forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2343 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 20/12/2022 : 19:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Jucer gledao "Tales of Jedi". Fora.


I meni.
Mojim klincima se baš svidele.
Kratke, dobro animirane, zanimljive...

Carpe diem
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/12/2022 : 20:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by emirem

Jucer gledao "Tales of Jedi". Fora.


I meni.
Mojim klincima se baš svidele.
Kratke, dobro animirane, zanimljive...



😊 Imam ih jos par.
Sad gledam "Andor" 5 i 6-ta, razvukli kao harmoniku, bas smor.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/12/2022 : 00:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Andor
9-t epizoda, dosadno i dalje. Okay drama i razrada likova, ali zar trebaju razvuci kao crna rupu svjetlost.

Uz svu tehnologiju oni nisu uspjeli skenirati dronovima i kamerama lica i naci Cassiana.
Veli onaj oficir pred vijecem "Pa Andor je obrijao bradu, nismo ga prepoznali!"
Splat od celo!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 31/12/2022 : 21:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
srecna nova godina svima osim ljubiteljima Андреја <3


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 07/01/2023 : 12:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Konačno krenula 2. sezona Bad Batcha. Krenulo je dobro i nagovještava zanimljive teme kojima će se vjerovatno sezona baviti - Bad Batch u pobunjeništvu, zašto su klonovi odani Carstvu i ja pretpostavljam da će klonovi s vremenom gubit vjeru u Carstvo i shvatit da je ono zlo i da će sve to prikazat. Mogla bi ovo biti odlična sezona, za razliku od prve koja je bila na knap.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/01/2023 : 23:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Odgledao jucer "Andor".
Razvuceno,zamorno,niti politicke spletke, niti trilera u tragovima,pretenciozno,Andor kao sporedni lik koji trckara kroz seriju,nista vizuelno efektno,ocekivali smo nesto kao pretecu "Rogue One" malo vise akcije,ali evo brisem si ga iz memorije i radim si deep clean i saljem u rijeku zaborava.
Idem gledati crtice SW koji su bolji od "zivih" serija.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 08/01/2023 : 00:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ma da, Andrej je bukvalno nesto najgore sto se desilo Ratovima zvezda
potop mozga, srca i duse

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 09/01/2023 : 15:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Batalio Andor posle četvrte epizode. Onaj Obi Van je bio tragičan ali je bar mogao da se gleda, ovaj Andor te ubija koliko je dosadno i imaš utisak da se ništa ne dešava.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/01/2023 : 10:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=omc-CnAeLzs

nanu im naninu, bice dobro ovo

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/01/2023 : 10:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Odlično izgleda.
U jednu ruku jedva čekam, u drugu me strah onih crossovera s drugim serijama. Nemam volje za to.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/01/2023 : 11:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
evo u to ime jedna:


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 17/01/2023 : 18:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
To i mene živcira, nisu trebali tako. Iako sam ja gledao Bobu Fetta. Grogu je trebao ostati s Lukeom i kraj. Čeka se 3. sezona ali se više radujem trenutnom izlaženju Bad Batcha. Trenutno su izašle 3 epizode i odlične su, a 3. je u rangu najboljih Clone Wars epizoda.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3512 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 17/01/2023 : 19:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Dobar trejler za novog Manda, držimo fige da će održati standard iz prve dve sezone
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/01/2023 : 19:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Cijeli kanal ovog tipa je suho zlato. Vrh vrh!


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 08/02/2023 : 20:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
gleda li tko Bad Batch?
danas neočekivano izbačene dve epizode, vrh vrhova razvoj ^^

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 08/02/2023 : 23:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Pratim pomno.
Koristim aplikaciju TV Shows na mobitelu koja mi prati sve serije kada izlaze i gdje mi se bilježi koja mi je slijedeća epizoda itd. i tamo se vidi kada izlaze epizode, pa sam znao da će danas izaći dvije (kao što će i zadnje dvije). S obzirom da je ovo današnje takozvano "mid-season finale" i po nazivu epizoda dao sam zaključiti da će biti odlične i bome sam bio u pravu. Po meni, u 2. sezoni mi je trenutno jedino 4. epizoda loša, a vjerujem da ćemo u slijedećoj polovici dobiti još jednu takvu. Ali zasada sam zadovoljan sezonom, tek smo na pola. Čak me Omega manje živcira nego u prvoj sezoni.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/03/2023 : 10:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Ok, sada ce narednih nekoliko nedelja sredom da ima double boost Star Warsa, nzm da li je to dobra stvar ili nije. Da je u pitanju "Андреј", pa da budem ravnodusan poput face naslovnog lika najpametnije serije u istoriji televizije xD Ali ovako kad su Bad Batch i Mando, jebiga, the stakes are somewhat higher xD

Prati li iko? Bad Batch je bas do jaja, iako se nazalost obistinjuje ono cega su se i najhrabrijima tresle gace od samog pocetka - gradi se ogromno jezero i ogroman vodopad da spere onu ljagu s dna kace u dolini koju predstavlja sequel trilogy, tako da ce dobre price biti podredjene tome; that's as far as we will get po pitanju onih traceva i fanovskih wet dreams à la "Filoni & Favreau da rebootuju sequele". No svejedno, onakve stvarcice od juce, plus onaj mid-season samar sa zaverom oko unistenja klonova i osnivanja imperialne akademije, pa plus racunam da ce do kraja sezone da se vrate na Crosshairov arc s pocetk sezone i njegovo mesto u celom tom picvajzu (a mozda izvuku i jos neko iznenadjenjce) - od mene

Mando nista posebno sad na pocetku, al se nadam da im nece trebati puno da krenu kako treba s ovom pricom oko Mandalora. Nadam se da mali broj epizoda i njihov short runtime znaci da ce se nepotrebne digresije i side-quests svesti na minimum.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 02/03/2023 : 10:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Prva epizoda Manda ništa posebno, sa nepotrebnim negativcima. S druge strane, epka Bad Batcha je ubila i oživjelja stari misterij iz Clone Warsa. Ta 2. sezona mi je dobra i ima odlične stvari, ali svejedno mislim da su mogli to bolje izvesti. Bez puno tih side misija, ista stvar sa Mandom. Očekujem da će grupa do kraja sezone prestat živjeti na ovaj način i da se počnu aktivno boriti protiv Imperija.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3512 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 03/03/2023 : 23:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Mlako mi nešto startovao novi Mandalorian, mora to bolje.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/03/2023 : 11:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
fina ovonedeljna tura i Mandoa i Bad Batcha:) sta mislite?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 11/03/2023 : 15:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Ovaj tjedan super epizode i za jednu i za drugu. A iskreno, više se radujem Bad Batchu.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3512 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 19/03/2023 : 19:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Ono iskakanje iz voza je transfer blama, ali prijatno me iznenadila treća epizoda Mandaloriana. Operacija Spajalica u SW miljeu
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/03/2023 : 10:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Spajalica u smislu da polako pocinje odavno nagovesteni nezahvalan zadatak spajanja svega zivog? pocevsi od (ugh) tri filmske trilogije, a zatim i ostalih prica (CW, Rebels, etc.)
s takvim granicnim uslovima - naglasak na tome da se sequeli moraju postovati, sto sada mogu da negiraju jedino zaludjenici - ovakav kupus je vrv najbolje sto moze da se izvuce, makar po pitanju storylinea. stuca nazalost kojesta, pre svega produkcija koja je totalno neujednacena, s kvalitetom koji seze od pozorista u kuci do cinema-quality scena*, al od koga je dobro je vrv:)

*I hate to say it, ali mrski "Андреј" je makar po ovom pitanju bio maltene 100% bombona

uprkos svemu, nisam ziv dok se ne pojavi Thrawn napokon:)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3512 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 20/03/2023 : 10:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Ma nee, mislim na transfer naučnika iz imperije u republiku je odrađen u maniru na koji su ameri prihvatili naučnike koji su u WWII radili za naciste - Operation Paperclip :)

Edited by - naker on 20/03/2023 10:36:06
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/03/2023 : 10:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
(znam nakeru, jebemu)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000