forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Comic Book Men
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/02/2012 : 17:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://www.amctv.com/shows/comic-book-men
http://thepiratebay.se/search/comic%20book%20men/0/99/200
Nisam još pogleda ali večeras ću.

Ja sam fetišist papira!

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/02/2012 : 17:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
prosjećnoali onaj poster Thora od Kirbyja

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
269 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 14/02/2012 : 21:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message  Reply with Quote
Kevin Smith-ovi prvi filmovi su bili odlicni, ali sto je Silent Bob vise pricao u filmovima, to su mu filmovi postajali gluplji i neubedljivi. Ima neodoljivu potrebu za samoreklamiranjem i isticanjem sebe u prvi plan kao i da maksimalno iskoriscava slavu zaradjenu na dobrim stvarima koje je radio. Tako da u prodavnici stalno iskacu CLERKS, KEVIN SMITH, SILEN BOB & JAY, Cak i nalepnica clerks na braniku kola.
Hej to sam ja onaj lik koji je napravio onaj kultni film Clerks, Kevin Smith to sam ja..
Sto vise prica to me vise nervira. Tako je bilo i sa Silent Bobom, sjanim likom kojeg je sam glumio a kasnije i upropastio jer je Silent Bob bio sve samo ne silent.
Serija je pod velikim uticajem Pawn Stars, takav tip emisija je izgleda postao hit u USA. Ne verujem da cu nastaviti sa gledanjem iste, mada je bilo par interesantnih stvari za videti. Cak je i humor bio ispod prosecnog.


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/02/2012 : 23:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
E, vidio sam ovu seriju na torrentima, baš ću probati skinuti da vidiš šta to bi... Ko Pawn stars, a?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
269 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 15/02/2012 : 12:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message  Reply with Quote
Nije ko Pawn Stars, ali izmedju ostalog ima tih momenata kada likovi dolaze u striparnicu da prodaju svoje stripove, postere, autograme i sl. pa se oni kao u pawn stars cenkaju i pregovaraju o ceni. Pa malo pricaju o strip herojima, pa malo nekog isforsiranog humora. Meni se iskreno ne svidja.


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2012 : 16:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nije nešto ali gledljivo.Pogotovu na poslu a i uvijek se može preskočit dosadni dijelovi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 18/02/2012 : 11:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=AGE0q_bQN4M

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/02/2012 : 13:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://www.pulpthemovie.com/

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Sandman.
New Member



Serbia
209 Posts

Member since 21/10/2008

Posted - 21/02/2012 : 19:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Sandman. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leshwolsh

Kevin Smith-ovi prvi filmovi su bili odlicni, ali sto je Silent Bob vise pricao u filmovima, to su mu filmovi postajali gluplji i neubedljivi. Ima neodoljivu potrebu za samoreklamiranjem i isticanjem sebe u prvi plan kao i da maksimalno iskoriscava slavu zaradjenu na dobrim stvarima koje je radio. Tako da u prodavnici stalno iskacu CLERKS, KEVIN SMITH, SILEN BOB & JAY, Cak i nalepnica clerks na braniku kola.
Hej to sam ja onaj lik koji je napravio onaj kultni film Clerks, Kevin Smith to sam ja..
Sto vise prica to me vise nervira. Tako je bilo i sa Silent Bobom, sjanim likom kojeg je sam glumio a kasnije i upropastio jer je Silent Bob bio sve samo ne silent.
Serija je pod velikim uticajem Pawn Stars, takav tip emisija je izgleda postao hit u USA. Ne verujem da cu nastaviti sa gledanjem iste, mada je bilo par interesantnih stvari za videti. Cak je i humor bio ispod prosecnog.



Pa najvise je pricao u Chasing Amy,a tu mu je "objektivno" mozda i najbolji film,kasnije je opet pricao jednu recenicu po filmu.
Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
269 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 28/02/2012 : 22:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sandman.

quote:
Originally posted by leshwolsh

Kevin Smith-ovi prvi filmovi su bili odlicni, ali sto je Silent Bob vise pricao u filmovima, to su mu filmovi postajali gluplji i neubedljivi. Ima neodoljivu potrebu za samoreklamiranjem i isticanjem sebe u prvi plan kao i da maksimalno iskoriscava slavu zaradjenu na dobrim stvarima koje je radio. Tako da u prodavnici stalno iskacu CLERKS, KEVIN SMITH, SILEN BOB & JAY, Cak i nalepnica clerks na braniku kola.
Hej to sam ja onaj lik koji je napravio onaj kultni film Clerks, Kevin Smith to sam ja..
Sto vise prica to me vise nervira. Tako je bilo i sa Silent Bobom, sjanim likom kojeg je sam glumio a kasnije i upropastio jer je Silent Bob bio sve samo ne silent.
Serija je pod velikim uticajem Pawn Stars, takav tip emisija je izgleda postao hit u USA. Ne verujem da cu nastaviti sa gledanjem iste, mada je bilo par interesantnih stvari za videti. Cak je i humor bio ispod prosecnog.



Pa najvise je pricao u Chasing Amy,a tu mu je "objektivno" mozda i najbolji film,kasnije je opet pricao jednu recenicu po filmu.



Nisi u pravu, u Dogmi je pricao 100 puta vise nego u Chasing Amy a onda u svakom sledecem filmu sve vise. Chasing Amy mu je po meni, poslednji dobar film.


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

Sandman.
New Member



Serbia
209 Posts

Member since 21/10/2008

Posted - 29/02/2012 : 16:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Sandman. a Private Message  Reply with Quote
Nije sada da je ovo nesto preterano bitno, ali ti prosto nisi u pravu.
U Clerks kaze jednu recenicu.
U Mallrats takodje.
U Chasing Amy prica oko 5 minuta.
U Dogmi opet jedna recenica.
U Jay And Silent Bob Strike Back prica 2,3 recenice kad pobgne majmun i kasnije jedno 2 minuta oko para i prava za film koji se snima.
U Clerks II opet jedna recenica.


Edited by - Sandman. on 29/02/2012 16:27:08
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 02/03/2012 : 12:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
meni je okej serija iako mi neke stvari nisu jasne u njoj...
ono dodje lik i proda kolekciju za 15 dolara ? i sto onda ? ode u mc donalds i pojede dva big meka i gotovo ? wtf koliko je to ? 90 kuna koji kurac...
i oni prodavaci i njihova cjenkanja... jebo im pas mater lazljivu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/03/2012 : 13:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa to i je smisao trgovine.kupiš jeftinije da bi prodao skuplje.
a što je veća razlika u cijenama ti si više zaradio.
zadnja epizoda mi je bila dobra zbog ljudi koji su donosili stripove na prodaju.ono između preskačem.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 02/03/2012 : 15:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
jasno mi je da je to smisao trgovine, al da mogu toliki supci tako hladnokrvno bitim ja bi im recimo dolazio vadit mast iz cistog gusta. mislim jednostavno mi je zao gledat ljude tako kako se muce :)
a sto je sa ovim prvim pitanjem ? za dolare... ono lik skuplja kolekciju 20 godina i proda je za 15 dolara hahhaa, bolje da bonelija pocne skupljat
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 02/03/2012 : 18:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

meni je okej serija iako mi neke stvari nisu jasne u njoj...
ono dodje lik i proda kolekciju za 15 dolara ? i sto onda ? ode u mc donalds i pojede dva big meka i gotovo ? wtf koliko je to ? 90 kuna koji kurac...
i oni prodavaci i njihova cjenkanja... jebo im pas mater lazljivu

Niko njega nije tjerao da im da za takvu cijenu , on je mogao ako je htio da izadje i da ode u drugu prodavnicu.

Edited by - alanford on 02/03/2012 18:30:38
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 12/03/2012 : 08:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Odlična mi je ova serija, simpatična je ekipa iz "Jay and Silent Boba".
U dosad pogledane 3 epizode highlight je scena kad frajer ušeće u dučan sa stripovima vrijednim četvrt milje dolara.
Nenadjebiv je i dalje Jay, šteta što se pojavio samo u drugoj epizodi.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/02/2014 : 09:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sve epizode do sada.
Zanimljivo, ali mi malo na živce ide njihivo konstantno forsirano cerekanje na svaku glupost. Kevin Smith isto malo pretjeruje sa egoizmom, al dobro, valjda će Clerks III bit bolji od Cop Out ili Jersey Girl
Rob Bruce najluđi od svih njih

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000