forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Koji film ste danas ukrali/kupili/dobili/posudili
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 06/08/2012 : 22:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido


Ovi DVD-i koje sam kupio su također izdanja VTI-ja, i kao i tebe svaki me došao 10 kuna u jednoj od Tisak Media poslovnica.

Zanimljivo, ovi DVD-i su puno bolja izdanja od onih što ih je Blitz izbacio prije nekoliko godina. Imaju hrpu dodataka, a First Contact čak dolazi na dva diska.


Pa i Insurrection je na 2 diska-istina nisam ih još ubacio i pogledao šta je na kojem disku, al u kutiji su 2 diska.
Probat ću si nabaviti onda i First Contact kad je već za te pare isto...

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

MarkoDj
Average Member



Croatia
597 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 07/08/2012 : 23:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit MarkoDj's Homepage  Send MarkoDj a Yahoo! Message  Send MarkoDj a Private Message  Reply with Quote

Zaista ima ljudi koji kupuju oriđiđi DVD-je?????!???
Ja sam mislio da ti DVDi stoje u trgovinama cisto da krase policu, s obzirom na stanje u državi =)
No, svaka cast!

HRVATSKI AUTORSKI STRIP: https://www.facebook.com/groups/hrvatskiautorskistrip/
Strip-PREFIKS: https://www.facebook.com/strip.prefiks
web: http://markodjeska.com/

Edited by - MarkoDj on 07/08/2012 23:32:47
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/08/2012 : 23:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MarkoDj


Zaista ima ljudi koji kupuju oriđiđi DVD-je?????!???


Pa, većina ih nije puno skuplja od jednog kiosk stripa. A neki su čak i jeftiniji.

Inače, kupio danas:




Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 08/08/2012 : 08:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MarkoDj


Zaista ima ljudi koji kupuju oriđiđi DVD-je?????!???
Ja sam mislio da ti DVDi stoje u trgovinama cisto da krase policu, s obzirom na stanje u državi =)
No, svaka cast!


Imam oko 500-tinjak filmova u divx formatu i oko 50 original DVD-a. Originale kupujem samo kad naletim na nešto što volim a jeftino je. Nema šanse da dam 100 kn za original DVD. Kupujem one do 30 kn.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 08/08/2012 : 09:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
U Algoritmu i Tisku svako malo budu neki popusti - Allena se može naći za tris, a Jarmusch za dvajs kuna, što je bolesna jeftinoća. Žao mi je samo što se diskovi lako unište, zato ne kupujem glazbu i filmove. 30 kuna mi je pristojna cijena za DVD, idem do 50 ako je riječ baš o filmčini...

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

MarkoDj
Average Member



Croatia
597 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 08/08/2012 : 14:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit MarkoDj's Homepage  Send MarkoDj a Yahoo! Message  Send MarkoDj a Private Message  Reply with Quote
A u tome je stvar.... Ja sam primjerice odustao od gledanja DVD-a na policama jer cesto to budu naslovi koji su jeftini s razlogom - negledljivi filmovi koje niko nece kupiti. No, vjerojatno sam u krivu pa ću bas baciti oko =)

HRVATSKI AUTORSKI STRIP: https://www.facebook.com/groups/hrvatskiautorskistrip/
Strip-PREFIKS: https://www.facebook.com/strip.prefiks
web: http://markodjeska.com/
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 08/08/2012 : 14:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MarkoDj

A u tome je stvar.... Ja sam primjerice odustao od gledanja DVD-a na policama jer cesto to budu naslovi koji su jeftini s razlogom - negledljivi filmovi koje niko nece kupiti. No, vjerojatno sam u krivu pa ću bas baciti oko =)


Nisi skroz u krivu.
90 % filmova na policama supermarketa je smeće. A uvijek se nađe nešto što je ok.

Ja sam nedavno otišao u Discovery film & video u ZG-u i tamo kupio par jeftinih, a odličnih filmova. Imaš po godinama od 2003 do 2012-ima svega.

http://www.discoveryfilm.hr/hr/dvd/arhiva/


Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 08/08/2012 : 15:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MarkoDj

A u tome je stvar.... Ja sam primjerice odustao od gledanja DVD-a na policama jer cesto to budu naslovi koji su jeftini s razlogom - negledljivi filmovi koje niko nece kupiti. No, vjerojatno sam u krivu pa ću bas baciti oko =)



Kao što Nivox kaže- uvijek se nađe. Nedavno je u Technomarketu bilo 4 filmova u kompletu: Rambo quadrologija, četiri Bruce Leeja, neki
Tarantinovi filmovi i tako dalje po 49 kn. Čisto pristojna cijena a što je najbolje ne radi se o onim jadnim kartonskim izdanjima nego tutokompleto opremom (kutija, dodaci itd)

Također, kupio sam prije par godina dva filma iz ''Dollars'' triologije i par Aliena za 19 kuna tako slobodno baciš oko na dvde kad si u kupovini.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 09/08/2012 : 08:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by MarkoDj

A u tome je stvar.... Ja sam primjerice odustao od gledanja DVD-a na policama jer cesto to budu naslovi koji su jeftini s razlogom - negledljivi filmovi koje niko nece kupiti. No, vjerojatno sam u krivu pa ću bas baciti oko =)



Kao što Nivox kaže- uvijek se nađe. Nedavno je u Technomarketu bilo 4 filmova u kompletu: Rambo quadrologija, četiri Bruce Leeja, neki
Tarantinovi filmovi i tako dalje po 49 kn.
Čisto pristojna cijena a što je najbolje ne radi se o onim jadnim kartonskim izdanjima nego tutokompleto opremom (kutija, dodaci itd)

Također, kupio sam prije par godina dva filma iz ''Dollars'' triologije i par Aliena za 19 kuna tako slobodno baciš oko na dvde kad si u kupovini.



Ovih kompleta ima na skoro svakoj benzinskoj...

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/08/2012 : 12:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MarkoDj

A u tome je stvar.... Ja sam primjerice odustao od gledanja DVD-a na policama jer cesto to budu naslovi koji su jeftini s razlogom - negledljivi filmovi koje niko nece kupiti. No, vjerojatno sam u krivu pa ću bas baciti oko =)


Po meni ovo kriva procjena...
Mislim da je ponuda na kiosku i ono što daju u Konzumu sasvim ok. Uvijek daju neke crtiće, stare akcijske, koji hororac i par najnovijih filmova. I to za maksimalno 20kn. Uvijek uzmem mjesečno po dva tri komada s onim najinteresantnijim da imam za kolekciju (naravno da imam još i backup u divxu)...

Oni ozbiljniji filmofili naravno da moraju zaviriti u specijalizirane prodavaonice.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

MarkoDj
Average Member



Croatia
597 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 14/08/2012 : 23:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit MarkoDj's Homepage  Send MarkoDj a Yahoo! Message  Send MarkoDj a Private Message  Reply with Quote
Meni je pak najveći gust prziti Dvx kompilacije filmova i raditi covere ^^ (za svoju kolekciju)
To košta 4kn (1 DVD + kutija) ;)
Nadam se samo da nema drotova na forumu

HRVATSKI AUTORSKI STRIP: https://www.facebook.com/groups/hrvatskiautorskistrip/
Strip-PREFIKS: https://www.facebook.com/strip.prefiks
web: http://markodjeska.com/

Edited by - MarkoDj on 14/08/2012 23:33:54
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 14/08/2012 : 23:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

U Algoritmu i Tisku svako malo budu neki popusti - Allena se može naći za tris, a Jarmusch za dvajs kuna, što je bolesna jeftinoća.


vidio sam da je izašla neka kolekcija Jarmuschovih filmova (u stilu "The best of"), isto je bilo i sa Bergmanom.

quote:
Žao mi je samo što se diskovi lako unište, zato ne kupujem glazbu i filmove. 30 kuna mi je pristojna cijena za DVD, idem do 50 ako je riječ baš o filmčini...



kak misliš "Diskovi se lako unište"? moraš samo pazit pa se neće uništit

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/08/2012 : 00:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Kupio ovih dana:






Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 17/08/2012 : 09:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ovo su neka od DVD-izdanja koja sam kupio u zadnje vrijeme.







Nedavno sam u nekom našem velikom supermarketu kupio za 10 kn Star Trek - Insurrection -domaći izdavać je VTI Zagreb. Gdje i zakoliko para si kupio First Contact i koji je domaći izdavač ?


Ovi DVD-i koje sam kupio su također izdanja VTI-ja, i kao i tebe svaki me došao 10 kuna u jednoj od Tisak Media poslovnica.

Zanimljivo, ovi DVD-i su puno bolja izdanja od onih što ih je Blitz izbacio prije nekoliko godina. Imaju hrpu dodataka, a First Contact čak dolazi na dva diska.


Pazi ovo. Jučer sam u istom supermarketu vidio Star Trek Insurrection od Blitza za oko 70 kn, a od VTI-a u istom dučanu košta 10 kn.

Ljudi, pazite što i za koliko kupujete .

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/08/2012 : 10:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

Pazi ovo. Jučer sam u istom supermarketu vidio Star Trek Insurrection od Blitza za oko 70 kn, a od VTI-a u istom dučanu košta 10 kn.

Ljudi, pazite što i za koliko kupujete .


Ovisi. Ovi iz Promaxa, što distribuiraju stara izdanja VTI-ja, ne zamaraju se previše što prepakiravaju i guraju u prodaju. Ti si imao sreću pa si kupio Insurrection koji je izdanje na dva diska. Ja sam naletio samo na kopije sa jednim diskom, bez dodataka i bez hrvatskih titlova.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/08/2012 : 10:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Meni dolazi danas bluray "Close encounters of third kind - 30th anniversary ultimate edition "
Tri filma ..collectors,extended i special edition(scena unutrasnjosti maticnog broda)


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/08/2012 : 11:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MarkoDj

Meni je pak najveći gust prziti Dvx kompilacije filmova i raditi covere ^^ (za svoju kolekciju)
To košta 4kn (1 DVD + kutija) ;)
Nadam se samo da nema drotova na forumu



To je i meni bio gust prije, ali kada sam nabavio full HD TV i vidio kako izgleda divx od recimo 700 mb na njemu, radije dam 15-20 kn za original DVD koji me zanima nego koju kunu za prazne.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 17/08/2012 : 11:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Nivox

Pazi ovo. Jučer sam u istom supermarketu vidio Star Trek Insurrection od Blitza za oko 70 kn, a od VTI-a u istom dučanu košta 10 kn.

Ljudi, pazite što i za koliko kupujete .


Ovisi. Ovi iz Promaxa, što distribuiraju stara izdanja VTI-ja, ne zamaraju se previše što prepakiravaju i guraju u prodaju. Ti si imao sreću pa si kupio Insurrection koji je izdanje na dva diska. Ja sam naletio samo na kopije sa jednim diskom, bez dodataka i bez hrvatskih titlova.


Nevjerojatno. Koja glupost. Nisam imao pojma. Ako obojica imamo izdanje Insurrection od VTI-a, totalno je bezveze da se u jednom nalaze dva diska, a u drugom samo jedan, a oba izdanja jednako koštaju. Još mi je bilo čudno kada sam maknuo najlon i otvorio kutiju, a unutra 2 dvd-a, ali samo jedan je bio "učvrščen" na onu plastiku u sredini kutije, drugi dvd je slobodno "plesao" po kutiji-samo su ga ubacili iako kutija nije bila namijenjena za dva dvd- već za jedan...premjestio sam naravno u odgovarajuču kutiju...

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 17/08/2012 : 12:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by MarkoDj

Meni je pak najveći gust prziti Dvx kompilacije filmova i raditi covere ^^ (za svoju kolekciju)
To košta 4kn (1 DVD + kutija) ;)
Nadam se samo da nema drotova na forumu



To je i meni bio gust prije, ali kada sam nabavio full HD TV i vidio kako izgleda divx od recimo 700 mb na njemu, radije dam 15-20 kn za original DVD koji me zanima nego koju kunu za prazne.


...za sam DVD ti je i više nego dovoljan HDready, jer bolje od DVD-a izgleda BDrip (dovoljan i onaj najslabiji od 720p), kojeg spržiš na dvd medij od 4,5 GB

Naravno, u potpunosti podržavam kupnju originala kaj je vidljivo i iz mog potpisa! Jer skidanje ripova je lopovluk...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 19/08/2012 : 17:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada...za sam DVD ti je i više nego dovoljan HDready, jer bolje od DVD-a izgleda BDrip (dovoljan i onaj najslabiji od 720p), kojeg spržiš na dvd medij od 4,5 GB

Naravno, u potpunosti podržavam kupnju originala kaj je vidljivo i iz mog potpisa! Jer skidanje ripova je lopovluk...



Istina to sto kazes za HD ready, ali smorili su me pusti ripovi, jednostavno ne stignem sve pogledati niti me zanima kompulzivno gomilanje. Ovako mi je lakse dati 15-20 kn za film koji me zanima i kraj price. Naravno, imam i frenda kojem je lakse s neta ponovo skinuti film kojeg vec ima jer mu se neda traziti po groblju spindlova da ga nadje, ali to je vec druga prica

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/08/2012 : 00:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

Nevjerojatno. Koja glupost. Nisam imao pojma. Ako obojica imamo izdanje Insurrection od VTI-a, totalno je bezveze da se u jednom nalaze dva diska, a u drugom samo jedan, a oba izdanja jednako koštaju. Još mi je bilo čudno kada sam maknuo najlon i otvorio kutiju, a unutra 2 dvd-a, ali samo jedan je bio "učvrščen" na onu plastiku u sredini kutije, drugi dvd je slobodno "plesao" po kutiji-samo su ga ubacili iako kutija nije bila namijenjena za dva dvd- već za jedan...premjestio sam naravno u odgovarajuču kutiju...


Ako ti nije problem, ako naletiš na primjerak ili dva dvostrukog izdanja Insurrectiona, svakako kupi. Ja ću ti to nadoknaditi. Bio bih jako zahvalan.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/08/2012 : 17:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam baš ove zime iša gledat ispočetka sve ove Star Trek filmove
Uff gušta, stvarno se isplati, neke nisan gleda dugo dugo vrimena pa san i zaboravija kakvi su i šta se tu uopće događa.

Btw:
Na torrentima se pojavija DVDrip Avengersa, čisto informativno za one koji ga nisu pogledali u kinu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/08/2012 : 18:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Posljednji tango u Parizu (1972.)
Lolita (1962.)
O ljudima i bogovima (2010.)

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 23/08/2012 : 12:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
evo, ukoliko netko želi ovo BD izdanje za 75 kuna...tu sam!
[/URL]

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 23/08/2012 12:14:38
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 25/08/2012 : 13:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Nivox

Nevjerojatno. Koja glupost. Nisam imao pojma. Ako obojica imamo izdanje Insurrection od VTI-a, totalno je bezveze da se u jednom nalaze dva diska, a u drugom samo jedan, a oba izdanja jednako koštaju. Još mi je bilo čudno kada sam maknuo najlon i otvorio kutiju, a unutra 2 dvd-a, ali samo jedan je bio "učvrščen" na onu plastiku u sredini kutije, drugi dvd je slobodno "plesao" po kutiji-samo su ga ubacili iako kutija nije bila namijenjena za dva dvd- već za jedan...premjestio sam naravno u odgovarajuču kutiju...


Ako ti nije problem, ako naletiš na primjerak ili dva dvostrukog izdanja Insurrectiona, svakako kupi. Ja ću ti to nadoknaditi. Bio bih jako zahvalan.


Ako naletim, naravno da nije problem. Ionako moram tražiti First Contact...

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000