forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2021 : 20:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by supermark

Što je htjeka reći vjerojatno ni njoj nije jasno



Ni meni nije jasno.
Ali videh (sad ne znam da li je to tacno) da su sa Dizni + povuceni (ukinuti) filmovi Macke iz visokog drustva, Petar Pan i Maza i Lunja zbog rasizma, a Knjiga o Dzungli i Dambo zbog pogresnog predstavljanja manjina.
Unistice nas politicka korektnost i ova nova cancel culture.

Je l su i James Gunna bili otpustili sa Guardians of Galaxy zbog Tvita od pre 12 godina koji je bio kao neka neukusna sala, medjutim fanovi se pobunili i onda ga vratise.

Fanovi povicu otpustite ovoga, oni urade to. Fanovi povicu vratite ga i eto.

Bojim se slicne sudbine za Dzonija Depa, vec su ga otpustili sa Hari Potera, pitanje je da li ce hteti ostali veliki studiji da ga uposle jer je izgubio spor za klevetu protiv Sun novina.




I meni na nerve ide ta politička korektnost, ali mi je u svemu fascinantan Dave Chappelle. Znači lik, kojem to sve isto očito odavno ide na qrac napravi par stand upova i u onom zadnjem Sticks&Stones (bukvalno, drvljem&kamenjem) popljuje cijelu lgbt priču... I prođe skoro pa neokrznut. Lik je skupio muda i rekao svima, nećete mi vi branit kog ću ja sprdat. I na tome mu svaka čast. I još bude nominiran za nagrade, dok recimo ostalim komičarima tako nešto nije palo na pamet.



Bas cu da potrazim da pogledam stand up Dave Chappellea!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/02/2021 : 20:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Bas cu da potrazim da pogledam stand up Dave Chappellea!



Ako uloviš vremena pogledaj sve njegove Netflixove.
The Age of Spin, Deep in the Heart of Texas, Equanimity, Sticks & Stones.

On August 26, 2019, Chappelle's fifth Netflix special, Dave Chappelle: Sticks & Stones, was released. The special garnered controversy (received an average score of 5.70 by Rotten Tomatoes critics), receiving backlash for jokes about abuse allegations against singers Michael Jackson and R. Kelly, as well as for jokes about the LGBT community and cancel culture, among other topics. In 2020, Sticks & Stones won the Grammy Award for Best Comedy Album.


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 12/02/2021 20:12:56
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12514 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 14/08/2021 : 09:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=WmrbwJHXOc8

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6926 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/08/2021 : 19:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Izgleda super!




http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2280 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 18/08/2021 : 20:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Da li netko zna da li je Star Wars 9 Uspon Skywalkera uopće izašao dvd ili blu-ray sa hr.titlovima,ne mogu naći nigdje,samo strana izdanja bez titlova.Pirati me ne zanimaju.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6926 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/08/2021 : 23:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Da li netko zna da li je Star Wars 9 Uspon Skywalkera uopće izašao dvd ili blu-ray sa hr.titlovima,ne mogu naći nigdje,samo strana izdanja bez titlova.Pirati me ne zanimaju.


U Hrvatskoj nije sigurno (i neće). Jedino ako postoji neka varijanta s onim češkim izdanjima koja imaju hrvatske titlove.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6044 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 02/02/2022 : 20:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Gleda li se The book of Boba Fett i kakav je u odnosu na (odličnog) Mandaloriana?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9539 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/02/2022 : 21:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
gleda se, tuzno je lose :(
nije ni blizu tuzno lose kao npr. sequeli, jer oni su uvredljivo losi, itd, da ne trosim struju
ali prilicno je besmisleno, bez poente, vizuelno cesto vrlo neuverljivo, itd....
razocarenje
al preporucujem da pogledas petu epizodu, mozes komotno da je pogledas standalone, bez preterivanja

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9539 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/02/2022 : 21:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ali videh (sad ne znam da li je to tacno) da su sa Dizni + povuceni (ukinuti) filmovi Macke iz visokog drustva, Petar Pan i Maza i Lunja zbog rasizma, a Knjiga o Dzungli i Dambo zbog pogresnog predstavljanja manjina.


nije tacno

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6926 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/02/2022 : 23:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

gleda se, tuzno je lose :(
nije ni blizu tuzno lose kao npr. sequeli, jer oni su uvredljivo losi, itd, da ne trosim struju
ali prilicno je besmisleno, bez poente, vizuelno cesto vrlo neuverljivo, itd....
razocarenje
al preporucujem da pogledas petu epizodu, mozes komotno da je pogledas standalone, bez preterivanja


Potpis na sve osim ovog o sequelima. Meni su baš dobri.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9539 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/02/2022 : 23:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
a pa to je zato sto nemas pojma ocigledno xDD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/02/2022 : 00:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, meni je The Book of Boba Fett odličan. Jako mi se sviđa što su napravili s Bobom.

A današnja epizoda je bila KRCATA. Jednostavno, tko voli Star Wars, mora ju pogledati.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6926 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/02/2022 : 06:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

a pa to je zato sto nemas pojma ocigledno xDD


Očigledno.

Kakvo ti je mišljenje o prequelima?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7772 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/02/2022 : 08:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Kako se ovi mandalorijanci hrane, ako nikad ne skidaju masku?

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6044 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 03/02/2022 : 09:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ne znam, meni je The Book of Boba Fett odličan.



Ako smijem pitati - što tebi od Star Warsa nije odlično? Odnosno što ti je loše?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7772 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/02/2022 : 09:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Evo ako ti sto znaci meni je originalna trilogija bezveze, najbolji film mi je prvi od sequela, solo mi je vrlo dobar, mandalorian odlican, a bobba fett jos bolji. Eto.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/02/2022 : 09:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Kako se ovi mandalorijanci hrane, ako nikad ne skidaju masku?


Smiju skinuti masku/kacigu, ali samo kada su sami. U jednoj od epizoda prve sezone vidjeli smo da je Din skinuo kacigu kako bi mogao jesti.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7772 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/02/2022 : 09:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Tonto

Kako se ovi mandalorijanci hrane, ako nikad ne skidaju masku?


Smiju skinuti masku/kacigu, ali samo kada su sami. U jednoj od epizoda prve sezone vidjeli smo da je Din skinuo kacigu kako bi mogao jesti.

zaboravio sam tu scenu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9539 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 03/02/2022 : 09:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner


Kakvo ti je mišljenje o prequelima?



prequeli su naravno najbolji SW koji postoje
i velika je tuga sto se ispostavlja da populejšn izgleda masovno ne kapira u cemu je poenta SW, cim dozvoljava sebi da se na sav glas zadovoljava iskljucivo "zanatski dobrom" crno-belom pucacinom koju predstavlja originalna trilogija, tj. da zastupa poziciju kako su TO pravi SW

mozemo u detalj jednom kad budem imao vremena, sto sad stvarno nije slucaj



quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ne znam, meni je The Book of Boba Fett odličan.



Ako smijem pitati - što tebi od Star Warsa nije odlično? Odnosno što ti je loše?






quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Tonto

Kako se ovi mandalorijanci hrane, ako nikad ne skidaju masku?


Smiju skinuti masku/kacigu, ali samo kada su sami. U jednoj od epizoda prve sezone vidjeli smo da je Din skinuo kacigu kako bi mogao jesti.

zaboravio sam tu scenu.



tako i ovi sto im se svidjaju sequeli, su izgleda zaboravili sta su gledali

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/02/2022 : 09:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ne znam, meni je The Book of Boba Fett odličan.



Ako smijem pitati - što tebi od Star Warsa nije odlično? Odnosno što ti je loše?


Što se tiče audiovizualnih dijelova franšize (filmovi i TV-serije), ne mogu reći da mi je išta od toga baš loše. The Phantom Menace ima problem s likom Jar Jar Binksa, jer su njegove slapstick scene u tonalnom nesuglasju s ostatkom filma. The Rise of Skywalker pak ima problem što su radnju dva filma strpali u manje od dva i pol sata. Ewokse sam zadnji puta gledao kada sam bio klinac, tako da nisam siguran koliko bi mi se to sada svidjelo, ali sjećam se da je serija bila jako lijepo animirana. Dakle, osim ovakvih pojedinih detalja, generalno uživam gledajući sve Star Wars filmove i serije.

Slabiji dijelovi franšize su pojedini stripovi. Ima sjajnih Star Wars stripova, ali ima i onih koje se može komotno preskočiti. Neću sada nabrajati konkretne naslove, ali ima ih.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/02/2022 : 09:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Tonto

Kako se ovi mandalorijanci hrane, ako nikad ne skidaju masku?


Smiju skinuti masku/kacigu, ali samo kada su sami. U jednoj od epizoda prve sezone vidjeli smo da je Din skinuo kacigu kako bi mogao jesti.

zaboravio sam tu scenu.


Mislim da je to bila četvrta epizoda, kada su branili ono selo od razbojnika. Din skine kacigu, ali mu ne vidimo lice, jer je okrenut leđima prema kameri.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6926 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/02/2022 : 11:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89


prequeli su naravno najbolji SW koji postoje


Ovo prvi put čujem.

Šalu na stranu, meni su prequeli dobri, ali bih po sjećanju rekao da su najslabija trilogija. Moram, naravno, sve to ponoviti. Srećom sam kupio blu-ray box.


quote:
Originally posted by Lord Vader89


tako i ovi sto im se svidjaju sequeli, su izgleda zaboravili sta su gledali


Ja sam sedmicu i osmicu gledao nekoliko puta pa sam se imao priliku podsjetiti i i dalje su mi jako dobri.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6044 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 03/02/2022 : 13:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Što to čujem, nekome je ep. #8 dobar ?!??

Mnogi su bili linčovani i za manje prekršaje ;-)

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7265 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/02/2022 : 20:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Sequel trilogija je travestija kakva se rijetko viđa i ne priznajem je ka kanon.

Neka ko voli šta oće. Nije da mogu shvatit kako ta sramota za sedmu umjetnost ima svoje poklonike, ali šta se tu može.


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7772 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 04/02/2022 : 08:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Da se razumijemo, ako se meni prigovara, pod tim da mi je najbolji film prvi od sequela ja sam mislio na fantomsku prijetnju jer sam sve nakon originalne trilogije smatrao sequelima. Nespretno sam se izrazio.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000