forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor od prvog broja- LIBELLUS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 149

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2015 : 14:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Da Koresh ne zna sto prica, bio bi zauvijek advanced member, ne bi bio stripovi.com suradnik, vas to smeta ili boli?


Koresh je reg, maltrene od nastanka stripovi.com, tada na forumu i nije bilo Bog zna kako teško doći do toga statusa.. Ne omalovažavam nikoga ali to su činjenice.


da sad vidim... i sam sam tu več 6-7 godina i nisam zapazio da je nešto posebno doprineo sajtu, nisam ni ja ali nemam titule...


Istina, mnogima je ostala ta titula iz starih dana iako već dugo ne doprinose sajtu.
Meni to ne smeta, ali mi smeta kada netko vodi brigu na što ću potrošiti svoje novce. U redu je uputiti neku normalnu kritiku prema izdavaču ali ovdje se radi o uspoređivanju kupaca sa budalama zato što kupuju skuplji proizvod. Niti ja ne mogu sebi priuštiti npr. vikendicu na moru pa to ne znači da su automatski budale oni koji će takvu vikendicu kupiti a imaju puno jeftiniju opciju kampiranja u šatoru.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/09/2015 : 14:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Koresh nije bio korektan kada je napisao izjavu kakvu je napisao jer na kraju, tržište diktira uvjete kakva je izdanja isplativo tiskati (ko što reče gerilac1:)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/09/2015 : 14:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ovakva HC iliti tvrdokorična izdanja su na kraju i dostupnija čitatelju, pošto je iste moguće posuditi u knjižnicama, pogotova kada je u današnje krizno vrijeme ljudima teško izdvojiti i 10 do 20kn za kupnju stripa na kiosku...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 10/09/2015 : 15:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ako pratis jednog junaka(kao ja ) onda i nije bas tesko izaci na kraj,ali ako pratis TEX, MM i MNO onda je vec luksuz barem za mene

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 10/09/2015 : 15:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Došlo je vrijeme da su nekome i motane cigare luksuz jbg

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/09/2015 : 16:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Došlo je vrijeme da su nekome i motane cigare luksuz jbg


istina, nažalost..pogotovo na tom zaj**ebanom Balkanu...
Ma sve je stvar prioriteta, nekome je važno piti,nekome pušiti,nekome loviti drolje,nekome ludovat na utakmicama,nekome feštat na cajke...svakome što mu je drago.
Meni su veselje i radost zdrava i srečna porodica(skvo+2papoose) i stripovi...i vidi čuda i to oni HC LIBELLUS.
A dali sam za neke zbog toga glup,naivan,bedast,metalno zaostao,idiot...nije me briga...
sam služim novce i trošim svoje pare, neznam zašto bi zbog toga ikoga zaboljela ona stvar...a zaboli i mene štagod ko mislio...pa bio to i forumaš sa iskustvom.
bez uvrede i pozdrav na toj temi, ionako nije potrebno previše komentirat takvu zajeb**anciju.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2015 : 17:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Život je općenito luksuz i često se potrebno odreći određenih stvari da bi si priuštio nešto drugo. Ne možeš tulumariti iz dana u dan, pušiti skupe cigare, piti k'o Smuk i u isto vrijeme kupovati luksuzne stripove, možda netko i može ali takvih je premalo i ne čine strip publiku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 10/09/2015 : 17:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
ma daj, uvale vam Zagora, kojega imate već u 2 izdanja, u tvrdim koricama za 150-200 kn i onda mi pričate da niste naivčine. kupiš u prvih par mjeseci jer je strip na akciji za 200 kn. stvarno akcija za popizdit, običan marketinški trik.

na podforumu Aukcije došlo se do 10 stranice topica zato jer je tip kupio debeli strip koji je dobio valove na stranicama. pogledajte taj topic pa da vidite do kuda ste došli sa svojim cmizdrenjem. pogledajte za koliko novca je kupljen taj "strip".

prema tome, barem kad su u pitanju Bonelli stripovi, uvaljuju vam "vrhunsko" izdanje koji nema niti bonelli format. jer bonelli stripovi su jeftino štivo namjenjeni kiosku, uvijek je bilo tako, ne krivim ja nikoga tko što kupuje ali da rade magarce od vas-rade- koliko god sami sebi uvjeravali da ne
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/09/2015 : 17:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Eh Koresh...lako tebi kada znaš talijanski, a i tu u Tanzaniji su ti sigurno lako dostupna jeftina Bonelli talijanska izdanja;)
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/09/2015 : 17:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

ma daj, uvale vam Zagora, kojega imate već u 2 izdanja, u tvrdim koricama za 150-200 kn i onda mi pričate da niste naivčine. kupiš u prvih par mjeseci jer je strip na akciji za 200 kn. stvarno akcija za popizdit, običan marketinški trik.

na podforumu Aukcije došlo se do 10 stranice topica zato jer je tip kupio debeli strip koji je dobio valove na stranicama. pogledajte taj topic pa da vidite do kuda ste došli sa svojim cmizdrenjem. pogledajte za koliko novca je kupljen taj "strip".

prema tome, barem kad su u pitanju Bonelli stripovi, uvaljuju vam "vrhunsko" izdanje koji nema niti bonelli format. jer bonelli stripovi su jeftino štivo namjenjeni kiosku, uvijek je bilo tako, ne krivim ja nikoga tko što kupuje ali da rade magarce od vas-rade- koliko god sami sebi uvjeravali da ne


evo ga opet...šta je bonelli manje vrijedan za HC formu od amera,BD ili manga...Meni je Bonelli najvažniji, tebi nije...i šta sad? vidiš meni su SNJEŽNI SOKOLI važniji od NOŠENI VJETROM, da se vešam zbog toga?..možda ti taj strip imaš več u dva izdanja, ali ja tog u koloru HC još nisam imao do Libellusa...i to mi je drago..
ali bezveze, ja se predajem,.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 10/09/2015 17:40:57
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2015 : 17:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Eh Koresh...lako tebi kada znaš talijanski, a i tu u Tanzaniji su ti sigurno lako dostupna jeftina Bonelli talijanska izdanja;)


Ma kakvi jeftina, vjerojatno mu direktno iz Bonellija besplatno šalju svako svoje izdanje ravno na kućnu adresu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 10/09/2015 17:37:55
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 10/09/2015 : 17:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
ne kupujem ništa osim bonelli kiosk izdanja, lu, sa, dw,vč,pp
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2015 : 18:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To je tvoj izbor i kao takvog ga treba poštovati, kao što bi i ti trebao kada je u pitanju nečiji tuđi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/09/2015 : 18:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

ne kupujem ništa osim bonelli kiosk izdanja, lu, sa, dw,vč,pp


ajde, to mi se sviđa...
mogli bi na tom stupnju i zaključit debatu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 10/09/2015 : 18:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
LL je religija! Uzmes Kena...miran si dozivotno. Uzmes MV miran si dozivotno. Uzmes MrNoa i Zagora miran si i da se triput reinkarniras.
Haugh!!!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 10/09/2015 : 18:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Koresh

ne kupujem ništa osim bonelli kiosk izdanja, lu, sa, dw,vč,pp


ajde, to mi se sviđa...
mogli bi na tom stupnju i zaključit debatu.




znam, jer nećemo ni ti ni ja promjeniti mišljenje. poznavajući tebe sigurno uživaš u svim stripovima-i drago mi je da si opet na forumu nakon nekoga vremena što te nije bilo. pozz
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 10/09/2015 : 19:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ako netko želi kupovati LIB neka ga kupuje.
Ako netko želi kupovati LU neka ga kupuje.
Ako netko želi kupovati VČ neka ga kupuje.
...

I nema potrebe da se sada nekoga napada jer (ne)kupuje neko izdanje.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/09/2015 : 21:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

LL je religija! Uzmes Kena...miran si dozivotno. Uzmes MV miran si dozivotno. Uzmes MrNoa i Zagora miran si i da se triput reinkarniras.
Haugh!!!



Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/09/2015 : 21:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Ako netko želi kupovati LIB neka ga kupuje.
Ako netko želi kupovati LU neka ga kupuje.
Ako netko želi kupovati VČ neka ga kupuje.
...

I nema potrebe da se sada nekoga napada jer (ne)kupuje neko izdanje.


a drugi izdavaci?
I

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 10/09/2015 : 21:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by bjelolasica

Ako netko želi kupovati LIB neka ga kupuje.
Ako netko želi kupovati LU neka ga kupuje.
Ako netko želi kupovati VČ neka ga kupuje.
...

I nema potrebe da se sada nekoga napada jer (ne)kupuje neko izdanje.


a drugi izdavaci?
I

...
Znači da se nastavlja dokle god ima izdavača. Nije mi se dalo sve popisivati

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/09/2015 : 18:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Taman sam se napalio na dvije Zagor knjige a Libellus odugovlači sa najavama, nadam se da će iduća biti sa Eskimom na naslovnici.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 23/09/2015 : 18:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by bjelolasica

Ako netko želi kupovati LIB neka ga kupuje.
Ako netko želi kupovati LU neka ga kupuje.
Ako netko želi kupovati VČ neka ga kupuje.
...

I nema potrebe da se sada nekoga napada jer (ne)kupuje neko izdanje.


a drugi izdavaci?
I

...
Znači da se nastavlja dokle god ima izdavača. Nije mi se dalo sve popisivati



Ako netko želi kupovati Agarthi neka ga kupuje.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/09/2015 : 19:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by bjelolasica

Ako netko želi kupovati LIB neka ga kupuje.
Ako netko želi kupovati LU neka ga kupuje.
Ako netko želi kupovati VČ neka ga kupuje.
...

I nema potrebe da se sada nekoga napada jer (ne)kupuje neko izdanje.


a drugi izdavaci?
I

...
Znači da se nastavlja dokle god ima izdavača. Nije mi se dalo sve popisivati



Ako netko želi kupovati Agarthi neka ga kupuje.


Najbolja moguća izdanja za svačiji džep, čak i za one gdje se nalazi poveća rupa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/09/2015 : 17:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sljedeće izdanje u ovoj našoj novoj turi nosi naslov “Zagor Story”, a riječ je o 31. knjizi Zagorove biblioteke u kojoj vas čekaju sljedeće tri epizode:
Eskimo (Nolitta & Donatelli / Bignotti)
Zagor Story (Nolitta & Bignotti)
Pobuna trapera (Nolitta & Bignotti)
Kako i sami već vjerojatno znate, ove epizode objavljene su u izvornim brojevima 79-81 koji su u Italiji izašli u razdoblju između siječnja i ožujka 1972. godine, a nakon svršetka uzbudljive pustolovine s Eskimom i “Snježnim sokolovima”, koja je inače započela u prošloj knjizi, ovdje vas očekuje i sjajna priča s Eddyjem Rufusom u glavnoj ulozi.
Što se cijene tiče, kao i obično, tijekom prva dva mjeseca Zagor 31 koštat će 156 kuna, a potom standardnih 195!
Bacite pogled:



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/09/2015 : 17:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije najidealniji izbor naslovnice ali jebiga, nećemo sada cjepidlačiti, najvažnije da biblioteka gura i da nema izbačenih pasica.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 149 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000