forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor od prvog broja- LIBELLUS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 149

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/09/2015 : 11:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Strip
Limena zvijezda - Tajanstveni Mister Smith / Limena zvijezda / Alahova ruka
Naziv: Zagor kolor biblioteka, 29. knjiga
Broj stranica: 304
Tisak: u boji
Uvez: tvrdi
Naklada: 400 kom
Datum objave: 03.07.2015
Cijena: 195,00 kn
Komada: Dostupno [76]

ode nivo... neš mi se ovo slabo rasprodaje a ?


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 09/09/2015 : 11:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Strip
Limena zvijezda - Tajanstveni Mister Smith / Limena zvijezda / Alahova ruka
Naziv: Zagor kolor biblioteka, 29. knjiga
Broj stranica: 304
Tisak: u boji
Uvez: tvrdi
Naklada: 400 kom
Datum objave: 03.07.2015
Cijena: 195,00 kn
Komada: Dostupno [76]

ode nivo... neš mi se ovo slabo rasprodaje a ?



ti si kao dežurna žalosna sova. svaki drugi post ti je o libellusovom tiražu dobro ide zagor na 300 komada i onda će da bude gužve i belaja..ali sigurne kupce baš briga....
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/09/2015 : 11:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
sad citam bas zagora odabrane priče pročitao sam samuraji dolaze
moram priznati da je bolji nego sto sam mislio a naravno losiji nego kad sam bio mali

ukratko čudno mi je zaista sto nije rasprodat jer znamo da je zagor najpopularniji rekao bih uz teksa koji fakticki ima i staracku publiku :D koja ima love

bilo bi glupo da se ne zaokruzi neka cjelina lupam neki okrugli broj a da tiraž padne :D
za razliku od martija ovdje nema bojazni o neobjavljeni pricama :D hahahha


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 09/09/2015 : 11:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

sad citam bas zagora odabrane priče pročitao sam samuraji dolaze
moram priznati da je bolji nego sto sam mislio a naravno losiji nego kad sam bio mali

ukratko čudno mi je zaista sto nije rasprodat jer znamo da je zagor najpopularniji rekao bih uz teksa koji fakticki ima i staracku publiku :D koja ima love

bilo bi glupo da se ne zaokruzi neka cjelina lupam neki okrugli broj a da tiraž padne :D
za razliku od martija ovdje nema bojazni o neobjavljeni pricama :D hahahha



nije isključeno da padne tiraž na 350 ili 300 a onda nastaje stampedo,,,psiha,,,
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 09/09/2015 : 11:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
nebi bilo dobro jer bi cijena skočila

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18407 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/09/2015 : 12:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ništa se više ne prodaje ko nekad, pa ni Zagor kolor.
Kad padaju tiraži stripu za 18 kuna na kioscima, šta se čudite?
A to stanje na skladištu Libellusa uzmite sa rezervom...puno puta je bilo 80 primjeraka pa onda jedna velika krasna 0.
Sumljam da ažuriraju iz sata u sat.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/09/2015 : 13:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To što ima 70-80 primjeraka na skladištu stripa koji je izašao prije 2 mjeseca ne mora ništa značiti, pogotovo kada se pogleda da su prijašnje Zagorove knjige rasprodane ili blizu rasprodaje.
Ne vjerujem da je potrebno prodati cijeli tiraž da bi se pokrili troškovi, niti jedan izdavač ne ide u takav rizik, zato je i cijena takva kakva jest.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 09/09/2015 : 14:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Da vidi se da ljudi ulazu nadcovjecne napore da pokriju te proklete troskove ako ikako mogu i nas razvesele uvijek friskim stripovima.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 10/09/2015 : 09:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
uzmimo primjer Skrivenoga lica, strip koji jedini imam u kradibellus izdanju i to zadnja 3 broja, polovnjaci jer su kupljeni na aukciji..... imam i Agarthi prvih 6 brojeva. Agarthi, besprijekorno izdanje, jedna epizoda jedna sveska, cijena vrlo pristupačna, Bonelli format i predgovor prije svake epizode gdje se čitače podsjeća na radnje iz prijašnjih brojeva. Ukradibellus: "navodno" bolji otisak (ja to nisam nešto primjetio), upakirano 2 ep u jednu svesku-veliki minus, bez ikakvog dodatnog teksta i najvažnije, nije Bonelli format. debele korice? potpuno nebitno za doživljaj čitanja samoga stripa. prema tome dobije se puno manje u tom skupljem izdanju, dok za jeftinije pare dobiješ kompletan doživljaj. i sada kažite da od vas ne rade konje i budale što kupujete ta hc sranja jer tu više nema one biti, skupljanje i razmjenjivanje stripova već skupa kolekcionarska bolest. već ako vam strip ima jednu ogrebotinu mjenjali bi ga jer nije savršeno očuvanje. što kada unutar korica imate lošu epizodu, dali vrijedi pročitati loš strip za preko 100 kn?? što kada već strip imate u nekom normalnom kiosk izdanjuu i sada taj isti strip kupite po cijeni od preko 100 kn. dali vam je bolji doživljaj epizode ili vam je to samo za lijepo vidjeti na polici? svača čast Ukradibellusu jer zarađuju na naivčinama, ali ne bih volio biti u vašoj koži i da moram radi svakog sitnog oštećenja razbijati glavu 10 dana
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2015 : 10:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja ipak mislim da je Agarthi napravio čitatelje konjima i budalama, uspoređivati Libellus sa jednim takvim neozbiljnim izdavačem je više nego smiješno. Ovdje se ne radi samo o cijenama već o povjerenju kojega pojedini izdavači imaju ili nemaju.
Kada već uspoređujemo onda ću i ja dati svoju usporedbu; uzimao sam Magičnog Vjetra od Agarthija, 30 kn po epizodi, znači da su me 3 epizode koštale 90 kn a takve u Libellus izdanju su izašle 125 kn, one koje sam uzeo po punoj cijeni. Ako još napomenem da sam neke knjige nabavio i prilično jeftinije (70-80 kn) ispada da su me te epizode koštale čak i manje nego one Agarthijeve s kojima danas mogu samo dupe obrisati, jedino ako netko želi imati kolekciju sa 5 brojeva.
Ako netko nema novaca za Libellusova izdanja to ne znači da odmah mora pljuvati po izdavaču zbog toga, neka se slobodno baci na skupljanje Agarthija pa da vidimo dokle će stići takva kolekcija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2015 : 10:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I još nešto; nije uopće istina da Libellusova izdanja nemaju bonelli format. Magični Vjetar je identičan kod oba izdavača a vjerujem da je tako i kod Skrivenog Lica. Tu mislim na stranice samoga stripa što je i najbitnije od svega, naravno da su korice malo šire i kada nešto ide u HC to tako jednostavno mora biti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/09/2015 : 10:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
nije problem u libelusu
nego je po meni problem što je BONELI za KIOSKA... i za cijene od 4 do 12 maraka... x4 za kune

TO JE BONELI to su talijani nije to baš neka "umjetnost"
zanima me koliko bi libelus imao tiraž svojih izdanja u ITALIJI
onda bismo mogli reći pravu ocjenu

LIBELUS je OK
medjutim osim problema bonelija tu je problem i VREMENA...
mnogi serijali koje oni objavljuju su krenuli 15-40 godina prije njihovog osnivanja
izdanja izlaze... nikako ne stižemo talijane
dosta ljudi odustaje ali sva sreća dosta ih se uključuje u skupljanje

na kraju sve se vrti u krug... mada više nema tih famoznih 500 nego 300 ljudi spremih da to kupuju

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2015 : 11:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Oni su odabrali da će svoje stripove objavljivati u HC sa malim tiražima i mi tu ne možemo ništa.
Zagor biblioteka mi više dođe kao šlag na tortu ali kod mnogih serijala ne postoji alternativa, ili nije dovoljno dobra.
Eto, krenuo sam sa Magičnim od Agarthija i kada sam vidio da od toga nema ništa morao sam se baciti na ''skuplju'' verziju.
Kod Mister Noa sam prvo htio krenuti sa VČ debelim knjigama, uzeo jednu i kada mi je pukla po sredini hrbata već nakon prvog čitanja vidio sam da to nije to. Nisam nikako htio da takav serijal imam u raspadnutom stanju pa sam se opet morao okrenuti prema skupljoj varijanti. Skupljanje prastarih LMS izdanja nije nikako dolazilo u obzir, nemam dovoljno novaca da kupujem loš proizvod.
Što se tiče Texa ne moram ni pričati, mnoge ove epizode koje je Libellus već objavio nikada neće doći u kiosk izdanju tako da tu uopće ne postoji izbor.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18407 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/09/2015 : 11:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

uzmimo primjer Skrivenoga lica, strip koji jedini imam u kradibellus izdanju i to zadnja 3 broja, polovnjaci jer su kupljeni na aukciji..... imam i Agarthi prvih 6 brojeva. Agarthi, besprijekorno izdanje, jedna epizoda jedna sveska, cijena vrlo pristupačna, Bonelli format i predgovor prije svake epizode gdje se čitače podsjeća na radnje iz prijašnjih brojeva. Ukradibellus: "navodno" bolji otisak (ja to nisam nešto primjetio), upakirano 2 ep u jednu svesku-veliki minus, bez ikakvog dodatnog teksta i najvažnije, nije Bonelli format. debele korice? potpuno nebitno za doživljaj čitanja samoga stripa. prema tome dobije se puno manje u tom skupljem izdanju, dok za jeftinije pare dobiješ kompletan doživljaj. i sada kažite da od vas ne rade konje i budale što kupujete ta hc sranja jer tu više nema one biti, skupljanje i razmjenjivanje stripova već skupa kolekcionarska bolest. već ako vam strip ima jednu ogrebotinu mjenjali bi ga jer nije savršeno očuvanje. što kada unutar korica imate lošu epizodu, dali vrijedi pročitati loš strip za preko 100 kn?? što kada već strip imate u nekom normalnom kiosk izdanjuu i sada taj isti strip kupite po cijeni od preko 100 kn. dali vam je bolji doživljaj epizode ili vam je to samo za lijepo vidjeti na polici? svača čast Ukradibellusu jer zarađuju na naivčinama, ali ne bih volio biti u vašoj koži i da moram radi svakog sitnog oštećenja razbijati glavu 10 dana


sory ali nije vrijedno komentirat...to je tvoj pogled i imaš na njega pravo...a baš si našao izdavaća za uspoređivanje..Agarthi Comics?..a na Mirabilis se nisi uhvatio?
i ja bi radije sva ta izdanja SC na kioscima ali kad biram LIBELLUS hc ili nikako (Agarthi) biram prvo.
ps..Libellus nikome ne krade, do sada sam sve novce dao za Libellusova izdanja dobrovoljno...i jedva čeka sljedeću turu i novih 150 eura da mi ukradu! tebe to smeta ili boli?
Ma ja bih spalio sve te knjižare sa HC knjigama...što ne izdaju Rat i mir SC na kioscima?
skuliraj se, razmisli što pišeš pa se opet javi...kad imaš nešto pametnije za izvalit...ovo je bila glupost na kvadrat.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 10/09/2015 11:27:28
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 10/09/2015 : 11:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

uzmimo primjer Skrivenoga lica, strip koji jedini imam u kradibellus izdanju i to zadnja 3 broja, polovnjaci jer su kupljeni na aukciji..... Ukradibellus: "navodno" bolji otisak (ja to nisam nešto primjetio)..
svača čast Ukradibellusu jer zarađuju na naivčinama, ali ne bih volio biti u vašoj koži i da moram radi svakog sitnog oštećenja razbijati glavu 10 dana



Ja ne znam kako uopce mozes zivjeti znajuci da su ti negdje knjige Libellusa u blizini. To je kao da dijelis zivotni prostor s Antikristom. Budi covjek od ideala i principa, polij ih benzinom i spali. Dotle te ne mogu shvatiti ozbiljno.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 10/09/2015 : 11:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

uzmimo primjer Skrivenoga lica, strip koji jedini imam u kradibellus izdanju i to zadnja 3 broja, polovnjaci jer su kupljeni na aukciji..... imam i Agarthi prvih 6 brojeva. Agarthi, besprijekorno izdanje, jedna epizoda jedna sveska, cijena vrlo pristupačna, Bonelli format i predgovor prije svake epizode gdje se čitače podsjeća na radnje iz prijašnjih brojeva. Ukradibellus: "navodno" bolji otisak (ja to nisam nešto primjetio), upakirano 2 ep u jednu svesku-veliki minus, bez ikakvog dodatnog teksta i najvažnije, nije Bonelli format. debele korice? potpuno nebitno za doživljaj čitanja samoga stripa. prema tome dobije se puno manje u tom skupljem izdanju, dok za jeftinije pare dobiješ kompletan doživljaj. i sada kažite da od vas ne rade konje i budale što kupujete ta hc sranja jer tu više nema one biti, skupljanje i razmjenjivanje stripova već skupa kolekcionarska bolest. već ako vam strip ima jednu ogrebotinu mjenjali bi ga jer nije savršeno očuvanje. što kada unutar korica imate lošu epizodu, dali vrijedi pročitati loš strip za preko 100 kn?? što kada već strip imate u nekom normalnom kiosk izdanjuu i sada taj isti strip kupite po cijeni od preko 100 kn. dali vam je bolji doživljaj epizode ili vam je to samo za lijepo vidjeti na polici? svača čast Ukradibellusu jer zarađuju na naivčinama, ali ne bih volio biti u vašoj koži i da moram radi svakog sitnog oštećenja razbijati glavu 10 dana

ha ha ha odavno se ne nasmijah ovako, jao poređenja majko moja,,lijepo otvoriš izdavačku kuču i pokreneš biznis a ime možeš iskoristiti budući vidimo da ti je "ukradi" svaka druga riječ....
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18407 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/09/2015 : 12:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
UkradiFibra je isti slučaj...umjesto da BD,amero i manga stripove izdaju sc broj po broj, oni sve trpaju u neke integral HC knjižurine od 3 kile... po 300 kuna komad...ma bitange velike, kako jih nije stid da kradu ljudima novce/pare?
Baš me zanima dal se radi o istim naivčinama ko kod Ukradilibellusu ili so to druga sorta ljudi?
A koga pljačka Ukradilibellus i Ukradifibra istovremeno-tome pomoći nema...metak u čelo za spas čovječanstva i ljudske rase.
Koreš če bit egzekutor!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 10/09/2015 12:18:39
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 10/09/2015 : 13:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Da Koresh ne zna sto prica, bio bi zauvijek advanced member, ne bi bio stripovi.com suradnik, vas to smeta ili boli?

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 10/09/2015 : 13:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Svako se pokriva koliko mu je dug jorgan. Ko ima novca za kolekcionarska izdanja kupovat če, ko nema dobra su i ona sa kioska, uglavnom samo da se čita i da strip živi to je najvažnije. I ja sam nekad davno bio picajzla što se tiče očuvanosti, sad živim mnogo lakše i važno mi je da je strip makar 4++, i kompletan. Ostalo su sitnice.Zato narode uživajte i ne balegajte po drugima. Peace

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 10/09/2015 : 13:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Oni su odabrali da će svoje stripove objavljivati u HC sa malim tiražima i mi tu ne možemo ništa.
Zagor biblioteka mi više dođe kao šlag na tortu ali kod mnogih serijala ne postoji alternativa, ili nije dovoljno dobra.
Eto, krenuo sam sa Magičnim od Agarthija i kada sam vidio da od toga nema ništa morao sam se baciti na ''skuplju'' verziju.
Kod Mister Noa sam prvo htio krenuti sa VČ debelim knjigama, uzeo jednu i kada mi je pukla po sredini hrbata već nakon prvog čitanja vidio sam da to nije to. Nisam nikako htio da takav serijal imam u raspadnutom stanju pa sam se opet morao okrenuti prema skupljoj varijanti. Skupljanje prastarih LMS izdanja nije nikako dolazilo u obzir, nemam dovoljno novaca da kupujem loš proizvod.
Što se tiče Texa ne moram ni pričati, mnoge ove epizode koje je Libellus već objavio nikada neće doći u kiosk izdanju tako da tu uopće ne postoji izbor.



Mala ispravka Dodo, nisu oni odabrali, nego tržište tako diktira.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18407 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/09/2015 : 13:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Da Koresh ne zna sto prica, bio bi zauvijek advanced member, ne bi bio stripovi.com suradnik, vas to smeta ili boli?


e baš je nabacio titulu...boli me zanj i za njegov položaj na sajtu...nije mi bolje ni gore od kada je on suradnik...zame je on što i piše u njegovom profilu:
Korech-Hrvatska-Tanzanija i ništa više.
onda je još gore, ko avtoriteta tog foruma trebao bi se suzdržati takvih glupih komentara i vređanja "naivnih" forumaša i "ukradiizdavaća"...
žalostno, da nije ujutro zaboravio popiti tablete?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 10/09/2015 13:59:39
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 10/09/2015 : 13:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Da Koresh ne zna sto prica, bio bi zauvijek advanced member, ne bi bio stripovi.com suradnik, vas to smeta ili boli?


Koresh je reg, maltrene od nastanka stripovi.com, tada na forumu i nije bilo Bog zna kako teško doći do toga statusa.. Ne omalovažavam nikoga ali to su činjenice.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18407 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/09/2015 : 14:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Da Koresh ne zna sto prica, bio bi zauvijek advanced member, ne bi bio stripovi.com suradnik, vas to smeta ili boli?


Koresh je reg, maltrene od nastanka stripovi.com, tada na forumu i nije bilo Bog zna kako teško doći do toga statusa.. Ne omalovažavam nikoga ali to su činjenice.


da sad vidim... i sam sam tu več 6-7 godina i nisam zapazio da je nešto posebno doprineo sajtu, nisam ni ja ali nemam titule...
a i izkusan čovjek lupne glupost, zašto bi on bio izuzetak?
ako si star i izkusan forumaš možeš lupat ko Maxim po diviziji?
A i forumski fazan po stažu Giuda teško da je pratio njegov rad...tu je sa nama godinicu dana.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 10/09/2015 14:18:36
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18407 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/09/2015 : 14:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Svako se pokriva koliko mu je dug jorgan. Ko ima novca za kolekcionarska izdanja kupovat če, ko nema dobra su i ona sa kioska, uglavnom samo da se čita i da strip živi to je najvažnije. I ja sam nekad davno bio picajzla što se tiče očuvanosti, sad živim mnogo lakše i važno mi je da je strip makar 4++, i kompletan. Ostalo su sitnice.Zato narode uživajte i ne balegajte po drugima. Peace


da, ne vidim osim ZAVISTI drugi razlog da bi bio netko nesretan jer je netko drugi sretan...
u prevodu, ako ja ne mogu ili neću uzimat Libellus, ljut sam i zavidan na one koji si to mogu dozvolit i priuštit.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 10/09/2015 14:16:15
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 10/09/2015 : 14:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Da Koresh ne zna sto prica, bio bi zauvijek advanced member, ne bi bio stripovi.com suradnik, vas to smeta ili boli?



a kakve to veze ima ? to što je on suradnik znači da je u pravu ili najpametniji? odavno se zna da je libellus trn u oku mnogima skup,preskup, bla bla bla, ne kupuj i ćao eto imaš skriveno lice u super izdanju od agarthija i živio...
Go to Top of Page
Page: of 149 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000