forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Baby Boom! :-)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8394 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 24/12/2011 : 21:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Ja ipak mislim da bi malog/malu ipak trebalo poštedjeti takve muzike i puštati mu zvukove prirode, šumove vjetra, mora, pjev ptica i riku lavova... Vjerujem da bi to bilo bolje umirujuće od ozbiljne glazbe.



hmmmm...
http://www.youtube.com/watch?v=V92OBNsQgxU

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/12/2011 : 21:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro
hmmmm...http://www.youtube.com/watch?v=V92OBNsQgxU


Pa da mi izraste u malog hitlera, a ne!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/12/2011 : 02:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Kao prvo da pozelim sve najlepse svim forumasima koji ocekuju prinovu, sa Sawitchem smo vec pricali o tome telefonom

Ponosan sam otac dve cerkice, starija ima pet godina a mladja osam meseci i sad rusi sve po kuci uz pomoc hodalice (setalica, dubak...)
Mnogo radosti i otprilike toliko i obaveza, sto zbog stalne jurnjave oko njih i njihovih potreba (vrtic, balet), sto zbog finansija.
Ali kad ti sve ide nizbrdo, kad te glava zaboli od milion svakodnevnih problema, samo pogledas u malisane i sve posle ide lakse

Sto se tice pola, apsolutno svejedno. Kad odes na UZ samo molis Boga da je sve u redu a o polu i ne razmisljas. Bar je meni tako bilo.
Mada, ima nesto i u ovome sto DeeCay kaze, cerkice su posle vezanije za oceve
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 25/12/2011 : 02:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da li je neko spomenuo i hronicni umor, nespavanje, citanje stripova kao kad citas novinski strip - dnevno po pasicu i posle toga ti se oci sklapaju i slicno

Al' nemoj da vas to obeshrabri, ionako ste vec peceni, kasno je sad
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 26/12/2011 : 11:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Evo neko rece da treba otvoriti topic... Pa ja cu.. Beba u zeninom stomacicu nesto manje od pet meseci... Svaki dan mazim i ljubim stomacic, pricam bebi itd.. Kako je ovo lep osecaj!!! Ne mogu da zamislim sta cu osecati kada dete ugleda svetlost dana i prvi put zakmeci...

Dee ceka bebu, Oki takodje... Ko jos ceka? Ko je trudan? Ko ima bebe? Kako se osecate? Kakva su iskustva? Zelite li decaka ili devojcicu ili svejedno? itd..


Meni je bas svejedno.. Ne patim od toga da bude sin.. Cak sam 51:49 za devojcicu.. Samo da je zivo i zdravo... Ne dam zeni nista da radi.. Spremam kucu, perem sudove, nosim ves, dodajem ovo ili ono, itd.. Da mi je neko rekao ovo, ne bih mu verovao..



Tek ces da vidis kad se rodi! Ja sina nisam smeo da uzmem u ruke prvih nedelju dana, plasio sam se da ce mi ispasti iz ruku Pa malo pomalo, naucim kako da ga uzimam i vracam u krevetac, da menjam pelene, i one na pocetku svedske i obicne i pampers, i da ga drzim da podrigne posle hrane, da ga obucem, i slicno...iznenadis se kako se raznezis i kako znas odjednom sve decje pesmice i pricice, kako podetinjis...Milion puta dodjem s posla mrzovoljan, a kad vidim sina sve nestane i smeh od uveta do uveta! Evo ga sad ima dve ipo godine, cavrlja puno toga, smesno mi je kako prica, nesto pogresi ali najlepsi osecaj u zivotu, sa tim nista ne moze da se uporedi. Cak sam kupovao i one novine Moja beba svih devet meseci dok je zena bila trudna

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39402 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/12/2011 : 12:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sinoc dok sam gledao kosarku, lezala zena sa mnom a beba se rita na sve strane... Kaze mi zena: "Ova beba ima da bude veci zaludjenik od tebe! Ceo dan je mirna i sada se javlja!"
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 26/12/2011 : 14:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
novi Chuck Norris, kaj ne?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39402 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/12/2011 : 19:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Novi GROBAR! :)
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 26/12/2011 : 19:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Čestitam momcima, ženama i dvospolcima na potomstvu.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/12/2011 : 19:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Nego, dečki očevi, što vam je bilo draže kad ste dobili, a i kasnije, curu ili dečka? Znam da većina govori kako ih voli i jedne i druge, naravno tako bi i trebalo, no nekako vjerujem da očevi uvijek više priželjkuju curice (mada to možda i ne žele priznati jer sin je ipak sin). ??



Nebitno, dete je dete, samo da je živo i zdravo! Imam tri sina(već su sva trojica punoletni), ali i da sam imao tri ćerke, bilo bi mi svejedno(možda bi bilo i bolje)!

Dok su mali jedu bombone, a kad porastu, deca ti jedu džigericu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 26/12/2011 : 20:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Novi GROBAR! :)


Mozda se ritao koliko je bio popizdeo sto Zvezda opet puca :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39402 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/12/2011 : 21:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jeste.. Vrlo je to moguce... Mi u genima bas nosimo tu notu.. Ali ko zna, zenini su cigani i to teski... Sa jedne strane ja fanatik picim po utakmicama a sa druge strane surak isto tako..
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/12/2011 : 21:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Možda je curica, pa se rita i pita kad će već jednom ovaj ćale prestat govoriti o menu u muškom licu...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39402 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/12/2011 : 21:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ej, sto se toga tice, stvarno, ili je "ON" ili "Beba"... Nisam bas puno razmisljao o tome.. Kako vi ostali?
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 27/12/2011 : 16:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
ma bitno da se djetešce rodi zdravo...
btw, Saviću, ovo je prvo djetešce?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 27/12/2011 : 16:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ja hteo devojcicu, radio backflipove kad mi je 4d zvuk potvrdio devojcicu, al ne bih bio bogznakoliko (tj. uopste) tuzan da je bilo musko. Usput i dobih opkladu sa zenom.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39402 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/12/2011 : 16:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

ma bitno da se djetešce rodi zdravo...
btw, Saviću, ovo je prvo djetešce?



Jeste, prvo... Tek prvo... Ali Bog ce valjda dati zdravlja i para da picimo sto vise... Od decjeg smeha nista lepse...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 27/12/2011 : 16:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
a kad bude bio došao muški potomak, onda moraš napravit salto!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 27/12/2011 : 16:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Jeste, prvo... Tek prvo... Ali Bog ce valjda dati zdravlja i para da picimo sto vise... Od decjeg smeha nista lepse...



meni će jedno uvrh glave bit

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/12/2011 : 16:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Pusti te balkanske spike sawitchu , bitno je da je zdravo i zivo.
Osobno mi je bilo drago kada mi se prvo rodio sin , i bio sam pun sebe kao paun..ali kad mi se rodila kcerka..plakao sam od srece ...


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39402 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/12/2011 : 16:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ma meni to uopste nije bitno.. Sta god da je.. Rekao sam vec, cak sam 51:49 za devojcicu... :))
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/12/2011 : 16:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ma meni to uopste nije bitno.. Sta god da je.. Rekao sam vec, cak sam 51:49 za devojcicu... :))

Vidis sada te vidim u jednom drugacijem svijetlu..bez obzira na nasa prijasnja i buduca neslaganja glede nekih drugih tema .
Zelim tebi i tvojoj obitelji sve najbolje .
Zivot je cudo .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39402 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/12/2011 : 17:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sto sada u drugom svetlu? Ali ako je pozitivno kako izgleda, super.. Hvala! Sve najbolje i tebi i tvojima... I stvarno imas slatku decicu.. Ja obozavam decu! A i vole mene.. Cudo... Malo babskih prica - deca vide auru i znaju ko je dobar.. :) Od zeninog brata mala, ima godinu i po dana i non-stop leti kod mene a ne kod zene.. A njena krv... :))))
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5131 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 27/12/2011 : 19:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Čestitam svima koji čekaju i svima koji su dočekali da imaju ovu predivnu dječicu,te se zahvaljujem na dobivenim čestitkama...
Evo,ja 8 mjeseci bio normalan i sada kada je preostalo 10-tak dana do poroda...e sada više nisam normalan. Ne znam više jesam li nestrpljiv ili je tih 10-tak dana jednostavno najduži 10-tak dana u svih 9 mjeseci??? Kad će više proći tih 10 dana???
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5131 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 27/12/2011 : 19:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
P.S.
Koliko ste bili kolegijalni svojim ženama kada je riječ o kilaži?
Ja svojih standarnih sportskih 115kg u 9 mjeseci podigao na 125kg...
Kad rodimo, pokušat ću se vratiti na sportskih 115kg...
Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000