forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Čitate li Zekana ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

kasper
Advanced Member

10829 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/01/2012 : 11:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
Spirou,Talični, i ostali stripovi istih/sličnih perfomansi su 90 kuna, što znači 50% SKUPLJI !!!



Ebem li ga, mnogi ce i dalje kukati kako je Markos preskup....
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28986 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/01/2012 : 12:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

I još nešto:
ako niste primetili, novi Zekani koštaju 60 kuna.
Kolor,HC.A4,478 stranica.Ne znam koliki je tiraž, pretpostavljam 400-500.
Spirou,Talični, i ostali stripovi istih/sličnih perfomansi su 90 kuna, što znači 50% SKUPLJI !!!


Anto, brate, hvališ me više nego zaslužujem. Cijena nije 60kn nego 70kn, broj stranica je 48:) (Inače, tiraž je 400 primjeraka.)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 13/01/2012 : 12:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by anto

I još nešto:
ako niste primetili, novi Zekani koštaju 60 kuna.
Kolor,HC.A4,478 stranica.Ne znam koliki je tiraž, pretpostavljam 400-500.
Spirou,Talični, i ostali stripovi istih/sličnih perfomansi su 90 kuna, što znači 50% SKUPLJI !!!


Anto, brate, hvališ me više nego zaslužujem. Cijena nije 60kn nego 70kn. (Inače, tiraž je 400 primjeraka.)




uz Babilonski popust od 10% 63kn :)

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/01/2012 : 12:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
pitanje:
-more comics je izdao 4 nastavka
-fibra je izdala 6 komada

1. i 2. su comicsovi
3,4,5,6,7,8 su fibrini

di tu odgovaraju 3. i 4. more comicsovi? odnosno frkafuljci i blacktown
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28986 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/01/2012 : 12:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo još jednom raspored čitanja i brojevi:
http://homepage.univie.ac.at/horst.prillinger/lapinot/formidables.html

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/01/2012 : 12:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Mene je Anto napadao...pa...dugo, dok nisam poceo da citam Zekana. Sta da kazem, meni je ovo sasvim prijatan strip. Necu da spominjem reci remek delo i tome sl. jer mislim da sam autor nije imao tu pretenziju...ovo je prosto zabavan strip, sa divnim scriptom i puno ludih dijaloga. Vec sam rekao da me najvise podseca na Seinfeld i njegov "egzistencijalni humor", ali, emotivno-psiholoska strana stripa je sebi svojstvena. Opet cu se citirati - Trondheim predstavlja sliku i priliku inner-city lifea u kasnom 20. veku.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 13/01/2012 : 12:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Mene je Anto napadao...pa...dugo, dok nisam poceo da citam Zekana. Sta da kazem, meni je ovo sasvim prijatan strip. Necu da spominjem reci remek delo i tome sl. jer mislim da sam autor nije imao tu pretenziju...ovo je prosto zabavan strip, sa divnim scriptom i puno ludih dijaloga. Vec sam rekao da me najvise podseca na Seinfeld i njegov "egzistencijalni humor", ali, emotivno-psiholoska strana stripa je sebi svojstvena. Opet cu se citirati - Trondheim predstavlja sliku i priliku inner-city lifea u kasnom 20. veku.


Znaci,tako on nagovara ljude da pocnu sa citanjem...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/01/2012 : 13:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by anto

I još nešto:
ako niste primetili, novi Zekani koštaju 60 kuna.
Kolor,HC.A4,478 stranica.Ne znam koliki je tiraž, pretpostavljam 400-500.
Spirou,Talični, i ostali stripovi istih/sličnih perfomansi su 90 kuna, što znači 50% SKUPLJI !!!


Anto, brate, hvališ me više nego zaslužujem. Cijena nije 60kn nego 70kn, broj stranica je 48:) (Inače, tiraž je 400 primjeraka.)



da, 70 kuna, izvinjavam se; pa dobro opet je u pitanju skoro 30 % jeftinije; i to još na manji tiraž, 400 primeraka.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/01/2012 : 13:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Mene je Anto napadao...pa...dugo, dok nisam poceo da citam Zekana. Sta da kazem, meni je ovo sasvim prijatan strip. Necu da spominjem reci remek delo i tome sl. jer mislim da sam autor nije imao tu pretenziju...ovo je prosto zabavan strip, sa divnim scriptom i puno ludih dijaloga. Vec sam rekao da me najvise podseca na Seinfeld i njegov "egzistencijalni humor", ali, emotivno-psiholoska strana stripa je sebi svojstvena. Opet cu se citirati - Trondheim predstavlja sliku i priliku inner-city lifea u kasnom 20. veku.


Ne počinji ovako rečenicu, neko će da pogrešno protumači, a već sam osumnjičen kao mogući homoseksualac.

Ni ja ne spominjem remek delo, ali koristim termin vrh.
Jer on svojom nepretencioznom zabavnošću i sjajnim dijalozima jeste vrh.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/01/2012 : 13:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Ne počinji ovako rečenicu, neko će da pogrešno protumači, a već sam osumnjičen kao mogući homoseksualac.

Sto ne izadjes iz tog sifonjera, postaje tesno unutra. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 13/01/2012 : 13:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message  Reply with Quote
kupujem ih sve kako izlaze, jako volim ovaj strip, sjajan crtež i priča, jedino mi se kolor baš ne sviđa pretjerano - dobar je ali ipak mi se više sviđa c/b verzija kakva je objavljena u Q... od priča moj apsolutni favoriti su atomski ubrzivač i slalomi:)

http://typotecture.net / http://www.klada.hr
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 13/01/2012 : 13:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message  Reply with Quote
offtopic: čovječe sad kad sam vidio svoj post sam skužio da sam preko 10 godina na ovom forumu! s jedne strane kul, ali s druge strane- KAKO SU GODINE PROLETILE... STRAŠNO?!

http://typotecture.net / http://www.klada.hr
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1917 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 13/01/2012 : 14:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Ej, je li čitao ko Otok Burbon od Apola i Trondhajma ?
Kakve su preporuke?



Kupio, procitao, ostavio na policu, sacekao godinu+ procitao ponovo, utisak isti - nema ga. Mozda je do prevoda
Od tada zaobilazim ovog autora.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/01/2012 : 14:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreso_stanic

offtopic: čovječe sad kad sam vidio svoj post sam skužio da sam preko 10 godina na ovom forumu! s jedne strane kul, ali s druge strane- KAKO SU GODINE PROLETILE... STRAŠNO?!


Jel to kod tebe 2013 vec pocela ? :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37403 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/01/2012 : 15:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Pa mozda je bio 1 godinu na forumu pa onda skupio hrabrost i logirao se. :D ;)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 13/01/2012 : 15:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>KAKO SU GODINE PROLETILE... STRAŠNO?!

A tek da vidiš idućih 10.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/01/2012 : 16:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Evo još jednom raspored čitanja i brojevi:
http://homepage.univie.ac.at/horst.prillinger/lapinot/formidables.html



ajme što ga je more comic zakomplicirao :(
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/01/2012 : 01:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

A oni koji su se sa Zagorom izborili i prešli na nešto ozbiljnije i njihovim godinama primerenije, opet su ostali na nekom nižem nivou.



a mogao si probati da napises i nekoliko pametnih rijeci bez da odmah pljunes po Zagoru i njegovim fanovima.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 14/01/2012 : 01:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Mi Balkanosi smo stvarno Balkanci - Zagor nam je relikvija.

Sto jest-jest,posebna vrsta stripofila.

quote:
Probati nešto novo - sačuvaj Bože.

...koji ne priznaju stripa do Zagora.Ne spadas tu King,ne brigaj.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/01/2012 : 04:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by anto

A oni koji su se sa Zagorom izborili i prešli na nešto ozbiljnije i njihovim godinama primerenije, opet su ostali na nekom nižem nivou.



a mogao si probati da napises i nekoliko pametnih rijeci bez da odmah pljunes po Zagoru i njegovim fanovima.


Kinže,mladi wele ti je lepo objasnio, ali evo i ja ću.
Ti si jedan od retkih - probao si sve i mange i bd i amere i ostale evropljane i talijane i štatijaznam i rekao: ok, svemu svaka čast, ali meni najbolje paše zagor - i respect na tome.
ali koliko je takvih kao ti? je nikog više ne poznajem.
većina zagorovaca se drže njega ko pijan plota, malo napravi izlet do nekog drugog bonelija i to je to.probati nešto drugo - ne daj Bože.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 14/01/2012 04:39:39
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/01/2012 : 11:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


većina zagorovaca se drže njega ko pijan plota, malo napravi izlet do nekog drugog bonelija i to je to.


znas kako je, "kada probas mercedesa, tesko se navici na ficu".

Mene je Donjon dosta vremena privlacio, crtez mi izgledao atraktivan kao i tema. Nisam nesto posebno odusevljen stripom. Zekan me totalno razocarao, cak bih rekao da mi je poprilicno dosadan.
Donjon(Tvrdja) ipak ima nesto atraktivno u sebi, pa mislim da bi ljudi trebalo da mu daju sansu. E sada, da li ce biti ljubav na prvi pogled ili ne, to sve zavisi od covjeka do covjeka.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/01/2012 : 14:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by anto


većina zagorovaca se drže njega ko pijan plota, malo napravi izlet do nekog drugog bonelija i to je to.


znas kako je, "kada probas mercedesa, tesko se navici na ficu".

Mene je Donjon dosta vremena privlacio, crtez mi izgledao atraktivan kao i tema. Nisam nesto posebno odusevljen stripom. Zekan me totalno razocarao, cak bih rekao da mi je poprilicno dosadan.
Donjon(Tvrdja) ipak ima nesto atraktivno u sebi, pa mislim da bi ljudi trebalo da mu daju sansu. E sada, da li ce biti ljubav na prvi pogled ili ne, to sve zavisi od covjeka do covjeka.


Tačno tako!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 14/01/2012 : 17:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
Ne čitam Zekana - pročitao sam ih već sve! :D

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 14/01/2012 : 18:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
anto jel se ti to nadas da ce dobra prodaja zekana ubrzati izdavanje tvrdji:) sada kada su svi zekani izdani trebao si napraviti topik: citate li donjon:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 14/01/2012 : 18:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>KAKO SU GODINE PROLETILE... STRAŠNO?!

A tek da vidiš idućih 10.

mcn


macane umjesto sto ovdje gubis vrijeme idi prevoditi tvrdje:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000