forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

sawitch
Advanced Member



Serbia
39452 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/09/2023 : 22:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni se gleda bas druga sezona :)
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/09/2023 : 22:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
čega, Андреја?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39452 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/09/2023 : 23:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Da
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/09/2023 : 23:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ma teraj to u kurac
to te samo vaćari slabost ka partizanskim narativima xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39452 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/09/2023 : 06:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
:D Da znas da si provalio sustinu :)
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
525 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 16/09/2023 : 14:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Želim pogledati cijelu Ahsoku ali doslovno se ne mogu natjerati. Ovu zadnju epizodu nisam pogledao i ne vuče me nimalo. Šteta što su ju zasrali jer je mogla bit fenomenalna, u Star Warsu je svaka priča šansa za nešto jebeno.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39452 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/09/2023 : 14:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Odgledao ja sinoc poslednju epizodu. Bas tesko smece.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/09/2023 : 12:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Taman sam pomislio da je Ahsoka dosadna poput Andora, onda se desi kraj cetvrte epizode kad sam skocio kao kad Zvedza postigne gol.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 26/09/2023 : 21:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39452 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/10/2023 : 13:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Je l' sinocna epizoda Asoke gotova sezona? Br. 8.

Bezvezna je ali opet zanima i vuce da gledas. Trouna su malo usrali sa facom ali je opet jeben lik. Asoka i njena usporena borba sa ukrucenim rukama govori da Rozario nije u zivotu zaprsku zamutila a kamoli neki sport smisleno trenirala :) Ostali su svi uzas osim robota Hujanga ili kako se vec zove i Bejlena.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1738 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 05/10/2023 : 14:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ja nikako da se nateram gledati dalje od prve. Baš me nešto smorila i nisam imao želju pratiti dalje.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39452 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/10/2023 : 10:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Vidim sinoc nema nove epizode Asoke tako da je prva sezona zavrsena.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8407 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/10/2023 : 10:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Propustivši, ne jedanput, nego čak dva puta, priliku da dokrajči Anakina, Obi Wan je zapravo istinski krivac za smrt milijuna ljudi.
I onda njega ljudi zovu u pomoć. Prije bih pozvao poreznu upravu u pomoć.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 22/10/2023 10:46:24
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/10/2023 : 11:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
to je naravno, u slucaju da uzimas ovo Pacovljevo nedelo kao nesto vredno pomena
sto nikome nije ni na kraj pameti, mozda eventualno Bushidu jer on ne filtrira nista xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
525 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 22/10/2023 : 18:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Uspio sam se natjerati da uz dosta premotavanja odgledam Ahsoku do kraja.
Toliko jadna i drvena gluma. Tu i tamo pokušaj isfuravanja nekih fora. Ponižavanje tih likova i Star Warsa kao brenda. Dijalozi glupi, česte rupe u scenariju. Što se Trawna tiče, čini mi se da su jedino glas pogodili. Glumca definitivno nisu, a i njegovo držanje mi je nekad Trawnovsko, nekad nije. Uglavnom, najgora serija koju sam pogledao, čak gora od Kenobia. Djeca u vrtiću bi osmislila nešto što bi bilo bliže pravom Star Warsu. Od budućeg Star Warsa polažem nade jedino u Bad Batch iduće godine i to je to. Kako i koliko ću ostalo pratiti, vidjet ću. Sad nešto čitam i da vjerovatno ništa od 2. sezone Bobe Fetta. To mi je velika šteta jer iako i ta serija pada kvalitetom, ima dosta nabrijanih western elemenata toliko da mi je bila draga. Druga sezona bi im bila prilika da preprave pogreške.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8407 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/10/2023 : 21:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

to je naravno, u slucaju da uzimas ovo Pacovljevo nedelo kao nesto vredno pomena
sto nikome nije ni na kraj pameti, mozda eventualno Bushidu jer on ne filtrira nista xD



Ma Sale moj, Obi Wan je kriv za genocid i jednostavno se pomiri sa tim i to je to.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6059 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/12/2023 : 15:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Mandalorian 3 - teško razočaranje i sunovrat nekad vrhunskog uradaka. Magija se izgubila. Ajme meni na šta ovo liči. Još imam traume od epizode na Coruscantu, sa znanstvenikom. Što je ono bilo ja stvarno ne znam ali svatko tko je odgledao do kraja ima moje puno poštovanje.Na kraju zadnje epizode sam bio 100% siguran da će Grogu dobiti svoju kacigu, znači dotle je došlo.

Šteta.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/12/2023 : 17:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
čitajući tvoj upis, pomislih na 3. sezonu (nije mi odavno bila na pameti, više sam mislio na Andreja nego na Mandoa, leba mi)
i stvarno, thinking back to it, koja grozota jebote
bio sam nekoliko epizoda u fazonu "e ajde saće samo što nije"; bilo je nekih tidbits pažnje vrednih (tipa prvi put kad su sišli dole u ruine Mando-grada, itd.)
ali jebote, koja grozota....
i veruj mi da mi deo s naučnjakom na Coruscantu još dođe i među najboljima (iako je sve to umobolno i glupo)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6059 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/12/2023 : 18:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Mando je prikazan kao totalni nesposobni šmokljan, uvijek ga spašavaju (uglavnom Bo - katan) i ništa ne napravi kako treba. Odnos sa Groguom ne postoji, osim u finalu zadnje epizode, a upravo to je srce serijala, znači Mando i Grogu. Plus cijela ta priča oko Navarra - dat ćemo zemlju Mandalorijanima, suživot, bla bla - mislim, wtf ?!?
Teško, ali baš teško razočarenje.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39452 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/12/2023 : 00:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni toliko treba tog sveta da vise ni nemam kriterijume. Jednostavno se hranim..

Sta izlazi sledece?
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
525 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 02/01/2024 : 13:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Ove godine izlazi zadnja sezona The Bad Batcha, druga sezona Tales of the Jedia, prva sezona The Acolyta, prva sezona Skeleton Crewa i videoigra Star Wars Outlaws. Moguće da izlazi još nešto što sam zaboravio ali mislim da ne.
Bad Batch jedva čekam, obožavam, Tales of the Jedi definitivno može ali nije mi neki hype, The Acolyte bi mogao biti zanimljiv ali vjerujem da će ga zajebat, Skeleton Crew mi uopće ne djeluje primamljivo, kao ni videoigra.
I ja sam gladan tog svijeta uvelike, ali idalje ne mogu trpiti sranja kao što je 3. sezona Mandaloriana i Ahsoka. Dok čekam seriju/film, tu i tamo odigram neku kvalitetnu igru.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/01/2024 : 13:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
i acolyte i skeleton crew će biti kataklizma
"neće čak biti ni loše", kako jednom neko negde reče, u drugom kontekstu

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39452 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/01/2024 : 14:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A igrice su isto deo price? Nisu izolovane radnje?
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
525 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 02/01/2024 : 17:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Pa sve je u Star Warsu povezano. Jedino naravno, i igre su podijeljene na canon i legends. S time da su većina Star Wars igara izlazile u 90-ima i 00-ma pa su sve iz tog razdbolja legends, ali se idalje radi o kvalitetnim naslovima koje valja odigrati.

Ako želiš, nisam igrao puno starih naslova ali ovo mogu preporučiti: Republic Commando (elitni odred klonova u Clone Warsu, ako voliš to razdoblje igru ćeš obožavat), KOTOR (40 000 godina prije Imperija)

Od novih imaš Battlefront 2 koji se fokusira na multiplayer i može biti zabavan, također imaš kratki singleplayer, jedinica ima samo multiplayer i također je dobar. Jedi: Fallen Order mnogi hvale mada se meni nije svidio, ima i nastavak ali to još nisam igrao. Squadrons sam baš nekidan počeo prelaziti i zasada se čini okej, isključivo letjelice i combat sa njima.

Ako želiš, mogu još dosta reći.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39452 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/01/2024 : 17:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti. Ovo mi je cisto da imam kao info. Nazalost nemam vremena da igram igrice. :( Uzeo sam deci Sony5 ali odigram tek ponekad fifu sa sinom.
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000