forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 71

xilrion
Advanced Member



Croatia
3006 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 20/08/2024 : 14:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

The Acolyte ima neke od najboljih scena borbe lightsaberima u cijeloj franšizi.

A glavni negativac je baš fino manijakalan.



zato su ga fino otkazali.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9577 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/08/2024 : 12:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
jeziva jeziva jeziva pojava koja bukvalno oslikava sav pičvajz modernog "civilizacijskog" nasleđa koje hoće iz Kalifornije da metastazira na ostatak sveta xD

i tako je - sve skupa s umobolno lošim scenama borbe lightsaberima

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7165 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/08/2024 : 00:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Evo ja baš sa suprugom odgledao zadnju epizodu i ne možemo doći k sebi. Najgore je zapravo što nekakve okvirne postavke na papiru ne zvuče loše, ali kako je to sve skupa napravljeno je stvarno sramota.

Ipak, trenutak koji me nokautirao uopće nije bio u samoj seriji:



Nagradno pitanje je: Može li gore?

Vaderu, kakva su predviđanja za Skeleton Crew?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7517 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 29/08/2024 : 07:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Pored toliko sjajnih serija (recimo, britanskih), zašto gubiti vreme na nešto što nam se ne dopada?

A naročito kad to radi ljubitelj umetničkih filmova, to mu dođe baš bizarno nelogično, bez ikakvog gledalačkog prosedea (ako može tako da se kaže).
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7517 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 29/08/2024 : 07:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Sad zvučim kao Zula

naravno, neka gleda ko šta hoće, ja to onako...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9577 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/08/2024 : 10:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Najgore je zapravo što nekakve okvirne postavke na papiru ne zvuče loše


A jes Shaneru, ali tako kad pogledaš - ima stvarno malo stvari na ovom svetu čije okvirne postavke već na papiru mogu da zazvuče loše, tako da im nisi nešto pomogao ovim hahahah

Mislim, ko je imao tu nesreću da iole zakači sve one nebitne stripove iz serije "High Republic" je na keca mogao da vidi da tu nema leba, nije to nikakav KOTOR niti bilo šta slično Iako bi se moglo reći da okvirno na papiru to zvuči isto


quote:
Originally posted by Shaner

Vaderu, kakva su predviđanja za Skeleton Crew?


E a što se toga tiče - pa otprilike nikakve. Zanima me ko lanjski sneg.
Mislim, da se razumemo, mene više ->ništa<- iz Pacovljeve produkcije zapravo ne zanima. Zadnje tikete su istrošili kada su usrali Mandoa u S03, kad su mahali šargarepom povratka Ewana i Haydena pa napravili uvredljivu splačinu koja jedino u odnosu na ovaj Akoshyte može da izgleda dobro (Akoshyte je postao anti-etalon, eto njegove vrednosti za ekosistem xD ), Ahsoka je totalno razočarala, iako je *makar* bila gledljiva, itd.

Reakcija na trejler za ovo je buukvalno buukvalno bila u fazonu "jbt šta je ovo, gradski saobraćajni prevoz i odlazak u školu/obdanište in your little small town hood u Americi u Star Warsu, jesu li ovi normalni?" Jesu oni odavno najavili da će to da bude remake Gooniesa u SW ruhu, tako da nisu lagali, već na tome im treba dati makar 3/12 poena, ali za remake bilo čega u SW ruhu marim kao za, well, lanjski sneg xD

Ako ništa drugo, deluje da bi mogao vizuelno da bude lep, verovatno su im dali manji budžet od $180M....

Tako da će i to da se gleda, ali isključivo u nekoj sprdačkoj atmosferi s odabranim društvom, tako da ne bude gubljenje vremena

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
563 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 29/08/2024 : 15:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Nisam gledao Acolyte, ali nemam niti volje. Žao mi je što je propalo sve u potpunosti, više me od Star Warsa ništa ne zanima osim pokoje igre i stripa.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7517 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 29/08/2024 : 16:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

Nisam gledao Acolyte, ali nemam niti volje. Žao mi je što je propalo sve u potpunosti, više me od Star Warsa ništa ne zanima osim pokoje igre i stripa.



Vreme koje utrošiš na 3-4 epizode toga, možeš na neko značajno filmsko delo. Izbor je očigledan.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7165 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 30/08/2024 : 11:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Pored toliko sjajnih serija (recimo, britanskih), zašto gubiti vreme na nešto što nam se ne dopada?

A naročito kad to radi ljubitelj umetničkih filmova, to mu dođe baš bizarno nelogično, bez ikakvog gledalačkog prosedea (ako može tako da se kaže).


Šta da ti kažem, iracionalan sam kad je Star Wars u pitanju.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7165 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 30/08/2024 : 11:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89


quote:
Originally posted by Shaner

Vaderu, kakva su predviđanja za Skeleton Crew?


Reakcija na trejler za ovo je buukvalno buukvalno bila u fazonu "jbt šta je ovo, gradski saobraćajni prevoz i odlazak u školu/obdanište in your little small town hood u Americi u Star Warsu, jesu li ovi normalni?" Jesu oni odavno najavili da će to da bude remake Gooniesa u SW ruhu, tako da nisu lagali, već na tome im treba dati makar 3/12 poena, ali za remake bilo čega u SW ruhu marim kao za, well, lanjski sneg xD

Ako ništa drugo, deluje da bi mogao vizuelno da bude lep, verovatno su im dali manji budžet od $180M....

Tako da će i to da se gleda, ali isključivo u nekoj sprdačkoj atmosferi s odabranim društvom, tako da ne bude gubljenje vremena


Moja reakcija na trailer je bila identična, ali mi se čini da bi mogla ispasti simpatična kids-friendly serija. Ako ništa već po traileru djeluje bolje nego sve igrane SW serije do sada izuzev Mandaloriana.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9577 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/08/2024 : 11:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
da da, to je to; mislim da će da bude neka priča ko onaj Андреј - kvalitetno odrađena serija za ljude koji nemaju pojma šta je star wars, ili misle da imaju a zapravo nemaju xD
što je naravno sve bezbroj puta bolje negoli Akoshyte, Kenobi et al. xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10803 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/08/2024 : 14:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Iako sam kupio nedavno omnibus "SW: Tales of the Jedi" stajat ce jos jedno vrijeme na polici. Btw neki dan mi se srusila polica, jer sam stavio stripove na nj. (Vidi sliku sa "koji ste strip kupili…") Jos nisam niti jedan SW strip procitao.
Gledam sve od SW na Tv bez nekog hypea i ocekivanja,samo mi je "Andor" bio dosadan i razvucen.

Jucer skicnuo na PS storeu igru "Outlaws" i vidim da je najavljena kao prva open world igra.
Kakva su vasa ocekivanja za igru?
Imam jos "survivora" na cekanju btw.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 30/08/2024 14:02:14
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39914 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/08/2024 : 15:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Moze li meni neko kao laiku da preporuci sta se treba uzeti od stripova iz SW sveta? Nikad nisam to skupljao ali bih da krenem pomalo da citam i skupljam. Vise sam za HC lepa izdanja jer kod mene i taj vizuelni efekat ima jaku ulogu :) Ne zamerite.. Mnogo.. :)
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9577 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/08/2024 : 15:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
baci pogled na moj zadnji odgovor na SW stirpovima u "Američkom stripu";)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39914 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/08/2024 : 15:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pogledaj WA, sad mi treba nastavak savetovanja :)
Go to Top of Page
Page: of 71 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000