forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Balkanska zima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 21

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13880 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 21/08/2024 : 12:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/nikolina-i-perica-iz-krasna-spasili-ozlijedjeno-lane-sada-je-ljubimac-obitelji/2592217.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m

Možda članak bude interesantan Reemu, njegovi sumještani.

Nisam znao gdje postaviti link pa stavio ovdje. A kud ćeš bolje poveznice za to od kultne serije "Jelenko" i same zime, koja je i u naslovu topica
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/08/2024 : 14:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala Hercule što si stavio ovo, nisam imao pojma o ovome, iako oni žive od mene nekih 500-600m, možda minuta vožnje svega :)

Imaju OPG, siranu i njihov sir škripavac je nešto najbolje što sam probao, a mogu slobodno reći da se radi o jako dobroj i vrijednoj obitelji, oni su baš živi primjer da se trud u životu isplati.

Imaju te strojeve za košnju i desilo se nažalost to što se desilo, ali većina bi životinju nakon toga usmrtila i bacila, ali oni su se potrudili da joj spase život i mogu samo reći da će to lane imat život samo takav, mlijeka mu svakako neće nedostajati, a i bilo čega drugog :) Kažem, malo tko bi to učinio što su oni, tko zna koliko je i došao sam račun u veterinarskoj stanici, ja sam sad u ponedjeljak vozio svog psića na lakši operativni zahvat ("trešnjino oko" ili pojava trećeg kapka) pa platio 74 eura.

Lane je bilo u visokoj travi i to je normalna stvar, majka ga tako ostavi misleći da je tu najsigurniji dok ona ode u potragu za hranom. Evo par slikica iz 10.06.2010. za vrijeme mog pripravničkog, isto naletjeli pješice na lane u visokoj travi koje naravno nismo dirali (što je većini ljudi automatski da je sladak pa da ga krenu pomaziti) jer je majka negdje u blizini i kad bi se vratila, da je na lanetu osjetila naš miris, moglo bi se desiti da ga ona odbaci i samo ode od njega i ostavi ga, onako jadnog i bespomoćnog. Mi smo samo na trenutak tada zastali, koju sliku opalili i produžili svojim putem dalje.




Strike first. Strike hard. No mercy.

Edited by - ReemCP on 21/08/2024 14:00:56
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37755 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/09/2024 : 00:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

dosao prvi snijeg prije par dana na Vrsicu :D

od pakla koji je trajao od kraja juna preko noci do hladne jeseni :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1601 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 15/09/2024 : 00:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
a ovde kod mene ce biti toplije nego kod vas iduce nedelje..

Nisam Grk, još manje glazbenik, i vec dugo vremena ne pušim.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/09/2024 : 20:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Meni je prijala ova kisa u Beogradu 7 dana, samo da se prekine pakao i susa koji su neprekidno trajali od pocetka juna do sredine septembra. Stvarno je uzasno bilo, jos sam ja skoro sve vreme bio u Beogradu, samo sam sad pocetkom septembra otisao malo u Crnu Goru.

@Poli sad sam ukucao slike na googleu prevoj Vršič prelepo izgleda, skoro kao nasa Stara Planina ahahahha! Nikad inace nisam bio u Slovevniji samo u prolazu sam svratio do jednog mesta cim se predje Hrvatsko-Slovenacka granica ali sad da me ubijes ne mogu da se setim kako se zove to mesto sa drustvom smo tu svratili da jedemo gobenu juhu!

@Matori gde si ti?
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1601 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 21/09/2024 : 20:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Cudi me da ne znas vec :p
u zemlji koju "svi" mesaju sa
Svajcarskom.

Inace Vrsic u SLO mi je dobro poznat

a sto se pakla sa vrucinama tice
osetih je dobro po svojoj kozi (u Srbiji) letos ali samo desetak dana (svaki dan 38 C)
jedno je to a drugo "pregurati" celu sezonu kao vi..

Nisam Grk, još manje glazbenik, i vec dugo vremena ne pušim.

Edited by - matori paraliticar on 21/09/2024 20:51:08
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/09/2024 : 21:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Nije me bilo tokom leta na forumu aktivno tako da mnoge stvari ne znam.
A nemam pojma ni koju drzavu mesaju sa Svajcarskom? Lihtenstajn?
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1601 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 21/09/2024 : 22:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
dobar si :p
u svakom slucaju nista previse vazno

bice zanimljivo videti kakvo vreme cete imati u oktobru :)

ovde znam sta ceka - jedva dvocifreni plus do pocetka decembra recimo

Nisam Grk, još manje glazbenik, i vec dugo vremena ne pušim.
Go to Top of Page
Page: of 21  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000