito radi o lutriji (čak i ako šalju s Guernseyja ili Jerseyja jer oni nisu ni bili EU).

Neću više naručivat sa Zavvija. Radije ću priko ebayja i Amazona, di je carina odma i uračunata. Nije me ispizdila cijena, već činjenica da moran do pošte platit dodatan iznos, global shipping barem to riješi unaprid.


And like that... he's gone.

Edited by - vice on 28/06/2021 12:56:57
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 28/06/2021 : 13:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Mene su onda dobro naguzili tom carinom. Čitam ista iskustva i od ekipe s reddita, tako da se očito radi o lutriji (čak i ako šalju s Guernseyja ili Jerseyja jer oni nisu ni bili EU).

Možda je do vrijednosti pošiljke....ova moja je bila 23 funte!?

quote:
Originally posted by viceNeću više naručivat sa Zavvija. Radije ću priko ebayja i Amazona, di je carina odma i uračunata. Nije me ispizdila cijena, već činjenica da moran do pošte platit dodatan iznos, global shipping barem to riješi unaprid.



Znači onda se ne moram bojati za di Lea koji je narucen preko talijasnkog amazona iako je paket poslan iz SAD-a?

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 12/08/2021 : 13:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by viceNeću više naručivat sa Zavvija. Radije ću priko ebayja i Amazona, di je carina odma i uračunata. Nije me ispizdila cijena, već činjenica da moran do pošte platit dodatan iznos, global shipping barem to riješi unaprid.



Znači onda se ne moram bojati za di Lea koji je narucen preko talijasnkog amazona iako je paket poslan iz SAD-a?


E pa moram

....iako kupljeno preko talijanskog amazona prilikom preuzimanja paketa su mi naplatili 40-tak kuna. Iako na "koverti" piše da je poslano iz Njemačke. Ništa mio nije jasno osim da sigurno necu tak olako više kupovati preko neta.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/08/2021 : 22:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Na Zavviju su odlični popusti pa, unatoč anksioznosti oko dodatnih troškova, nisam mogao odoljeti.




http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 28/08/2021 : 10:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Odlično!

Imam ih pojedinacno ali komplet je komplet pogotovo kaj je Arrow obično izdašan s dodacima.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/08/2021 : 14:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Dodaci su bomba. Šta da ti kažem kad Oldboy ima četiri različite audio snimke s komentarima.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/08/2021 : 14:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Vidija san gomilu tih popusta povodom rođendana Zavvija, ali ipak ću se suzdržat. :)


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 28/08/2021 : 15:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Dodaci su bomba. Šta da ti kažem kad Oldboy ima četiri različite audio snimke s komentarima.





Ovaj drugi disk s dva doksa je (najvjerojatnije) odličan! Na Tartan Video izdanju su tri komentara, ali nema ovih intervjua samo su izbrisane scene

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/10/2021 : 06:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio prijaviti da mi je stigao ovaj zadnji box. Na pošti su mi naplatili 51 kunu troškove pregleda i pdv. Fotkao sam paket i račun i poslao Zavviju, a oni su mi na moj Zavvi račun refundirali protuvrijednost u funtama. Nije baš klasični povrat novca, ali ja sam zadovoljan. I moram napomenuti da im je korisnička služba brza, efikasna i ljubazna. Vrlo ugodno iskustvo.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 01/10/2021 : 08:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Zaboravio prijaviti da mi je stigao ovaj zadnji box. Na pošti su mi naplatili 51 kunu troškove pregleda i pdv. Fotkao sam paket i račun i poslao Zavviju, a oni su mi na moj Zavvi račun refundirali protuvrijednost u funtama. Nije baš klasični povrat novca, ali ja sam zadovoljan. I moram napomenuti da im je korisnička služba brza, efikasna i ljubazna. Vrlo ugodno iskustvo.



Zanimljivo za znati, hvala za info.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/10/2021 : 09:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Dodatna gnjavaža s tim slikanjem i slanjem, al očito na to triba odsad računat.

Taj novac na računu možeš trošit jedino na Zavviju, nešto poput bonus bodova.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 01/10/2021 09:59:17
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/10/2021 : 11:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice


Taj novac na računu možeš trošit jedino na Zavviju, nešto poput bonus bodova.


Znam, zato i kažem da nije pravi povrat novca, ali nema veze jer ću ionako opet kupovati od njih.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/10/2021 : 14:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
To je taj začarani krug dodatnih poštanskih troškova koji morfiraju u sredstva na zavviju, a koji pak guraju u novu kupovinu i generiraju nove poštanske troškove. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/10/2021 : 17:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Baš to.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 30/12/2021 : 09:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote


Nego Shaneru, kako da mi zavi vrati dodatnu naplatu carine od strane naše usrane pošte. Poslao im račun HP-a uz poruku da sam imal "extra fee" ali oni vele da im to malo pojasnim!?

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/01/2022 : 20:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea


Nego Shaneru, kako da mi zavi vrati dodatnu naplatu carine od strane naše usrane pošte. Poslao im račun HP-a uz poruku da sam imal "extra fee" ali oni vele da im to malo pojasnim!?


Sorry, zaboravio sam da ti moram odgovoriti na ovo.

Evo poruke koju sam im ja poslao (uz fotke računa):

"Hello!
On your website it is noted that "For any products shipping from the UK to addresses in the EU, tax and duties will be settled on your behalf with our courier, so there is no cost to you.", but as you will see from the photos in the file attached to this message, I was charged 51,35 kunas (circa £5,7) in total for the customs procedure and Croatian VAT. I believe that I should be reimbursed for that amount of money, due to the fact that according to your website I shouldn't have been charged anything extra, i.e., Zavvi is supposed to cover all costs regarding taxes and duties."


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/03/2022 : 10:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Stigla najnovija akvizicija sa Zavvija.





Naplaćeno onih 18,5 kuna za pregled, ali nikakav pdv niti carina. Nadam se da to znači da je zavvi napokon riješio stvari s hp-om.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/03/2022 : 13:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Svašta nešto kupljeno tijekom proteklih godinu dana.


















Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/03/2022 : 17:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Bushido, kad vidim što sve kupuješ, jedini zaključak koji mi se nameće je da želiš imati svaki film objavljen na blu-rayu. Mislim, i ja volim svakakve filmove, ali kako se nekome može sviđati i Bijela vrpca i Sheenov The Arrival će mi zauvijek ostati misterija.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 22/03/2022 : 19:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Meni ovo deluje kao hrpa dvd-a koja se valja po buvljaku za 1-2e.

Ali gologuzi muškarac koji vodi konja mi je apsolutni pobednik
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/03/2022 : 21:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker


Ali gologuzi muškarac koji vodi konja mi je apsolutni pobednik


Ti Mađari mi djeluju najzanimljivije od svega.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 22/03/2022 : 21:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Meni se sviđa sve što je uzeo, ali ovaj vertical limit i new mutants me muče, pa di njih?
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000