forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 23/03/2023 : 20:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Ima dobrih momenata 3. sezona ali me zasada ne oduševljava nimalo. Bad Batch mi veći hype baca i bolje epizode radi. I živo me zanima kako će teći taj spomenuti zadatak spajanja triloga. Vjerovatno sporo i dugo ali može ispasti jako zanimljivo.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/03/2023 : 22:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89


uprkos svemu, nisam ziv dok se ne pojavi Thrawn napokon:)


Ovo i ja čekam!

On bi trebao gostovati kod Ahsoke?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 26/03/2023 : 12:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Da.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 26/03/2023 : 13:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Lord Vader89


uprkos svemu, nisam ziv dok se ne pojavi Thrawn napokon:)


Ovo i ja čekam!

On bi trebao gostovati kod Ahsoke?


iskreno, posle druge epizode Mandoa kad je imperijalna eskadrila razjebala zamak bo-katan, ocekujem ga vec u ovoj seriji, makar indirektno nekako xD
(doduse, posle ovog bezveznog reveala u 3. epizodi, bojim se da ce samo da ostane na tome da je u pitanju samo Moff Gideon)

on that note, bas mi je bila blah ova treca epizoda, tojest ceo flashback
pored toga sto sve i dalje izgleda kao pozoriste u kuci, visuals izgledaju gore nego u prequelima od pre 20+ godina, sve je nekako plasticno, sljastece sjajno, nem pojma
i onda sam reveal, koji je so random, da ono....
ima tu jos price da se otkrije, al za sada ne obecava, jbg

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/03/2023 : 22:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ni ja nisam baš oduševljen, ali jbga. Pratimo i nadamo se najboljem.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 27/03/2023 : 15:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Slažem se za setove, full su čudni.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/03/2023 : 15:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Lord Vader89


uprkos svemu, nisam ziv dok se ne pojavi Thrawn napokon:)


Ovo i ja čekam!

On bi trebao gostovati kod Ahsoke?


iskreno, posle druge epizode Mandoa kad je imperijalna eskadrila razjebala zamak bo-katan, ocekujem ga vec u ovoj seriji, makar indirektno nekako xD
(doduse, posle ovog bezveznog reveala u 3. epizodi, bojim se da ce samo da ostane na tome da je u pitanju samo Moff Gideon)

on that note, bas mi je bila blah ova treca epizoda, tojest ceo flashback
pored toga sto sve i dalje izgleda kao pozoriste u kuci, visuals izgledaju gore nego u prequelima od pre 20+ godina, sve je nekako plasticno, sljastece sjajno, nem pojma
i onda sam reveal, koji je so random, da ono....
ima tu jos price da se otkrije, al za sada ne obecava, jbg


Pobrkao si epizode.
Druga epizoda je bila ona u rudnicima Mandalorea.
Treća je ona s bombardiranjem Bo-Kataninog zamka i dr. Pershingom.

Meni je vrhunac ove zadnje epizode bio Ahmed Best i kanonizacija Kellerana Beqa, njegovog Jedi majstora.
Drago mi je vidjeti da Bestu ide dobro i unutar franšize. Itekako to zaslužuje.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/03/2023 : 15:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
jeje, to je to, bukvalno nista ne menja od overall poente
(tipa da je nebitno potpuno to sto Ahmed Best igra nekog jos nebitnijeg dzedaja iz Diznilenda i slicno)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/03/2023 : 16:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

jeje, to je to, bukvalno nista ne menja od overall poente


Na to nisam niti ciljao.

Samo sam ti korigirao faktografiju.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/03/2023 : 21:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ma jasno mi je to skroz, zato sam i dodao "to je to", itd.
nego htedoh samo da naglasim - mozda uzaludno, nadam se da ne - da tzv faktografija nema ama nikakvog uticaja na sadrzaj, tok, ishod, pouku, ili bilo sta drugo neke price
nekad cigara nije samo cigara
nekada irak jeste iran

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 02/04/2023 : 12:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Pogledao 2. sezonu.
Ima jednu ili dvije loše epizode, ostale su ili dobre ili super. Sezona je dobra, bolja je od prve, ali mislim da nisu iskoristili puni potencijal i da je moglo to biti puno bolje. Čini se da će serija jako puno popunjavati rupu između Clone Warsa i New Hopea i nadam se da će nam 3. sezona puno toga otkrit te da će se pojaviti ostatak Delta Squada.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/04/2023 : 16:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
dada, bas valja sezona, ovo finale plus mid-season finale bas rasturaju
naravno, sada vec nema sta da se ekstrapolira i spekulise kao prosle godine, jer sve trljaju na nos - sada je sve podredjeno objasnjavanju toga (SOME)how exactly Palpatine returned
i tu vec gazimo na putanju ciji jedan od ishoda vrlo lako moze da bude da mi sve ovo totalno izgubi sarm, smisao i sve

jerbo izmedju zombi-mutant batrganja sa starim extended universe pricama i idejama, iz kojih ce se izvuci taman onoliko da lici na njih, ali ce sve ostalo otici u smece zato sto ce da se kosi s aktuelnim kanonom
i toga da ce dobre price sve vise i vise da budu podredjenu umobolnim proizvoljnostima u obliku sequela (crno na belo poseravanje na celu staru trilogiju napravisvsi od zrtve njenih heroja, pobunjenika itd potpuno besmislen akt time sto je nova republika momentalno postala JOS GORI TRULEZ od stare trule galakticke repulike, pa onda naravno Dzejk Skajvoker, pomenuti povratak Imperatora, itd....)

bolje da cutim i nadam se da ce jos ovih par epizoda Mandoa da daju nesto lepse od gledanja lazne republike, nedajboze opet laznog luka sakajvokera, itd.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 04/04/2023 : 21:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/04/2023 : 00:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
jebote, koja pomija ovonedeljni Mando
stvarno i ja vise gubim strpljenje....mozda je i bolje da zaseru sto vise mogu, da batalim i ovo, i da se ne nadam vise nicemu

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 06/04/2023 : 07:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Glumačka postava u šestoj epizodi mi je legendarna: Jack Black, Lizzo, doca iz Back to the Future, ponovo vraćena kečerka Sasha Banks... Ko će se sledeći pojaviti, Shia LaBeouf? Uopšte nemam osećaj da gledam SW :(
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/04/2023 : 09:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Šta je sa Mandalorianom?
Nisam još niti započeo treću sezonu... Al ne valja?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/04/2023 : 22:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ne znam sta da kazem vise, ali sinocna epizoda je takav cirkus i picvajz bio, da ne znam
opet jos jedan RPG quest within a quest within a quest, stvarno vise ne kapiram za cije babe zdravlje su se uhvatili za taj narrative device, i nista drugo
i onda nabacaju toliko real-world zajebancija, koja uz HD jeftine kostime i specijalne efekte, i genericke nove svetove, likove, itd. toliko otezavaju suspense of disbelief, da ne znam vise stvarno....

svidja mi se doduse sto (spoiler)ce da ispadne da nije Mandalorijanac nego Mandalorijanka, i.e. Bo Katan, to mi je za sada stvarno cool (jbg, Clone Wars & co whore talking here)(/spoiler)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 06/04/2023 : 23:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Šta je sa Mandalorianom?
Nisam još niti započeo treću sezonu... Al ne valja?



Gledljivo, na trenutke solidno zabavno, ali ništa sad spektakularno
(pogotovo u usporedbi s Andorom).
Ne znam, pratim i dalje, iako mi ovo nije ni blizu prvoj..
ajd, donekle i drugoj.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13368 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 07/04/2023 : 13:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Ako je slabiji od Andora onda je baš problem jer je Andor epski dosadan.
Elem, nisam još počeo, čekam lepo da sve izađe. Ako useru i njega mogao bih lepo da batalim SW serije u kompletu.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 07/04/2023 : 13:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote


https://www.youtube.com/watch?v=HnzNZ0Mdx4I

"Heir to the empire"

Elem - deluje intrigantno, rado cu gledati!
Isto sam rekao i za Andreja i zajebao se samo tako, ali ovo je ipak something else.

(mislim, imam da kazem toliko toga samo za ovaj trejler i uopste kako se sve navedeno uklapa u overall pricu sa silovanjem Star Warsa, al necu da gnjavim (zapravo, nemam vremena xDD ))

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 07/04/2023 : 17:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Ako je slabiji od Andora onda je baš problem jer je Andor epski dosadan.



Najbolje pogledati pa zaključiti -
preporuke nemaju baš smisla jer očito ovisi koga se pita,
Andor mi je uz Rogue One najbolje od SW-a
unazad brdo godina.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 07/04/2023 : 18:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Slažem se za 3. sezonu Mandaloriana da je shit.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 07/04/2023 : 22:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Pazi ovo!

https://www.starwars.com/news/swce-2023-new-star-wars-films

Članak o 3 filma u planu, jednog bi režirao Filoni!

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/04/2023 : 23:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89


"Heir to the empire"





Još kad bi to adaptirali...

Ali dobro izgleda Ahsoka. Sad samo da ne razočara.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 07/04/2023 : 23:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

Pazi ovo!

https://www.starwars.com/news/swce-2023-new-star-wars-films

Članak o 3 filma u planu, jednog bi režirao Filoni!



mogu u hall of fame da prave drustvo filmovima taike waititija, onih GoT blizanaca, Patty Jankins, Riana Johnsona, Damona Lindeloffa.... xDD


quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Lord Vader89

"Heir to the empire"



Još kad bi to adaptirali...


Pa evo ako ne bude sad u Ahsoki (tesko da ce biti, nema mesta za sve vrv), bice onda u Filonijevom filmu (u produzetku we refer to it as "Filmoni", naravno), koji treba da bude kulminacija svih ovih Mando-serija. Iz ove perspektive je jedino logicno da sve kulminira u svojevrsnoj Thrawn-trilogy/The Last Command style prici.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000