forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor od prvog broja- LIBELLUS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 149

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/04/2015 : 13:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Niti meni se ne svidja to sa nastavcima.Volio bi cjelovitu pricu u knjizi,ne smeta mi sirina hrbata.Imam i Texove i Mnoove i zgodno je to da su cijele price.Al kad se Zagor muze na taj nacin to je samo igranje na sigurno jer onaj koga je zanimalo npr sad "kralj orlova" morat ce uzeti i slijedecu i opet tako unedogled dok jednog dana ne dodju do zadnje knjige od 450 ili od 30tak stranica i onda imas kolekciju sve tiptop hrbati i onda na kraju Stanleya ili Olija...
Ne bi niti promasili da krenu dalje sa cijelom pricom i razlicitim hrbatima....trebao sam prestat kupovat Zagor kolor sa zadnjom knjigom gdje je prica gotova..sad me samo udaljava od kupovine...imam cb Ludens sve..i sadrzaj zadovoljen..forma se gubi ...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2015 : 13:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Debljina knjiga je potpuno nebitna stvar, ako je baš priča toliko kratka to se lako riješi sa ubacivanjem više njih kao kod početnih Texova u koloru tako da se izbjegnu knjige od 50-60 stranica (ali tako kratkih priča više nema kao što je bio slučaj u prve 22 Zagor knjige).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/04/2015 : 14:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Eto onda su mogli poslije te No.22 izbacivati cjelokupne price.Tako bi se vjetojatno i brze rasprodavalo jer lakse je kupiti kao takvu nego ono procitas epizodu,onda ide druga prica i nastavlja se..i onda wtf sad moram kupiti i slijedecu pa onda opet slijedecu...isprojektirana navlakusa....sad sam narucio knjigu 27 i samo je pitanje kad prestajem...a onda samo Dyd biblioteka,Dyd kolorci i Texoni...i redovni NN...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2015 : 18:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Curunir

je, to bi bio težak problem. doista nepodnošljivo!
onomad sam baš zbog tog užasa nejednake debljine pozvao na spaljivanje svih sabranih djela Andrića i Šenoe!
ma kako se samo mogu ti izdavači praviti ludi pa nam podvaljivati nejednako debele knjiga na naše police.
sramota!



Ne znam kako si onda prezivljavao stripove u nastavcima dosada...??



Bože pomozi. Govorimo o luksuznom izdanju.
Ima li što ljepše od 1 priče u 1 knjizi???
Problem je što je ovo izvorno tjedno izdanje s kioska i kao takvo dostupno mnogima.
Ali kod nas je to skupo tvrdoukoričeno izdanje, i neki bi od nas htjeli kupiti samo pojedine priče.
A ne da moraju kupiti 2-3 knjige da bi imali 1 epizodu.
Drugo je čekanje nastavaka na kiosku ili dnevnim novinama.
Uopće mi nije jasno da treba o ovome razglabati.
Činjenica da nije 1/1 velika je mana, nema to nikakve veze s lijenošću ili praktičnošću.
Da možda ne voliš imati jedan film na 5 dvd-ova više nego na jednom, čak i da je cijena ista???
Dakle em trošak em cjelovitost epizode po knjizi.
Onako kako je knjiga i zamišljena.
A ne strip-revija u nastavcima.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/04/2015 : 18:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
LL nece objavljivati knjige sa kompletnim pricama, to su u vise navrata rekli.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/04/2015 : 19:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

LL nece objavljivati knjige sa kompletnim pricama, to su u vise navrata rekli.



To je ziher ali se srce jos nada...ali kojr je ustvari objasnjenje za to?
Molio bih podsjetnik..neki njihov sluzbeni post! Tnx

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/04/2015 : 19:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa ne znam sad, uglavnom to su u vise navrata napisali, zadnji put prije nekoliko dana.
Da budem iskren, i meni se vise svidja 3 u 1, posto kupujem sve redom.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/04/2015 : 19:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja samo iz tog razloga ne uzimam Zagora od Liibellusa.
Ako se ne varam, problem sa objavljivanjem celovitih priča je u pravima. A možda su jednostavno zaključili da će više ljudi kupovati svaki broj, a ne samo određene priče. Iz pozicije izdavača, mogu apsolutno da razumem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2015 : 20:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kada je bila tek najavljena Zagor biblioteka rekao sam sam sebi nema šanse da uzimam nešto što ide po takvom sistemu. Ali, kada sam u striparnici uzeo izdanje u ruke i prelistao ga promijenio sam mišljenje pa kupio sve 4 knjige koje su izašle. Ritam mi je ipak najvažniji; treba samo pogledati gdje se sada nalazi Ludens biblioteka koja je krenula godinu dana ranije i koliko ju je Libellus prešišao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/04/2015 : 22:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Curunir

je, to bi bio težak problem. doista nepodnošljivo!
onomad sam baš zbog tog užasa nejednake debljine pozvao na spaljivanje svih sabranih djela Andrića i Šenoe!
ma kako se samo mogu ti izdavači praviti ludi pa nam podvaljivati nejednako debele knjiga na naše police.
sramota!



Ne znam kako si onda prezivljavao stripove u nastavcima dosada...??



Bože pomozi. Govorimo o luksuznom izdanju.
Ima li što ljepše od 1 priče u 1 knjizi???
Problem je što je ovo izvorno tjedno izdanje s kioska i kao takvo dostupno mnogima.
Ali kod nas je to skupo tvrdoukoričeno izdanje, i neki bi od nas htjeli kupiti samo pojedine priče.
A ne da moraju kupiti 2-3 knjige da bi imali 1 epizodu.
Drugo je čekanje nastavaka na kiosku ili dnevnim novinama.
Uopće mi nije jasno da treba o ovome razglabati.
Činjenica da nije 1/1 velika je mana, nema to nikakve veze s lijenošću ili praktičnošću.
Da možda ne voliš imati jedan film na 5 dvd-ova više nego na jednom, čak i da je cijena ista???
Dakle em trošak em cjelovitost epizode po knjizi.
Onako kako je knjiga i zamišljena.
A ne strip-revija u nastavcima.



Curunir dobro zbori. Potpis.
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
593 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 20/04/2015 : 13:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
mislim uspoređivat ludensovo izdanje s libellusovim je presmješno.
i meni bi se više sviđalo da je jedna priča jedna knjiga ali bi stvarno puno oscilirali u debljini i cijeni. u pravilu ovo trenutno 3 u jedan je neka sredina između onog početnog cca 2.5/knjizi

također da je jedna priča jedna knjiga određeni brojevi bi se rasprodali u roku keks a drugi bi čamili na skladištu godinama

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/04/2015 : 20:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
S novom ponudom krećemo od 21.4.2015. (utorak) u 00:01h (dakle riječ je o noći s ponedjeljka na utorak).
U toj novoj ponudi bit će sljedeća izdanja: Zagor kolor biblioteka komplet 1-6, dakle ukupno 6 knjiga.

Redovna cijena navedenih izdanja je 870,00 kn, a akcijska cijena bit će samo 520,00 kn.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/04/2015 : 20:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Curunir

je, to bi bio težak problem. doista nepodnošljivo!
onomad sam baš zbog tog užasa nejednake debljine pozvao na spaljivanje svih sabranih djela Andrića i Šenoe!
ma kako se samo mogu ti izdavači praviti ludi pa nam podvaljivati nejednako debele knjiga na naše police.
sramota!



Ne znam kako si onda prezivljavao stripove u nastavcima dosada...??



Bože pomozi. Govorimo o luksuznom izdanju.
Ima li što ljepše od 1 priče u 1 knjizi???



Onda bi one prve priče bile po par stranica u ejdnoj knjizi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/05/2015 : 22:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
umreću od smeha ako ne izađe nijedan kolorni Zagor u sledećoj turi.

Iskreno,jeste nisko i zločesto,ali to je jače od mene.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/05/2015 : 22:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A ja umirem od smijeha jer već dugo nema Špire.
Ona skrivena najava na LL sajtu ne znači da neće biti Zagora, vjerojatno jedna knjiga ali ga bude.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/05/2015 : 22:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Evo ja priznajem, pod rizikom da će mi oteti titulu zagorologa(), da od Libellus koloraca imam samo prvi broj.
Novac koji je mogao biti potrošen na njih je upotrebljen za kupovinu drugih, novih, nepročitanih stripova, Libellus će još pričekati, možda počnem kad se uhvatimo baš onih pravih Nolittinih klasika.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 02/05/2015 : 22:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

A ja umirem od smijeha jer već dugo nema Špire.
Ona skrivena najava na LL sajtu ne znači da neće biti Zagora, vjerojatno jedna knjiga ali ga bude.

Nije da bi me zaboljelo, ali u zadnjoj su turi izbacili jednu od dvije okvirno najavljene knjige s obrazlozenjem da ce druga ici u sljedecoj turi. Kad izlazi sljedeca tura? Krajem svibnja (maja)?
Znaci tri ture u pet mjeseci. U drugoj turi jedna umjesto dvije knjige. U trecoj nijedna umjesto jedne. Na kraju godine ukupno 4 umjesto 8 ili 10. Nemojte zacrniti crnu boju.
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
593 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 03/05/2015 : 18:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
ići će jedan zagor


Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez

Edited by - vknez on 03/05/2015 18:42:13
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/05/2015 : 16:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
dva torgala,dva natana,dva kolorna teksa,šangajski đavo i marti almanah u mafest turi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 18/05/2015 : 17:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

dva torgala,dva natana,dva kolorna teksa,šangajski đavo i marti almanah u mafest turi.


He, he, to nam staješ na muku što nema Zagija 28. E pa, ići će sledeći mesec i to pet komada.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/05/2015 : 17:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi bio red da u nekoj od idućih tura izađu 4 Zagor knjige kao što se već događalo u 2 navrata.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/06/2015 : 17:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Prodje pola godina i do sada samo tri komada. Nadam se da ce u drugoj polovini malo ubrzati. :(
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/06/2015 : 18:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Imam neki osjećaj da večeras ide najava za kolor 28 a u takvim slučajevima rijetko griješim.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 22/06/2015 : 19:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Imam neki osjećaj da večeras ide najava za kolor 28 a u takvim slučajevima rijetko griješim.

Iskreno se nadam. Priznajem da sam se pomalo i ukiselio cekajuci novu knjigu (vidi moj post iznad). Suzdrzavam se i nista ne postam na LL forumu dok ne prodju zadnje tri najave.
Mozda nas iznenade i ubace u sljedecoj turi 4 Zagora. Nesto sam se dusevno nastelao na Kapetana zmiju ili bar Americku odiseju do kraja godine i pomalo me napusta optimizam.
Hebes pocetak sljedece godine: dok se tiskare otrijezne i pokrenu valjkove prodju tri mjeseca bez ijedne ture.
Dajte nam do kraja godine sto mislite dati.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 22/06/2015 : 22:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by DODSFERD

Imam neki osjećaj da večeras ide najava za kolor 28 a u takvim slučajevima rijetko griješim.

Iskreno se nadam. Priznajem da sam se pomalo i ukiselio cekajuci novu knjigu (vidi moj post iznad). Suzdrzavam se i nista ne postam na LL forumu dok ne prodju zadnje tri najave.
Mozda nas iznenade i ubace u sljedecoj turi 4 Zagora. Nesto sam se dusevno nastelao na Kapetana zmiju ili bar Americku odiseju do kraja godine i pomalo me napusta optimizam.
Hebes pocetak sljedece godine: dok se tiskare otrijezne i pokrenu valjkove prodju tri mjeseca bez ijedne ture.
Dajte nam do kraja godine sto mislite dati.

idu 2 zagora.....
Go to Top of Page
Page: of 149 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000