forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Baby Boom! :-)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 23/12/2011 : 09:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Čestitke svim mladim tatama.

Ja imam dva sina (jedan 3 i po, a drugi 2 i po godine) i prije 3 mjeseca se rodila kćer, konačno neko žensko nakon hrpetine muških u mojoj užoj i široj obitelji.
Djeca su najljepša stvar na svijetu i život se stvarno potpuno promijeni nakon što se rodi prvo. Meni se prvo dijete rodilo u mojim 30-ima pa sam prvih dana bio u šoku zbog promjene, a onda kasnije sreća..

S prvim i jest uvijek najteže i njemu je jadniku najteže jer mora progutati sav šit koji mu serviraju roditelji u neznanju i neiskustvu itd. Isto tako, prvi/prva ujedno i prvi prima ljubav.. Nisu Židovi bili munjeni kada su oduvijek prvovorođenom davali posebnu čast jer prvi ponese najveći teret. S drugim, trećim i dalje djecom je već puno lakše zbog rutine, opuštenijeg stava roditelja i iskustva. Druga djeca su puno manje pod pritiskom i lakše prolaze, imaju doduše svoje probleme, ali sve je to manje...

I točno je ovo što je ranije rečeno da ne treba raditi veliku pauzu među djecom. Mala razlika je super. U početku je malo zeznuto, ali poslije je odlično jer se zajedno igraju i prolaze faze, postanu kompići.

Zato treba razviti infrastrukturu, babe, didovi, tete, strine, susjede, rođaci.. sve ih treba upregnuti da pomažu s djecom jer ionako nemaju pametnijeg posla!
Treba uživati sa svojom djecom!
I naučiti ih da čitaju stripove!


Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 23/12/2011 : 10:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Cestitke i od mene, neka su vam deca ziva i zdrava, sve ostalo je nebitno.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/12/2011 : 10:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Mala pauza ? Ma barem 2 godine. Prvo i prvo, dve bebe u kuci vam _NE TREBAJU_ (pitajte Austina). Drugo, ja bih i da jebem nesto, jbt.

Amosove reci o infrastrukturi zlata vrede.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39370 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/12/2011 : 10:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Infrastruktura Vrhunska izjava.. :)))

A ako Bog da ni ja necu praviti veliku pauzu...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/12/2011 : 14:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Da, najavio si ih barem 5... Jel zna žena što je čeka?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/12/2011 : 15:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
btw, Saviću, jeste odabrali ime?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/12/2011 : 15:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Imas masinu na 1400, wow. A ja mislio ja faca sa 1200.


Nisam ni ja znao da je ta brzina dobra jer na toj brzini osusi se ves brze,jer izvuce dosta vode i tako da je ves prakticno suh...
Svasta covjek nauci....
Nisam obracao paznju na to ,ali nisam znao upaliti ves-msinu do pred godinu i pol dana....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/12/2011 : 15:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
U srbiji je i 1200 retko naci, uglavnom capuju na 1000. I da, tacno je sve to sto kazes gore. A koju susilicu imas ? :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/12/2011 : 23:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

A koju susilicu imas ? :D



AEG

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/12/2011 : 23:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Uuu, ovde Candy :D

Inace ocevi, cime uspavljujete decu, tj. cime ste uspavljivali ? Mi smo nasu navikli na muziku od vrlo rano, trenutni repertoar je platinum collection Novih Fosila, prvi album Crvene Jabuke, "Seobe" od Kerbera i oni placipickasti crnogorski pevaci. Ali Crvena Jabuka najbolje pali, kad cuje prve taktove "bjezi kiso s prozora" odmah zazeva :D :D :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/12/2011 : 23:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja sam klincima pustao Balasevica, Lauru Pausini, Stinga, Vaya con Dios, Joksimovica i Mocarta. Strasan miks, znam.:D. A jos uvek najvise vole kad im ispricam uvece neku svoju izmisljenu pricu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/12/2011 : 00:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter
A jos uvek najvise vole kad im ispricam uvece neku svoju izmisljenu pricu...
Samo prepričaš nekog Zagora i to je to

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 24/12/2011 : 00:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Uuu, ovde Candy :D

Inace ocevi, cime uspavljujete decu, tj. cime ste uspavljivali ? Mi smo nasu navikli na muziku od vrlo rano, trenutni repertoar je platinum collection Novih Fosila, prvi album Crvene Jabuke, "Seobe" od Kerbera i oni placipickasti crnogorski pevaci. Ali Crvena Jabuka najbolje pali, kad cuje prve taktove "bjezi kiso s prozora" odmah zazeva :D :D :D

Ja sam moju uspavao mozda tri puta.Nije bilo sanse da je ja uspavam.A inace od muzike ludela je na Bob Marlija-Buffalo Soldier,to si joj mogao pustati non stop.I ludela je i jos uvek ludi na partizanove pesme,pogotovo himnu.Sad trenutno obozava od Adel onu pesmu.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/12/2011 : 00:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ja moju uspavam tipa 3x dnevno, kad imam vremena. Ali barem jednom dnevno zaspe kod mene.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 24/12/2011 : 00:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Ja moju uspavam tipa 3x dnevno, kad imam vremena. Ali barem jednom dnevno zaspe kod mene.

Ma kakvi,nema sanse da zaspi sa nekim drugim.Sad vec da ali kad je bila manja ma kakvi,samo mama je mogla da je uspava.Mada generalno se jako tesko uspavljivala i njoj je trebalo jako puno vremena.Ma idi mi smo ludeli sa tim spavanjem.Tek od skoro je pocela da spava normalno.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 24/12/2011 : 02:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Stvarno prelepa tema.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39370 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/12/2011 : 10:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

btw, Saviću, jeste odabrali ime?



Zensko jesmo.. Ali oko muskog imamo neslaganja..

Inace, cuo sam da je za bebe najbolje da im se pusta klasicna muzika... Zasto? Jebem li ga... NIsam slusao dalje reportazu.. :)
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/12/2011 : 11:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ovo su moji..
Sven (9) i Lea (6)
Iskreno govoreci sawitchu , oni su nesto sto me odrzava na zivotu i tjera dalje....
Klinci su najveci poklon koji ikad mozes u zivotu dobiti.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/12/2011 : 11:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Inace, cuo sam da je za bebe najbolje da im se pusta klasicna muzika... Zasto? Jebem li ga... NIsam slusao dalje reportazu.. :)


Ma kakva klasicna, uz to ne mos' pevati. A dete voli bas kad cuje roditelja kako zapeva usput, to je dodatni faktor. Nesto fino meko pevljivo.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39370 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/12/2011 : 16:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sven i Lea su prelepa deca... Blago tebi...
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3081 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 24/12/2011 : 16:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by sawitch

Inace, cuo sam da je za bebe najbolje da im se pusta klasicna muzika... Zasto? Jebem li ga... NIsam slusao dalje reportazu.. :)


Ma kakva klasicna, uz to ne mos' pevati. A dete voli bas kad cuje roditelja kako zapeva usput, to je dodatni faktor. Nesto fino meko pevljivo.



Nagovaras ga da on djetetu pjeva
Pa sta ti je to jos nerodjeno dijete skrivilo

Vec ga vidim gdje pokusava kombinirati ova dva savjeta gore pa pjeva djetetu neku ariju
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 24/12/2011 : 19:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
Moj malac nije Džordan ali ima stav Bodiroge

Jednom sam se zeznuo i odveo ga na brdo, na ovaj koš, posle sam morao da ga vodim svaki dan.
Voli da istrči na teren i da šutne koju - ali ne više od 5 minuta


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/12/2011 : 19:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
klasika....pa stvar je jednostavna, to je glazba koja razvija mozdane vijuge jer prilikom slusanja klasike potrebna je usredotocenost. I to je ono zbog cega je to dobro za svakog a ne samo za klince!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/12/2011 : 21:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ja ipak mislim da bi malog/malu ipak trebalo poštedjeti takve muzike i puštati mu zvukove prirode, šumove vjetra, mora, pjev ptica i riku lavova... Vjerujem da bi to bilo bolje umirujuće od ozbiljne glazbe.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/12/2011 : 21:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Nego, dečki očevi, što vam je bilo draže kad ste dobili, a i kasnije, curu ili dečka? Znam da većina govori kako ih voli i jedne i druge, naravno tako bi i trebalo, no nekako vjerujem da očevi uvijek više priželjkuju curice (mada to možda i ne žele priznati jer sin je ipak sin). ??

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000