forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ima nade kakve-takve...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/03/2023 : 21:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da vi baš hoćete ključ na topic?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2023 : 21:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Izgleda da vi baš hoćete ključ na topic?



A zašto? Objasni.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/03/2023 : 21:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pročitaj poslednju stranicu

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2023 : 21:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Tebi je kikač problem?

Razvit će se priča.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/03/2023 : 21:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Svi ste problem. Prestanite sa prepucavanjima. Mrzi me da gledam ko je kad i zašto počeo, lakše mi je da zaključam topic, koji je ionako sporan.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7313 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/03/2023 : 21:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
baš razmišljam koliko velimir bujanec i kruger nalikuju jedno drugome. i izvana. i iznutra.

šou program
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2023 : 21:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
a jbg-a. A lvood i poli na OTIŠLI SMO u tri PM - definitivno. To te ne muči, oni za razliku od nas čačkaju po temama koje su zabranjene.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2023 : 21:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

baš razmišljam koliko velimir bujanec i kruger nalikuju jedno drugome. i izvana. i iznutra.

šou program



kakve ja veze imam sa bljujancem?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19361 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/03/2023 : 21:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Svašta. Kruger brani kikyja, a ovaj ga za zahvalu izvrijeđa.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2023 : 21:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
tinton, a jbg-a svašta treba doživit.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/03/2023 : 21:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

baš razmišljam koliko velimir bujanec i kruger nalikuju jedno drugome. i izvana. i iznutra.

šou program



Ok, imao si svoju šansu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2023 : 22:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kiky

baš razmišljam koliko velimir bujanec i kruger nalikuju jedno drugome. i izvana. i iznutra.

šou program



Ok, imao si svoju šansu.



Ne nisi u pravu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 09/03/2023 : 22:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
manhunteru molim da ga ne izbaciš. Vjerujem, to je upadica koja je na crti izbacivanja ali ništa strašno.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/03/2023 : 22:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Vređa najgrublje člana koji ne učestvuje u raspravi, a onda i ovo. I onda bi trebalo da mu pogledam kroz prste? Možda sledeći put.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10119 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/03/2023 : 05:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by kiky

Meni samo važno da ti nikada nisi na mojoj strani. Zbog toga se uvijek iznova, kroz sve ove godine na forumu, osjećam izuzetno zadovoljno.


Ovo nekome može zvučat ka obično internet prepucavanje, ali nije.
Za kvalitetnu samoprovjeru puno bitnije je vidit ko je nasuprot nas nego ko je na našoj strani.
U našin forumskin okvirima, puno važnije od toga da se samnon slože recimo Beva ili Vukozec mi je da se samnon ne slože Kruger ili logo.


Nesvrstani opet me prozivaš bez razloga....

A kad ti budem odgovorio, po običaju ćeš danima cmizdriti po forumu "Joj jadan sam vam ja, opet me dir'o logo..."





To je njegov domet, dakle nemoj mu odgovoriti.


Jebate ovaj pandurko još uvik ne kuži da mi je na ignoreu????
@pandurko
Ja mogu bit lajav i bezobrazan ali za razliku od tebe nisan lažljivi govnar. Govnaru, kako bi ti bilo da ja počnen pisat da nakon privođenja prisiljavaš maloljetnike da ti puše kurac i da jebeš dječake za sendvič iz kantine? Bez ikakvih dokaza? "Pametnome dosta" metodon? Smeće jedno, da imaš imalo mozga i morala bi se baren kurtoazno ispriča, a ti me i dalje imaš obraza uzimat u svoja pogana, lažljiva, pandurska usta????
@manhunter
Logo je lažljivi govnar, i ti to dobro znaš. Jesi li mi se na PM ispričava zbog logovih postupaka umisto da ga izbaciš?
Ubuduće mi se ne ispričavaj nego bacaj govno napolje.
Sad me molin te izbaci.
Rađe ti na 3 miseca, nego logov kolega pandur 48 na sati. Od njega mi se diže želudac a jedva čeka da me izbaci.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 10/03/2023 05:16:07
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7772 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/03/2023 : 08:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Zamisli ti licjemjerja ovaj njemu govori "opet me prozivas", a godinama ga progoni po svakoj mogucoj temi i komentira njegove upise iako zna da mu je na ignoru. Jasno je da njegov podli i podmukli plan bio izazvat ovakvu tvoju reakciju, jere. Razumijem te, i meni je doslo da ovako reagiram jer i meni radi slicnu stvar, ali ne u tolikoj mjeri. Nisam nikad jer bi takva moja reakcija bila njegova pobjeda i moj poraz isto kao sto je ovo tvoj poraz. S druge strane sam ljubomoran jer mogu zamislit koliko je oslobađajuće ovo napisat i kakav je gušt.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 10/03/2023 : 09:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Pa logo se u 99% slučajeva javlja isključivo onda kada je prilika nekoga poklopit, nekome srat ili omalovažiti. Ne znam kad sam zadnji puta vidio da je prokomentirao neki strip ili bio aktivan a da to nije bilo u službi kontriranja nekom forumašu. Gdje je korijen takvog ponašanja boktepitaj ali svakako je bizarno da je nekome jedina uloga na forumu ta da prema drugima bude toliko osoran i bezobrazan.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/03/2023 : 09:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Svaćate valjda da neki ljudi imaju gadnih psihičkih problema?
Ne možete in pomoć sve i da očete.
Takve se drži na ignoru i to je to.
I meni neko zna reč proziva te te ovaj i onaj (namjerno ih neću spominjat)
I šta? Boli me q.
Imaju stručnjaci i ustanove pa nek se liče,čemu trošit vrime i energiju na to?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/03/2023 : 09:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Uh, logo se počne braniti i onda nastane graja, lov na vještice ne bi li se nekog palilo na lomačama. Svašta, kako se netko uopće usudi braniti.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16783 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/03/2023 : 09:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Zamisli ti licjemjerja ovaj njemu govori "opet me prozivas", a godinama ga progoni po svakoj mogucoj temi i komentira njegove upise iako zna da mu je na ignoru. Jasno je da njegov podli i podmukli plan bio izazvat ovakvu tvoju reakciju, jere. Razumijem te, i meni je doslo da ovako reagiram jer i meni radi slicnu stvar, ali ne u tolikoj mjeri. Nisam nikad jer bi takva moja reakcija bila njegova pobjeda i moj poraz isto kao sto je ovo tvoj poraz. S druge strane sam ljubomoran jer mogu zamislit koliko je oslobađajuće ovo napisat i kakav je gušt.



Ne znam zašto ljudi vole izvrtati betonski jasne činjenice. Logo uopće ne spominje Nesvrstanog niti ga progoni, osim kad ga ovaj prozove usudi se braniti, ma strašno. Ali je očito kako Nesvrstani kad izbaci svoj otrov ima za potrebu oplesti po logu, rekao bih tvojim rječnikom progoni ga po forumu.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/03/2023 : 21:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by kiky

Meni samo važno da ti nikada nisi na mojoj strani. Zbog toga se uvijek iznova, kroz sve ove godine na forumu, osjećam izuzetno zadovoljno.


Ovo nekome može zvučat ka obično internet prepucavanje, ali nije.
Za kvalitetnu samoprovjeru puno bitnije je vidit ko je nasuprot nas nego ko je na našoj strani.
U našin forumskin okvirima, puno važnije od toga da se samnon slože recimo Beva ili Vukozec mi je da se samnon ne slože Kruger ili logo.


Nesvrstani opet me prozivaš bez razloga....

A kad ti budem odgovorio, po običaju ćeš danima cmizdriti po forumu "Joj jadan sam vam ja, opet me dir'o logo..."





To je njegov domet, dakle nemoj mu odgovoriti.


Jebate ovaj pandurko još uvik ne kuži da mi je na ignoreu????
@pandurko
Ja mogu bit lajav i bezobrazan ali za razliku od tebe nisan lažljivi govnar. Govnaru, kako bi ti bilo da ja počnen pisat da nakon privođenja prisiljavaš maloljetnike da ti puše kurac i da jebeš dječake za sendvič iz kantine? Bez ikakvih dokaza? "Pametnome dosta" metodon? Smeće jedno, da imaš imalo mozga i morala bi se baren kurtoazno ispriča, a ti me i dalje imaš obraza uzimat u svoja pogana, lažljiva, pandurska usta????
@manhunter
Logo je lažljivi govnar, i ti to dobro znaš. Jesi li mi se na PM ispričava zbog logovih postupaka umisto da ga izbaciš?
Ubuduće mi se ne ispričavaj nego bacaj govno napolje.
Sad me molin te izbaci.
Rađe ti na 3 miseca, nego logov kolega pandur 48 na sati. Od njega mi se diže želudac a jedva čeka da me izbaci.


želja ti je uslišena

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/03/2023 : 07:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Don zaradio za dvije hrenovke... dobro da nije isao stopama onog međeda u sumi koji nađe paketic i...
https://www.24sata.hr/news/granicu-cuva-i-pas-don-nanjusio-je-11-kila-droge-i-za-nagradu-dobio-dvije-hrenovke-895113


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/03/2023 : 20:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.poslovni.hr/sci-tech/bijelo-zlato-21-stoljeca-i-vi-ga-imate-kod-kuce-a-vjerojatno-toga-niste-svjesni-4381400

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 25/03/2023 : 10:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by kiky

Meni samo važno da ti nikada nisi na mojoj strani. Zbog toga se uvijek iznova, kroz sve ove godine na forumu, osjećam izuzetno zadovoljno.


Ovo nekome može zvučat ka obično internet prepucavanje, ali nije.
Za kvalitetnu samoprovjeru puno bitnije je vidit ko je nasuprot nas nego ko je na našoj strani.
U našin forumskin okvirima, puno važnije od toga da se samnon slože recimo Beva ili Vukozec mi je da se samnon ne slože Kruger ili logo.


Nesvrstani opet me prozivaš bez razloga....

A kad ti budem odgovorio, po običaju ćeš danima cmizdriti po forumu "Joj jadan sam vam ja, opet me dir'o logo..."





To je njegov domet, dakle nemoj mu odgovoriti.


Jebate ovaj pandurko još uvik ne kuži da mi je na ignoreu????
@pandurko
Ja mogu bit lajav i bezobrazan ali za razliku od tebe nisan lažljivi govnar. Govnaru, kako bi ti bilo da ja počnen pisat da nakon privođenja prisiljavaš maloljetnike da ti puše kurac i da jebeš dječake za sendvič iz kantine? Bez ikakvih dokaza? "Pametnome dosta" metodon? Smeće jedno, da imaš imalo mozga i morala bi se baren kurtoazno ispriča, a ti me i dalje imaš obraza uzimat u svoja pogana, lažljiva, pandurska usta????
@manhunter
Logo je lažljivi govnar, i ti to dobro znaš. Jesi li mi se na PM ispričava zbog logovih postupaka umisto da ga izbaciš?
Ubuduće mi se ne ispričavaj nego bacaj govno napolje.
Sad me molin te izbaci.
Rađe ti na 3 miseca, nego logov kolega pandur 48 na sati. Od njega mi se diže želudac a jedva čeka da me izbaci.



Ovo "vridi misec dana", a Rakosi tri? Ma daj me nemoj...

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1220 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 25/03/2023 : 11:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Na ovom forumu imate kult banovanja.. tako je valjda pocelo pa je tesko zaustaviti tradiciju
(ne znam sta bi rekao da li je bolje da je manje banova ili da jednostavno mora da je tako)

Vidim na ovoj temi ste se lepo "castili" vec 2013 :)

Under construction.
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000