forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor od prvog broja- LIBELLUS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 149

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 15/04/2015 : 20:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Ljudi, ne razumijem se u Libellus niti me zanima, ali recite mi da ovo sto pise nije istina. Ako je onda je to krah...

http://libellus.hr/i/kralj-orlova--sablast--352estorica-s-plave-zvijezde/1001/0/-2


Šta te tu buni?
Ako je 0 na stanju, to je zato što još nije ni pušten u prodaju, al će biti ubrzo.



Ma mislio sam da je opet zajeb, datum je 15.04. tj. danas. Kako sam rekao nemam pojma kako LL funkcionira.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/04/2015 : 20:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nema teoretske šanse da se to rasproda u dan-dva a Libellus inače ima običaj staviti neka izdanja dan ranije nego što su ona stvarno dostupna. Ovo vjerojatno stiže sutra skupa sa Tex kolorcem i 2 Dylana jer vidim da su i oni trenutno na nuli.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/04/2015 : 15:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da je pusteno 400 komada u prodaju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/04/2015 : 16:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Za sada slabo ide, prodano je tek 6 komada ali će vjerojatno najkasnije sutra to ići puno brže kada se pošalje dio za strip knjižare.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 17/04/2015 : 14:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Skoro pola tiraza je poslo

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/04/2015 : 14:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno je poslana zaliha u striparnice i odvojen dio koji ide za izvoz.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/04/2015 : 15:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Uzeo danas novu knjigu i nisam baš fasciniran kako je obojana moja omiljena epizoda Kralj orlova. Nadam se da je to samo početni dojam kod listanja i da će on biti bolji prilikom čitanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/04/2015 : 15:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Je li barem Kralj orlova kompletna priča?
Što je s drugom, Plavom zvijezdom?
U regularnim svescima Kralj počinje na svega 8 zadnjih stranica,
a Zvijezda završava sa samo 22 str. novog sveska.
Zanima me je li ovo ujedinjeno.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/04/2015 : 16:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Je li barem Kralj orlova kompletna priča?
Što je s drugom, Plavom zvijezdom?
U regularnim svescima Kralj počinje na svega 8 zadnjih stranica,
a Zvijezda završava sa samo 22 str. novog sveska.
Zanima me je li ovo ujedinjeno.




Da, i mene zanima javi Dods za ovo!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/04/2015 : 18:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ništa od kompletnih priča jer se ide striktno da svaka knjiga sadrži 3 redovna broja, Kralj orlova je počeo još u prethodnoj a u ovoj završava na 188. stranici. Plava zvijezda također nije kompletna i fale te 22 stranice koje će biti u idućoj knjizi.
Jebiga, ne sviđa mi se taj sistem ali što se može.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/04/2015 : 18:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
sa te briga kad imaš sve :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 18/04/2015 : 19:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ništa od kompletnih priča jer se ide striktno da svaka knjiga sadrži 3 redovna broja, Kralj orlova je počeo još u prethodnoj a u ovoj završava na 188. stranici. Plava zvijezda također nije kompletna i fale te 22 stranice koje će biti u idućoj knjizi.
Jebiga, ne sviđa mi se taj sistem ali što se može.

Jbg, ne znam sto reci? Originalna kronologija jest originalna, ali to mi je najveci manko ovog izdanja da se sve nastavlja. To sam kao dijete mrzio i otada se nista nije promijenilo. Kad dodju na red one megaprice, mora se uzeti 3 knjige u ruku da se procita jedna kompletna prica... Sto je, tu je.
Sto fali MNo-u LL s kompletnim pricama? Uzmes knjigu u ruku i to je to.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/04/2015 : 19:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Malo je nezgodno kada čitaš određenu priču i moraš uzimati drugu knjigu da bi pročitao tih završnih 15-20 stranica.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/04/2015 : 19:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ništa od kompletnih priča jer se ide striktno da svaka knjiga sadrži 3 redovna broja, Kralj orlova je počeo još u prethodnoj a u ovoj završava na 188. stranici. Plava zvijezda također nije kompletna i fale te 22 stranice koje će biti u idućoj knjizi.
Jebiga, ne sviđa mi se taj sistem ali što se može.



Hvala!
Nažalost, pretpostavio sam da je tako.
Nema te boje na svijetu koja bi me zbog ovoga privukla ovom izdanju.
Šteta...

ps
Jasno mi je da LB MORA tako izdavati.
Samo se ponadah izuzetku jer govorimo o vrlo malom broju stranica.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/04/2015 : 19:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
radje i da se nastavlja nego da su knjige nejednake
nije problem kod par stranica ali kad su razlike 100 stranica...
barem meni...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/04/2015 : 19:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
je, to bi bio težak problem. doista nepodnošljivo!
onomad sam baš zbog tog užasa nejednake debljine pozvao na spaljivanje svih sabranih djela Andrića i Šenoe!
ma kako se samo mogu ti izdavači praviti ludi pa nam podvaljivati nejednako debele knjiga na naše police.
sramota!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/04/2015 : 19:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ps

cijeli je današnji svijet forma iznad sadržaja.
zato će ga vrag i odnijeti a ja suzu neću pustiti.
što prije to bolje.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/04/2015 : 19:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Malo je nezgodno kada čitaš određenu priču i moraš uzimati drugu knjigu da bi pročitao tih završnih 15-20 stranica.


ljencino
kakonje meni
stripovi kao i knjieg i filmovi su nekih 6 kilometqra od mene

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/04/2015 : 20:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

je, to bi bio težak problem. doista nepodnošljivo!
onomad sam baš zbog tog užasa nejednake debljine pozvao na spaljivanje svih sabranih djela Andrića i Šenoe!
ma kako se samo mogu ti izdavači praviti ludi pa nam podvaljivati nejednako debele knjiga na naše police.
sramota!



Ne znam kako si onda prezivljavao stripove u nastavcima dosada...??
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/04/2015 : 20:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ništa draže od nastavka
pa čekaš fino
razmišljaš

draži su mi nastavci od ovih giganata na 300 strana
preznojih se dok pročitam
samo da napomenem
čitam knjige na dnevnoj bazi
ne zanimaju me traktati sa slikama
želim se opustiti i uživati
nastavci su idealni za to

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/04/2015 : 21:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kiosk stripovi su druga stvar i može imati nekakvu draž kada se nastavlja ali kod skupog HC izdanja mi je to nedostatak. Meni osobno su LL Tex i Mister No biblioteke najidealnije i pravi pokazatelj kako bi to trebalo izgledati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/04/2015 : 21:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by DODSFERD

Malo je nezgodno kada čitaš određenu priču i moraš uzimati drugu knjigu da bi pročitao tih završnih 15-20 stranica.


ljencino
kakonje meni
stripovi kao i knjieg i filmovi su nekih 6 kilometqra od mene


Stvar je u tome što ja imam običaj neke stripove nositi na posao pa tamo čitati (što ćeš, višak vremena), tada mi je jednostavnije kada nosim jednu umjesto dvije knjige.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/04/2015 : 21:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Drzavna firma pretpostavljam?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/04/2015 : 21:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
negdje je pisao da jeste...
pa i ja u privatnoj mogu to

al mi nije uzitak ako strepim
i valja u tramvaju tegliti robu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/04/2015 : 11:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ja na poslu ne stignem ponekad ni pišati ili popiti čašu vode... Privatna firma, naravno... U doba blagostanja, čitaj dok je bila u državnom vlasništvu, radilo 80 ljudi, a sada 27. I onda se pitamo zašto nam je loše. Dakle, više od 40 ljudi je "ladilo jaja"...

No vratimo se se temi, jedva čekam uzeti Kralja orlova!
Go to Top of Page
Page: of 149 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000